Lehekülg 300, kokku 300 EsimeneEsimene ... 200250290296297298299300
Näidatakse tulemusi 5 981 kuni 5 983, kokku 5983

Teema: NBA

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Kes võiks olla sellel hooajal liiga top 10. mängijat positsiooni kaupa?

PG

1. Stephen Curry - Tal ei olnud just kõige parem hooaeg, sai põhiturniiril kaasa teha ainult 51 mängu. Playoffis jäi Duranti varju ja tegu oli tema viimaste aastate halvima playoffiga. Sellest hoolimata ei tohiks olla, enne algavat hooaega kahtlust, et Curry on parim tagamängija liigas.

2. Russell Westbrook - Kolmesed oli tema eelmise aasta suurim nõrkus, tegelikult ta pole kunagi hea kaugviskaja olnud ja Oklahoma mäng oleks efektiivsem kui Westbrook viskaks kaugelt vähem peale ja ei teeks palju raskeid viskeid. Sellegipoolest on Westbrook üks liiga parimaid mängijaid. Ta on parem kaitsja kui Curry, ta on parem söötja, tugevam ja lauas väga võimas, aga mõned miinused on liiga suured, et ma julgeks teda parimaks nimetada.

3. Chris Paul - Ta on kohe Westbrooki selja taha, väga hea hooaeg oli tal ja korra mõtlesin, et ta pole ju Westbrookist halvem. Aga ta on juba 33, playoffis saaks juba 34 ja algavat hooaega silmas pidades hakkavad pigem nooremad talle konkurentsi pakkuma kui tema esimesele kahele. Ma arvan, et Rockets ei taha eelmise aasta viga korrata. Harden mängib põhiturniiril vähem, Paul saab samuti puhata, eelmine aasta oli ta tegelikult pikalt vigastatud. Ja seetõttu oli tal playoffis palju energiat, mistõttu ka väga hea playoff tema poolt. Ehk siis Rockets on suvel teinud kõik selleks, et Paul ja Harden oleks ka playoffis teravas vormis.

4. Damian Lillard - Päris raske valik, aga ma arvan, et võrreldes järgnevatega on Lillard kõige parema ründemänguga tagamees, kaitses on ta nõrk. See mis ta eelmine aasta playoffis tegi oli üllatav, ehk vaadates tema järel tulevaid mehi, siis et oma kohta hoida, peab ta Portlandi jälle playoffi viima ja seal ka hästi esinema.

5. Kyrie Irving - Ründemängus pea samal tasemel kui Lillard, võibolla isegi parem, aga kaitses on ta vist isegi Lillardist halvem. Tal on parem tiim, tema puudusi lapitakse teiste poolt. Kõik alla ida tiitli oleks suur pettumus. Hetkel pean Lillardit ülinapilt paremaks mängijaks.

6. John Wall - on ainult oma eelmise hooaja pärast Lillardi ja Irvingu taga. Kui ta on terve, siis on ta minu neljas valik. Ta on hea playoffi mängija, üks paremaid liigas. Seega kui Wall on terve, siis ootaks, et ta viiks Wizardsi teise ringi, neil on selleks hea tiim olemas ja siis ma julgen ta jälle paremuselt 4. tagamängijaks panna.

7. Kyle Lowry - Kas ma alahindan teda? Vist mitte, mees kes ei suuda playoffides enda taset välja mängida ei vääri paremat kohta. Kui Lowry ja Leonard teevad Bostonile ära, siis ma võin ka mõelda tema edutamise peale. Ta on parem kaitsja kui eelmised kolm ja nõrku kohti on vähem, ehk ideaalis võiks ka Lowry olla neljas. Ehk kõik jääb playoffi taha hetkel.

8. Ben Simmons - Suurepärane esimene hooaeg ja kui ta on suutnud mõnda oma nõrkadest külgedest arendada, siis võiks ta hooaja lõpus mu tabelis mõned kohad tõusta. Wall ja Westbrook on halvad kaugviskajad, aga Simmonsi ampluaast kaugvisked üldse puuduvad. Ta on tohutu potentsiaaliga, aga raske on uskuda, et sa võid ilma kolmesteta olla liiga top 5 mängija. Eriti kui sa oled tagamängija. Kui ma veidi ringi surfan erinevates foorumites ja saitides, siis pakutakse teda sageli lausa top 20. mängija sekka. Seega kas ma alahindan teda, või teda ülehinnatakse räigelt. Kui vaadata potentsiaali, siis hooaja arenedes ja hooaja lõpuks võib ta olla top 20 mängija, aga praegu ma kahtlen selles. Samas võib ju ka vaielda, et miks minu 4-7 tast paremad on, tavaliselt teisel hooajal tehakse korralik areng. Miks mitte ei või Simmons seda teha.

