320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Hakkab jälle pihta. Me räägime ikkagi PO-st, kus Lowry on, noh, Lowry. Või kumb neist kahest see hullem chokesondick oli?
    Lillard oli eelmine aasta playoffis null, võrreldes sellega nt mis ta põhiturniiril oli. Lowry võib olla playoffis sitt, aga paremaid mehi pole, Lillard tuleks ja viskaks mingi 30 prossaga kolmeseid ja selgelt liiga palju, lisaks olematu kaitse. Kes need mängijad on, kes tulevad ja on playoffis ülihead ja kus nad on?

    Terve Mike Conley oleks võibolla üks mängija, keda võtaks Lowry asemele. Aga see on jälle suur küsimärk. Mingi Kemba Walker või Jeff Teague ei muuda seda tiimi playoffis paremaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      Kui Leonard on top 4-8 mängija, nagu ta oli enne vigastust, siis on Toronto ja Boston 50-50.
      algkoosseis
      Lowry vs Kyrie
      Green vs Jaylen
      Kawhi vs Hayward
      Ibaka vs Tatum
      Valanciuunas vs Horford
      pink
      VanVleet, Siakam, Miles vs Rozier, Smart, Morris
      treener
      Nurse vs Stevens

      Isegi kui ma vägaväga pingutaks, siis ma ei kujuta ette, et need tiimid oleksid 50-50. Bostonil on klassi peale Haywardi lisandumist märgatavalt rohkem.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        algkoosseis
        Lowry vs Kyrie
        Green vs Jaylen
        Kawhi vs Hayward
        Ibaka vs Tatum
        Valanciuunas vs Horford
        pink
        VanVleet, Siakam, Miles vs Rozier, Smart, Morris
        treener
        Nurse vs Stevens

        Isegi kui ma vägaväga pingutaks, siis ma ei kujuta ette, et need tiimid oleksid 50-50. Bostonil on klassi peale Haywardi lisandumist märgatavalt rohkem.
        Nagu öeldud siis kõik sõltub Leonardist, tavaliselt võidab tiim, kus on parem mängija, Leonard oma parimas vormis on võimas. Boston on samas ida San Antonio ja isegi Leonardist ei pruugi piisata.

        Ma praegu lihtsalt lähen voolule vastu, kõik räägivad kui võimas Boston on, Torontot peetakse pigem 76ersi tasemel tiimiks. Mulle tundub, et neid alahinnatakse.

        Toronto võib olla vabalt ida parim kaitsetiim, ida parim kolmeste tiim, lisaks võib neil olla ida parim mängija.

        Ehk ma üritan siin tekitada rivaliteeti Toronto ja Bostoni vahel.

        Kommentaar


          Dallas Mavericks lõpetas eelmise hooaja 13. kohal. Üks suur ajastu selle klubi jaoks hakkab vaikselt lõppema. Dirk Nowitzki on 40 ja see võib jääda tema viimaseks hooajaks, kuigi ma poleks väga üllatunud kui ta jätkaks ka peale seda hooaega. Ta on mänginud liigas 20. hooaega ja seda ühes klubis, mis on suur haruldus. Dirk on legend.

          Ma hakkasin nba. tõsisemalt jälgima just sellel hooajal kui Dallas üllatas kõiki ja võideti tiitel.

          See hooaeg tuleb väga põnev. Nowitzki on oma karjääri lõpus, samal ajal Luka Doncic on selle aasta kõige huvitavam uus nimi liigas. Euroliigas oli ta juba üks parimaid mängijad kui mitte parim. Mida suudab 19 aastane sloveen siin korda saata?

          Dallas on hea meeskonna kokku saanud ja kuigi päris playoffi meeskonnaks neid ei peeta, siis sisu on neis kindlasti ja neid konkurentsis maha kanda ei tasuks.

          Koosseis

          PG - Dennis Smith Jr. on mängija kellel tasub silma peal hoida, tegu oli eelmise hooaja ühe parima debütandiga. Ründemäng on tal hea, aga kaitses oleks vaja oluliselt juurde panna, aga teine hooaeg ongi selleks, et näidata oma potentsiaali ja arengut. Pingil on J.J Barea, ka tema on väikestviisi Dallase legend ja ta tõestas ka eelmine aasta, et ta suudab rünnakul endiselt panustada ja tegu on hea vahetusmehega.

          SG - Wesley Matthews - Kui ta suudab kolmeseid hea protsendiga tabada, siis on ta äärmiselt vajalik rollimängija, sest Dallase üks nõrkustest ongi kaugvisked, mehi kes teravust luua suudavad on piisavalt. Vanameister Harris ja 28 aastane debütant Broekhoff on siis varumeesteks.

          SF - Harrison Barnes on rünnakul meeskonna liider, eks tal ole päris palju puudusi ta pole siiski päris esimese järgu staariks tõusnud. Dorian Finney-Smith on varus aga ma arvan, et tema roll võrreldes eelmise aastaga väheneb.

          PF - Luka Doncic on hetkel väga populaarne poiss ja ootused on päris suured. Suurim probleem on kolmesed, ta vajaks enda ümber häid viskajad, aga vaadates Dallase potentsiaalset algviisikut, siis kaugvisked hakkab olema üks murekohtadest. Maxi Kleber ja Dwight Powell võitlevad siis mänguaja pärast, Doncici seljataga.

          C - DeAndre Jordan maandus ikkagi lõpuks Dallasesse, tundub et see kunagine skandaal on unustatud. Jordan on endiselt kõva mängumees, loodetavasti suudab oma vabavisete protsenti veel parandada, et teda saaks viimastel minutitel kasutada. Dirk Nowitzki jääb kõigi eelduste kohaselt pingile, kaitses on ta aeglaseks jäänud ja kaitses saab ta ilmselt ainult tsentreid võtta, ääremängijad on veidi kiired tema jaoks. Aga ma usun, et Dirk suudab veel pingilt hästi sekkuda ja mingitel hetkedel on tema panus väga vajalik, aga see aeg on lõplikult möödas, kui Dirk on meeskonna vedaja.

          Meeskonna staar - Vaimne liider on kindlasti Dirk Nowitzki, mänguliselt peaks hetkel vedama Barnes, eriti rünnakul. Aga kuni tiimis on Nowitzki, siis ei saa keegi olla kõvem mees kui tema, isegi kui ta pole mänguliselt enam a ja o.

          Suurim areneja - Dennis Smith Jr. on siin lihtne valik, tal oli eelmine hooaeg veel päris palju nõrku kohti, mille kallal ta on loodetavasti tööd teinud.

          Suurim küsimärk - Kolmesed ja kuidas Dirk kohaneb pingilt sekkumisega, ehk kui palju ta suudab tiimile juurde anda, kui üldse.

          Ma arvan, et Dallas on võimeline meid üllatama ja kindlasti unistatakse playoffi kohast, aga läänes on konkurents liiga tugev ja pigem jäädakse playoffist välja, ilmselt idas oleks nad playoffi tiim. Minu ennustus on 12. koht.

          Kommentaar


            Doncic ja power forward?

            Kommentaar


              Doncic PF, Barnes veab mänguliselt... ei tundu päris õige see värk. Barnes pole minu silmis midagi arenenenud võrreldes GSW oldud ajaga lihtsalt nüüd Mavsis viskas punkte rohkem seetõttu, et ta saab rohkem peale uhada.
              Ma pigem annaks kohe Doncicile mängu ehitamise kuna suht selgelt tema on Dallase tulevik. Loodetavasti teeb jah ka Smith Jr hüppe edasi ning Jordan pole tagasi andnud. Matthews ning Barnes on sellised poisid kelle pealt annaks upgrade'i teha mängijateturul küll.

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Doncic PF, Barnes veab mänguliselt... ei tundu päris õige see värk. Barnes pole minu silmis midagi arenenenud võrreldes GSW oldud ajaga lihtsalt nüüd Mavsis viskas punkte rohkem seetõttu, et ta saab rohkem peale uhada.
                Ma pigem annaks kohe Doncicile mängu ehitamise kuna suht selgelt tema on Dallase tulevik. Loodetavasti teeb jah ka Smith Jr hüppe edasi ning Jordan pole tagasi andnud. Matthews ning Barnes on sellised poisid kelle pealt annaks upgrade'i teha mängijateturul küll.
                Doncic võib mängida kõikidel äärte positsioonide, rünnakul on üks, kaitses teine, praegu pakutakse talle jah suure ääre rolli, sest Matthews on eeldatavasti viskav tagamees algus, ise pakuks et Barnes ikka suur äär, aga eks hooaja käigus näeme. Matthews on nõrk lüli,Barnes on okei, ma eeldaks jah et Doncic on parim mees rünnakul aga ma olen alati veidi skeptiline uute mängijate suhtes ja pigem alahindan teda.

                Kommentaar


                  Doncic võib mängida kõikidel äärte positsioonide, rünnakul on üks, kaitses teine, praegu pakutakse talle jah suure ääre rolli, sest Matthews on eeldatavasti viskav tagamees algus
                  Irw, seda tahaks küll oma ihusilmaga näha

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Irw, seda tahaks küll oma ihusilmaga näha
                    Dallase treener ütles just, et Doncic on kas viskav äär või suur äär. Te pole ühtegi uudist ega asja uurinud ja lampi paugutate siin, ma vaatan. Täpsemalt siis nagu ma ütlesin siis sõltuvalt olukorrast, ma pole ekspert, aga kui Dallase treener arvab, et ta hakkab Doncicit seal kasutama siis ma pigem usun, pluss nba erinevad saidid pakuvad ka talle juba suure ääre rolli, aga eks me näe, ega ma lampi teda sinna ei pakkunud. Pikkust tal muidugi napib, kuigi Barnes umbes sama pikk ja mängis ka palju suure ääre rollis. Tänapäeva nba. on need positsioonid juba suhtelised.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Dallase treener ütles just, et Doncic on kas viskav äär või suur äär. Te pole ühtegi uudist ega asja uurinud ja lampi paugutate siin, ma vaatan. Täpsemalt siis nagu ma ütlesin siis sõltuvalt olukorrast, ma pole ekspert, aga kui Dallase treener arvab, et ta hakkab Doncicit seal kasutama siis ma pigem usun, pluss nba erinevad saidid pakuvad ka talle juba suure ääre rolli, aga eks me näe, ega ma lampi teda sinna ei pakkunud. Pikkust tal muidugi napib, kuigi Barnes umbes sama pikk ja mängis ka palju suure ääre rollis. Tänapäeva nba. on need positsioonid juba suhtelised.
                      Doncici puhul vist see tagaliini koht ei tulegi kohe kõnealla, sest ta on ikkagi väga väga aeglane võrreldes teiste NBA guardidega ja tema jääks rünnak liiga aeglaseks.

                      Kommentaar


                        Eestis ja äkki Euroopas veel on, kuid NBAst kadusid traditsioonilised (PG, SG, SF jne..) positsioonid juba mõne aasta eest. Tere tulemast tänapäeva.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Jah kõik teavad et Warriors ja Steph "broke the traditional game".
                          Kaitses Doncic hakkab ilmselt jah "SF" mehi võtma, aga ründes hakkab tõenäoliselt ta pointis rohkem mängima ning mängu juhtima.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Jah kõik teavad et Warriors ja Steph "broke the traditional game".
                            Kaitses Doncic hakkab ilmselt jah "SF" mehi võtma, aga ründes hakkab tõenäoliselt ta pointis rohkem mängima ning mängu juhtima.
                            Peaasi et Matthews liiga palju palli enda käes ei hoia, tema roll võiks ründes jääda suhteliselt väikseks, ehk siis loodetavasti ta suudab kolmeseid hea protsendiga tabada. Kui Kings ja Suns välja jätta, siis Dallas on vist ainuke tiim läänes, kus pole top 50 mängijat liigas, ehk puudub mängija, kes tiimi rasketel hetkedel veaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Peaasi et Matthews liiga palju palli enda käes ei hoia, tema roll võiks ründes jääda suhteliselt väikseks, ehk siis loodetavasti ta suudab kolmeseid hea protsendiga tabada. Kui Kings ja Suns välja jätta, siis Dallas on vist ainuke tiim läänes, kus pole top 50 mängijat liigas, ehk puudub mängija, kes tiimi rasketel hetkedel veaks.
                              DeAndre Jordan peaks vast ikka top 50 olema? Iseküsimus on, et jah ta ei ole kohe kindlasti mitte vedaja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                DeAndre Jordan peaks vast ikka top 50 olema? Iseküsimus on, et jah ta ei ole kohe kindlasti mitte vedaja.
                                Minu arvates mitte. Aga huvi pärast vaatan, mida Sports Illustrated ja ESPN arvavad. ESPN pakub tema kohaks 80. Aga see list on tõeliselt naeruväärne ja meelega klikkide saamiseks tehtud, täiesti lambised mängijad on temast ettepoole pandud. Sports Illustrated on tema kohaks pannud 43, mis on oluliselt reaalsem koht.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X