Lehekülg 200, kokku 202 EsimeneEsimene ... 100150190196197198199200201202 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 981 kuni 4 000, kokku 4037
    Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    eriti ebakvaliteetset jura, ntks kas suht suvaliste pooli fännide twitteri säutse peaks eesti ajalehed oma neti versioonides avaldama iga mängu järgi?!
    Point.
    Päris pikalt olen hoogu võtnud, et ühes teises (mis teid närvi ajab???) teemas sellise ajakirjanduse teemal sõna võtta. Twitterimöll. Päris peetis sitt on see tegelikult, mingid lambi-Antsud prääksuvad ja meil tehakse sellest artikkel. Ja selliselt kujuneb osadel inimestel arvamus, et Klavan on siis sõltuvalt päevast, kas maa peale kukkunud jumalus või totaalne kummik. Milleks ja kellele sellist paska toodetakse? Tegemist ei ole ju ühestki otsast inimestega, kes oleks arvamusliidrid või omaks millimeetri jagugi autoriteetsust.
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Milleks ja kellele sellist paska toodetakse? Tegemist ei ole ju ühestki otsast inimestega, kes oleks arvamusliidrid või omaks millimeetri jagugi autoriteetsust.
    sest [insert anekdoot eestlasest ja elevandist]

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Kahju, et värava tagant liikuvat pilti sellest olukorrast ei ole, aga neist kahest erinevast kaamerapildist tundub jah, et pigem ikkagi oli penalti. Oleks on muidugi paha poiss, aga poleks jalga välja sirutanud, oleks Lallana ilmselt ka veel paikama jõudnud. Kõik muidugi algas üldse sellest, et Can ei suutnud Raku söötu kontrollida ja lasi selle auti. Seejärel lasi Wijnaldum Ndongi audisisseviske järel endast väga kergesti mööda ning siis oli juba meie mehe kord apsakas sisse lasta. Tegijal juhtub nagu öeldakse.
    Ometi märkas keegi peale minu ka veel seda, millest see penaltimoment üldsegi alguse sai. Raku sööt on küll veidi tugev, aga Can näitas, et selle auti laskmine oli tema aps.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tundub, et uuel aastal müüakse suure raha eest maha. Kloppil plaanis osta uusi mehi sisse.

Meeskonnaliige Kasutaja sunseek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005
    vutt-vutt koju!

Professionaal Kasutaja Mustang avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kuidas siis sai? Võttis kõne vastu. Üpris lihtne vastus.

Ehk ma proovisin seda varemgi selgitada, tahtmata Ragnarit kuidagi süüdistada või lolli olukorda panna. Ta on üldjuhul (ka nt Augsburgis) suhelnud kohe pärast mänge, sest siis on vabamat aega. Päev pärast mängu enam mitte, sest siis on üldjuhul vaba päev ja kui mul on vaba päev, siis teatud east ma veedan selle perega ja väga ei huvita, kas keegi tahab mind telefonitsi tabada või mitte. Võib-olla helistan tagasi, kui leian, et see on vajalik. Pigem mitte.

Minagi võin anda sporditoimetusele käsu, et pommitage nii kaua ja nii mitmelt erinevalt numbrilt, kuni vastu võtab, ja vahet pole kas päeval või öösel, kuid see ei tundu teab kui mõistlikuna.

Minu meelest ka, kuid nagu ma kirjutasin, siis kahjuks pole raha kedagi Liverpooli püsivalt või isegi igakuiselt saata. Kui oleks (beat reporter sinna suunata), oleks ligipääs loomulikult midagi muud kui praegu, sest siis hakkaks Ragnari puhul (ma eeldan NBA jms näitel) tööle sarnased kohustused nagu Klopil praegu, eeldatavasti. Ehk saaks iga päev teha lugusid, et kuidas trennis läks ja mis muud toredat toimub.

Ehk siis lühemalt uuesti: kui toru tõstab või tagasi helistab, saab suhelda. Mingit kohustust, et peab, ei saa ühelegi inimene panna, sest inimesed on erinevad.
    Ei viitsi lahti harutada su posti, Rainis rääkis asja ilusti ära:
    Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Nii ja naa. Ma selgelt eelistaks kord nädalas lugeda mingit kommentaari temalt endalt kui see, vabandust väljenduse eest, aga vedel p**k, mis kohati praegu Eesti meedias näha võib (stiilis "Klavan pani kriitiku suu kinni", mis põhines täiesti suvalisel tweetijal, või "Portaal XX [Millest keegi kuulnudki pole] kiitis Klavanit" - ühesõnaga õhust välja imetud okse; ei pea mainimagi seda, et kui midagi kehvemini läheb, siis samadesse okseallikatesse ei kaevuta, mingisugune mõõdutunne ja objektiivsus võiks ikka ju olla?).

