320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Heat'i kolm kuningat ka leppisid ju kõvasti alla turuhinna palgaga. Ei ole see mingisugune uus sündmus Durant'i puhul.
    Durant läks juurde 70+ saanud tiimi ja oli meeskonna parim. Selles mõttes on ta ikka pussy.


    Mul on tunne, et kunagi oleme sama teemat jauranud. Nüüd on siis eika kord kätte jõudnud ahastada.

    Kommentaar


      [B]Atlanta Hawks - Üks ajastu sai läbi, tehti üks väga hea ja mitu korralikku hooaega, aga nüüd peale Millsapi lahkumist on meeskond otsustanud võtta vaheaasta (Vist). Paberil on meeskond igati okei ja arvestades Budenholzeri süsteemi, siis võivad nad ka playoffist mõelda, aga esialgu eeldan, et hooajale minnakse peale teiste eesmärkidega. Ka kihlveokontorid pakuvad Atlantat tabeli viimaste sekka.

      Koosseis:

      PG - Dennis Schroder - Lõpuks on ta meeskonna selge liider ja temalt võib oodata individuaalselt super numbreid. Juba eelmine hooaeg oli tal hea, eriti hakkas ta särama playoffides. Malcolm Delaney on täitsa ok vahetusmees.

      SG - Bazemore ja Belinelli. Bazemore peaks olema alustaja, eelmine hooaeg oodati talt veidi rohkem ja playoffides kaotas ta isegi oma algviisiku koha. Belinelli on okei varu, aga pingilt hea viskaja on päris hinnas ja ma arvan, et on tõenäoline, et Belinelli lahkub hooaja jooksul. Bazemore on okei, aga ma ei ole kindel, et ta on piisavalt hea, et teda iga hinna eest tiimis hoida, hea pakkumise korral võib temagi lahkuda. '

      SF - Taurean Prince - Mees tõusis esile just playoffides. Ta on kindalsti mängija, kelle ümber tahaks Atlanta oma tulevikku ehitada. Võrdlused Leonardiga on täiesti normaalsed. Hea kaitsja ja ta on kõvasti töötamas oma nõrgima külje - kolmestega. Ma olen kindel, et see hooaeg tuleb tal päris hea ja Prince on üks potentsiaalseid kandidaate enimarenenud mängija tiitlile. Bembry ja Brussino jagavad siis need üksikud minutid, mis üle jäävad.

      PF - Ilyasova ja uustulnuk Collins, Collins tundub päris äge mängija, lauas on ta võimas. Esialgu peaks siiski alustama Ilyasova, kes võiks süsteemi paremini sobida, ma arvan, et kolmesed on ka see hooaeg üks Atlanta trumpidest. Collinsi tulevik võibki olla rohkem tsentri positsioonil. Lisaks on veel üks snaiper Babbiti näol pingil olemas.

      C - Dedmon on okei, lisaks siis Muscala ja, üks ülemakstumaid mängijaid liigas, Plumlee. Kui ka Collinsit proovitakse siin, siis Plumlee roll peaks jääma väikseks. Muscala on viskab kolmest ka, ehk kui proovitakse Netsi eelmise aasta stiili, siis võime näha ka Muscalat alustamas. Kiire ja kolmestele toetuv korvpall võib olla üks Atlanta selle hooaja iseloomustajatest.

      Meeskonna staar: Schroder - Ma arvan, et ta ei ole veel top 10 mängujuht, aga kui ta suudab stabiilselt hästi kolmeseid tabada ja ka söötu jagada, nagu ta playoffis tegi, siis on ta idas üks säravamaid mängijaid.

      Suurim areneja: Mulle Prince meeldib ja ootan talt väga korralikku hooaega, loodetavast suudab ta ka liigas sama hästi kolmeseid panna kui ta seda hooaja eelsetes kohtumistes tegi.

      Suurim küsimärk? - Pabari peal on Atlanta okei tiim, kas minnakse kohe täielikult tankima, nagu neilt oodatakse, või kui hooaeg hästi algab,siis mõeldakse ka tulemuse peale?

      Kelle hooaega ootan enim? Prince, Schroder ja Collins - uus kolmik, kelle peale tuleks meeskond üles ehitada.

      Atlanta ei tundu väga halb tiim, kuid võib eeldada, et mõni kogenum mees lahkub hooaja käigus, nt Ilyasova või Bazemore ja tiim on suhteliselt õhuke, mis tähendab siis, et ikkagi jäädakse lõppu. Aga teoorias kui me vaatame lähemalt, siis Schroder on idas üks paremaid oma positsioonil, kui Bazemore suudab teha sellise hooaja, nagu ta tegi üleelmine aasta, siis on ta väga arvestatav mees. Prince peaks juurde panema. Ilyasova on enamvähem ja Dedmon alustas ka San Antonios. Lisaks mitu snaiprit pingilt. Ma oleks loll kui ma välistaks Atlanta playoffi võimalused, aga kihlvekontorid ju peavad vahel midagi teadma ka, ehk ju siis ei minda seda 8. kohta püüdma. Ja ilma motivatsioonita võiks Atlanta lõppkoht ollagi 13. koha kandis.

      Kommentaar


        Los Angeles Lakers on vaikselt harjumas tabeli lõpus olemisega. Varsti peaks see kõik muutuma, sest tankimine on kandnud vilja ja kokku on saadud väga talendikas ja noor tiim. Lakers on popp klubi ja leidub optimiste, kes pakuvad juba praegu Lakersit playoffi konkurentsi, aga ma arvan, et vajatakse veel ühte rahulikku hooaega ja järgmine aasta võidakse juba konkurentsis olla, jah isegi siin ülitugevas läänes.

        Koosseis:

        PG - Lonzo Ball/Tyler Ennis - Lonzo Ball oli drarfti teine valik, seega ootused on päris kõrged. Ja erilist konkurentsi talle pole, seega mänguaega saab ta ohtralt. Kui muidu on igale positsioonile võtta mitu head mängijat, siis siin on esimene varu Ennis, kes peaks 15 minta korralikult hakkama saama küll, aga Ball olema väga kindel alustaja.

        SG - KCP - Super kaitsja, ja ka rünnakul stabiilne mängija, ma arvan, et Lakersis mängimine annab talle uue hingamise ja mees teeb siin elu parima hooaja. Lisaks siis Clarkson pingil, kes tõestas eelmine hooaeg, et suudab pingilt hästi sekkuda ja piisavalt teravust luua.

        SF - Ingram tegi eelmine hooaeg suurepärase alguse oma karjäärile nba. Aga tal on üks nõrkus ja see on kolmesed, hetke Lakers võiks olla sellinne Rocetsi stiilis tiim, kus kõik panevad räigelt peale kaugelt. Eriti kui su üks alustajatest on Lopez. Ingram on küll hea kaitsja, aga kui ta ei suuda stabiilsust rünnakul näidata, siis on võimalik et Kuzma alustab siin. Kuzma oli hooaja eeelsete mängude komeet ja fännid loodavad, et tema hoog saab jätku ka põhiturniiril. Lisaks on siis kaks veterani Dengi ja Breweri näol, kui keegi playoffi klubidest on Dengi teenetest huvitatud, siis Lakers kindlasti oleks lahkesti nõus teda vahetama.

        PF - Siin on konkurents äärmiselt tihe. Ma arvan, et alustab Randle. Kelle leping hakkab muidugi lõppema, seega kui ta mängib hästi, siis saaks ehk teda vahetada. Muidugi ei saa välistada ka lepingu pakkumist talle, aga ma arvan, et ta soovib liiga kallist lepingut Lakersi jaoks. Kuzma ja Nance hetkel pigem ei alusta. Kuzma võiks ollagi super vahetus, kes siis mängiks nii kolme kui ka nelja peal ja tooks koos Clarksoniga teravust pingilt. Nance on ründes hetkel nõrk ja ta ei viska ka kolmeseid, mis hetkel võiks olla Lakersi trump. See vähendab tema võimalusi, samas kui Kuzma ja Clarkson tulevad mõlemad pingilt siis üks hea kaitsja nendega koos oleks hea.

