Lehekülg 281, kokku 281 EsimeneEsimene ... 181231271277278279280281
Näidatakse tulemusi 5 601 kuni 5 620, kokku 5620

Teema: NBA

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Minu meelest on Ameerika sport lihtne- olgu see NBA, NFL või NHL. See on täiesti okei, kui sa vedamise ja hea tööga supertiimi kokku saad ehk mul polnud midagi selle vastu, et Warriorsil joppas üheaegselt Curry väikese lepinguga, Draymondi draftimisega ja Lee vigastusega, mis Draymondile mänguaega andis ning üheks suveks lakke tõusnud palgalimiidiga, mis lubas Duranti tuua (ja samal ajal poleks seegi juhtunud, kui Warriors oleks samal aastal tiitli võitnud). Rääkimata mitmetest headest lüketest, mis nad tegid nagu Kerri toomine või Klay hoidmine.

Aga Ühendriikide spordis on seni olnud loogika, et ükskõik kuidas tekkinud supertiimi ei saa palkade pärast koos hoida ja igasuguse loogika alusel pidanuks juba sellel suvel minema asjad rahaliselt hapuks, sest Iggy, Durant ja Curry pidid saama uued lepingud. Aga see, et Durant otsustas 35m asemel võtta 25m per aasta ja tiimi suudeti lihtsalt kooshoidmise asemel isegi tugevamaks muuta pole enam normaalne. Sesmõttes, KD tegi oma karjääri parimas eas palgakärpe võrreldes oma varasema lepinguga! Misasi see on? Kui see on sinu meelest ülivõimas ja äge ulme, siis tore. Aga perse küll, ma reaalselt vist olen esimest korda elus finaalis LeBroni poolt (eeldusel, et järjekordne kordusfinaal tuleb).

Misasi see täpselt atraktiine on? See, et Warriors kruiisib rahulikult kuni Play-Offi teise ringini? Või siis suure tõenäosusega kuni üldvõiduni? Või see, et kõik superstaarid on ninnu-nännu-käest-kinni-sõbrad? See on pask ju? Sellest aastaid Barcelona-Real-Bayern ülemvõimu all olnud CList piisas küll. Nüüd siis NBA ka selline? Oehoeh. Õnneks on alati NFL!

Okei, oli vist küll. Tegelikult tuleb lihtsalt oodata, et Warriors teeb Barcelonat ehk kolm (GWS puhul isegi neli) supertäkku ei mahu psühholoogiliselt ühte tiimi ära ja asi läheb hapuks. Loodevatasti juhtub see sel aastal, aga see tundub ebareaalne. Aga äkki siis järgmine aasta. Kurb on lihtsalt see, et isegi Duranti või Curry vigastuse puhul oleks Warriors tiitlisoosik number üks.
    GSW puhul on ikka pigem see kergelt öeldes "tuhkatriinu" lugu. Mängides hoopis teist moodi korvpalli kui kõik teised liigat domineerinud meeskonnad seni tegid, meeskonna veduriks on "pisike" tagamängija, kes on lihtsalt imeline snaiper, mitte ei oma mingit ülimat füüsist. Kogu see nende esilekerkimine, mängijad nagu Draymond Green, Iggy ja isegi nende suured keskmängijad. Kogu see kompott on lihtsalt nii ilus vaadata ja natukene justkui "Leicester"'i effekt, kui jalgpalli analoog mängu tuua, lihtsalt peab meeldima.

Minu isiklik arvamus siis.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Aa, ei, ma ei pane aboluutselt kahtluse alla Warriorsi varasemaid saavutusi. Mulle väga meeldis, mida the City tegi:
    GSW esimene tiitlihooaeg. Täiesti super.
    GSW rekordhooaeg ja finaalikaotus. Super.
    GSW lisab niigi liiga parimasse tiimi top5 mängija ja võidab tiitli. Nojah, okei, tore, aga õnneks selline tiim ei saa kaua koos olla.

