320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dengi osas väga nõus. Tal on see number seda veidram, et lisaaega pole vist olnud. Montal on üks lisaaeg, LeBronil kaks, Love'il pole ja teisi ei tea.

    Aga see on päris hea statt:
    1. -- Monta Ellis ---------------- 40.0
    2. -- Kevin Love ---------------- 39.1
    3. -- Luol Deng ----------------- 39.0
    4. -- David Lee ----------------- 38.0
    5. -- Brandon Jennings ---------- 37.7
    6. -- John Wall ----------------- 37.6
    7. -- Marc Gasol ---------------- 37.4
    8. -- LeBron James ------------- 37.4
    9. -- Blake Griffin --------------- 37.3
    10. - Jarrett Jack --------------- 37.2
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Kui otsida kuskil vaesele inglasele puhkust, siis tahaks ma Korverit näha rohkem minuteid saamas, kui ta nii viskab, nagu ta viimasel ajal (ning tegelikult kogu karjääri) on ka visanud. Kuigi tema puhul otsustab mänguminutite kestuse vist no-D stiil, mis Tommy puhul väga tervitatav nähe pole.

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        http://sport.postimees.ee/698852/ava...tide-nimekiri/
        19-meheline nimekiri näeb välja järgmine:
        LaMarcus Aldridge, Carmelo Anthony, Chauncey Billups, Chris Bosh, Kobe Bryant, Tyson Chandler, Kevin Durant, Eric Gordon, Blake Griffin, Dwight Howard, Andre Iguodala, LeBron James, Kevin Love, Lamar Odom, Chris Paul, Derrick Rose, Dwyane Wade, Russell Westbrook, Deron Williams.

        Billups, Odom jäävad vist kohe välja, tõenäoliselt ka Bosh ning ju siis vist Iguodala, Williams ja Gordon. Viimast ma ei oska. Chandler?

        Nii jääks:
        C - LaMarcus Aldridge, Dwight Howard
        PF - Blake Griffin, Kevin Love
        SF - Carmelo Anthony, Kevin Durant, LeBron James
        SG - Kobe Bryant, Dwyane Wade
        PG - Chris Paul, Derrick Rose, Russell Westbrook

        Suurt vahet muidugi pole. Keegi vastu panustab?
        Miks Rondo kandidaatide sekka ei saanud?

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          Miks Rondo kandidaatide sekka ei saanud?
          Sest teised on ....... wait for it ....... temast paremad.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Sest teised on ....... wait for it ....... temast paremad.
            No 11 räige punktiloopija kõrvale sobiks maailma parim söötja küll, kelle jaoks pole isiklik skoor kõige tähtsam.

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Sest teised on ....... wait for it ....... temast paremad.
              Mis paralleeluniversumis on Westbrook parem kui Rondo. Seda ma lahti ei jaga - võib-olla maitse asi...
              Algselt postitas Plechazunga
              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

              Hmm, that didn't really work.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                Mis paralleeluniversumis on Westbrook parem kui Rondo. Seda ma lahti ei jaga - võib-olla maitse asi...
                Sinuga olen ma täitsa nõus, mina olen ka seda meelt, et Rondo ületab Westbrooki vabalt. Kuid noh, olgem ausad, ainus faktor, mis üldse jätab Rondo n-ö out of contention, on asjaolu, et ta pole siiamaani suutnud aretada keskpärastki jumperit. See on ju siililegi selge, et USAt proovitakse jälle "üllatada" tsooniga ning siis on vaja häid viskajaid. Olümpia edu sõltus väga paljugi sellest, et algviisikust viskasid 4 venda(Kidd, Melo, Kobe, Lebron...pingilt Wade, Prince jne.) väga võimsalt kolme. Pane tähele, eelmine MM, kui olukord viskajatega nii hea ei olnd, olid kaotusedki paaril korral üpriski lähedal. Võta USA mängult ära Duranti hullud kolmesed, ja juba oleksid nad brassidelt peksa saand jne. Ma tean, et olümpial viskas ka Kobe alguses nagu sitta vastu laudaseina, aga kui asi tuli lõpule, siis oli ta kohal. Ühesõnaga, USA otsib FIBA turniiridele viskajaid. That's the only reason I see.
                Westbrook mulle üldiselt ei meeldi, tema suhtumine, et iga mäng peab proovima vabakajoonelt üle vastase C ja PFi donki proovima, on nõme, kui ta kogu aeg rõngasse vajutab neid palle. Ja ega temagi suurem asi viskaja pole, kuigi vabakatega on vist natuke juba sõbrunema hakanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Homie Vaata postitust
                  Sinuga olen ma täitsa nõus, mina olen ka seda meelt, et Rondo ületab Westbrooki vabalt. Kuid noh, olgem ausad, ainus faktor, mis üldse jätab Rondo n-ö out of contention, on asjaolu, et ta pole siiamaani suutnud aretada keskpärastki jumperit. See on ju siililegi selge, et USAt proovitakse jälle "üllatada" tsooniga ning siis on vaja häid viskajaid. Olümpia edu sõltus väga paljugi sellest, et algviisikust viskasid 4 venda(Kidd, Melo, Kobe, Lebron...pingilt Wade, Prince jne.) väga võimsalt kolme. Pane tähele, eelmine MM, kui olukord viskajatega nii hea ei olnd, olid kaotusedki paaril korral üpriski lähedal. Võta USA mängult ära Duranti hullud kolmesed, ja juba oleksid nad brassidelt peksa saand jne. Ma tean, et olümpial viskas ka Kobe alguses nagu sitta vastu laudaseina, aga kui asi tuli lõpule, siis oli ta kohal. Ühesõnaga, USA otsib FIBA turniiridele viskajaid. That's the only reason I see.
                  Westbrook mulle üldiselt ei meeldi, tema suhtumine, et iga mäng peab proovima vabakajoonelt üle vastase C ja PFi donki proovima, on nõme, kui ta kogu aeg rõngasse vajutab neid palle. Ja ega temagi suurem asi viskaja pole, kuigi vabakatega on vist natuke juba sõbrunema hakanud.
                  Ma arvan, et küsimus pole ainult Westbrookis, kui nüüd konkreetselt kedagi võtta.
                  SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                  Kommentaar


                    Ma ei saa täpselt aru, mida sa mõtled, aga kui sa pead silmas seda, et USA meestel on alati väike vajadus näidata oma pealtpanemisoskusi, siis nojah, tõesti. Agaaa ... Ma olen viimaseid suurturniire jälgind väga teraselt. '08. a olümpial ei olnd tiimis ühtegi alfaisast, kes oleks pidanud seal end niiväga näitama, Wade ja LeBron pani kiiretest donki ja kui ka massi seest, siis loogilistest olukordadest. Teised isegi mitte nii väga. D-Will oli öelnud enne olümpiat, et ta eesmärk on PG/SG-na panna donki üle ühe vastaste kuulsa tsentri(Gasol, Yao, Bogut), ta ka proovis kahel korral, aga mõistlikult, sai vea ka kätte, kuigi eesmärk jäi täitmata. Vaadates aga '10.a MõmmMõmm-i, siis kuradi Westbrook ei teadnud ise ka vist, mida ta teeb. Pidevalt võttis kolmese juurest hoo üles, vabaka juurest maast lahti ning siis püüdis üle 2-3 pea sisse lajatada. Ja kui umbes 1/6 välja tuleb, sis on jama ju. Mulle tundub, et teised mängijad on lihtsalt natuke intelligentsemad, kes ei püüa iga hinna eest vastast alandada. LeBron paneb oma blokid, Howard ei tantsi pärast iga donki, 'Melo nt. on üldse suht lay-up'i vend kes ei viitsi pealt panna tavaliselt. Kõrvaltvaatajana ja USA fännina jätab mõne mehe "üle-panemine" kehva maigu suhu.

                    Kommentaar


                      Kamoon, Westbrook mängis end kindlasti viimase MMiga pildile, kus keskmiselt paarikümne mänguminutiga oli meeskonna üks paremaid. Ajuti küll jooksis düüd kokku, aga samas näis, et suutis end päris hästi muumaailma tagamängijate vastu kehtestada. Ma ei imestaks, kui OMil ehitatakse algkoosseis Miamiduo+Clippersi ümber (Paul-Wade-LeBron-Blake-Howard), eriti arvestades seda, et Paul ja Miamidüüdid peaksid enivei suured sõbrad ja värgid olema, ja nö teine unit Thunderduo ümber (Westbrook-Kobe-Durant-Love-Aldridge nt). Aga enivei on spekuleerimiseks hirmus vara.

                      Kommentaar


                        Mul tekkis lõunalauas küsimus, et kes praegu kõige pikem mängija NBA-s on?

                        Kommentaar


                          Thabeet on jah. Endal tekkis ka sama küsimus paar päeva tagasi
                          Newton Heath 1878

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Ma ei imestaks, kui OMil ehitatakse algkoosseis Miamiduo+Clippersi ümber (Paul-Wade-LeBron-Blake-Howard), eriti arvestades seda, et Paul ja Miamidüüdid peaksid enivei suured sõbrad ja värgid olema, ja nö teine unit Thunderduo ümber (Westbrook-Kobe-Durant-Love-Aldridge nt).
                            No see peaks olema siililegi selge, et Blake Griffin algkoosseisu ei saa, vähemalt veel/praegu mitte. Hea kui ta üldse saab turniirile.

                            Kommentaar


                              Sain ka lõpuks paar panust õigesti, seekord panin selle händi 2-0 chicagole ja Denveri võidule, mis Miamil siis viga on, see vist 3. kaotus järjest?

                              Kommentaar


                                Tubli! Ma ise lugesin enne mängu rea ette võitjaid ja ainult kaks vist panin mööda: Sunsi ja Portlandi ennustasin ka võitma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X