        C - Brook Lopez on äge, eriti nüüd kui ta kolmeseid loobib, See hooaeg on Lopeze võimalus, anna endast max ja teeni leping välja. Lisaks toodi siis Bogut, veel üks hea kaitsemängija, talt tervet hooaega oodata on palju, aga ma arvan, et ta annab tiimile siiski palju juurde, Zubacic jääb pigem siis kolmandaks valikuks. Kuid ka Nance ja Randle võivad korvi all mängida ja seega võib tema mänguaeg üpriski tagasihoidlikuks jääda.

        Meeskonna staar: Rünnakul peaks põhivedur olema Lopez. Anname noortele veel aega ja kedagi staari staatusesse veel ei paneks.

        Suurim areneja: Ingram ja Randle peaks saama piisavalt mänguaega ja üks nendest kahest võiks arenguhüppe teha.

        Suurim küsimärk? Kuidas mänguaega jagada? Kus Kuzma mängima hakkab? Kas ta on nii hea kui oodatakse?

        Kelle hooaega ootan enim? Ball ja Kuzma.

        Lakers on väga seksikas tiim. On kogenud mehi, on väga heal tasemel mängijaid, on ülimalt andekaid vendi, kes võivad juba see hooaeg midagi suurt korda saata. Playoffi konkurents on läänes liiga tihe, aga ma arvan, et Lakers on siiski selgelt parem kui Suns ja Kings ja palju eespool lõpetavatest tiimidest maha ei jääda. See hooaeg ongi pigem sellinne katsetamise koht ja selgitatakse välja, kellele lepingut pakkuda ja kellest loobdua. Tulevik tundub igastahes helge. Hetkel ennustan neid siiski 13. kohale. Idas oleks Lakers kindlasti playoffi konkurentsis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
          Heat'i kolm kuningat ka leppisid ju kõvasti alla turuhinna palgaga. Ei ole see mingisugune uus sündmus Durant'i puhul.
          Durant üksi loobus tõenäoliselt rohkem kui Miami kolm kokku. Panen puusalt!
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Korralik algus, siis hooajale.

            Kommentaar


              see Gordon Haywardi vigastus paneb kogu Bostoni hooajale suure põntsu ma kardan. Ikkagi üks rünnaku põhijõude nüüd hooajaks väljas .
              Karm, väga karm

              Kommentaar


                2012 - Bulls astub LeBroni kandadele. Derrick Rose vigastab põlve.
                2014 - Pacers püüab haarata LeBroni keebist. Paul George murrab jala.
                2017 - Celtics püüab LeBronile konkurentsi pakkuda. Gordon Hayward murrab jala.

                V***u!

                a ja. Mine p.... Bobby Portis! Huumor kuubis.

                Kommentaar


                  Igati tore hooaja algus, kuigi Habe viis nüüd kõik poisid kindlasti stripiklubisse ja Sacramentos tuleb kaotus, mis nullib meistrite kottimise.

                  Kommentaar


                    See aasta oli ikka võimas draft, pluss siis Simmons

                    1. Simmons oli võimas, Fultz oli veidi rabe, aga kokkuvõttes korralikud 17 minutit.

                    2: Dennis Smith Jr. oli super, 16 punkti ja 10 söötu.

                    3. John Collins peab varsti alustama, ta on juba praegu võimas.

                    4. Fox oli ka hea.

                    5. Tatum saab ka nüüd korralikult mängida.

                    Kommentaar


                      Jätkame, ma valetaks, kui ma väidaks, et hooaja esimesed mängud ei mõjuta mu otsuseid, aga ma kirjutan väikse lisa juurde nende tiimide juurde, kus ma ümber olen mõelnud.

                      Brooklyn Nets - Viimased kaks hooaega on Nets lõpetanud viimase kahe meeskonna seas. See aasta saadi väga huvitav tiim kokku, playoffi asja muidugi pole, aga ma arvan, et päris lõppu ei tohiks ka jääda. Kahjuks tabas tiimi ülimalt suur tagasilöök, kui Lin sai juba esimeses mängus vigastada ja peab terve hooaja vahele jätma. Sellega lõppesid ilmselt ka kõige optimistlikumate fännide unistused playoffist.

                      Koosseis:

                      PG - Lin sai vigastada, ehk siis Russel hakkab jälle omal positsioonil mängima, ma ei tahaks uskuda, et Dinwiddie alustab. Aga Russel näitas esimeses kohtumises, et ta on valmis tiimi vedamiseks. Dinwiddie ja Russel võivad ilmselt ka koos mängida, seega ka Whitehead saab korralikult mängida.

                      SG - LeVert võib olla alustaja ja ma arvan, et see oleks loogilisem kui ühe äärtest siia toomine, aga eks me juba täna öösel näeme, mis toimuma hakkab. LeVert oli oma esimesel hooajal igati okei ja ma arvan, et ta paneb päris korralikult juurde. Kilpatrick saab ka ilmselt nüüd võimaluse.

                      SF - Torontost tuli Carroll ja Portlandist Crabbe, kes hakkavad siis mänguaja pärast võitlema. Esimeses kohtumises alustas kogenum Carroll. Carrolli eelmine hooaeg oli tagasihoidlik ja ta loodab ennast siin rehabiliteerida. Aga kui Crabbe on see hooaeg kolmese joone tagant sama kuum kui eelmine, siis mingi hetk võib ta Carrolli pingile lükata. Crabbe saab samas ka kahe peal mängida. Ma arvan, et Harris jääb see hooaeg pigem statisti rolli ja aeg-ajalt, kui tal vise läheb, siis saab mängida.

                      PF - Hollis-Jefferson ja Booker. Mõlemad olid esimeses mängus head, kuna Mozgov ei ole just eriline superstaar, siis Booker saab pingilt sekkuda ja mängida ka palju 5 peal.

                      C - Mozgov/Acy - Nets viskab palju kolmeseid ja mängitakse kiiret korvpalli, Mozgov ei pruugi sellese süsteemi ideaalselt sobida, aga ma ei usu, et ta oma algu koha kaotab. Acy võib mängida rohkem suurt äärt ja siis saam ka debütant Allen rohkem proovida.

                      Meeskonna staar: Paar päeva tagasi oleks olnud selleks Lin, aga nüüd ma valiks Russeli, ma arvan, et ta on valmis seda meeskonda vedama ja me näeme ilusat hooaega tema poolt.

                      Suurim areneja: Valikuid on mitu, tahaks Russeli ka siia panna, aga ma arvan, et Crabbe roll võrreldes eelmise hooajaga tõuseb oluliselt, ja just tema areng võib olla suurim. Samas kui vaadata ikkagi numbreid ja rolli meeskonnas, siis on raske uskuda, et Russel ei ole meeskonna parim mängija ja kainelt kaalutledes pean ikkagi Russeli suurimaks arenejaks panema.

                      Suurim küsimärk? Meeskond on väga ühtlane ja isegi üks vigastus ei tohiks suuri probleeme tekitada. Kuid Lin oli siiski meeskonna staar ja tähtsatel hetkedel võimeline tiimi vedama, kas keegi suudab ta rolli üle võtta ja otsustavatel hetkedel tiimi vedada?

                      Kelle hooaega ootan enim? Terve meeskonna ja just eelkõige siis tahaks näha Netsi mängustiili, kas jätkatakse seda hullumeelset kolmeste loopimist?

                      Nets on endiselt väga ühtlane tiim, kahju muidugi, et Lin vigastada sai, aga ega ka koos temaga playoffi asja poleks olnud, ma arvan, et jäädakse sinna 11-13 koha kanti, heal päeval võidakse kõigile konkurentsi pakkuda, aga kaitses jäädakse liiga nõrgaks. Lõppkohaks ennustan siis 12. kohta.

                      Kommentaar


                        Küsiks huvipärast teie arvamust. Peetud on osadel alles 1 voor, kuid kes teile kõige sümpaatsema mulje jättis.

                        Endale jättis väga hea mulje Oklahoma. Kolm staari peavad veel õppima platsile koos ära mahtuma, aga mängitakse muidugi väga ilusat korvpalli. Visatakse hästi kiirelt ja vastase kaitsele on muidugi ülimalt raske olukord, sest kolmest võivad väga hästi visata kogu see staaride kolmik. Kui see meeskond ennast käima saab, siis ootaks huviga juba mänge GSW ja eelduste kohaselt tuleks seal väga korralik tulevärk.

                        Esimese mängu põhjal meeldib mulle muidugi Porzingise roll Knicksis. Mees on ikkagi meeskonna liider ja main target.

                        Houston jättis väga hea mulje avakohtumisest, kuid teises kohtumises polnud enam Pauli.

                        Cleveland oli nii ja naa...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Küsiks huvipärast teie arvamust. Peetud on osadel alles 1 voor, kuid kes teile kõige sümpaatsema mulje jättis.

                          Endale jättis väga hea mulje Oklahoma. Kolm staari peavad veel õppima platsile koos ära mahtuma, aga mängitakse muidugi väga ilusat korvpalli. Visatakse hästi kiirelt ja vastase kaitsele on muidugi ülimalt raske olukord, sest kolmest võivad väga hästi visata kogu see staaride kolmik. Kui see meeskond ennast käima saab, siis ootaks huviga juba mänge GSW ja eelduste kohaselt tuleks seal väga korralik tulevärk.

                          Esimese mängu põhjal meeldib mulle muidugi Porzingise roll Knicksis. Mees on ikkagi meeskonna liider ja main target.

                          Houston jättis väga hea mulje avakohtumisest, kuid teises kohtumises polnud enam Pauli.

                          Cleveland oli nii ja naa...
                          Atlanta Hawks - Belinelli tegi super mängu ja võitsid, teises mängus ei suutnud midagi ja kaotasid. Ehk siis väga palju sõltub kaugelt viskamisest ja esimeses mängus nad sita Dallase vastu suutsid tabada hea visketabavusega, teises oli visketabavus kohutav. Hornetsi kaitse on muidugi veidi parem ka võrreldes Dallasega, isegi praegu kui kaks ülihead kaitsjat on väljas.

                          Brooklyin Nets - Loodetakse kõik meeskonnad üle skoorida, kaitse ei koti väga. Aga valikut on sitaks ja kui kellegil kolmesed ei lähe, saab kohe teise asemele võtta. Mozgov on praegu nagu Pachulia Warriorsis, natuke kasutatakse ja siis minnakse väikse koosseisu peale üle. Hetkel siis on Nets sellinne tiim, kus vastaste iga lamp vend võib tunda ennast kui mingi Lebron ja elu mänge teha.

                          Boston Celtics - Eile öösel näidati 76ersi vastu sisu, Smart, Morris ja muidugi Hayward olid väljas ja Brownil oli sitt peäv, aga kohe tulid uued venand asemele ja tõid võidu ära. Sellinne San Antonio moodi värk, kus kõik võivad hästi mängida.

                          Charlotte Hornets - Kaks põhivenda on väljas, ehk ei tahaks järeldusi teha veel.

                          Cleveland Cavaliers - Hetkel idas neile vastast pole ja ootaks juba mänge mõne tugeva lääne tiimi vastu. Lebron on jätkuvalt võimas.

                          Chicago Bulls - Siin ei ole väga midagi öelda.

                          Dallas - Masendav tiim, paberil on nagu täitsa okei, aga kaks kohutavat mängu sittade tiimide vastu ja mõlemad saadi pähe, tuleb vist üks piinarikas hooaeg.

                          Denver - ei oska midagi öelda, Jokic nt Gobertile vastu ei saanud.

                          Detroit Pistons - Kaks okeid mängu ja tundub, et hakatakse playoffi koha eest ilusti võitlema. Harris on olnud ründes väga hea ja idee panna Johnson kolme peal algu ning Harris nelja peael on super olnud seni.

                          Warrirors - essat mängu ei näinud, aga teine algas krobeliselt, või noh pigem oli Pelicansi poolt ideaalne pooaleg, aga terve mäng on endiselt Warrirorsiga võidu visata pea võimatu, aint Rockets suudab seda hetkel.

                          Rockets - Ei jälginud kumbagi mängu.

                          Indiana - Kaitse on sitt.

                          Clippers - Suurele vennale tehti ilusti ära, aga see oli oodatud.

                          Lakers - Sitem kui arvasin.

                          Memphis - Parsonsist on kahju.

                          Miami -Ei oska midagi öelda.

                          Minnesota - Kaks võrdset mängu kahe tugeva vastu.

                          Bucks - Kui Giannis suudaks selle tiimi idas esikolmikusse viia, siis on ilmselt mvp olemas. Ebareaalselt hea on ta praegu.

                          Pelicans on täiesti wtf, nagu on ja samal ajal ei ole, samas kaks suht rasket mängu oli, Warriorsi suutsid esimesel poolajal üle visata.

                          Knicksi vaataks aint Porzingise pärast, muidu suht lamp.

                          Oklahoma mängib täna Jazziga, saame mingeid järeldusi peale seda teha.

                          Orlando - Miami vastu tundusid okeid, aga isegi Vucevici elu mänguga, kolmeseid 6/8 ei suudetud Netsi vastu võita.

                          76ers - Vaatasin mõlemat mängu ja peab ütlema, et nõustun ennde arvamustega, kes juba see aasta neid playoffi ennustavad. Potentsiaali on julmalt ja natuke on vaja aega kohanemiseks. Wizardsi vastu olid head, aga Wizards on prageu ikkagi klassivõrra parem tiim. Bostoni vastu oli väga rabe mäng ja mitmed mehed olid nagu pohmakas, nt Embiid ja Covingtonil läks aega, et mäng korda saada, seega ma arvan, et 76ers on hoolimata kaotustest mind üllatanud ja varsti hakatakse võitma ka.

                          Sunsi kaitse on vist isegi veel hullem kui Netsil. Täiesti lamp tiim hetkel.

                          Portland tegi kahele sitale võimsalt ära, aga täna Bucksi vastu tuleb tunduvalt huvitavam mäng.

                          San Antonio jätkab vanaviisi.

                          Raptors - Vaataks kuidas neil täna läheb. Aga tundub endiselt sellinne tiim kellel nõrkadega probleeme pole ja suurte ja endasuguste vastu ebaõnnestutakse.

                          Jazz - Kaks rasket mängu, aga aeglane tempo ja kaitse on nende trump ja sellega võib playoffi saada, kui vaid vigastusi nii palju poleks.

                          Wizards - Vaatasin mõlemat mängu ja suur kolmik hetkel toimib, küll aga pink peab juurde panema, kui üldse on midagi sealt võtta, samas Morris on väljas. Teine koht idas on vägagi võimalik.

                          Kommentaar


                            Dallas Mavericks - Paberil on täitsa huvitav koosseis, aga tundub, et see hooaeg tuleb pigem sarnane eelmisele ja midagi ilusat fännidele ei pakuta. Aga algamas on Dirk Nowitzki 20 hooaeg, varsti on tema aeg läbi ja meeskond peab mõtlema kuidas edasi minna. Kas pakkuda Noelile lepingut? Tegelikult on päris mitme venna leping lõppemas ja mõtlemisainet on küllaga. Pigem hetkel võiks olla asendamatud vennad just Dennis Smith ja Barnes, ülejäänud peale suure sakslase võivad juba hooaja käigus lahkuda.

                            Koosseis:

                            PG - Dennis Smith tegi suurepärase debüüdi ja on üks põnevamaid uusi mängumehi. Barea on hea varumees ja nii mõnigi playoffi konkurentsis olev klubi võiks olla temast huvitatud. Lisaks on siis Yogi Ferrell, kes oli eelmine aasta üks positiivsematest üllatajatest ja ma arvan, et talle pakutakse ka uut lepingut.

                            SG - Curry/Harris - Curry tegi eelmine aasta läbimurde hooaja ja tõestas, et ta on võimas snaiper, aga kahjuks on ta hetkel vigastatud. Samuti on meeskonans endiselt Harris, aga temaga iga mäng arvestada pole võimalik. Seega ma eeldan, et esialgu Matthews hakkab seda positsiooni mängima. Matthews on muidugi nii ja naa, midagi ta eriti juurde tiimile ei anna, aga vaevalt praegu palju klubisid oleks, kes teda tahaksid, Memphis võiks ju riskida ja ühe hea ürituse veel teha, aga ta visketabavus on viimastel hooaegadel veidi alla käinud ja tema väärtus on kindlasti langenud.

                            SF - Barnes, ma arvan, et Nowitzki saab see hooaeg rohkem suure ääre rollis mängida ja Noel saab võimaluse alustada, mis tähendab, et Barnes naaseb viskava ääre rolli. Pingilt on võtta Dorian Finney-Smith, eks tema mänguaeg sõltub palju tema visketäpsusest.

                            PF - Dirk Nowitzkil on võimalik läbi aegade punktiviskajate tabelis ühe koha võrra veel tõusta. Selleks peaks ta korralikult mängima ja keskmiselt 15 punkti kandis viskama, vaevalt see eesmärk omaette on, aga kindlasti meedia ja fännid pasundavad sellest päris korralikult. Pingil on siis Powell, kes mängib nii suure ääre kui ka tsentri rollis ja on täitsa ok varu.

                            C- Noel, tal ei õnnestu kohe üdlse see nba. kohanemine. See hooaeg on siis äärmiselt tähtis ja eeldusel, et ta alustab, siis võimalus ennast tõestada on olemas. Endiselt hinnatakse teda päris kõrgelt. Esimese kahe mängu põhjal võiks ju lootust olla. Pingil on Mejri.


                            Meeskonna staar - Vaimne liider ja klubi ikoon on muidugi Nowitzki, aga väljakul hakkab meeskonda vedama Barnes.

                            Suurim areneja - Kamoon Noel, see on üks viimastest võimalustest.

                            Suurim küsimärk? Siia võib mitu mängijat panna, aga pigem saab oelma huvitav, et kellele pakutakse lepingut ja kes lahkub, mõni kindlasti juba hooaja käigus.

                            Kelle hooaega ootan enim - Nowitzki mängu vanade aegade mälestuseks on ikka tore vaadata, aga Dennis Smith on äärmiselt huvitav ja võib Simmonsile aasta uustulnuka tiitli jagamisel mingilgi määral konkurentsi pakkuda.

                            On näha, et playoffi asja pole, paar venda võiks minema saata ja rahulikult tulevikule mõelda. Kindlasti on klubis paar mängijat kellele võiks lepingut pakkuda, aga tiim tuleks üles ehiatda Smithi ja Barnesi ümber, teised kõik on ohverdatavad (Noel võib hea mänguga ennast samuti tähtsaks lüliks tõsta). Aga kui ikka proovitakse mängida, siis kolmest tankivast tiimist ollakse ikkagi parem tiim ja 12. koht peaks ära tulema.

                            Kommentaar


                              Kreeka ebard tegi jälle mängu ära. Kaks defensive playd mängu lōpus ning otsustav dunk ka. Uskumatu hooaja algus temalt siiani.