9. Kemba Walker - Hea mängija, aga kuidas ta ei suuda oma klubi playoffi viia. Idas. Samuti kaitses suht kehva, ehk kõrgemale teda panna ei saa.

10. Mike Conley - Ma riskin veidi, kui ta püsib terve, siis on Conley liiga üks paremaid tagamehi. Aga vanus on juba sellinne, et peale sisuliselt vahele jäänud hooaega võib tagasitulek raskeks osutuda.

Jamal Murray on minu esimene varu, mees tegi hooaja jooksul julma arengu, kohutavast kaugviskajast sai hea kaugviskaja ja suutis hooaja käigus oma tiimi päris hästi vedada. Kui ta jätkab samamoodi nagu tema eelmine hooaeg lõppes, siis on ta liiga top 10. tagamees. Vähemalt ründemängus. Aga kaitses on ta suht kohutav, ehk siin positsioonil on konkurents tihe ja top 10. saada on raske

SG

1. James Harden, siin ei ole ka mingit küsimust. Harden on parim viskav tagamees. Playoffides on ta viimastel aastatel vedi nõrgaks jäänud, enda taseme kohta, kolmeseid alla 30. protsendi panna on selge pettumus ja seetõttu mina teda päris top 5 mängijaks ei pea. (James, Durant, Curry, Davis, Leonard ja Giannis on samal pulgal)

2. Jimmy Butler - Üks liiga paremaid kaitsemängijaid, samuti väga efektiivne ründes. Aga päris Hardeni tasemel ta pole.

3. Victor Oladipo - Oma positsiooni parim kaitsemängija. Samal ajal ka üks liiga paremaid ründemängijaid, puhtalt eelmise hooaja põhjal on ta Butlerist parem, aga vaatame selle hooaja ka ära, kas ta suudab kaks nii võimast hooaega teha. Hetkel pean siiski Butlerit ülinapilt paremaks, just pikkuse pärast, mis annab talle nii ründes kui ka kaitses mõningaid eeliseid.

Suur vahe

4. Bradley Beal - Ründemängus ta eelmisele kahele alla ei jää, küll aga tuleb vahe sisse kaitses.

5. Demar DeRozan - Uus klubi, uus hingamine. Ründemängus fenomenaalne mängija, kaitses ei ole väga hea, samuti playoffides on veidi ebaõnnestunud, aga sama saab öelda ka Hardeni koha ja nii mõnegi teise, ehk see aasta on paljudel mängijatel tõestamist.

6. Klay Thompson - Väga raske on tema taset objektiivselt hinnata, ta on oma klubis tähtsuselt 5. mängija see hooaeg. Rohkem rõhku heale kaitsele. Ründes tuleb teistele ruumi tekitada, eks tema statistilised numbrid võivad veidi langeda. Kui Klay Thompson panna klubisse, kus ta on top 2 staar, siis võiks ta ka mu listis 1-2 kohta tõusta, mõned aastat tagasi ma julgesin teda omal positsioonil top 3-4 mängijaks nimetada.

7. Donovan Mitchell - Eelmise aasta parim uustulnuk, Simmons ei oleks, minu silmis, pidanud siia kategooriasse kuuluma. Pluss nad olid täiesti võrdsed ka. Vabalt võib juhtuda, et hooaja lõpus ma julgen Mitchelli selle positsiooni neljandaks meheks panna. Potentsiaal on selleks kindlasti olemas.

8. Jrue Holiday - Tema elu parim hooaeg ja ka Pelicansi võimas hooaeg tõstab ta top 10. mängijate sekka. Liiga üks paremaid kaitsemängijaid. Kui me võtame ainult eelmise hooaja, siis ta peaks olema neljas. Aga noh vigastused on teda seganud ja ma pole kindel, et ta suudab stabiilselt sellisel tasemel mängida.

9. CJ McCollum - Hea ründemängija, kohutav kaitsja. Niikaua kuni nad Lillardiga ühes tiimis on, on raske näha Portlandit midagi suurt tegemas. Mõlemad vajaks enda kõrvale head kaitsemängijat.

10. Gary Harris on iga aastaga vaikselt paremaks läinud ja ma arvan, et tema progress jätkub ka sellel hooajal.

SF

1. Lebron James, rohkem pole vaja midagi öelda, arvestades ta tiimikaaslasi, siis peab ta juba põhiturniiril oma elu parimat korvpalli näitama.

2. Kevin Durant - Kindel teine, ta ei pea nii palju endast andma kui Lebron.

3. Kawhi Leonard - Tõestamise hooaeg, kui selle aasta nba finaalis mängib Toronto Raptors, siis Leonard kuulub kahe suure kõrvale. Küsimärke on palju. Kas Leonard on oma vigastusest taastunud? Kui palju San Antonio süsteem tema mängu paremaks muutis kui üldse?

