320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Joel Embiid currently leads the NBA in three-point percentage.
    Peaks olema 6-9.

    Kommentaar


      #Kaka #Heinze #Evra
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        #Kaka #Heinze #Evra
        Keith Smart?
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          endine NBA mängija Amare Stoudemaire näitab kuidas tuleb katet panna Israeli liigas

          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Umbes veerand hooajast on kohe mägitud, vaataks veidi mis idas toimub.


            1. Cavaliers - kedagi vist ei üllata, et juhitakse, vahepeal tundus, et nad ei kaotagi, nüüd on kolm kaotust järjest tulnud. Tundub, et Lebron võtab veidi vaiksemalt, pikk hooaeg on ees ikkagi ja seetõttu on Love ja Irving rohkem rünnakuraskust kanda saanud, otsustavatel hetkedel on muidugi kõige tähtsam mees ikka Lebron. Eelmine aasta võideti, seega on ka loogiline, et igaks mänguks motivatsiooni ei leita, meenub mitu mängu, kus alles lõpus võetakse ennast kokku väga kehvade tiimide vastu ja surutakse ära. Põhikonkurendile tehti samas mõlemal korral ära, ehk muretsemiseks põhjust pole, kui midagi üldse, siis ehk pink on veidi nõrgavõitu olnud, või siis ütleme nii, et arenguruumi on. Aga kui nüüd see 3 mängu järjest pähe saamist unustada, siis on ideaalne hooaja algus, hindeks paneks hetkel 5-.

            2. Toronto Raptors - Väga ebastabiilsed ja mõned kaotused on ahhetama pannud, nt kaks korda Kingsi vastu, aga kui me vaatame tabeliseisu, siis ollakse kohe suure konkurendi seljataga ja võidetud on kuus mängu järjest, täna kodus kusjuures mängitakse jälle omavahel.
            Kui hooaja alul pakkus DeRozan meile imelisi mänge, siis nüüd on tema hoog veidi raugenud, kuid Lowry on hakanud jälle mängima ja ülejäänud tiim toimib ka ja tulemusi vaadates on kõik suurepärane. 5- siis samuti hindeks.

            3. Boston Celtics - Kaks põhimeest olid pikalt väljas, seetõttu algus oli väga vaevaline ja raske, nüüd ollakse kolmandad, aga mulle veel head muljet pole jäetud, Raptors tundub hetkel parem, aga anname aega, eks nende eemärk peakski olema see kolmas koht kahe suure järel. Hindeks panen neli, tabeliseis on hea, aga ootaks siiski veidi enamat, praegu tulevad need võidud väga raskelt, ei ole nagu esimesel kahel, kes võidavad mingi 30 punniga (väike liialdus mõtte kinnitamiseks) kui tahavad,

            4. Bulls - Minu jaoks üllatus, väga hea hooaja algus, võivad kõiki võita, pean tunnistama, et ma olen kõikide tiimide mänge vaadanud, aga Bulls on vist ainuke, kelle mänge olen vaid katkendlikult näinud, nt viimane veerandaeg või mõnda algust. Aga sellise alguse kohta panen mina hindeks 5.

            5. Bucks on vaikselt hoo üles saanud, kandisin enne hooaja algust nad maha, aga euroopa parim korvpallur on seda tiimi vedanud ja teinud seda väga muljetavaldavat. Aga nagu me kõik ootasime, on playoffi võitlus kuradi tihe. Iga peäv võib koha mõttes tulla suur muutus- Hetkel minu hinne on 5-

            6. Charlotte alustas võimsalt, nüüd on veidi hoog raugenud, tõsi midagi hullu pole, eriti meeldib mulle hetkel nende pink, mis toodab päris hästi. Kohati on saadud imelikke kaotusi, aga ma endiselt pean neid paremaks kui kaks eespoololevat tiimi. Hindeks paneks 4+

            7. Knicks - Ka pigem üllatus minu jaoks, ebastabiilsed on nad nagu arvata võis, aga hetkel on playoffi kursil ja meie lõunanaaber on hoos. Ma olen sattunud enamasti vaatama mänge, kus on kaotatud ja siis on mõned mehed ikka väga kehvad olnud, aga võidumängudes ju siis on paremad. Ma arvan, et Knicks on pigem rahul hetkeseisuga, alustati veidi nõrgalt, aga liigutakse playoffi kursil, seega minu hinne on 4+.

