320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
    Kahju jah. Sai mängukoormust koondise eest, kuid tulemuseks on nüüd järjekordne vigastuspaus. Lisaks homsele mängule on Liverpoolil vist veel 6(+1) mängu hooaja lõpuni. Loodetavasti pole väga tõsine vigastus ja saab mõnes mängus siiski Pooli aidata.

    Kommentaar


      Raku pingil täna, lol.

      Kommentaar


        Asi kisub põnevaks, sest tundub, st Matip ja Lovren on vigased....

        Kommentaar


          Pidavat täna põhikoosseisus alustama.

          Kommentaar


            kaks aastat tagasi samal ajal võis vist sellisest asjast und näha, et meie mees CLi finaali saaks.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              kaks aastat tagasi samal ajal võis vist sellisest asjast und näha, et meie mees CLi finaali saaks.
              Mart Poom sai finaali.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                Mart Poom sai finaali.
                Mart poom sai ainult medali, aga tema panus selles oli absoluutne 0.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                  Mart Poom sai finaali.
                  Pingile ta finaalis ei mahtunud kahjuks, muidu oleks isegi mängu saanud.

                  Mõte oli pigem selles, et 2 aastat tagasi uut finaali oodata kus eestlase meeskond, oli kõigest märg unenägu - uskumatu mees. Ma arvan, et võib julgelt öelda, et Eesti ajaloo parim jalgpallur. Uhke värk seda oma silmaga kõike näha.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Olen endiselt arvamusel, et kui peaks mingisugust paremusjärjestust tegema, tuleks Poom ikka esikohale panna. Maitse asi.
                    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Pingile ta finaalis ei mahtunud kahjuks, muidu oleks isegi mängu saanud.

                      Mõte oli pigem selles, et 2 aastat tagasi uut finaali oodata kus eestlase meeskond oli kõigest märg unenägu - uskumatu mees. Ma arvan, et võib julgelt öelda, et Eesti ajaloo parim jalgpallur. Uhke värk seda oma silmaga kõike näha.
                      Igati nõus!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -21- Vaata postitust
                        Olen endiselt arvamusel, et kui peaks mingisugust paremusjärjestust tegema, tuleks Poom ikka esikohale panna. Maitse asi.
                        Nõustun. Hetkel kaldub vaekauss Poomi poole minu arust sel põhjusel, et ta oli parimatel päevadel Inglise liiga vaieldamatult parimaid vväravavahte. Raku on kõvemas klubis aga tema roll pole seal siiski võrreldav Poomi omaga Derbys.

                        Kommentaar


                          Raku ja Bundesliga? 14/15 kõik minutid, Augsburg lõpptabelis 5 kohal. Liiga top 10 kaitsjate hulgas.
                          Minu jaoks on Klavan kõigi aegade parim. Aga eks see on see, kellele ema kellele tütar küss.
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Poom on legend aga tegelikult suutis ta Premieris ainult kolm korraliku hooaega mängida. Klavan on Hollandi meister, 4 fantastilist hooaega Bundesligas, nüüd Liverpoolis on küll kord nii kord naa aga overall on Klavan juba kõvem + tal on mõned aastad veel ees.
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                              Raku ja Bundesliga? 14/15 kõik minutid, Augsburg lõpptabelis 5 kohal. Liiga top 10 kaitsjate hulgas.
                              Minu jaoks on Klavan kõigi aegade parim. Aga eks see on see, kellele ema kellele tütar küss.
                              Poomi aega mäletavad vast teise põlvkonna inimesed veidi paremini. Ise kaldun arvama, et ehk see mineviku aegade romantika ja toonane taustsüsteem mängib siinjuures ka mingit rolli neil, kes teda paremaks peavad.

                              Aga selle inglise vs saksa liiga vaidluse saab vist siinkohal küll lõplikuks lugeda? 4 "fantastilst hooaega bundesligas, top 10 kaitsja seas, top 5 klubi kõige rohkem minuteid saanud mängija" ning aasta - kaks hiljem ei saa inglise liigas platsilegi ning igasugu lovrenid samal ajal...

                              NB! see viimane nüüd veidi keel põses huumor ja väga tõsiselt ei maksa võtta.

                              fakt on aga see, et top 4 liigas on mõlemad mänginud pikalt ja olnud seal juures ka olulised tegijad. Poom oli aga omas tiimis vast tähtsam lüli ning see, kas liiga positsioon top 4 liigas on 5 või 10 ei oma ehk nii palju rolli.

                              Kommentaar


                                Kui see ahv John Gregory Derbyst oleks Fergusoni pakkumise vastu võtnud oleks see väravavahtide arvestuses olnud maailma kolmas ülemineku summa. Rohkem maksti Buffoni ja Barthesi eest. V-o mu mälu petab ja statistikud teavad rohkem. Poomil oli muidugi palju rohkem võimalust särada. Tema tõrjed hoidsid reaalselt üht väikest klubi Premieris ja neid tõrjeid oli palju. Keegi ei mäleta enam seda aega, kui Eesti mängijad vajasid töötamiseks tööluba. Isegi Poomi puhul oli see kogu aeg teemaks. Sellised asjad andsid tunda mitme palluri karjääris. Oper, Lemsalu, Reim jt.

                                Kokkuvõttes. Ei ole põhjust valida ainsat parimat. Sel troonil võiks nad olla kahekesi. Mõlemad väärivad seda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X