320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    seoses Boshiga

    BREAKING: Miami Heat GM Pat Riley has announced Chris Bosh will NOT be returning to the Miami Heat.
    "We are not working toward his return. We did all we could."
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Milwaukee Bucks – Meeskond, kes suutis üle-eelmine hooaeg üllatuslikult playoffi saada ebaõnnestu eelmine hooaeg täielikult, kui lõpetati alles 12. kohaga, nüüd peaksid olema, endiselt veel noored, põhimehed kogenumad ja jälle võimelised võitlema playoffi koha eest. Suurim täiendus on vast Dellavedova lisandumine, kuid kahjuks on, eelmise hooaja staar, Middleton pikaks ajaks väljas ja see on kindlasti valus hoop, saab näha kas proovitakse tuua keegi olukorda päästma. Materjali millega kaubelda on. Pole mõtet hoida tiimis kolme korralikku tsentrit, aga kas keegi neid soovib on juba omaette küsimus.

      Koosseis

      PG – Dellavedova, olümpia näitas, et võib ka põhimehena suurepäraselt hakkama saada, siiski tundub pigem suurepärane varu, kes oma energia ja tahtega suudab pingilt muutust tuua, ja ei ole kindel, et ta suudab terve hooaja stabiilselt hästi mängida, eriti kui talle põhimehe roll usaldatakse.
      M. Carter-Williams pole suutnud ennast põhimeheks murda, peale esimest hooaega nba oodati temalt rohkemat, aga kahjuks ei suuda ta kolmeseid visata ja seetõttu on ta ka varu, eriti Bucksis, kus hetkel on just kaugelt viskamisega probleeme.

      SG – Kuna Middleton on mängust väljas, on selle positsiooniga tõsised probleemid, Middleton oli eelmine hooaeg üks meeskonna liidritest ja põhimõtteliselt jääb tal hooaeg vahele, kurb. Ehk siis alustama peaks Vaughn, kes eelmine hooaeg mängis vaid 14,3 minutit keskmiselt, lisaks peaks saama ka vanameister Terry selle tõttu mängida. Osades foorumites loodetakse Brogdoni peale, kes oli siis drafti 36 valik. Igastahes selle positsiooniga on lood kehvad ja kellegi juurde hankimine oleks suurepärane kui tahetakse endiselt playoffide peale mõelda.

      SF ja PF – Giannis ja Parker, kumbki ei ole kahjuks hea viskaja, ehk seda hullem on Middletoni vigastus tiimile. Giannis on see aasta ilmselt selge meeskonna liider ja ta on kindlasti üks huvitavamaid vendi kelle arengul silma peal hoida. Parker pole oodatud taset veel välja mänginud, aga miks mitte see hooaeg. Kindlasti peavad mõlemad mehed rohkem kaugelt peale panema, mis saab olema kindlasti huvitav.
      Pink on suure ääre osas hea, Teletovic on üks nendest, kes heal päeval on pidurdamatus hoos kolmese joone tagant, aga üle 20 minuti mängus ta ei tohiks mängida. Lisaks siis Henson võib ka seda positsiooni suurepäraselt mängida.

      C – Plumlee ilmselt alustab, see peaks jällegi näitama kui suur viga oli meeskonda tuua Monroe, kelle individuaalsed näitajad on suurepärased, aga koos temaga mängib meeskond halvemini. Ma ei tea, kas tema vahetamine oleks üldse võimalik, läbi on käinud ka Carter-Williamsi või ka Hensoni vahetamine, sest korraliku viskava tagamehe toomine oleks hetkel hädavajalik ja annaks võimaluse playoffi kohtade peale mängida.

      Huvitav kas Kevin Martin oleks kõige hullem siia kooslusesse, võiks olla üks variant kui tahetakse playoffi jõuda.