Suur vahe

4. Paul George tegi igati korraliku hooaja Oklahomas, kuigi meeskonna staar on Westbrook, siis Pauli osatähtsus rünnakul väga ei langenud, kolmeseid viskas ta seejuures suurepärase protsendiga. Ma arvan, et George on endiselt top 15 mängija liigas, aga enam mitte top 10.

Suur vahe

5. Gordon Hayward - Bostonis on seis võimas, ma arvan, et Hayward naasel suurde mängu väga ettevaatlikult ja ma ei usu, et ta palju üle 30. minuti mängu kohta mängib, eesmärk olla playoffis jälle elu vormis.

6. Otto Porter - Üks parimaid kaitsjaid liigas ja üks paremaid kolmeste viskajaid. Täpselt sellinne mängija, keda enamus klubid soovivad oma kolmandaks staariks.

7. Khris Middleton- Tema eelmine aasta oli ebareaalselt hea, see mis ta playoffi tegi oli julm, tänu tema haigele mängule oleks Bucks peaaegu Bostonit võitnud. Kui ta suudab samamoodi jätkata, siis ta on liigas kindlasti top 30 mängija. Rohkem kolmeseid ja vähem ise ette võtta.

8. Robert Covington - Parim kaitsemängija sellel positsioonil. Ta on oma klubis rünnakul alles viies variant, ehk saabki rohkem keskenduda oma võimsale kaitsele.

9. Jayson Tatum - Ma usun, et Tatum saab mängida mõlema ääre positsioonil piisavalt ja hetkel on ta 10. parima viskava ääre seas.

10. Harrison Barnes ei ole mu lemmik mängijate seas, aga top 10 viskav äär ta hetkel pigem on.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

PF

1. Giannis Antetokounmpo - Pika puuga parim sellel positsiooni.

2. Draymond Green - Warriorsi kaitsetugitala, Aldridge ei jää palju alla, aga ma arvan, et enamus eelistavad pigem teda.

3. LaMarcus Aldridge - Vanus hakkab vaikselt peale tulema, Aldridge on juba 33. Aga eelmine hooaeg oli tal väga hea ja ma arvan, et ta on endiselt sellel positsioonil top 3.

4. Blake Griffin - Loodetavasti saab ühe vigastuste vaba hooaja teha.

5. Kristaps Porzingis - Pool hooaega jääb tal vahele, eks paistab kas ta suudab see hooaeg oma vormi leida või tuleb vaheaasta. Täiesti tervena julgeks teda ka eelmisest kahest ettepoole panna.

6. Kevin Love - Love saab jälle olla oma tiimi staar ja võib oodata palju punkte ja head hooaega.

7. Paul Millsap - Ta oli pikalt vigastatud ja Denveril ei läinud sellel ajal väga hästi. Aga ta saab see hooaeg juba 34, ehk viimane aeg näidata oma parimat korvpalli ja Denver suurde mängu aidata.

8. Tobias Harris - Üks alahinnatud mängija, ründemängus on ta võimas, parem kaugviskaja kui esimesed seitse. Mitmekesine ründemäng on tema üks trumpidest, kui ta suudab kaitses ka juurde panna, siis ei ole kahtlust, et ta on top 10. suur äär.

9. Serge Ibaka - Kaitsespets peaks veel top 10. olema. Eelmine hooaeg oli tal tegelikult üpriski tagasihoidlik ja tema roll võib see hooaeg veelgi väheneda. Ja hooaja käigus ei pruugi ta enam mu top 10. mahtuda.

10. Aaron Gordon - Kui ta paneb samamoodi edasi kui eelmine hooaeg, siis vast top 10. ta saab.

Saric ja Mirotic on kõvad konkurendid ja võivad hea hooaja korral mu listi saada.

C

1. Anthony Davis - Liiga üks paremaid ründemängijaid ja üks paremaid kaitsemängijaid, kas ta on päris top 3 mängija juba, seda ma on raske öelda, aga Curry tast nüüd eelmise hooaja põhjal palju parem pole ja ma arvan, et Davis võib tõusta top 3.

2-3. Nikola Jokic, Joel Embiid - ma ei suuda valikut teha, Jokic on parem ründemängija, tunduvalt mitmekülgsem, Embiid on palju parem kaitsja, aga Jokic on alahinnatud ja ei jää talle nii palju alla. Seega suhteliselt võrdne seis ja vaatame hooaja käigus, kumb neist parem on.