Aga nüüd, kui on selge, et kõik mängijad on nõus ohverdama, et antud tiimi koos hoida- Mis siin enam "tuhkatriinut" alles on? Või Leicesterit? Ma tõmbaks pigem paralleele Barcelonaga. Xavi-Iniesta-Messi tika-taka Barcelona oli vaieldamatult äge. Omad poisid, kes muutsid jalgpalli ja selline tuhkatriinuvärk. Aga kui see Barcelona muutus Neymar-Suarez-Messi Barcelonaks, siis seda ei saanud kuidagi sümpaatseks pidada. GSW on jõudnud minu jaoks täpselt samasse kohta. Aga seegi muidugi puhtalt minu isiklik arvamus.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Aa, ei, ma ei pane aboluutselt kahtluse alla Warriorsi varasemaid saavutusi. Mulle väga meeldis, mida the City tegi:
    GSW esimene tiitlihooaeg. Täiesti super.
    GSW rekordhooaeg ja finaalikaotus. Super.
    GSW lisab niigi liiga parimasse tiimi top5 mängija ja võidab tiitli. Nojah, okei, tore, aga õnneks selline tiim ei saa kaua koos olla.

Aga nüüd, kui on selge, et kõik mängijad on nõus ohverdama, et antud tiimi koos hoida- Mis siin enam "tuhkatriinut" alles on? Või Leicesterit? Ma tõmbaks pigem paralleele Barcelonaga. Xavi-Iniesta-Messi tika-taka Barcelona oli vaieldamatult äge. Omad poisid, kes muutsid jalgpalli ja selline tuhkatriinuvärk. Aga kui see Barcelona muutus Neymar-Suarez-Messi Barcelonaks, siis seda ei saanud kuidagi sümpaatseks pidada. GSW on jõudnud minu jaoks täpselt samasse kohta. Aga seegi muidugi puhtalt minu isiklik arvamus.
    Võimalik, et Kevin Duranti natuur ei häiri lihtsalt niipalju, et teda üheks "Galactico" mõõtu mängijaks lugeda, kuigi oskused on ilmselgelt selles kategoorias. Kui oleks sinna tulnud mingi Harden - Griffin - Westbrook tüüpi tegelane juurde, siis võibolla oleks asi tiba teine olnud. Aga noh, asi on maitses :P

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Asi pole mitte niivõrd Duranti ja tema isikus vaid selles, et 90% tõenäosusega näeme jälle Cavs vs Warriors finaali ja 99% tõenäosusega on vähemalt üks neist kahest finaalis. Selline asi pole päris normaalne. Sisuliselt pole NBA hooajalt muud vaadata, kui ainult oma Fantasymängijaid. Kõik muu tundub suvaline taustamüra.

Või nagu Barkley ütles.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tänavu tundub mõlema teekond finaali kuidagi keerukam, et lootust nagu oleks

Täna ei teagi, mis teha: kas minna hilja magama (Cavs-Boston) või tõusta vara (Rockets-Warriors) :P
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Tänavu tundub mõlema teekond finaali kuidagi keerukam, et lootust nagu oleks
    Mulle teeb lisaks muret ka see, et mõlemad meeskonnad on märgatavalt sügavamad. Cavsil läksid välja Kyrie ja Jefferson ning sisse tulid Thomas, Wade, Crowder, Rose, Calderon, Jeff Green (rääkimata eurorookiedest Osman ja Zizic). Warriors asendas Ian Clarki Swaggy P ja Casspiga, kes mõlemad peaksid meeskonda nagu valatult sobima (ja lisaks tundub, et Bullsilt mitte millegi eest saadud pick Bell, on päris asjalik). Vähemalt mulle tundub küll, et neid meeskondi saavad peatada ainult vigastused või sisekliima totaalne perseminek. Aga võib-olla olen liiga pessimistlik.

Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Minu meelest on Ameerika sport lihtne- olgu see NBA, NFL või NHL. See on täiesti okei, kui sa vedamise ja hea tööga supertiimi kokku saad ehk mul polnud midagi selle vastu, et Warriorsil joppas üheaegselt Curry väikese lepinguga, Draymondi draftimisega ja Lee vigastusega, mis Draymondile mänguaega andis ning üheks suveks lakke tõusnud palgalimiidiga, mis lubas Duranti tuua (ja samal ajal poleks seegi juhtunud, kui Warriors oleks samal aastal tiitli võitnud). Rääkimata mitmetest headest lüketest, mis nad tegid nagu Kerri toomine või Klay hoidmine.

Aga Ühendriikide spordis on seni olnud loogika, et ükskõik kuidas tekkinud supertiimi ei saa palkade pärast koos hoida ja igasuguse loogika alusel pidanuks juba sellel suvel minema asjad rahaliselt hapuks, sest Iggy, Durant ja Curry pidid saama uued lepingud. Aga see, et Durant otsustas 35m asemel võtta 25m per aasta ja tiimi suudeti lihtsalt kooshoidmise asemel isegi tugevamaks muuta pole enam normaalne. Sesmõttes, KD tegi oma karjääri parimas eas palgakärpe võrreldes oma varasema lepinguga! Misasi see on? Kui see on sinu meelest ülivõimas ja äge ulme, siis tore. Aga perse küll, ma reaalselt vist olen esimest korda elus finaalis LeBroni poolt (eeldusel, et järjekordne kordusfinaal tuleb).

Misasi see täpselt atraktiine on? See, et Warriors kruiisib rahulikult kuni Play-Offi teise ringini? Või siis suure tõenäosusega kuni üldvõiduni? Või see, et kõik superstaarid on ninnu-nännu-käest-kinni-sõbrad? See on pask ju? Sellest aastaid Barcelona-Real-Bayern ülemvõimu all olnud CList piisas küll. Nüüd siis NBA ka selline? Oehoeh. Õnneks on alati NFL!

Okei, oli vist küll. Tegelikult tuleb lihtsalt oodata, et Warriors teeb Barcelonat ehk kolm (GWS puhul isegi neli) supertäkku ei mahu psühholoogiliselt ühte tiimi ära ja asi läheb hapuks. Loodevatasti juhtub see sel aastal, aga see tundub ebareaalne. Aga äkki siis järgmine aasta. Kurb on lihtsalt see, et isegi Duranti või Curry vigastuse puhul oleks Warriors tiitlisoosik number üks.
    Trollin ka korraks siin. Nendest kolmest liigast jälgin ma esmalt NFL-i ja seejärel NHL-i. Erinevalt NBA-st ei ole kummaski tõepoolest mõeldav, et finaal või üks osalistest oleks enne hooaja algust üsna kindel. Palgalimiidi süsteem ja mängu kui sellise sisuline erinevus võrreldes NBA-ga välistab selle. NFL-is on küll QB kõige alus ja lõpp, aga lõppude-lõpuks mängib ta vaid ühes faasis. NHL-is ei tee Crosby ega McDavid ka üksi mängu ega tervet hooaega ära. NFL-is lisandub ka võrdlusena kõrgem vigastuse faktor, mille viimane näide on Rodgers.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Vastuargumendiks võiks muidugi olla Patriots, kes on nüüd kuues AFC finaalis järjest olnud. Aga NFLis toimib see palgalimiit tõepoolest paremini.
    "Seahawks, sul on äge kaitseliin, sorri sa ei saa kõigile maksta ja pead otsustama, et kelle jätad või siis ohverdama ründeliinist" või "Patriots, sul on äge rünnak, aga sa ei saa kõigile maksta ja pead otsustama, et kellest loobud". Ja nii edasi.

NBAs oli ka justkui aastaid loogika, et sul sai olla kolm superstaari ja ülejäänud tiim oli kõrval suvasaast. Heat näiteks hea näide. Aga Warriorsil on hetkel 4 top20 ja sealjuures oma parimas eas mängijat + korralik pink, sest kõik alates tippudest lõpetades pingipoistega on nõus alla turuhinna mängima. See päris normaalne pole.

Eesti koondislane Kasutaja cbulls13 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

NBAs aitaks mängijate palgalimiidi kaotamine (mitte salary cap'i).