Ja lisan siis omalt poolt et enne, et kedagi ei pea Liverpooli saatma. Aasta on 2017 (palju kiidetud skype on igaühe tänases nutiseadmes olemas), kui vaja saaks ju kuidagi Pooliga ka kokku lepitud, usun, et on teisi riike ja kohti kus ka kellegil 1-2 mängijat on suures klubis ja tahetakse ikkagi oma intervjuud kätte saada. Võib-olla jääb asi muidugi raha taha. Ei pea ju ka tegema kohe mingi 10 sekundit peale mängu. Minu mõte oli näiteks 1 intervjuu nädalas või siis vähemalt mingi 2 intervjuud kuus iga 2 viimase nädala osas. Mingi selline otsene side mängijaga. See on reaalne ja aus, mitte mingi iba kuskil mis on ise välja imetud ja täis twitteri säutse mis praegu on reaalne teema meie väljaannetes.

Vahet pole, ega selles osas nii või naa paremaks asi ei lähe. Saaks aga ainult müra toota. See on see peamine mida Klavaniga tehakse praegu stiilis "Loe ja vaata mida arvatakse Klavanist twitteris, feisspuuksis või tinderis vms kräpp".

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mustang Vaata postitust
    Ei viitsi lahti harutada su posti, Rainis rääkis asja ilusti ära:

Ja lisan siis omalt poolt et enne, et kedagi ei pea Liverpooli saatma. Aasta on 2017 (palju kiidetud skype on igaühe tänases nutiseadmes olemas), kui vaja saaks ju kuidagi Pooliga ka kokku lepitud, usun, et on teisi riike ja kohti kus ka kellegil 1-2 mängijat on suures klubis ja tahetakse ikkagi oma intervjuud kätte saada. Võib-olla jääb asi muidugi raha taha. Ei pea ju ka tegema kohe mingi 10 sekundit peale mängu. Minu mõte oli näiteks 1 intervjuu nädalas või siis vähemalt mingi 2 intervjuud kuus iga 2 viimase nädala osas. Mingi selline otsene side mängijaga. See on reaalne ja aus, mitte mingi iba kuskil mis on ise välja imetud ja täis twitteri säutse mis praegu on reaalne teema meie väljaannetes.

Vahet pole, ega selles osas nii või naa paremaks asi ei lähe. Saaks aga ainult müra toota. See on see peamine mida Klavaniga tehakse praegu stiilis "Loe ja vaata mida arvatakse Klavanist twitteris, feisspuuksis või tinderis vms kräpp".
    Okei siis. Ütlen homme spordile edasi, et lollid helistagu Skypeiga. On ikka ohmakad, et selle peale ei tulnud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
    Tundub, et uuel aastal müüakse suure raha eest maha. Kloppil plaanis osta uusi mehi sisse.
    Millisest allikast selline väide pärineb või naised saunas rääkisid?

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Karter Vaata postitust
    Millisest allikast selline väide pärineb või naised saunas rääkisid?
    Tüüp trollib.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Tüüp trollib.
    Kurat, ma lootsin, et Iceman kirjutab, kuidas ta nägi mingit doki Liverpoolist ja noxinäppimist, aga kõigest selline postitus. Kas ei võiks olla reegel, et Ice ei tohi alla kahe lause pikkuseid postitusi teha?

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Okei siis. Ütlen homme spordile edasi, et lollid helistagu Skypeiga. On ikka ohmakad, et selle peale ei tulnud.
    Kas jalgpallurid mingi muu vahendi abil ei soovi suhelda kui telefonitsi? Kui mina esmalt skype lugesin, siis mõtlesin automaatselt chatti. Jah, mina olen arvutiinimene ja eelistan suhelda neti teel, aga jalgpalluritel on ju samamoodi nutiseadmed olemas ja bussis näpivad neid. Küllap siis kodus ka? Või on täiesti välistatud võimalus endale sobival ajal e-maili teel saadetud küsimustele vastata?
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Mulle jääb kogu selle kanitelli valguses arusaamatuks see, et misasi see peaks olema, mida Klavanil kord nädalas Eesti rahvale peaks öelda olema?
    Kui stamp-jura tahate lugeda, oodake Premium Liiga hooaeg ära, saate kodumaiste klubide mängueelseid kommentaare nii, et õitseb.

