320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milwaukee Bucks - Ausaltöeldes Bucks mulle ei meeldi, aga seda hooaega ootan küll suure huviga, eeskätt siis kolme mängija pärast: Giannis Antetokounpo - Temast räägitakse hetkel väga palju ja tundub, et päris suured ootused on, et ta teeb võimsa läbimurdehooaja, mis siis tema õige positsioon üldse on, raske öelda, praegu pidi ta lausa kõigil positsioonidel hakkama saama. Jabari Parker - selle aasta parim uustulnuk? ja muidugi Sanders - mina ootasin talt juba eelmine hooaeg väga palju, aga vigastused segasid, vahest siis see hooaeg tuleb võimas. Algkoosseisu pakkumine on päris raske tiimis on nii palju küsimärke ja igast jama, aga nagunii keegi nest kasututest saab ka mängida kahjuks. 1.Knight peaks alustama, aga ilmselgelt pole see tema parim positsioon hetkel, eriline söödumeister ta just pole, eks paistab mida ta see hooaeg suudab, variante on ju tegelt veel, Marshall, kes on just söödumees, aga tema tase jälle tundub liiga kehva, et kuskil nba klubis hetkel alustada ja ma arvan, et Wolters on ka temast eespool valikus hetkel. 2. Ilmselt siis Giannis alustab siin, teoorias võiks ka Knight olla nr 2, aga ma ei näe hetkel Giannisele paremat positsiooni ja alustama ta peab. Mayo kohta ma isegi tahaks kommenteerida, ta võiks ka kuhugi Hiinasse minna, aga teoorias kui Bucksil väga halvasti jälle läheb las tuleb pingilt ja kui enamvähem mängib siis äkki keegi võtab ta endale järgmine hooaeg. Kuigi pigem nii tema kui ka Bayless on suht mõttetud mängumehed hetkel, vähemalt Bukcsi jaoks ja loodetavasti nad ei saa väga mängida ja äkki keegi tahab neid ikkagi? Sest Middleton saab väga hästi hakkama pingilt tulemisega. 3. Parker, kuigi tema päris positsioon peaks olema vist suur äär. 4. Henson/Ersan 5. Sanders. Igastahes Bucksi fännide jaoks peaks see hooaeg tulema päris vahva ja on mida oodata, playoffi ilmselgelt veel ei jõuta, aga see hooaeg peaks näitama, kas meeskonnas on mõni tõeline superstaar ja kelle peale tiimi ehitada tulevikuks.

    Meeskonna staar: Huuh üliraske, rasketel hetkedel võiks ju Knight ründes tiimi vedada, aga Knight ja staar..... Äkki tuleb Parkerist Lillardi masti mängumees, siis saab tema tiimi vedada. Sanders ju võiks ka mingi 16 punni, 10 lauda ja 2 blokki keskmsielt panna ja kaitses lammutada, aga tema vaimne pool on küsimärk, oli tema ju see kes, mingi aeg klubis(öö) kakles/ oleks peaaegu kaklema läinud? või mu mälu petab mind? isegi mingi video ringles kuskil.

    Suurim areneja: No Giannis ilmselt, saab huvitav näha olema, kas ta suudab teha tegusid, kogu selle müra ja ülistamise ümber.

    Suurim küsimärk? Henson, kas ta saab algus mängida ja kas ta teeb oodatud arenguhüppe.

    Ennustus: 12-14. koht, ideaalis võiksid nad ka kõrgemal lõpetada, kui mõni tulevane superstaar juba see hooaeg lammutama hakkab, aga pigem jah jäädakse siia lõppu, eriti kui Kidd ka neid vanemaid ja mõtetuid mängijaid liiga palju kasutama hakkab.

    Kommentaar


      Orlando kohta ei kommenteeri, ei tea nendest midagi, peale Vucevici, kes kui terve püsib võib olla top 10 C.

      Parker on juba Bucksi staar. "Loota", et siit tuleb Lillardi masti mees on minu meelest veidike alahinnatud, Parkerist oodataksa väga väga palju rohkem. Hype machine töötas ja temast oodati päästjat juba 14 aastasena. Siis tulevad Sanders ja Antetokounmpo. Brandon Knighti on palju staariks nimetada...väga palju.

      Algkoosseisust. Giannis nr2 peal on huvitav pakkumine, seda olen väga paljudest kohtadest lugenud. Ise näen teda rohkem 3na, kuna visata ta ju ei oska. Parkerit on ka olenevalt vastasest pakutud enamjaolt nr 4 peale (nagu Melo).

      Mayo kohta nii palju, et ise on ta õelnud, et eelmine aasta oli katastroof ja unustatud ja sel aastal on oodata teistsugust mängumeest. Ka Kidd on ta suhtumist ja instinkti kiitnud.

      Pakun Knight - Mayo - Giannis - Jabari - Sanders algviisikut enamikeks mängudeks. Roteeruda võib eelkõige Knight nr2 peale, Jabari n3 (Giannis siis pingile) ja Henson nr 4.

      Baylessi mina maha ei kannaks, tegi täitsa korraliku hooaja teise poole eelmisel aastal Bostonis. Toob noorde satsi ka vajalikku Veteran Leadershipi. Iseasi kuidas motivatsiooniga on , sõlmis just pika lepingu mida nautida. Kuid jällegi on jäänud positiivselt silma oma hooajaeelsete väljaütlemistega ning ootab Kiddiga koostööd.

      Ersan veedab oma aasta sarnaselt eelnevaga Trade Blockis (seoses Hensoni arenguga), kuid ma ei näe teda lahkumas tema 16 miljonilise lepingu pärast (8+8.. kolmas aasta on non-guaranteed 8).

      Ennustus: Parker ROTY. Kui Mayo on hingega asja juures ning Sanders püsib terve, siis pakun, et jäävad esimesena PO ukse taha. Phillyst , Bostonist, Knickist, Indianast ning Orlandost pean neid paremaks. Samas ka ennem eelmist hooaega pidasin neid PO kandidaadiks, aga see läks nagu läks.

      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      No Boston ja playoff on küll praegu natuke liiast?
      ei paku neid POsse, sõnastasin kehvasti.


      edit: Milwaukee on alustanud koosseisus Knight - Dudley - Parker - Ilyasova - Sanders

      Kommentaar


        Detroit Pistons - Eelmine aasta ebaõnnestuti täielikult, ma ise vist ennustasin neid ka kuhugi täitsa etteotsa. Peamine probleem ongi Smith ja Monroe, ehk ma kardan, et enne midagi head siint loota pole, kui üks neist lahkub, või siiski? Esimeses kahes hooajaeelses kohtumises on proovitud natuke teistsugust lähenemist, ehk, et Smith ei mängi nr 3 koha peal vaid nr 4 peal ja seni on kolme põhimeest vahetatud omavahel usinasti ja korraga nad kolmekesi polegi vist väljakul olnud, pole muidugi 100 protsenti kindel. Ehk siis Smith ja Drummond algus ja Monroe on põhivahetus mees, miks mitte isegi parim 6. mees liigas see hooaeg. Ja mänguaega peaks talle jaguma küll ja küll. Muidugi vahetuse teemad on kindlasti õhus ja välistada ei saa midagi, kuigi ma saan aru, et Monroe vahetamisega peab veidi ootama ja alles jaanuaris saab seda teha vist? Aga igastahes algviisik: 1. Jennings - Ta peab kõvasti parema hooaja tegema, kui eelmine, rumalad visked jne jama lõpetama ja sellisel juhul ma näen meeskonnas potentsiaali. 2. Meeks/Caldwell-Pope, Pope on väga hästi mänginud kahes hooajaeelses kohtumises, kui ta nii jätkab siis tuleb Detroiti ehk isegi kartma hakata, Meeks oleks väga kõva vahetusmees. 3. Butler? või Smith? või hoopis Singler. No ma loodan, et alustab Butler või Singler, Butler võrduks, et algus oleks mitu viskajat, Singler oleks jälle kaitsefaasis kõvem ja kõva töömees, ma usun, et igaljuhul parem kui see, et Smithi siin raisatakse. 4. Smith/Monroe 5. Drummond Ehk korviall on tiim jällegi hirmkõva, aga küsimärke on veel õhus palju.

        Meeskonna staar: Valikuid on mitu, aga Drummond peaks selleks olema/see aasta saama. Lauas hirmkõva ja ma ootan talt võimast hooaega.

        Suurim areneja: Äkki siis Caldwell-Pope, fännid on igastahes hetkel väga vaimustuses temast.

        Suurim küsimärk: Monroe ja Smith, pikemat kommentaari pole ilmselt vaja.

        Ennustus: Väga raske, Kõige halvem koht võiks olla 11. ja ideaalse õnnestumise korral võiks ju ka vabalt playoffi saada. Kui korviall saadakse asjad korda, hea vahetusdiil või rotateerimine hakkab väga hästi toimima ja kui viskajad vormis on, siis 5-6. koht pole võimatu, aga esialgu olen ma skeptiline ja pakuks playoffist välja jäämist, lõpliku koha paneks paika enne hooaja algust.

        Kommentaar


          Detroit on huvitav sats. Vaatasin nende võidumängu Bullsi üle teisipäeva varahommikul. Siis alustati Jennings-Meeks-Butler-Smith-Drummond viisikuga. See tundus toitvat. Nagu sa mainisid sõltub Pistonsi edu väga palju Smithi ja Jenningsi mõttetegevusest. Selle ühe mängu põhjal, mida vaatasin ei saa mingeid tõsiseid järeldusi teha, kuid tundus, et vähemalt Jennings on oma mängustiili veidi muutnud. Otsis rohkem kaaslaseid ja juhtis rünnakut, esimese paari minutiga oli vist 6 assisti koos. Smith... noh... tegi ikka neid debiilseid samm kolmese ala seest viskeid, esimesed kaks pani sisse kuid järgmised mööda. Vähemalt ei loopinud ohjeldamatult kolme ja kui korra võttis korvi all selg ees Gibsoni ette, siis lahendas ka eeskujulikult ära.

          Mina pakun Pistonsit play-offi sel hooajal. Tundub, et on lahendatud Smith/Monroe olukord, et Monroe tuleb pingilt. Parimaks kuuendaks meheks ei nimeta (khm Gibson khm), kuid enamuste teiste liinide vastu on Detroidil Monroega eelis, mis peaks ka tema numbreid võrreldes eelmise hooajaga tõstma - Bullsi vastu pani 24 punkti, kuid seda kolmanda järgu kaitsjate Jones, Bairstow ja Mirotic. Caldwell-Pope jääb ka teise liini, vähemalt alguses, seal on ta kasutegur suurem. Meeks on parem kolmeste viskaja, mis on hädavajalik esimesele liinile. Butler on alustanud kolme peal, kuid Singler on ta seni selgelt üle mänginud. Ei üllataks kui Detroit alustab põhihooajal Jennins - Meeks - Singler - Smith - Drummond viisikuga. Pean mainima, et meeskond mängis paremini ja pall liikus rohkem, kui mängu juhtis DJ Augustin. Jerebko on ka hea mulje jätnud. Võrreldes eelmise hooajaga on pink selgelt parem ning, mis kõige enam annab juurde on treeneri kohal käed risti seisev Stan Van Gundy.

          Suurimaks arenejaks pakun Drummondi. Varasemalt pole tema peale ühtegi rünnakut mängitud, kuid vähemalt teisipäevases mängus teda juba selgelt otsiti. Proovis kohati ka selg ees asju lahendada, kuid Pau Gasoli pikkus osutus liiga suureks küsimärgiks. Numbreid millega sa Sanderist üle hindad pakun mina Drummondile (miinus kulbid).

          Suurim küsimärk? Smith. Kui ta endale selgeks teeb, et ei ole viskaja, siis võib palju loota, sest enamike neljade vastu on tal oma kiiruse ja ka jõuga eelis korvi all. Kui jätkuval tuleb mängima see paha-Josh, siis on lood samad. Kaitses mängib Smith Monroe aga selgelt üle.

          Muret tekitav teisipäevases mängus oli see, et Detroit mängis selgelt võidu peale, kuid Bullsi kolmanda viisiku Brooks-Snell-McDermott-Bairstow-Nazr (kes mängisid alates 3. veerandi keskpaigast) võitmiseks oli vaja lisaaega ja viisikut Jennings (DJ) -Caldwell-Pope - Singler - Monroe - Drummond. See väga Detroidi fänne ei julgustanud. Aga noh pre-season ja nii.

          Kommentaar


            Indiana Pacers - See hooaeg tuleb siis rahulik vist, George ilmselt ei mängi ja raske on näha kedagi nii võimsalt esile kerkimas. Saab rahulikult valmistuda järgmiseks hooajaks ja jälle tiitli konkurentsi tõusmiseks. Pink on kohutavalt nõrk ja ma isegi ütleks ,et üks liiga nõrgemaid, algkoosseis lubaks ju võidelda playoffi pääsu eest, aga see nõuaks mitmelt mehelt elu parimat hooaega.
            Algviisik vast on siis sellinne: G.Hill - Eelmine hooaeg oli tal väga kehva ja nüüd kui kaks põhimeest on väljas mängust erinevatel põhjustel, siis võiks ta ennast kokku võtta ja tõestada, et ta on kaugel liiga halvimatest algviisiku tagameestest, kuhu teda paigutatakse sageli. 2. Stuckey - Mulle tundub, et ta on veidike alahinnatud ja nüüd uues keskkonnas võiks ju ta hea hooaja teha. mehe palganumber on päris väike, pole just palju mängijaid, kes võivad 15 punkti keskmiselt visata ja saavad nii vähe palka. ehk siis hetkel tundub kasulik täiendus. 3. Miles - kas tuleb suur läbimurde hooaeg? Oleks viimane aeg ja tundub, et nüüd on tal selleks elu võimalus. Ka S.Hill võib siin alustada, aga ma ei tea, tundub pigem, et ta ei pruugi välja vedada ja pingilt sekkumine oleks talle paras, kindlasti saab ta enda õlule suurema rolli kui eelmine hooaeg. 4. West 5. Hibbert. Pingil on Scola ja Mahnimi ja Watson on ka enamvähem, aga ülejäänud on suured küsimärgid.

            Meeskonna staar: West või Hibbert, muidugi peaks see olema Hibbert, kes peaks korviall täielikult valitsema, aga seni pole see veel õnnestunud, äkki see hooaeg. West peaks punktide viskamise enda peale võtma ja isegi veel rohkem vedama rünnakul tiimi, aga siiski Hibbert peaks see hooaeg olema tiimi liider.

            Suurim areneja: Noh Solomon Hill ehk äkki, või siiski ma loodan ja usun, et G. Hill teeb ülivõimsalt elu parima hooaja.

            Suurim küsimärk: Hibbert, millist Hibbertit me see hooaeg näeme? Oleks aeg tõestada ennast ja loodan talt elu parimat hooaega.

            Ennustus: Väga raske, Indiana on mu üks lemmik meeskondi ja George üks lemmik mängijaid, ehk tahaks ju neid playoffis näha, aga playoffi pääsemine oleks vaid siis võimalik, kui enamus algviisiku meestest teevad elu parima hooaja ja ka pingilt tuleks mõni uus jõud, aga reaalselt pakuks siiski playoffist välja jäämist.

            Kommentaar


              Indiana playoffi ei jõua. Eelmisel hooajal üks viletsama rünnakuga satse kaotab 2 parimat ründemängijat Lance'i ja PG13 näol. Kaitse hoiab neid endiselt mängudes, kuid rünnakul keegi peale Stuckey ise luua ei oska. Hibberti peale olemõtet loota. Ründes just, kaitses on ta endiselt faktor. Kuigi olevat suvel Duncani ja Kereemiga treeninud. Sümpaatne isik tegelikult, soovin talle õnnestunud hooaega. Sama õeldi ka Bullsi kohta, kui Rose teistkordselt auti lendas ja Deng Clevelandi puhkama saadeti. Mõlema puhul sobis see "kaitse hoiab paljudes mängudes" lause, aga erinevalt Bullsist ei ole minu nähtu põhjal Indianal sellist emotsionaalset liidrit, kes meeskonda raskel ajal sitast läbi veaks. David West? Hea meel, et Vogel sai pikenduse.
              Lõpetuseks kohustuslik "mine p*rsse, CJ Watson!".

              Ennustus: Paul George mängib veel sel hooajal.

              Kommentaar


                New York Knicks - Nojah, Carmelo Anthony saab järjekordselt särada, aga muidu midagi positiivset pole. Calderon on kindlasti väike edasiminek, aga korviall on seis siiski päris kehva. See aasta tuleb ilmselt sellinne rahulikum, kuigi klubi vast loodab ikka playoffi saada. Kuigi hetke eeldatav algviisik on tegelikult päris huvitav ja just kaitse osas päris korralik: 1.Calderon, väga hea kolmeste loopija ja õige sööt enne mängujuht, pingil sarnane Prigioni, ehk võrreldes eelmise aastaga selge edasiminek minu arvates, sest Felton on ju Felton. 2. Shumpert, kaitse osas väga asjalik ja vahest suudab ka ründe osasse see aasta rohkem panustada, pingil on Smith, vahepeal oli kuulda jutte, et ta ei taha enam pingimees olla, aga praegu tundub, et on leppinud oma rolliga vist, kas nüüd parim liiga kuues mees, aga ründeosas on ta jätkuvalt mingitel hetkedel vajalik. 3. Anthony 4. Bargnani/Acy. Acy on päris huvitav mängumees ja praegu on ta algumees, aga kui Bargnani terveks saab, siis vast siiski enam mitte, Bargnani miinust me teame, kohutav kaitse, lisaks ka klaasmees viimasel ajal, aga eelmise hooaja alul oli näha mõningasi paranemise märke ja mulle tundub, et ta suudab anda rohkem kui Stoudemaire, kes on ikka täiesti saamatu kaitses. 5. Dalembert, eks ta teeb oma vast ikka ära, iseasi kui palju ta mängida jaksab, ehk J. Smith saab ka omajagu minuteid.

                Meeskonna staar: Muidugi Carmelo Anthony, kas tuleb üks elu paremaid hooaegu?

                Suurim areneja: Shumpert, võibolla olen liialt optimistlik tema puhul, aga usun, et ta võiks läbimurdehooaja teha ja üheks meeskonna põhijõuks tõusta.

                Suurim küsimärk: Siinkohal lausa kaks meest, Bargnani ja Amare, saab olema huvitav näha, mida Fisher neist veel välja pigistada suudab ja kas nad ikka jäävad hooaja lõpuni tiimi, vaevalt neid keegi väga soovib.

                Ennustus: Kindlasti on playoff reaalne eesmärk, aga ma ise jätaks Knicksi pigem välja hetkel, liiga palju küsimärke, kasvõi treener või kahtlane pink.

                Kommentaar


                  Atlanta Hawks - Pean tunnistama, et mulle ei meeldi kohe üldse see tiim ja seetõttu loodaks neid pigem playoffis mitte näha, aga eks paistab. Horford on nüüd terve ja kui ta tervis enamvähem vastu peab see hooaeg, siis võivad fännid isegi ehk päris rõõmsad olla. Üldiselt sellinne rahulik tiim, kus pea igale positsioonile on ka korralik vahetusmees võtta. Muidugi parem oleks kui Horford saaks number nelja peal mängida ja Millsap nt vahetataks või asendataks mõne korralikku tsentriga, aga see ei tundu kõige reaalsem variant hetkel. Eeldatav algviisik: 1. Teague - Mees on viimasel paaril hooajal väga võimsa arenguhüppe teinud, kas see areng jätkub ka see hooaeg? 2. Korver - Üks nba paremaid snaipreid 3. Carroll - Sellinne korralik meeskonnamängija, oskab kõike enamvähem. 4. Millsap 5. Horford. Pingilt on võtta mitu noort cuuli mängumeest, nagu Scott ja Mack, ning vanameistrid Antic ja Brand, ehk pink on täiesti arvestatav ja vast isegi tugevam kui eelmine aasta, kui jõuti playoffi.

                  Meeskonna staar: Horford, vähemalt kui terve püsib.

                  Suurim areneja: väga raske, äkki Teague läheb veel paremaks, aga kahtlen tema puhul meeletus arenguhüppes, äkki siis Mack, kui ta jälle korralikult mängida saab.

                  Suurim küsimärk: Pink, mis on küll üpriski pikk, aga kas ka piisavalt kvaliteetne, et astuda edasi järgmine samm.

                  Ennustus: kuu aega tagasi pidasin neid kindlasti playoffi meeskonnaks, praeguseks olen vaiskelt kahtlema hakanud, aga reaalselt on neil ju väga ühtlane meeskond, väga tugev kaitse ja on olemas mehed, kes mängu enda peale võtavad, ehk siis jätan endale veel natuke vangerdamisruumi ja pakuks, et võitlevad playoffi pääsemise eest ja pigem jäävad napilt sisse.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Need kaks on isegi halvemad ennustajad kui mina . Muidu täitsa vahvad eelvaated, vähemalt eelmine aasta olid.

                      Kommentaar


                        Brooklyn Nets - See aasta saab olema päris huvitav, hetkel on kõik põhimehed terved ja fännid loodavad kindlasti midagi suurt. Eelmise aasta eel igastahes oodati päris palju neilt, aga lõppkokkuvõttes oli hooaeg päris pettumustvalmistav, lisaks kõigele muule ka Lopeze vigastus. Eeldatav algviisik peaks siis olema: 1. D.Williams - uskumatu, aga julgen väita, et ta pole isegi enam top 10 tagamees liigas, paar aastat tagasi oleks sellinne väide üpriski rumalana tundunud. Aga nüüd saabki see hooaeg ehk tõestada vastupidist ja tiimi kõrgele vedada. 2. Bogdanovic - Minu jaoks suur küsimärk ja võibolla keegi oskab temast rohkem rääkida, aga hooajaeelsete mängude põhjal tundub, et on kohanemas nba. päris hästi, eks paistab, mis põhihooajal saama hakkab. 3. Johnson - Mees sa saad 23 miljonit dollarit palka. Ootaks talt rohkem kui eelmine hooaeg ja isegi väga palju rohkem. 4. Garnett - Palun kingi meile veel üks hea hooaeg, ma ei ole küll Netsi fänn, aga see vanakooli kõva mees mulle meeldib. Ründeosa ei ole enam tähtis, aga just kaitse ja lauas möllamine, sest Lopez on ju sellinne pehmekene, seetõttu loodetavasti Teletovic ja Lopez korraga väljakule ei pääse eriti, sest see mis siis toimuks oleks päris kohutav ilmselt. 5. Lopez - Kui ta suudab terve püsida, natukene rohkem kaitses rabeleda ja ka lauavõitlsues endast rohkem anda ja muidugi veelkord enamvähem terve püsida siis võivad Netsi fännid väga väga rõõmsad olla. Pink on väga korralik, Jack, Kirilenko, Teletovic, Anderson ja Plumlee, kas liiga parim? Pigem mitte, aga siiski väga viisakas. Idas ma julgeks isegi väita, et üks paremaid pinke, Bostonil ehk on parem ja võibolla ka Bucksil, aga nad pole playoffi kandidaadid.

                        Suurim staar: Williams, Lopez või Johnson, eks paistab, kes kõige rohkem see hooaeg särama hakkab.

                        Suurim areneja: Plumlee peaks saama omajagu mängida ja ootaks talt järgmise sammu astumist, eriti ründeosas.

                        Suurim küsimärk: Williams, Garnett, Lopez ja Kirilenko. Kas suudavad püsida terve hooaja enamvähem tervetena?

                        Ennustus: Ülimalt raske, playoffi nad peaksid saama, ehk esialgu jääks 6-8. koha juurde, aga ma usun, et playoffis nad võivad kõikidele kõva lahingu anda ja selle tiimi puhul sõltubki palju meeste tervisest ja kui hea suur kolmik see aasta on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          Need kaks on isegi halvemad ennustajad kui mina . Muidu täitsa vahvad eelvaated, vähemalt eelmine aasta olid.
                          no eelmisel aastal said konkreetselt kodaratesse Sunsi (me kõik saime), Bucksi, Detroidi ning Raptorsiga (pre-Gay trade oli täppi). Teised läksid eelkõige vigastuste nahka.

                          Selle aasta list ilmub siia: http://grantland.com/2014-bill-and-jalen-nba-preview/

                          Kommentaar


                            http://www.theplayerstribune.com/bla...ffin-the-boss/

                            Veidi Sterlingist veel, läbi Blake Griffini silmade.

                            Kommentaar


                              Ida on võetud (http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1633171), aeg on lääne käes.

                              Northwest Division
                              Oklahoma City Thunder: http://www.ohtuleht.ee/600992/2-paev...l-westbrookile
                              Denver Nuggets: http://www.ohtuleht.ee/600809/4-paev...s-keskparaseks
                              Utah Jazz: http://www.ohtuleht.ee/601256/1-paev...-jazzi-tulevik
                              Portland Trail Blazers: http://www.ohtuleht.ee/600858/4-paev...b-lugupidamist
                              Minnesota Timberwolves: http://www.ohtuleht.ee/600991/2-paev...des-oscaritest

                              Pacific Division
                              Los Angeles Clippers: http://www.ohtuleht.ee/601398/oosel-...ustad-mangudel
                              Golden State Warriors: http://www.ohtuleht.ee/601259/oosel-...kui-kevin-love
                              Los Angeles Lakers:
                              Sacramento Kings: http://www.ohtuleht.ee/601261/oosel-...oogie-imedemaa
                              Phoenix Suns: http://www.ohtuleht.ee/601258/oosel-...salt-ei-huvita

                              Southwest Division
                              San Antonio Spurs: http://www.ohtuleht.ee/600304/7-paev...isele-tasemele
                              Memphis Grizzlies: http://www.ohtuleht.ee/600502/6-paev...karu-ara-vasib
                              Houston Rockets: http://www.ohtuleht.ee/600170/8-paev...ston-rocketsit
                              Dallas Mavericks: http://www.ohtuleht.ee/600331/7-paev...ei-usu-on-ment
                              New Orleans Hornets: http://www.ohtuleht.ee/600510/6-paev...anthony-davis-
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X