      Middletoni vigastus jättis meeskonna raskesse seisu ja olemasoleva tiimiga playoffi jõudmine tundub raske, kindlasti oleks võimalik teha mõni vahetus, sest korviall on seis hea, samas kui vaadata pinki mujal positsioonidel siis saab ka olemasoleva tiimiga hakkama, kindlasti on Bucks võimeline ennast playoffi mängima, aga minu jaoks oleks see pigem üllatus ja ennustaks neile sarnaselt eelmisele aastale 12. kohta.

      Kommentaar


        Kevin Martin on kohutavalt ülehinnatud. Ta viskeoskus oleks Bucksi sugusele meeskonnale vajalik, kuid ta annab kaitses sama palju või isegi rohkem kaitses tagasi. Kiddile ta ei sobi.

        Tony Snell oleks Kiddile ideaalne. Hea kaitses ja üle keskmise viskaja. Tundub, et Bullsil pole plaanis ta lepingut pikendada ja eelmiselgi hooajal ta Hoiberg plaanidesse ei mahtunud. Isiklikult muidugi loodan, et Tony on suvega enesekindlust kogenud, sest siililegi selge, et Bullsi backcourt vajab viskajaid.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pogba Vaata postitust
          hea lugemine Karl54, keep 'em comin
          "hmm eelmise hooajaga väga kursis pole,"
          " jällegi kuna eelmine hooaeg jäi mul vahele, siis väga ei oska kommenteerida,"

          Sellest mõttes huvitavad ülevaated jah, et 2014/2015 hooaja (või kui see jäi ka vahele, siis veel varasemate) teadmiste pealt nüüd 2016/2017 eelvaated.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Ega Reporter ka sittagi ei jaga, aga näe inimesed ikka huviga vaatavad. (mis inimesed need on?)

            Sama on ka Karli postitustega, isegi kui hooaeg nägemata jäi, on ikkagi huvitav lugeda ja vajadusel vastu vaielda/parandada.

            Kommentaar


              Hehe kusjuures viimane hooaeg, mis vahele ei jäänud oli 2010/2011 . Eelvaateid võiks teha ajakirjandus, kes saavad selle eest raha. Ma pigem ennustan ja ootan diskussiooni, kui midagi väga mööda on, nagu nt see Noeli teema jne.

              Martin, palju huvitavam vastus oleks olnud kommentaar Winslowi ja Richardsoni kohta, aga nojah

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Eelvaateid võiks teha ajakirjandus, kes saavad selle eest raha.
                Ei võiks. Sattusin juhuslikult lugema Delfi Spordist üht hooaja eelvaadet. Pudru ja kapsad. Need inimesed (Atso keegi) ei jaga üldse matsu - ja neile makstakse selle eest. Pigem loen sinu omasid. Vähem facepalmi .

                Kommentaar


                  Orlando Magic - Mängiti mitu hooaega pea sarnase koosseisuga, edu sellega ei saavutatud, seekord siis on tehtud natuke muudatusi, üks põhimees Harris lahkus juba eelmine hooaeg, Oladipo vahetati suvel Ibaka vastu. Iseenestest ida on päirs ühtlane see aasta ja hea õnnestumise korral võiks kindlasti ka Orlando playoffist unistada. Komplekteerimise puhul on kergeid küsimärke, kui mõni positsioon on suurepärane, nii hea algumees kui ka tugev vahetus, siis mõni positsioon jääb nõrgaks ja samuti pole tiimis ühtegi sellist mängijat, kes võiks tiimi üksi vedada. Nii Vucevic, Fournier kui ka ibaka vaidleks mulle ilmselt vastu.

                  Koossseis

                  PG – Payton, 2014. aasta drafti 10. valik, mulle ta esimene hooaeg meeldis, aga oodatud arengut pole veel teinud, tema suurim problem on ründemäng, küll aga ei ole vist ka tema kaitsemäng nii võimas, et ründemängu vajakajääke korvata?
                  Pingil on Augustin, kelle ründemäng on hea ja eelmine hooaeg kerkis ta Denveris esile, kuid kuna Orlando mäng on üles ehitatud siiski võimsale kaitsele, siis on kahtlane, et ta võiks Paytoni algust välja puksida.
                  Watsoni mänguaeg vajub ilmselt see hooaeg kokku, eelmine hooaeg sai ta lausa 19 minta keskmiselt mängida, mis tema kohta on igati okei.

                  SG – Fournier on ilmselt üks meeskonna liidritest, tema areng viimastel aastatel on olnud suurepärane, väga hea viskaja, ka kolmese joone tagant. Ootused tema suhtes on kindlasti päris suured.
                  Meeks on hea varu selleel positsioonile. Jällegi väga hea visketabavusega mängija, eelmine hooaeg jäi tal muidugi vahele, ehk eks paistab palju ta see hooaeg mängida saab.

                  SF – Aaron Gordon on see hooaeg selge põhimees, tegu pole kahjuks hea viskajaga ja seega on algus ainult 1 hea kaugviskaja, mis ei ole hea, kuid ma arvan, et Gordon võiks olla selle hooaja üks suuremaid arenejaid. Eelmine hoaoeg mängis ta keskmiselt üle 23 minuti ja julgen arvata, et ta saab rohkem mängida see aasta.
                  Pingil on Hezonja, kes on igati korralik vahetus, kuid siiski kardan, et see positsioon võib jääda nõrgaks see hooaeg. Mäletatavasti mängis siis Gordon eelmised hooajad suure ääre positsioonil. Ehk tõestamist on palju. Õnneks toodi ka Green, kellel on palju tõestada.

                  PF – Ibaka viimane hooaeg ei olnud just kõige säravam, aga nüüd uues meeskonnas on ootused tema suhtes päris suured ja ta on selge tiimi liider.
                  Pingile on toodud Jeff Green, kelle viimased hooajad on olnud rasked, ta on vahetanud mitu korda klubi ja pole kuskil kindlaks põhimeheks tõusnud, nagu ta oli Bostonis. Üks mängijatest, kes võiks ka kolmese joone tagant olla ohtlik ja seega võiks ta ka alustada Gordoni asemel viskava äärena, kuid ilmselt on see väga kaheldav, kuna Orlando mäng on üles ehitatud tugevale kaitsele ja seetõttu Green ilmselt jääb ikkagi pingimeheks.

                  C – Biyombo lisandumine tähendab, et ka sellel positsioonil on tugev konkurents, kuigi ilmselt ikkagi Vucevic alustab. Kuid Biyombo saab kindlasti ka korralikult mängida.

                  Orlando pink on tegelikult väga tugev ja idas võibolla isegi üks tugevamaid. Orlando koha ennustamine on minu jaoks üks raskemaid, meeskond on päris hästi komplekteeritud ja tegelikult võiks nad ju ka vabalt lõpetada top kaheksa hulgas. Kuid ma kardangi, et just ründemäng saab neile saatuslikuks, just sarnaselt Bucksile on kaugelt viskamine problem, kuigi Ibaka on viimastel aastatel ka kolmeseid visanud ja pingil on häid kaugviskajaid küll. Samuti Payton on siiski idas üks nõrgemaid algu tagamehi ja ma ei ole kindel, et Gordon suudab juba see aasta PIISAVALT SUURE arenguhüppe teha, just ründemängu osas, et olla kindel alustaja. Seega hetkel ennustan Orlando kohaks 11. Kuid kui me vaatame konkurente playoffi kohtadele, siis lausa mitu meeskonda on täielikud küsimärgid ja võivad totaalselt ära laguneda see hooaeg, ehk Orlando on võimeline hea õnnestumise korral playoffi saama, kuid ma kaldun siiski arvama, et see aasta jääb natuke puudu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust

                    PF – Simmons võiks siis mängida pea igat positsiooni, ootused on mehe suhtes igastahes suured, hetkel tundub, et mängib suure ääre positsiooni.
                    Nüüd ei mängi pikalt üldse. Korralik needus ikka Sixersil peal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Nüüd ei mängi pikalt üldse.
                      3 kuud

