Lehekülg 207, kokku 215 EsimeneEsimene ... 107157197203204205206207208209210211 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 121 kuni 4 140, kokku 4297

Algupärane

"Ragnar Klavan was unlucky with getting really ill and then a little bit injured in the moment when Virgil came in, but he is still a fantastic player."

https://www.liverpoolecho.co.uk/spor...-take-14297212

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kas ainult mulle tundub, et Klavani aeg Liverpoolis on otsa saamas?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Asjahuviline Kasutaja metssiga avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

tunudb küll ja tegelikult muidugi isegi ebaõiglaselt pisut. pigem kuulub nende meeste sekka, kes päris ausat võimalust ei saanudki. ehk näeb mõnes muus premmi klubis veel hooaeg paar teda.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budu Vaata postitust
    Mänguaeg see hooaeg küll. Kui just kusagilt väga head pakkumist ei tule, siis järgmine hooaeg istub pingil edasi ma arvan.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Ei lähe Klavan mitte kuhugi. Liverpooli jaoks on Klavani kogemused ja ülim professionaalsus hindamatu väärtusega. Ta on kõva eeskuju kõigile terves klubis.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Ei lähe Klavan mitte kuhugi.
    Kurb asja juures on see, et ilmselt ei lastagi teda minema (alati võib mõni keskkaitsja katki minna ja siis on teda pingile vaja), aga mängupraktika puudumine võib vormile laastavalt mõjuda.

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Kui järgmiseks hooajaks ka Liverpooli jääb, siis ärge muretsega, pooli kaitse on piisavalt logisev ja ebastabiilne, et küll ta uuesti võimalusi saab. See haigus ja vigastus tuli nii valel ajal, kui ta tulla sai. Koht van Dijki kõrval oli vaba.

Asjahuviline Kasutaja metssiga avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

ka võib olla, et jääb, kogenud mees, müües raha ei saa, palka palju ilmselgelt ei küsi, pahandusi ei tee ja ei inise. aga mänguaeg saab küll tal veel kasinam olema, kui seni. nii et koondise pärast ma pigem loodangi, et lahkub.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Andke aega, kui suvel kedagi mehist juurde ei tooda pole hullu midagi.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budu Vaata postitust
    Juuksur lõikas sisse või? Reedel rääkisime ju, ja minu seisukoht oli, et Klavani mänguaeg on nüüd vist suht otsas, aga ise ta vaevalt kuskile edasi läheb, tiksub rahumeeli lepingu lõpuni ja siis vaatab turul ringi. Karta laseb, et Premmis ta tagaotsitavate keskkaitsjate esikümnesse ei mahu, aga võib ju sarnaselt Läti hiljutisele kaptenile Championshipis tegusid teha.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Juuksur lõikas sisse või? Reedel rääkisime ju, ja minu seisukoht oli, et Klavani mänguaeg on nüüd vist suht otsas, aga ise ta vaevalt kuskile edasi läheb, tiksub rahumeeli lepingu lõpuni ja siis vaatab turul ringi. Karta laseb, et Premmis ta tagaotsitavate keskkaitsjate esikümnesse ei mahu, aga võib ju sarnaselt Läti hiljutisele kaptenile Championshipis tegusid teha.
    Sõltub. Tegelikult on ta EPLis päris häid esitusi ka teinud. Neid ikka rohkem kui nigelaid.
    Ja kui mõelda sellele, et iga aasta tuleb alt 3 näljast klubi juurde, kes on valmis EPLi kogemuse nimel ennast pooleks maksma siis miks mitte? Ei välistaks, et palgatõusugi saaks niimoodi.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Siin sõltub väga palju agendist, aga üks variant, mis praegu pähe torkas, oleks ju teise sakslase käe alla minna, Huddersfieldi. Seal on küll kindel keskkaitsepaar Schindler & Jorgensen, aga kui ise piisavalt mees on, on kõik võimalik. Palgatõusu ei usu eriti, sest vanus tuleb peale ja väiksemad klubid pigem ei maksa üle, v.a. QPR.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Reservmängija Kasutaja Jonnipunn avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Arvan, et Klavan ei taha kuhugi minna, vaid jätkab vaikselt töö tegemist, et võimaluse avanemisel taaskord platsile saada ja oma roll ära täita. Piisab ju vaid ühe põhikeskkaitsja vigastusest ja ongi tagasi pingil. Liverpool on hetkel (heal päeval) tõenäoliselt üks parimaid klubisid Euroopas (eks ole näha, kuidas CL õnnestub lõpetada) ning selgelt veelgi paremaks muutumas/tõusuteel. See peaks järjest rohkem talente/staare Liverpooli järgnevatel aastatel tõmbama ning on tõeline privileeg (mida me eestlased võtame vist juba liiga iseenesest mõistetavalt, mida see ilmselgelt ei ole), et Klavan saab just sellel hetkel olla osa Liverpooli tegemistest. Seejuures on tal minu meelest olnud väga oluline roll selles, et Liverpool on täna seal, kus ta on (st olnud mees omal kohal, kui vajadus on tekkinud). Ehk kokkuvõtvalt ma arvan, et nii Klavan kui ka Klopp on asjade seisuga väga rahul ning Klavan ei liigu Liverpoolist kuhugi. Klavan on keskpärastes klubides saanud mängida juba küllaga ning nüüd on aeg nautida maailma tippklubis olemist.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jonnipunn Vaata postitust
    Liverpool on hetkel (heal päeval) tõenäoliselt üks parimaid klubisid Euroopas (eks ole näha, kuidas CL õnnestub lõpetada) ning selgelt veelgi paremaks muutumas/tõusuteel. See peaks järjest rohkem talente/staare Liverpooli järgnevatel aastatel tõmbama
    Kardan, et see on väga wishful thinking. Rahakoti poolest ei suuda Liverpool võistelda superklubidega, või noh, omanikud ei anna oma taskust pappi lihtsalt. Ma loodan, et Sul on õigus, aga kardan, et pigem on Liverpooli puhul tegemist Euroopa mõistes keskmikuga, kes praegu ootuseid ületab. Millest oma osa on ka kadunud Coutinhol. Millega vaidlen vastu viimasele tsiteeritud lausele, sest seni on Liverpooli bossid peamiselt tinkerdamisega(*) tegelenud ja lihvimata teemante otsinud, misjärel need ära lihvitakse ja müüakse Hispaaniasse. Liverpool ei ole toiduahela tipus. Klubis, mis kunagi oli tuntud kui El Liverpool, on järel kaks latiinot: Bobby ja Alberto Punkt Emm. Viimane oli eelmisel hooajal nii vilets, et tema kohal mängis poolkaitsja Milno; selle hooaja alguses oli justkui heas hoos, aga nüüd on täielikult kaotanud oma koha Robbole. Ja mis te arvate, et Bobby unistus oli mängida vihma ja tuule käes ning jahtida top4 karikat, sel ajal kui sõbrad Barcas tellivad koju uusi vitriine, et hõbevara ära mahutada?

(*) Jämedalt kuupäevi lahutades oli The Brodge tööl 1224 päeva, Kloppol on täna 880. tööpäev.
    Brendan Rodgers bought 33 players for £296,550,000
    Brendan Rodgers sold 37 players for £190,595,000
    Üks 7-milline tehing iga 17 päeva takka.

Jürgen Klopp bought 13 players for £232,900,000
    Jürgen Klopp sold 24 players for £271,450,000
    Üks 13-milline tehing iga 23 päeva takka.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ma usun, et silmas peeti ennekõike mängupilti (mis toob ka tulemusi).
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Algupärane

grr, mis värk Klavanil viimasel ajal nende vigastustega on. Saksamaal lasi 418293 mängu jutti, aga sel hooajal juba teist korda tabab mingi issias täpselt siis, kui seda kõige vähem vaja oleks (Van Dijki saabudes, nüüd uue võimaluse tekkides).

Reservmängija Kasutaja Hyrax avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
    grr, mis värk Klavanil viimasel ajal nende vigastustega on. Saksamaal lasi 418293 mängu jutti, aga sel hooajal juba teist korda tabab mingi issias täpselt siis, kui seda kõige vähem vaja oleks (Van Dijki saabudes, nüüd uue võimaluse tekkides).
    jutt pole vigastusest ju? või ma midagi maha maganud? Klavan pole mänguvormis on jutt ehk taastub alles.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

aga millest siis taastub? eesti koondise mängudest või?

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2010

Algupärane

http://www.liverpoolfc.com/news/firs...gomez-injuries

Robertsoni jutust on aru saada, et "taastub" sellest vanast vigastusest ja teeb juba ka trenni. Tundub, et Kloppi ei huvita, et Klavan käis koondisega vahepeal mängimas, vaid usaldab mänguvormi poolest pigem akadeemia kaitsjaid, kui need Klavani asemel pingile saadab.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud