320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ulrich Vaata postitust
    Kontrollisin aadressi. Peaks sama olema mis pangas. Äkki tekitab probleemi lahter "city" mida peab täitma. Elan Tartu lähedal aga mitte linnas.Kui panen sinna Tartu, äkki see keerab käru. Krediitkaart on Swedbanki mastercard. Tundub et lihtsam on vist paypaliga äkki teha.
    Swedbank tegi mingi aja eest uuenduse, et sa pead kaardile looma turvakinnitused. Logid sisse veebis ja siis keskel peaks olema uudise moodi asi, mis sinna suunab. Siis saad väljamaalt osta jälle.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Drugs are bad, mkay?

      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        well trolled, pigem.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Good point, pigem.
          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

          Kommentaar


            Ütleme, et minu arvamus Metta-Ronnist täitsa tõusis selle asja järel. Tundub, et on kinomees.

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Swedbank tegi mingi aja eest uuenduse, et sa pead kaardile looma turvakinnitused. Logid sisse veebis ja siis keskel peaks olema uudise moodi asi, mis sinna suunab. Siis saad väljamaalt osta jälle.
              Täpselt see häda oligi. Tänud.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Kes võidab uuel hooajal mida? http://www.hickory-high.com/?p=2523
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Jutud liiguvad et Howard > Nets lähipäevil.

                      Kommentaar


                        nii hea
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Arvatavasti kõige suurem idioot NBA ajakirjanikest/blogijatest. Vihkan teda 100%. Sure, Bill Simmons.
                          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                            Arvatavasti kõige suurem idioot NBA ajakirjanikest/blogijatest. Vihkan teda 100%. Sure, Bill Simmons.
                            Mulle täitsa meeldib, et ta sulle ei meeldi. See viimane podcast on tegelt lihtsalt geniaalne

                            Kommentaar


                              Ei tea, mida sa mõtled "viimase podcasti" all, aga ta arvatavasti jah "läheb peale" inimestele, kes kutsuvad iga teist asja "geniaalseks" või "legendaarseks."
                              Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                              Kommentaar


                                Kogu austuse juures, mis mul on Kobe ja Pau suunal, siis argumendid on 99% õiged ja ma huviga ootan, mis lükke Lakers teeb.
                                Last edited by Aramis; 21.12.11, 16:43. Põhjus: Sõna jutt muutsin argumentideks ;)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X