                      Kommentaar


                        Chicago Bulls - Siin foorumis on mitu Bullsi fänni, ehk ootan huviga pikemaid kommentaare. Kuid isiklikult tundub, et asi on viisakalt öeldes pekkis. Nagu ma aru olen saanud, ei teadnud keegi, et Wade tuleb ja see oli täielik üllatus ja seetõttu hangiti enne seda meeskonda Rondo. Ehk siis tuleb naljakas hooaeg. Meeskond peaks ja võiks tankida, aga samas Butler ja Wade tiimis, ehk tankimine ei tohiks kõne alla tulla. Näiteks bet365 peab Bullsi top 7 meeskonnaks idas. Rondo ja Wade tähendab seda, et meeskond ei tangi, aga pole ka võimeline võitlema tiitli eest. Igastahes minu jaoks on suvel tehtu täielik müstika ja tekitab väga palju küsimärke.

                        Koosseis

                        PG – Rondo, kunagi oli ta mu üks lemmik mängijaid, kellele ei meeldiks ilusad söödud, aga ei saanud temast täielikku tippmeest. Kusjuures kui tema statistikat vaadata siis oli tal üks elu paremaid hooaega, nii söötude, laupallide ja ka vaheltlõigete osas, samuti viskas ta rohkem kolmeseid kui eelnevatel hooaegadel. Kuid võib vist julgelt väita, et Rondo pole top 10 tagamängija, isegi top 15 on küsimärgiga. Jerian Grant sai eelmine hooaeg mängida keskmiselt 16,6 minutit, Rondo tulek talle ilmselt erilist mängulisa ei too.

                        SG – Wade, 13 hooaega Miamis on saanud läbi, Bullsi tulek oli minu jaoks täielik üllatus. Drafti 14 valik Valentine ja Canaan on suht korralikud varumehed, kes peaks saama mängida küll, Wade vaevalt üle 70. mängu põhiiturniiril kaasa teeb.

                        SF – Butler on üks liiga paremaid mängijaid, tema suurimaks probleemiks on olnud vigastused, viimased hooajad on ta päris palju vahele jätnud.
                        MacDermott ja Snell, MacDermott tegi korraliku hooaja ja teda kiidetakse päris palju, Snell on jälle vastupidi saanud pigem kriitikat. On räägitud ka Snelli vahetamisest, aga erilist väärtust vast sellel poleks.

                        PF – Gibson ja Mirotic, ainuke positsioon, kus saab tõsiselt mõelda, kes alustab. Gibson on hea kaitsemängija ja kõva võitleja, Mirotic seevastu viskab kolmeseid, mida Bullsi ülejäänud algumehed ei tee. Ilmselt parim variant oleks mängida ilma kindla alustajata ja sõltuvalt vastasest valida, kes alustab. Kuigi tundub, et suur osa korvpallisaitidest ennustab Gibsoni algumeheks.

                        C – Lopez, pole just tema suurim ssutaja, keskpärane mängija, kes pole isegi oma positsioonil top 15 mängija. Felicio eelmine hooaeg väga palju mängida ei saanud, see hooaeg on ta põhi varu ja see aasta me näeme teda rohkem.

                        Ma ei tea ma olen terve suve üritanud mõelda, kes idas playoffi võiks saada, kui alguses oli Bulls mul sees, siis nüüd ma mõtlen pigem, miks ma arvan, et nad on Orlandost paremad. Okei meeskonnas on superstaarid, kes võiks vedada meeskonda, kuid ma ei usu, et Wade, Rondo ja Butler korraga platsil midagi head toob. Isegi kui vigastustega suuri probleeme ei teki jääb pink hetkel nõrgaks. Igastahes Hoibergile edu ja selle tiimi playoffi viimine oleks juba minu arust päris kõva sõna.

                        Ma arvan, et tuleb suht piinarikas hooaeg ja playoffi kohtadest ei olda kordagi palju maas, kuid lõpuks siiski jäädakse napilt välja.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          Chicago Bulls - Siin foorumis on mitu Bullsi fänni, ehk ootan huviga pikemaid kommentaare. Kuid isiklikult tundub, et asi on viisakalt öeldes pekkis. Nagu ma aru olen saanud, ei teadnud keegi, et Wade tuleb ja see oli täielik üllatus ja seetõttu hangiti enne seda meeskonda Rondo. Ehk siis tuleb naljakas hooaeg. Meeskond peaks ja võiks tankida, aga samas Butler ja Wade tiimis, ehk tankimine ei tohiks kõne alla tulla. Näiteks bet365 peab Bullsi top 7 meeskonnaks idas. Rondo ja Wade tähendab seda, et meeskond ei tangi, aga pole ka võimeline võitlema tiitli eest. Igastahes minu jaoks on suvel tehtu täielik müstika ja tekitab väga palju küsimärke.

                          Koosseis

                          PG – Rondo, kunagi oli ta mu üks lemmik mängijaid, kellele ei meeldiks ilusad söödud, aga ei saanud temast täielikku tippmeest. Kusjuures kui tema statistikat vaadata siis oli tal üks elu paremaid hooaega, nii söötude, laupallide ja ka vaheltlõigete osas, samuti viskas ta rohkem kolmeseid kui eelnevatel hooaegadel. Kuid võib vist julgelt väita, et Rondo pole top 10 tagamängija, isegi top 15 on küsimärgiga. Jerian Grant sai eelmine hooaeg mängida keskmiselt 16,6 minutit, Rondo tulek talle ilmselt erilist mängulisa ei too.

                          SG – Wade, 13 hooaega Miamis on saanud läbi, Bullsi tulek oli minu jaoks täielik üllatus. Drafti 14 valik Valentine ja Canaan on suht korralikud varumehed, kes peaks saama mängida küll, Wade vaevalt üle 70. mängu põhiiturniiril kaasa teeb.

                          SF – Butler on üks liiga paremaid mängijaid, tema suurimaks probleemiks on olnud vigastused, viimased hooajad on ta päris palju vahele jätnud.
                          MacDermott ja Snell, MacDermott tegi korraliku hooaja ja teda kiidetakse päris palju, Snell on jälle vastupidi saanud pigem kriitikat. On räägitud ka Snelli vahetamisest, aga erilist väärtust vast sellel poleks.

                          PF – Gibson ja Mirotic, ainuke positsioon, kus saab tõsiselt mõelda, kes alustab. Gibson on hea kaitsemängija ja kõva võitleja, Mirotic seevastu viskab kolmeseid, mida Bullsi ülejäänud algumehed ei tee. Ilmselt parim variant oleks mängida ilma kindla alustajata ja sõltuvalt vastasest valida, kes alustab. Kuigi tundub, et suur osa korvpallisaitidest ennustab Gibsoni algumeheks.

                          C – Lopez, pole just tema suurim ssutaja, keskpärane mängija, kes pole isegi oma positsioonil top 15 mängija. Felicio eelmine hooaeg väga palju mängida ei saanud, see hooaeg on ta põhi varu ja see aasta me näeme teda rohkem.

                          Ma ei tea ma olen terve suve üritanud mõelda, kes idas playoffi võiks saada, kui alguses oli Bulls mul sees, siis nüüd ma mõtlen pigem, miks ma arvan, et nad on Orlandost paremad. Okei meeskonnas on superstaarid, kes võiks vedada meeskonda, kuid ma ei usu, et Wade, Rondo ja Butler korraga platsil midagi head toob. Isegi kui vigastustega suuri probleeme ei teki jääb pink hetkel nõrgaks. Igastahes Hoibergile edu ja selle tiimi playoffi viimine oleks juba minu arust päris kõva sõna.