Pepe Šmõud Kasutaja GoldenEagle avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Vastuargumendiks võiks muidugi olla Patriots, kes on nüüd kuues AFC finaalis järjest olnud. Aga NFLis toimib see palgalimiit tõepoolest paremini.
    "Seahawks, sul on äge kaitseliin, sorri sa ei saa kõigile maksta ja pead otsustama, et kelle jätad või siis ohverdama ründeliinist" või "Patriots, sul on äge rünnak, aga sa ei saa kõigile maksta ja pead otsustama, et kellest loobud". Ja nii edasi.

NBAs oli ka justkui aastaid loogika, et sul sai olla kolm superstaari ja ülejäänud tiim oli kõrval suvasaast. Heat näiteks hea näide. Aga Warriorsil on hetkel 4 top20 ja sealjuures oma parimas eas mängijat + korralik pink, sest kõik alates tippudest lõpetades pingipoistega on nõus alla turuhinna mängima. See päris normaalne pole.
    Kui juba turuhinnale jutt läks, siis ka Kawhi mängib ju kõvasti alla selle.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Heat'i kolm kuningat ka leppisid ju kõvasti alla turuhinna palgaga. Ei ole see mingisugune uus sündmus Durant'i puhul.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Kui juba turuhinnale jutt läks, siis ka Kawhi mängib ju kõvasti alla selle.
    Kawhi võttis viimati max deali ja suure tõenäosusega võta kohekohe uue. Pole ju sama keiss, et jätab savilt mõnikümmend miljonjt lauale a la Durant.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Heat'i kolm kuningat ka leppisid ju kõvasti alla turuhinna palgaga. Ei ole see mingisugune uus sündmus Durant'i puhul.
    Durant läks juurde 70+ saanud tiimi ja oli meeskonna parim. Selles mõttes on ta ikka pussy.

Mul on tunne, et kunagi oleme sama teemat jauranud. Nüüd on siis eika kord kätte jõudnud ahastada.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

[B]Atlanta Hawks - Üks ajastu sai läbi, tehti üks väga hea ja mitu korralikku hooaega, aga nüüd peale Millsapi lahkumist on meeskond otsustanud võtta vaheaasta (Vist). Paberil on meeskond igati okei ja arvestades Budenholzeri süsteemi, siis võivad nad ka playoffist mõelda, aga esialgu eeldan, et hooajale minnakse peale teiste eesmärkidega. Ka kihlveokontorid pakuvad Atlantat tabeli viimaste sekka.

Koosseis:

PG - Dennis Schroder - Lõpuks on ta meeskonna selge liider ja temalt võib oodata individuaalselt super numbreid. Juba eelmine hooaeg oli tal hea, eriti hakkas ta särama playoffides. Malcolm Delaney on täitsa ok vahetusmees.

SG - Bazemore ja Belinelli. Bazemore peaks olema alustaja, eelmine hooaeg oodati talt veidi rohkem ja playoffides kaotas ta isegi oma algviisiku koha. Belinelli on okei varu, aga pingilt hea viskaja on päris hinnas ja ma arvan, et on tõenäoline, et Belinelli lahkub hooaja jooksul. Bazemore on okei, aga ma ei ole kindel, et ta on piisavalt hea, et teda iga hinna eest tiimis hoida, hea pakkumise korral võib temagi lahkuda. '

SF - Taurean Prince - Mees tõusis esile just playoffides. Ta on kindalsti mängija, kelle ümber tahaks Atlanta oma tulevikku ehitada. Võrdlused Leonardiga on täiesti normaalsed. Hea kaitsja ja ta on kõvasti töötamas oma nõrgima külje - kolmestega. Ma olen kindel, et see hooaeg tuleb tal päris hea ja Prince on üks potentsiaalseid kandidaate enimarenenud mängija tiitlile. Bembry ja Brussino jagavad siis need üksikud minutid, mis üle jäävad.

PF - Ilyasova ja uustulnuk Collins, Collins tundub päris äge mängija, lauas on ta võimas. Esialgu peaks siiski alustama Ilyasova, kes võiks süsteemi paremini sobida, ma arvan, et kolmesed on ka see hooaeg üks Atlanta trumpidest. Collinsi tulevik võibki olla rohkem tsentri positsioonil. Lisaks on veel üks snaiper Babbiti näol pingil olemas.