            8. Pistons, võivad pea kõiki võita, järka päev saavad kellegi lambi käest pähe, ehk see playoffi viimaste kohtade peale võitlemine jääbki nii nende jaoks. Pigem ei meeldinud nende mäng, kuni nad nüüd järsku võitsid kolm mängu järjest ja parandasid oma seisu, enamus võidud tulid kergelt, põhikonkurentide vastu. Aga anname Jacksonile veidi aega, midagi hullu pole. Hindeks 4.

            9. Indiana - Olen oma lemmiku mänge kõige rohkem vaadanud, kohati on tipptase ja siis jälle Netsisugune võistkond, mitme mehe mängu iseloomustab kohutav ebastabiilsus, samas mulle pink meeldib ja pean seda vähemalt rünnakuosas väga tugevaks. Arvestades, et hooaja algusues oli Indianal väga kerge graafik, siis algus on suur pettumus ja murettekitav. Võibolla hindan oma lemmikut võrreldes teistega rangemalt, aga 9. koht ei paku mingit rahulolu ja hindeks 3-.

            10. Atlanta, väga hea hooaja algus ja nüüd on saadud kuus kaotust järjest ja langetud esikolmikust 10. Tõsi Millsap on mitu mängu vahele jätnud, aga natuke murettekitav on hetkeseis. Ma vaatasin nende mänge hooaja alguses ja päris hea tundus, eriti pingi panus ja tahaks uskuda, et võetakse ennast kokku ja 10. koht jääb ainult ajutiseks nähtuseks. Peale sellist äravajumist saan panna hindeks ainult 2.

            11. Orlando on veel üks negatiivne üllatus, tõsi nüüd õnneks on saadud mõned tähtsad võidud ja see playoffi koht polegi väga kaugel. Nüüd kui Biyombo on tagasi, on neil liiga parim pingimees ja ma usun, et hakatakse ka selle playoffi koha peale mõtlema. Hetkel siis on hinne 3.

            12. Miami - Väga tugev kaitse, ründeosas on arenguruumi, kuid kuna mina ootasin, et nende tase ongi umbes nagu praegu, siis hinne on pigem positiivne. Mitmed mängijad on ennast heast kõljest näidanud. Inimesed, kes ootasid playoffi kohta, ei saa olla rahul. minu hinne on neutraalne 3+.

            13. Wizards - Ma olen päris palju neid vaadanud ja see on kohutav, mis seal toimus, õnneks Beal nüüd vahepeal meenutas jälle korralikku mängumeest. Hinne on 1+

            14. Nets - Ma ei tea, kas nende vastu võetakse sagedamini lõdvemalt, või mis toimub, mängivad kehvasti, aga ikka suudavad siin tihti võita. Aga hinne 4-, tulemused paremad kui meeskond.

            15. 76ers - Kui Embiid väja jätta, siis võiks nad iga mäng alustada uue algviisikuga, päris paljud mängijad on olnud üllatavalt tublid ja mõtteainet kindlasti on, kellega järgmine aasta edasi minna. Mõtlen eelkõige põhimeeste rollis. Aga igastahes nad pole enam peksupoisid ja suudavad heal päeval pea kõigile konkurentsi pakkuda. Hinne 4-.

            Kommentaar


              pole sõnu

              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Oleks võinud viimase veerandaja ka mängida. Kobe 81 punkti ületada oli ju täiesti reaalne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Oleks võinud viimase veerandaja ka mängida. Kobe 81 punkti ületada oli ju täiesti reaalne.
                  Mäng oli juba poolajal tehtud, minu arust üks paljudest põhjustest, miks eelmisel hooajal Cavsilt suhkam saadi, oli ka selle 73 võidu jaht. Vähemalt lihtne mäng GSW jaoks, ükski põhimees 30 minutit täis ei saanud (võrdluseks siis.. Kobe selles 81 punkti mängus mängis 42 minutit, Klay eile siis 29).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Oleks võinud viimase veerandaja ka mängida. Kobe 81 punkti ületada oli ju täiesti reaalne.
                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Mäng oli juba poolajal tehtud, minu arust üks paljudest põhjustest, miks eelmisel hooajal Cavsilt suhkam saadi, oli ka selle 73 võidu jaht. Vähemalt lihtne mäng GSW jaoks, ükski põhimees 30 minutit täis ei saanud (võrdluseks siis.. Kobe selles 81 punkti mängus mängis 42 minutit, Klay eile siis 29).
                    Kui mälu ei peta oli Klay eile legendaarse Wilti 100 punkti mängu graafikust isegi ees?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      Mäng oli juba poolajal tehtud, minu arust üks paljudest põhjustest, miks eelmisel hooajal Cavsilt suhkam saadi, oli ka selle 73 võidu jaht. Vähemalt lihtne mäng GSW jaoks, ükski põhimees 30 minutit täis ei saanud (võrdluseks siis.. Kobe selles 81 punkti mängus mängis 42 minutit, Klay eile siis 29).
                      mitu minti Kobe Dallase vastu mängis, kui ta 62 ladus?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        60 points in 29 minutes, or 2.07 points per minute, vs. 100 points in 48 minutes, or 2.08. See siis Wilti 100p võrdlus.

                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        mitu minti Kobe Dallase vastu mängis, kui ta 62 ladus?
                        Kiire google ütles 33 mint Kobele platsiaega ning viskeprotsent oli ka kehvem.
                        Klay: FG 21-33, 3P 8-14, FT 10-11
                        Kobe: FG 18-31, 3P 4-10, FT 22-25

                        Lisaks olevat terve mängu jooksul pall Klay käest 46 korda läbi käinud (Curry ning Green olid selles osas temast üle) ehk ta ei ahnitsenud palli. Veel müstilisem on aga asjaolu, et mänguajaliselt oli see kõigest 90 sekundit ehk siis palli sai siis pmst kohe see ka kuskile liikus.

                        Kommentaar


                          Deem Indiana, eile anti mäng Knicksi vastu käest, lõpuks muidugi hakkasid Knicksil ikka korralikult kolmesed minema, idas on seis ikka kuradi pingeline, aga mitte kuidagi ei tahaks uskuda, et Indiana võib välja jääda, kuid väga ebastabiilne on see mäng. Kui jätta kolm viimast välja siis ülejäänud 12 on kõik konkurentsis, kuid Boston ja Charlotte hoolimata nende viimase aja nii ja naa vormist võtavad pigem need playoffi kohad ära. Bucks on ka pigem liiga hea, et välja jääda, kuid minu arust Bulls ja Knicks mängivad üle oma võimete ja pole nii head tiimid, sõltuvad 1-2 mehe esitustest. Indiana ja Atlanta on tiimina tunduvalt mitmekülgsemad ja paremad ja minu hinnangul mängivad alla oma võimete. Pistons peab harjuma koos Jacksoniga mängimist ja Wizards on vaikselt tõusmas konkurentsi, Orlando kohta ei oska öelda, materjali on, aga kas jätkub seda stabiilsust.

                          Kommentaar


                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Vaatasin eile 2,5 esimest mängu ja Knicks on ikka täiesti masendav meeskond endiselt. Kui eelmised aastad vehkis Carmelo üksi isolatsioonimängu, siis nüüd tegid nad seda Rose'ga kordamööda. Masendav mansa.

                              Kommentaar


                                "Masendav mansa" ah ära jama... Knicksi mängu on minu NBA vaatamisajaloos esimest korda lõbus vaadat. Pingimehed mängivad väga head söödumängu - neil on ka selleks õige seltskond. Melo on jah isoStar, ma ei vaidle vastu, aga see on ka ta tugevus. Enamasti mängitakse elementaarset PnR, nagu ka ülejäänud NBA . Rose-Porzingis PnR, Rose-Melo PnR (võiks rohkem olla), Rose Drive/Kick jne... Miks peakski teisiti mängima, kui see on su meeskonna tugevus? Kõik ei saagi Spursilukult mängida. Kawhi ja LaMarcus iso... masendav mansa.

                                PS Rose'i iso tuleb välja üldjuhul, kui on 4. veerand ja Knicks on taga. Mees on endiselt clutch.

                                Kogu mäng on Rose ISO on muidugu BS steitment iseenesest, arvestades et ta on alles nõ 3. option rünnakul, kui FGA statistikat vaatad.

                                Masendav on nende kaitsemäng - eriti, kui Noah istub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X