-edit-
    Sellega ma ei taha öelda, et Ragnar oleks kehv suhtleja. Omast kogemusest võin hoopis vastupidist kinnitada. Aga IRL on profipalluri elu märksa glamuuritum ja rutiinsem, kui keskmine fänn arvab.
    Ööklubides ta ka ei käi, triibuskit ei tõmba ja johmas peaga ringi ei sõida.

Eesti koondislane Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Mulle jääb kogu selle kanitelli valguses arusaamatuks see, et misasi see peaks olema, mida Klavanil kord nädalas Eesti rahvale peaks öelda olema?
    Kui stamp-jura tahate lugeda, oodake Premium Liiga hooaeg ära, saate kodumaiste klubide mängueelseid kommentaare nii, et õitseb.
    Endal tuli seda arutelu jälgides täpselt sama paralleel pähe. Need paar päeva hiljem (suvalise reamängu järel) kirjateel või telefonitsi antud kommentaarid on vaat, et veel vähem huvitavad kui suvalise netiportaali hinnangud. Parem korra kvartalis põhjalik intervjuu kui iganädalane pommitamine (eks hooajalõpp või karikavõistluste viimased etapid ole erandiks).

Samas olen ma ka 2017 aastas elav kodanik kellel pole Skypes kontot, nii et kuidas kellelegi ilmselt.
    - \\\\\\\\\\\\ R A K V E R E - JK - T A R V A S //////////// -

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kurat, ma lootsin, et Iceman kirjutab, kuidas ta nägi mingit doki Liverpoolist ja noxinäppimist, aga kõigest selline postitus. Kas ei võiks olla reegel, et Ice ei tohi alla kahe lause pikkuseid postitusi teha?
    Kahjuks pole seda võimalik teha, kuna mõni avalikustas minu anonüümsuse ja see kirjutis kahjuks jõudis ka nende inimeste silmadeni, kelle ette poleks tahtnud, et see jõuaks.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Kahjuks pole seda võimalik teha, kuna mõni avalikustas minu anonüümsuse ja see kirjutis kahjuks jõudis ka nende inimeste silmadeni, kelle ette poleks tahtnud, et see jõuaks.
    See on kõige häirivam asi üldse, kui hakatakse foorumipostitusi päris inimestega seostama

Zeusi poeg Kasutaja Piksenool avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marek_T Vaata postitust

-edit-
    Sellega ma ei taha öelda, et Ragnar oleks kehv suhtleja. Omast kogemusest võin hoopis vastupidist kinnitada. Aga IRL on profipalluri elu märksa glamuuritum ja rutiinsem, kui keskmine fänn arvab.
    Ööklubides ta ka ei käi, triibuskit ei tõmba ja johmas peaga ringi ei sõida.
    Alles see Klavani klubikaaslane Firmino sõitis purjakil peaga ringi ja vahele jäi siin aasta lõpus. Politsei väidab kogu aeg, et kätte saadakse ainult kümnendik roolijoodikuist ja seega mina arvan, et reaalselt sõidab terve algkoosseisu jagu Liverpooli mehi täis peaga ringi.
    Tsitaat Algselt postitas alehis Vaata postitust
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

terrible cunt Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
    Alles see Klavani klubikaaslane Firmino sõitis purjakil peaga ringi ja vahele jäi siin aasta lõpus. Politsei väidab kogu aeg, et kätte saadakse ainult kümnendik roolijoodikuist ja seega mina arvan, et reaalselt sõidab terve algkoosseisu jagu Liverpooli mehi täis peaga ringi.
    Vot. Ja sellest peakski ühe korraliku pealtnägija tegema. Mis seal Liverpoolis siis TEGELIKULT toimub.
    There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high-powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Kahju... teine mäng järjest apsakas, millest sünnib vastaste värav. Kui niimoodi mõelda, siis on neid juba omajagu kogunenud: Burnley, Sunderland, nüüd Southampton. Usun, et Manu vastu alustab juba Matip.
    Ja mis värk sellega on, et kiidetakse taevani tema positsioonivalikut? Kas mulle lihtsalt tundub, et asi on just positsioonivalikus, aga miks ta õhuvõitlustes koguaeg pallist mööda hüppab? Lisaks jääb mulje, et tihtipeale läbisöötudega paneb just tema võetav mees plehku...
    Koondise põhimängija

Professionaal Kasutaja underdoggie avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

terve meeskond oli pask, niisama töllavad väljakul, väravaid ei lööda, Klavanit eraldi välja pole küll mõtet tuua

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud