320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Carmelo viskas jälle 8 21-st. Ta võiks jälle vigastada saada.

      Kommentaar


        hr hype 4-11 on ju veel hullem.

        Kommentaar


          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          hr hype 4-11 on ju veel hullem.
          Mõni vend, kes viskas kolmest 0 on äkki veel hullem?

          Kommentaar


            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
            Selle kohta öeldakse tavaliselt: 104:99, musike. Tulemus loeb.

            NY on muidugi epic choke jälle, arvasin veel poolteist nädalt tagasi, et idas on asjad paigas, kuid nüüd võib isegi Cleveland edasi saada. Bostonit nad (CLE) kahjuks küll kinni ei püüa, seega läbi aegade kõige ägedama esimese ringi jaoks peab Miami nüüd nühkima hakkama, et Mia-Cle saaks vaadata.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Carmelo viskas jälle 8 21-st. Ta võiks jälle vigastada saada.
              Minu jaoks ongi tavaline(ehk isegi kurb), et need liiga suurimad staarid saavadki enamasti oma punkte lihtsalt palju loopides. Minu mees DeShawn Stevenson võiks ka keskmiselt 17-18 punkti panna, kui ta oma sub-30 prossu juures ikkagi 20 korda peale kütaks. Nt. Kobe paneb ju viimasel ajal koguaeg a la 11-31 vms. Eriti ajas marru D-Rose'i ettevõtlikus eelmise aasta play-offides, kus eredaimad näited olid Indiana vastu 4/18, 6/22; Miami vastu oli see asi kõige hullem: 8/27, 9/29...aga ikkagi oli maru kõva mees pilukatest NBA "ekspertide" silmis.
              Selles suhtes tuleb küll tõdeda, et LBJ on ilus mees, sest ta on ära jaganud kuidas üle 50% peale kütta.

              Kommentaar


                Algselt postitas CD7 Vaata postitust

                Ilmselgelt aitas sellele see poiss oma tatiga kaasa

                Kommentaar


                  Algselt postitas dwideng
                  Jah, sama marus olin mina. Kuid ei lükkaks kogu vastutust ka Rose'i õlgadele. Oma mantraga, et korvpall on meeskonnamäng olen ma ennegi välja tulnud, tulen sel korral ja edaspidigi tõenäoliselt. Kui ikka LBJ pannakse Rose'i peale, siis on treeneri asi tegutseda selliselt, et mängujuhtimine korraldada ümber mõne teise pallivaldaja kätte. Ehk palli üle toomine Rose, ja siis toimetada pall Breweri või Dengi kätte(Hamiltoni eelmine aasta ei olnud ja sel aastalgi on rohkem nagu "kehaks" kui kasuks). Bullsil on ka suured mehed sööduvõimelised aga liigutada tuleb palli rohkem. Samuti on võimalik kasutada katteid, et tüütust kaitsjast vabaneda. Eelmise aasta mänge meenutades, siis Miami puhul toimis suurepäraselt see, et LBJ mängiti kattega lihtsalt mõnele teisele kaitsjale, kuna Deng on ilmselgelt tülikam oma ahvikätega, kui mõni teine.

                  Mis puutub Melosse ja Knicksi, siis on mul Knicksist juba kahju ja kohati olen tabanud ennast isegi antud meeskonnale poolt hoidmas. D'antoni sai ju Sunsis Nash/Amare asja suht kenasti tööle, Knicksis aga ei saa asju kuidagi käima. Kuskil on juhtmed väga koos. Lahendusena näeks küll Melo osakaalu meeskonna rünnakus kahandamisena ja kui vana sõna ei kuula, siis on veel aega tradeda
                  Äkki tuleks hoopis D'Antonist lahti saada?
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dwideng
                    Üks ornitoloog tavatses kunagi öelda taoliste debiilsete inimeste kohta: "Sellistega pole muud, kui peldiku taha ja kuul kuklasse."
                    Nägu on näha, et ilmselt saab mingi Chiu käest korralikult peksa. Aga, Pras, sa tõsiselt peab seda naljakaks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Nägu on näha, et ilmselt saab mingi Chiu käest korralikult peksa. Aga, Pras, sa tõsiselt peab seda naljakaks?
                      Pigem vastaks sellele nii - issanda loomaaed on suur.
                      Martin muidugi oleks uhke olnud kui LJ vend oleks nii Rose'ga teind.

                      Üldiselt sellest MIA ja LJ katmisest ei tasu mingeid järeldusi eelmise aasta põhjal teha. Bullsi foorumis on väga põhjalik arutelu tehtud ja minagi leian, et CHI-le on parem kui LJ võtaks kohtudes Rose peale. Ma ei näe ühtegi mängijat kes suudaks DR ees püsida ja tema viskeid piisaval määral segada. Muidugi on paremaid ja halvemaid päevi.

                      Eelmise aasta kohta ütleks seda, et see oli esimene PO Thibsile peatreenerina ja esimene tõsisem seeria DR-le.

                      Usun et sel aastal ollakse märksa rohkem valmis selleks ja kui legod Deng ja Hamilton terved on siis ma ei näe probleemi MIA-ga mängides. Tuleb lihtsalt ise mees olla ja tiitel koju tuua.

                      Kommentaar


                        Mina nägin eile ka seda, et Lin ei andnud väga palju Melole üldse palli. Tüüp ootab post-is palli ja kuna kaitsja natuke agressiivsem on, siis Lin karti palli visata, kuna ta ilma TO-ta ei oska ju. Ja kuna pall jäigi Lin-i enda kätte, tuli drive ja muidugi möödavise. Ma näeks parema meelega Melo käes seda palli.

                        Treener peab seal midagi muutma, või peab treener vahetuma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dwideng
                          D'antoni sai ju Sunsis Nash/Amare asja s uht kenasti tööle, Knicksis aga ei saa asju kuidagi käima. Kuskil on juhtmed väga koos. Lahendusena näeks küll Melo osakaalu meeskonna rünnakus kahandamisena ja kui vana sõna ei kuula, siis on veel aega tradeda
                          Sa kirjutad nime Nash ja siis mõtled, et kus see kiiks olla võib? Nash - Lin. Eeeee.... Üks on nagu PG-geenius ja teine on Lin.

                          Sellest on muidugi varem kirjutatud ka juba, et D'antoni jaoks peab PG snaiper olema, kes viskab kas kõige enam või klubis koguselt nr 2. Knicksis, kus on Amare ja Carmelo, on see Lini nr 2 olemine aga juba iseenesest igasuguse loogika vastu. Või noh, võib ju olla, kuid meeskonnavaimule just kasuks vist ei tule.

                          Viide siis vist sellele, et Visnapuu on töötu praegu ja ehk tasuks kõne võtta.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Ma arvan, et Lin on ikkagi visatud peaees vette ja kuigi ta sealt välja ujus, siis on ta ikkagi kogu asjade käigust suht läbi loksutatud. Aga ma usun, et ta on võimeline oma peas asjad paika saama ehk ma loodaks temale meeskonna arendamisel just silmas pidades järgmist hooaega. See, mis lähinädalatel juhtub...tõenoliselt pole eriti ilus. Kuna nüüd kõik vastased on selgeks teinud, kuidas Lin armastab korve visata ja et Novakiga tuleb kaasa joosta, siis on Knicsiga selleks korraks great sucess läbi.

                            Kommentaar


                              D'antoni kohta mujalt juttu:

                              do you remember what he did for the Suns?
                              You mean, went 21-40 before Nash arrived, then managed to capitalise on Nash's brilliance for 4 seasons, during which he refused to hire Tom Thibodeau as an assistant, got repeatedly bitchslapped by the Spurs who didn't let his players play his style (A good coach doesn't make adjustments, right?!), and when Kerr and Sarver asked him to place some emphasis on defense, he walked out?

                              Do you remember what he did to the Knicks before Melo?
                              Ah, yes, who can remember those two 50-loss seasons he coached the Knicks to, before the Free Agent Bonanza. With Amar'e and Felton & Company, they managed to go 28-26 before the Melo trade. And they finished that season with the same winning percentage they had before the Melo trade.

                              And this season he needed a historic scoring explosion from an undrafted second-year player just to climb to .500.

                              So yes, I remember.

                              Kommentaar


                                See Spursi osa on muidugi nii ja naa, seal üks Nashi tõukamine kohtunike laua vastu maha arvestada ning Duncani elu esimene kolmene, siis see oli pääääris hea meeskond.

                                Kuid klassikuid tsiteerides: tulemus loeb, musike.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X