                          Ma arvan, et tuleb suht piinarikas hooaeg ja playoffi kohtadest ei olda kordagi palju maas, kuid lõpuks siiski jäädakse napilt välja.
                          Ma olen k6igega suhteliselt n6us, aga sa unustasid siiski 1 p6him2ngija, kellel on kindlasti v2ga oluline roll meeskonnas ka see hooaeg. Bobby Portis.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            New York Knicks - Suvel tehti mitmeid huvitavaid lükkeid, algus on kolm uut meest, Anthony on endiselt meeskonna liider, kuid meie lõunanaaber Porzingis näitas eelmine hooaeg, kellele kuulub tulevik. Rose ja Noah on täielikud küsimärgid, vigastused, platsivälised probleemid jne ei anna just põhjust ülemääraseks optimismiks. Kuid selge on see, et Knicks mõtleb playoffist ja sinna mitte jõudmine oleks ebaõnnestumine.

                            Koosseis

                            PG – Rose, kas Knicksi tulek võiks olla uus algus, peale viimaseid piinarikkaid hooaegu, nagu me kõik mäletame, siis Rose oli enne ränka vigastust üks nba paremaid mängijaid, kuid hetkel on ta heal juhul top 15 tagamängija. Pingil siis Jennings, kellel samuti eelmine hooaeg jäi lühikeseks. Kuid ilmselt parim tagamängija, kes alustab pingilt

                            SG – Lee on kindel algumees ja esimene varu peaks olema Holiday, kelle mänguaeg väga suur ei tohiks olla.

                            SF – Meeskonna staar ja liider Anthony, viimane hooaeg oli tal veidi tagasihoidlikum, aga kuna see hooaeg on lõpuks tiimis ka teisi mehi, kes suudavad rünnakuraskust kanda, siis ei peagi ta ehk surnuks mängima see hooaeg.
                            Pingil on Lance Thomas ja ka oma debüüti ootav Kuzminskas

                            PF – Porzingis, suurepärase debüüthooaja teinud lätlane saab ka see hooaeg olla üks meeskonna staaridest ja ma usun, et me näeme tema esituses palju suurepäraseid mange ja stabiilsemat esinemist. Pink on pigem nõrk, aga nii Kuzminskas, Kyle O'Quinn ja ka Thomas saavad siin positsioonil mängida.

                            C –Noah, kindlasti meeskonna suurim murekoht, Noah on viimastel aastatel võidelnud vigastustega ja vaevalt ta ka seekord kõik mängud kaasa teeb, pingil siis Kyle O'Quinn, ning ka debütant Hernangomez ja kogenud Amundsen, ehk see hooaeg saavad ka nemad kindlasti mängida.

                            Kvaliteeti on kõvasti ja esmapilgul ei tohiks playoffi pääsemine probleeme tekitada. Ootan huviga kuidas Anthony ja Rose koos mängima hakkavad. Põhiprobleemiks on see hooaeg kindlasti vigastused, Rose, Jennings, Noah ja Anthony ei pruugi keegi olla terve hooaeg pildil. Ja pink ei ole piisavalt tugev, et hoolimata vigastustest playoffi jõuda, eriti korviall, kus Noah puudumisel oleks tõsiseid probleeme.

                            Ma arvan, et Knicks on terve hooaeg playoffi konkurentsis, aga põhiturniiri lõpus pole neil piisavalt värskust ja jäädakse imenapilt playoffist välja.

                            Kommentaar


                              Vegases ja Pärnus arvatakse küll Knicksi PO võimalustest teisiti aga see selleks.

                              Aga pane siis huvi pärast Ida 8 tugevaimat ritta.

                              Ühepoolne kihlvedu minu poolt sulle - kui Knicks POsse ei saa sel aastal, siis keelekaste minu poolt.

                              Kommentaar


                                Ma ei ole seda Vegase liini väga uurinud, aga kas Knikcsi liin mitte 38,5 võitu polnud, mis oleks alles 11. idas, kuigi nt teised panustamissaidid asetavad neid koos Bullsiga playoffi. Bulls ja Knicks on kaks võistkonda, keda pigem ülehinnatakse, Atlantat nt ikka alahinnatakse. Minu jaoks tundub 4-11. koha ennustamine suht võimatu ülesanne ja hea õnnestumise korral võib Knicks olla neljas-viies ka, aga ma arvan, et see tiim ei hakka tööle nagu võiks ja korviall ollakse enamustest playoffi konkurentidest nõrgemad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X