C - Dedmon on okei, lisaks siis Muscala ja, üks ülemakstumaid mängijaid liigas, Plumlee. Kui ka Collinsit proovitakse siin, siis Plumlee roll peaks jääma väikseks. Muscala on viskab kolmest ka, ehk kui proovitakse Netsi eelmise aasta stiili, siis võime näha ka Muscalat alustamas. Kiire ja kolmestele toetuv korvpall võib olla üks Atlanta selle hooaja iseloomustajatest.

Meeskonna staar: Schroder - Ma arvan, et ta ei ole veel top 10 mängujuht, aga kui ta suudab stabiilselt hästi kolmeseid tabada ja ka söötu jagada, nagu ta playoffis tegi, siis on ta idas üks säravamaid mängijaid.

Suurim areneja: Mulle Prince meeldib ja ootan talt väga korralikku hooaega, loodetavast suudab ta ka liigas sama hästi kolmeseid panna kui ta seda hooaja eelsetes kohtumistes tegi.

Suurim küsimärk? - Pabari peal on Atlanta okei tiim, kas minnakse kohe täielikult tankima, nagu neilt oodatakse, või kui hooaeg hästi algab,siis mõeldakse ka tulemuse peale?

Kelle hooaega ootan enim? Prince, Schroder ja Collins - uus kolmik, kelle peale tuleks meeskond üles ehitada.

Atlanta ei tundu väga halb tiim, kuid võib eeldada, et mõni kogenum mees lahkub hooaja käigus, nt Ilyasova või Bazemore ja tiim on suhteliselt õhuke, mis tähendab siis, et ikkagi jäädakse lõppu. Aga teoorias kui me vaatame lähemalt, siis Schroder on idas üks paremaid oma positsioonil, kui Bazemore suudab teha sellise hooaja, nagu ta tegi üleelmine aasta, siis on ta väga arvestatav mees. Prince peaks juurde panema. Ilyasova on enamvähem ja Dedmon alustas ka San Antonios. Lisaks mitu snaiprit pingilt. Ma oleks loll kui ma välistaks Atlanta playoffi võimalused, aga kihlvekontorid ju peavad vahel midagi teadma ka, ehk ju siis ei minda seda 8. kohta püüdma. Ja ilma motivatsioonita võiks Atlanta lõppkoht ollagi 13. koha kandis.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Los Angeles Lakers on vaikselt harjumas tabeli lõpus olemisega. Varsti peaks see kõik muutuma, sest tankimine on kandnud vilja ja kokku on saadud väga talendikas ja noor tiim. Lakers on popp klubi ja leidub optimiste, kes pakuvad juba praegu Lakersit playoffi konkurentsi, aga ma arvan, et vajatakse veel ühte rahulikku hooaega ja järgmine aasta võidakse juba konkurentsis olla, jah isegi siin ülitugevas läänes.

Koosseis:

PG - Lonzo Ball/Tyler Ennis - Lonzo Ball oli drarfti teine valik, seega ootused on päris kõrged. Ja erilist konkurentsi talle pole, seega mänguaega saab ta ohtralt. Kui muidu on igale positsioonile võtta mitu head mängijat, siis siin on esimene varu Ennis, kes peaks 15 minta korralikult hakkama saama küll, aga Ball olema väga kindel alustaja.

SG - KCP - Super kaitsja, ja ka rünnakul stabiilne mängija, ma arvan, et Lakersis mängimine annab talle uue hingamise ja mees teeb siin elu parima hooaja. Lisaks siis Clarkson pingil, kes tõestas eelmine hooaeg, et suudab pingilt hästi sekkuda ja piisavalt teravust luua.