                              37pts 13reb 3ast
                              34pts 8reb 8ast
                              44pts 8reb. 4ast
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Indiana Pacers - Eelmine aasta suudeti ennast hoolimata suhteliselt koledast ja ebastabiilsest hooajast playoffi viia. Meeskonna suur staar Paul George lahkus peale 7. aastat ja see hooaeg tuleb üle pika aja rahulikum. Turner on uus meeskonna liider ja eesmärk on hakata tiimi vaikselt ümber tema ehitama. Hooaja eel oli lisaks rohketele lahkujatele ka palju uusi huvitavaid liitujaid, mänguaja jagamine nende kõigi vahel saab olema põnev.

                                Koosseis:

                                PG - Collison/Joseph - Collison naases tagasi Indianasse. Ta on suurepärane kolmeste viskaja ja üldse ründes väga korralik tagamängija, küll aga on tema kaitse suhteliselt kohutav, üks põhjustest miks ta päris tippmängijate sekka ei murdnud ennast. Joseph on viimased aastad olnud väga hea vahetusmees ja ka Indianas saab ta selles rollis jätkata.

                                SG - Oladipo on juba aastaid olnud väga lootustandev mängija, Orlandos hakkas tema mäng ammenduma, kuid Oklahomas jäi ta mitme teise mehe varju ja oodatud taset ta ei saavutanud. Indianas on ta jällegi üks meeskonna liidritest. Stephenson hakkab ilmselt pingilt tulema ja mängib erinevaid positsioone, nüüd kui Robinson sai vigastada saab ta ka ilmselt viskavat äärt mängida. Indiana vist on ainuke koht, kus ta enamvähem hakkama saab.

                                SG - Bogdanovic - Minu arust sobiks Bogdanovic ikkagi super kuuendaks meheks ja mitte algkoosseisu. Kahju, et Glenn Robinson vigastada sai, ma arvan, et ta oleks ennast algu mänginud. 3-4 kuud on päris pikk paus ja saab näha, kas Indiana pakub talle uut lepingut.

                                PF - Young on algus, aga Sabonis on hooaega väga hästi alustanud ja see aasta saab ta ilmselt nii 4 kui ka 5 peal korralikult mängida. Young on muidugi hetkel veel pare, mängija ja tema algu kohta Sabonis veel ei ohusta. T.J. Leaf on väga hästi alustanud ja kui Sabonis saab ka korviall mängida, siis drafti 22. valikule peaks ka minuteid jaguma.

                                C - Meeskonna uus nägu Turner on kindel alustaja. Ma ei tea kui palju Jeffersonile mänguaega jagub, eriti kui Sabonis ka 5 peal mängib. Aga noh ega seal palju valikut pole ja ilmselt esialgu ta ka rotatsiooni kuulub.

                                Meeskonna staar: Turner, aga Oladipo annab konkurentsi ja teeb ka väga hea hooaja.

                                Suurim areneja - Glenn Robinson oleks olnud mu esimene valik, aga kahjuks vigastus jätab ta hooaja poolikuks. Oladipo ja Turner teevad ilmselt mõlemad elu parima hooaja, aga ma arvan, et Sabonis on hooaja suurim areneja.

                                Suurim küsimärk? Ma arvan, et suurimaks probleemiks saab kaitsemäng. Bogdanovic ja Collison on väga halvad kaistjad. Ehk siis kuidas kaitset parandada? Kas Bogdanovic tuleks pingile jätta ja kasutada teda rohkem koos Stephensoniga?

                                Kelle hooaega ootan enim? Peale Pauli lahkumist on Turner mu uus lemmik.

                                Indiana koosseis on äge ja kohati võidakse näidata korralikku mängu, aga ma arvan, et tuleb üpriski ebastabiilne hooaeg ja playoffi konkurentsi ei sekkuta, siiski tase on oluliselt kõrgem kui mitmel teisel ida klubil ja vähemalt 11. koht saadakse kätte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X