4. Demarcus Cousins - Enne vigastust oli ta suurepärases hoos, Warriorsis on ta roll ilmselt väiksem kui varem, aga selles pole kahtlust, et oskuste poolest on ta tipus.

5. Rudy Gobert - Liiga parim kaitsja. Aga kõik enne teda mainitud on okeid või head kaitsjad. Goberti ründemäng on liiga nõrk, et neile konkurentsi pakkuda.

6. Karl-Anthony Towns - Hea mängija, aga konkurents on ülimalt tihe ja minu tabelis ta väga ette ei kuulu.

7. Al Horford - See mees on lihtsalt legend, ta muudab kõik mängijad enda ümber paremaks. Üks targemaid mängijaid, oskab oma trumbid välja tuua ja võtta mängu enda peale õigel ajal.

8. Marc Gasol - Kui Conley on terve, siis Gasol on võimas. Ma arvan, et vanameister suudab ühe hea hooaja veel teha ja tõestab, et ta on üks paremaid tsentreid.

9. Andre Drummond - Liiga parim lauavõitleja, iga aasta on ta mäng veidi paremaks läinud.

10. Clint Capela, ma arvan, et Capela on veidi parem kui Adams ja kuulub ka eliit tsentrite hulka.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Memphis Grizzlies - Mäletatavasti ma ennustasin Memphise eelmine aasta playoffi. Lõpuks lõpetati 14. kohal ja koguti vaid 22. võitu.

Väga raske on ennustada, et mis on Memphise eesmärgid algavaks hooajaks. Pigem tundub, et minnakse täiega peale ja üritatakse playoffi saada. Memphist veidi alahinnatakse, see on selge. Jätame läänes top 2 meeskonda välja, aga võttes üejäänud tiimidelt nende parima mängija terveks hooajaks ära, siis ei ole mingit playoffi lootust, pigem jäädakse 12-15. kohale. Aga kahjuks on väga raske loota, et see aasta vigastusi ei tule.

Mike Conley saab kohe 31, Gasol on juba 33. Ehk siis tegelikult on neil üks viimaseid võimalusi koos midagi korda saata.

Koosseis

PG - Mike Conley on üks mu lemmik mängijaid. Kahju et vigastused ei ole lasknud tal oma täit potentsiaali saavutada. Harrison on okei varu. Ka Mack peaks mänguaega saama.

SG - MarShon Brooks mängis eelmine hooaeg seitse mängu. Enne seda oli tal NBA. pikk paus ja Memphis andis talle uue võimaluse. 59,4 protsenti oli tema kolmeste tabavusprotsent. Ta tõi keskmiselt 20,1 punkti mängus. Ilmselgelt ei oota talt keegi sellist mängu ka see hooaeg. Kuid kui ta suudab kolmeseid hästi tabada, siis ilmselt ta ka alustab. Selden on väga hea varu, samuti hea kaugviskaja.

SF - Dillon Brooks, ma arvan et ta on üks kandidaate selle hooaja enimarenenud mängija tiitlile, ootan talt väga head hooaega. Temple on hea varu. Eriti kui ta suudab kolmeseid hästi tabada. Lisaks siis Parsons, kelle vorm saab olema suur küsimärk.

PF - Ma arvan, et Jaren Jackson visatakse kohe tulle ja ta on alustaja, ilmselt ka top 3 debütant. Kyle Anderson on suurepärane varu, hea tiimimängija.

C - Marc Gasol, ma arvan, et ta on peale kesist hooaega motiveeritud ja ta on võimeline tegema veel ühe väga hea hooaja. JaMychal Green võib olla alustaja suure ääre rollis, aga ma arvan, et Green võiks pigem pingilt tulla. Nii suure ääre rolli kui ka olla Gasoli otsene vahetus.

Suurim staar - Terve Mike Conley on liiga top 20 mängija, aga kas me näeme veel teda sellises vormis või on tema parim enne möödas?

Suurim areneja - Dillon Brooks.

Suurim küsimärk on ilmselgelt põhimeeste tervis.

Ma arvan, et Memphis jääb pigem 13. kohale kui jõuab playoffi, aga nt idas pean ma neid samal tasemel tiimiks kui Miami ja Detroit, kes peaks playoffi jõudma. Lääs on see aasta ebareaalne.

Memphis võib olla liiga top 7 kaitsetiim, Memphis võib olla kolmestes liiga üks paremaid tiime. Memphise pink võib olla liiga üks paremaid. Kolm suurt küsimärki.

Kui sul on palju võrdseid meeskondi, siis lihtsam on valida kindla peale. Kui minu küsimärgid lähevad täide võib Memphis lõpetada playoffis. Aga ma seekord ei riski. Ennustan neile 13. kohta, aga ma ei üllatu kui Memphis on 5-6. kohal.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud