320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vot nüüd ei teagi, et kes see kõige mõttetum mees on, LeBron Cavsis, Durant OKCs või ikka Westbrook.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Vot nüüd ei teagi, et kes see kõige mõttetum mees on, LeBron Cavsis, Durant OKCs või ikka Westbrook.
      On see nipiga küsimus?

      Kommentaar


        Keegi teab kui tõsine Boguti vigastus on?

        Kommentaar


          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
          Keegi teab kui tõsine Boguti vigastus on?
          Ilmselt peaks mängima, kuna tegu surmamänguga, siis kui vähegi liikuda kannatab siis ta ka mängib.

          Kommentaar


            Paistab, et Stern tahab ikka Knicksi MIA vastu aidata, sest vaevalt George Hillil lubatakse selle müstilise põrutusi reguleeriva protokolli tõttu järgmises mängida ning ilma temata on IND kuses. Viimane mäng Gardenis annaks eelise Knicksile tagasi.

            Kommentaar


              Algselt postitas SDK Vaata postitust
              Paistab, et Stern tahab ikka Knicksi MIA vastu aidata, sest vaevalt George Hillil lubatakse selle müstilise põrutusi reguleeriva protokolli tõttu järgmises mängida ning ilma temata on IND kuses. Viimane mäng Gardenis annaks eelise Knicksile tagasi.
              WRONG! Indiana tahab ju Miamile anda 1,5 nädalat puhkust jälle, et siis esimene ära võtta nagu Chicago. Lihtne!
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Kas ma olin ainus, kellel Knicksi mängu lõpus liigapass näkku panema hakkas?

                Kommentaar


                  Nii. Paarid selged. Üsna terav peaks see heitlus tulema. Ma nagu esimene kord enam ei oska pakkuda. Kuna mul on raha Miami-Spurs finaalpaari peal, siis on tunne selline, et üks oponentidest üllatab. Mulle nii Memphis kui ka Indana meeldivad päris palju ja selgelt eelistaks üllatajana Pacersit, aga noh, kui siis võivad juba mõlemad ka hakata pulli tegema. Selgelt on mõlemal kaitsemänguks kõik relvad olemas, et Miami/Spursi punktitoojad neutraliseerida.

                  Kommentaar


                    Korraks tekkis isegi lootus, et Miami saab finaali jalutada, kuid live by jump shot, die by Carmelo vms.

                    Miami-Indiana 4:2
                    SAS-Memphis 4:3

                    Tegelikult pakuks esimesele ka teise tulemust, kuid ei taha seda mängu vaadata. SASi ja Miami kvaliteet peaks lihtsalt sutsu parem olema.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Mu ennustus Knicksi 2-4 tappasaamise osas läks küll täppi, aga no kurja, kõik mu hinnangud teatud mängijate kohta said kas kinnitust või veel süvendatud. J.R. Smith võis ju 6. mehe tiitli võita, aga labiilsemat ja ühe meeskonna poolehoidjale vastikumat mängijat annab otsida. Läheks ta ainult minema. Üks defensive-minded SG, kes suudab kolme loopida a la D.Stevenson või R.Bell kuluks marjaks ära, aga mitte selline kloun. Jason Kidd degenereerus täielikuks nulliks. Ei näe, et ta järgmine aasta võiks märkimisväärselt jalad alla saada. Kahju, selle mehe kohta ei taha midagi halvasti öelda, aga peas käis vist mingi plõks ära ja siin on nüüd resultaat. Amare, olgugi, et ta mängis käputäie minuteid, suutis ilmselt iga Knicksi poolehoidja närvi ajada. Tegi tuntud headuses oma pallikaotusi (olgu need siis jooksud või olukorrad, kus keegi ta spin-move'i pealt palli lihtsalt käes ära lööb), sai ohtralt koppa nagu ikka kombekohane, võttis keskmiselt ühe minuti jooksul ühe vea vms. Lõpetame Chandleriga. See on täiesti huvitav, kuidas mees suudab salaja tegelikult 75% oma mängudest täiesti allapoole arvestust teha. Saab ääretult kiirelt oma vead täis (btw, enamik neist täiesti lapsikud ja mõttetud), närvitseb ja saab tehnilisi, pidevalt saab vastastsentri käest korralikult koolitust. Tagantjärele targana tuleb imestada, kuidas ta eelmine hooaeg selle DPOY kätte sai.
                      Aitab kah. Mütsi kergitan 'Melo ees, kes slumpas vahepeal, nagu ühel viskajal võib aeg-ajalt ette tulla, kuid otsustavateks mängudeks oli mees olemas. NYK on puhtalt ühemehe tiim, mingist Big 3'st (nagu võib-olla NY meedia on seda teinud) Melo, Chandleri ja Amare näol ei tasu rääkida. Palun muutust.

                      Kommentaar


                        Heat - Pacers 4:2

                        Pacersi mäng on minu jaoks üha sümpaatsem ning kuigi ma neid enne Knicksi seeriat pisut alahindasin (või noh, tegelikult vist ülehindasin Knicksi), siis ma ei usu, et Heat neile päris alla jääb. Hibbert võib muidugi maiaami poistele korvi all paksu pahandust teha, kuid LeBron on LeBron ja kui ka Wade pisut kosub, siis suudab Heat edasi saada. Huvitav, mida Indiana Grangeriga veel suudaks...

                        Spurs - Grizzlies 2:4

                        Sarnaselt Indianale on ka Grizzlies selle hooajaga mulle täitsa meeldima hakanud ning kui kaitse on neil Pacersiga enam-vähem võrdne, siis tundub mulle, et rünnakul on grislid neist paremad. San Antoniosse pole mul kunagi usku olnud ning loodan, et Memphis sammub NBA finaalidesse.
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Heat - Pacers 3:4

                          No fakkit. Indiana tegi põhihooajal Miamile 2-1 ära võites mõlemad kodumängud. Sama skooriga juhiti eelmisel hooajal konverentsi poolfinaalis, kui üks mäng õnnestus isegi võõrsilt näpata. Potentsiaali suureks üllatuseks kindlasti on.

                          Spurs - Grizzlies 4:1

                          No tundub, et veel vähekene vara Memphise esiletõusuks. Las vanakesed saavad veel ühe finaali ja sammuvad sinna stiilselt.

                          Kommentaar


                            Karude heast kaitsest pole pragu midagi järel, kui peale kolmandat veerandaega on juba 73 punkti endale lastud visata, samas ehk järgmine mäng ollakse nii targad ja hoitakse snaiper Bonneril rohkem silma peal, kes eelmistes ringides on väga tagasihoidlik olnud oma väiske mänguajaga, ja täna otsustati ta vabaks jätta, kuigi sellist loopijat ei tohiks.

                            Kommentaar


                              5 sekundit, 7 viskeüritust Memphisel, tagajärjeks kaks vabaviset Duncanilt.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X