SF - Ingram tegi eelmine hooaeg suurepärase alguse oma karjäärile nba. Aga tal on üks nõrkus ja see on kolmesed, hetke Lakers võiks olla sellinne Rocetsi stiilis tiim, kus kõik panevad räigelt peale kaugelt. Eriti kui su üks alustajatest on Lopez. Ingram on küll hea kaitsja, aga kui ta ei suuda stabiilsust rünnakul näidata, siis on võimalik et Kuzma alustab siin. Kuzma oli hooaja eeelsete mängude komeet ja fännid loodavad, et tema hoog saab jätku ka põhiturniiril. Lisaks on siis kaks veterani Dengi ja Breweri näol, kui keegi playoffi klubidest on Dengi teenetest huvitatud, siis Lakers kindlasti oleks lahkesti nõus teda vahetama.

PF - Siin on konkurents äärmiselt tihe. Ma arvan, et alustab Randle. Kelle leping hakkab muidugi lõppema, seega kui ta mängib hästi, siis saaks ehk teda vahetada. Muidugi ei saa välistada ka lepingu pakkumist talle, aga ma arvan, et ta soovib liiga kallist lepingut Lakersi jaoks. Kuzma ja Nance hetkel pigem ei alusta. Kuzma võiks ollagi super vahetus, kes siis mängiks nii kolme kui ka nelja peal ja tooks koos Clarksoniga teravust pingilt. Nance on ründes hetkel nõrk ja ta ei viska ka kolmeseid, mis hetkel võiks olla Lakersi trump. See vähendab tema võimalusi, samas kui Kuzma ja Clarkson tulevad mõlemad pingilt siis üks hea kaitsja nendega koos oleks hea.

C - Brook Lopez on äge, eriti nüüd kui ta kolmeseid loobib, See hooaeg on Lopeze võimalus, anna endast max ja teeni leping välja. Lisaks toodi siis Bogut, veel üks hea kaitsemängija, talt tervet hooaega oodata on palju, aga ma arvan, et ta annab tiimile siiski palju juurde, Zubacic jääb pigem siis kolmandaks valikuks. Kuid ka Nance ja Randle võivad korvi all mängida ja seega võib tema mänguaeg üpriski tagasihoidlikuks jääda.

Meeskonna staar: Rünnakul peaks põhivedur olema Lopez. Anname noortele veel aega ja kedagi staari staatusesse veel ei paneks.

Suurim areneja: Ingram ja Randle peaks saama piisavalt mänguaega ja üks nendest kahest võiks arenguhüppe teha.

Suurim küsimärk? Kuidas mänguaega jagada? Kus Kuzma mängima hakkab? Kas ta on nii hea kui oodatakse?

Kelle hooaega ootan enim? Ball ja Kuzma.

Lakers on väga seksikas tiim. On kogenud mehi, on väga heal tasemel mängijaid, on ülimalt andekaid vendi, kes võivad juba see hooaeg midagi suurt korda saata. Playoffi konkurents on läänes liiga tihe, aga ma arvan, et Lakers on siiski selgelt parem kui Suns ja Kings ja palju eespool lõpetavatest tiimidest maha ei jääda. See hooaeg ongi pigem sellinne katsetamise koht ja selgitatakse välja, kellele lepingut pakkuda ja kellest loobdua. Tulevik tundub igastahes helge. Hetkel ennustan neid siiski 13. kohale. Idas oleks Lakers kindlasti playoffi konkurentsis.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Durant üksi loobus tõenäoliselt rohkem kui Miami kolm kokku. Panen puusalt!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Korralik algus, siis hooajale.

Meeskonnaliige Kasutaja oravrsk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

see Gordon Haywardi vigastus paneb kogu Bostoni hooajale suure põntsu ma kardan. Ikkagi üks rünnaku põhijõude nüüd hooajaks väljas .
    Karm, väga karm

Eesti koondislane Kasutaja cbulls13 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

2012 - Bulls astub LeBroni kandadele. Derrick Rose vigastab põlve.
    2014 - Pacers püüab haarata LeBroni keebist. Paul George murrab jala.
    2017 - Celtics püüab LeBronile konkurentsi pakkuda. Gordon Hayward murrab jala.

V***u!

a ja. Mine p.... Bobby Portis! Huumor kuubis.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Igati tore hooaja algus, kuigi Habe viis nüüd kõik poisid kindlasti stripiklubisse ja Sacramentos tuleb kaotus, mis nullib meistrite kottimise.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud