320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui keegi soovib NBA fantasy rahaliigat mängida, siis ESPNis teeme 15-eurose sissemaksega liigat. Draft ka pühapäev või esmaspäev. Andke märku.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Charlotte Hornets - Eelmise aasta üks suuremaid üllatajaid, peaks olema teoorias see hooaeg ju veel tugevam, aga siiski mõned küsmärgid on õhus, eelkõige pink tundub nõrk, et astuda samm edasi ja top 4. jõuda. Minu jaoks on üks huvitavamaid teemasid, kas kaitse on jätkuvalt sama tugev kui eelmine hooaeg või mitte, hooajaeelsete mängude põhjal vast on vara väga põhjapanevaid järeldusi teha. Eeldatav algkoosseis: 1. Walker - Ma usun, et mees jätkab arenemist ja teeb jällegi elu parima hooaja, eks tema roll see aasta ka veidikene muutub. 2. Stephenson - Juba väga ootan seda hooaega, üks selle hooaja huvitavamaid mängijaid, nüüd see hooaeg võiks tema roll olla veelgi suurem, kui tal Indianas oli ja ta võiks ehk isegi olla meeskonna põhivedaja see hooaeg. 3. Henderson - Tema roll väheneb nüüd oluliselt, peale Stephensoni klubisse saabumist ja ma usun, et tema vahetamine võiks vägagi teemakohane olla ja ehk isegi väga mõistlik mõte ja seeläbi pinki tugevndada, sest top 4 pole idas kindlasti kohe mitte kättesaamatu. 4. Williams - Hetkel vist tiimi nõrgim lüli. 5. Jefferson - Kõige parem tsenter liigas jätkuvalt Enamus pole nõus muidugi ja teoorias on mõned ikka paremaid ka (Gasol ja Cousins), aga ründeosas on ta võimas, meeskond mängis ülihead kaitset, ehk kui ta nii sitt kaitsja on..... Pingil siis Roberts, Neal, Kidd-Gilchrist, Zeller ja Byombo, tegelikult polegi nii hull ja tegin ehk veidi liiga nende pingile, ehk korvialla võiks mõni asine mees tulla juurde.

      Meeskonna staar: Hetkel Jefferson, eks paistab, mida Stephenson hooaja käigus suudab.

      Suurim areneja: Miks mitte jällegi Stephenson, peale uues keskkonnas kohanemist.

      Suurim küsimärk: Henderson ja Kidd-Gilchrist, ehk, kes alustab ja kuidas nad välja veavad, positiivse üllatuse korral võib sellelt tiimilt väga palju oodata.

      Ennustus: Miami on hetkel veel suur küsimärk ja eriti põhiturniiril, aga muidu 5-6. koht peaks olema paras koht ja playoffis antakse kindlasti kõva lahing kõigile, kuigi ma kardan, et korviall on tiim õhuke, vaevalt Jefferson terve hooaeg suudab terve püsida.

      Kommentaar


        Miami Heat - Vahepeal mulle tundus, et kõik alahindavad neid, eriti need, kes neid playoffist välja jätavad, aga praegu tundub mulle isegi, et ma ise ülehindasin neid ehk veidi ja top 4. saamine polegi nii kerge ülesanne. Eks paistab kudias Bosh jälle meeskonna vedamisega hakkama saab. Deng pole ju kõige hullem asendus Jamesile. Aga jällegi pink jätaks nagu veidi soovida. Eeldatav viisik võiks vast midagi sellist olla: 1. Chalmers - Minu arust liiga üks halvemaid algviisiku mehi oma positsioonil, aga nüüd see hooaeg on võimalus näidata oma tegelikke võimeid , kui hull see Cole siis on, et ta ikka pingilt tulema peab, igastahes meeskonna nõrgim positsioon kindlasti. 2. Wade - Kindlasti saab palju puhata ja vigastusi ravida hooaja jooksul, aga ehk on ta playoffis jälle valmis lammutama. 3. Deng - Eelmine hooaeg läks aiataha, aga tahaks veel näha vana head Dengi. 4. Mcroberts - kõva võitleja ja ma usun, et saab väga hästi hakkama see hooaeg. 5. Bosh. Pink on kahtlane, kui just Granger jälle ei digimuutu viisakaks mängumeheks, kahtlen väga.

        Suurim staar: Bosh, playoffis miks ka mitte Wade.

        Suurim areneja: Võrreldes eelmise või isegi eelmiste hooaegade peab Bosh olema palju parem, aga üldiselt ma ei teagi, Cole võiks ju rohkem mängida saada.

        Suurim küsimärk: Kas uus suur kolmik suudab idas tippudele konkurentsi pakkuda ja kas ida finaal jääb kaugeks unistuseks?

        Ennustus: No 5-6 koht vast tuleb ikka ära, neljas koht pole võimatu, aga pigem nooruslikumad tiimid jaksavad põhiturniiril rohkem, aga playoffis ma usun, et ollakse jällegi konkurentsis, ikkagi üks ida paremaid treenereid.

        Kommentaar


          Deng, Granger ja McBob Heati särgis on ikka väga veider.

          Bobc...Hornets top 4? Kindlasti mitte. Ei pea neid Toronto ja Wizardsiga võrdseks. Pigem seal järgmises grupis Heati ja Hawksiga (5-7).

          Kommentaar


            Washingon Wizards - üks potentsiaalsetest ida finaali kandidaatidest. Paul Pierce peaks andma meeskonnale seda vajalikku playoffi kogemust juurde ja põhiturniiril saab ta vast rohkem puhata, kui eelnevatel hooaegadel. Mis kõige tähtsam meeskonnal on väga korralik pink, Humphries ja Blair korviall, viimased hooajad väga hästi mänginud Webster ja mitu noort huvitavat mängijat.
            Algviisik on siis: 1. Wall 2. Beal - parim tagameeste paar liigas? ilmselt siiski Warriorsi oma on parem, aga ikkagi väga võimsad mehed ja ma ootan ülivõimsat hooaega neilt 3. Pierce - Eks paistab kuidas ta kohaneb, aga ma usun, et tal on tiimile palju juurde anda. 4. Nene 5. Gortat Ehk siis väga ühtlane viisik ja ma usun, et nendega tuleb liigas väga tõsiselt arvestada.

            Meeskonna staar: Wall - Mees on vaikselt tõusnud liiga parimate tagameeste sekka.

            Suurim areneja: Mõni noor pingilt loodetavasti, sest pink on küll huvitav ja kindlasti mitte nõrk, aga nt ida tippudel tundub see siiski palju parem olevat, võibolla mitte Bullsil, aga Raptorsil ja Cavaliersil küll.

            Suurim küsimärk: Nene tervis, kui suudab enamvähem terve olla ja on playoffiks valmis saab päris huvitav hooaeg olema.

            Ennustus: Ma pakuks neid neljandaks, Raptorsil on hetkel väga hea põhiturniiri tiim ja ka Bulls tundub hetkel tugevam veidi, muidugi ei saa maha kanda Miamit, aga siiski Wizards tundub tugevam kui eelmine hooaeg.

            Kommentaar


              Toronto Raptors - Üks minu lemmikuid idas ja ma loodan, et ma ei pea pettuma, meeskond tundub parem kui eelmine hooaeg ja loodetavasti on mõned eelmine hooaeg playoffis käsi väristanutest seekord ka playoffis valmis lammutama. Minu arust idas playoffi kandidaatidest parim pink, Cavaliersi fännid võivad kindlasti vaielda. Vasquez - mitte ühelgi klubil pole pingil paremat tagamängijat, ja väga mitmes klubis võiks ta isegi alustada. L. Williams, ma usun, et tal on veel päris palju pakkuda ja ka tema on oma positsioonil üks paremaid pingimehi. J.Johnson, natuke teistsugune mängija, aga väga vajalik. Patternson ja Hansbrough on ka kõvad võitlejad, ehk ainult üks korralik mees korvialla juurde ja meeskond oleks täiuslik. Algviisik 1. Lowry 2. DeRozan - ma ootan meeletult head hooaega talt, eelmine aasta oli erakordselt võimas ja Torontol on hetkel superstaar olemas. Jah võibolla veidi ülehindan teda, aga kui Toronto tahab saada ida finaali, siis ta peab olema ülihea. 4. A.Johnson - teeb oma ära vast, aga pingil on minu arust võrdväärne mees olemas, kui ta hakkama ei saa. 5. Valanciunas

              Meeskonna staar - DeRozan

              Suurim areneja: Valanciunas ja Ross, kui mõlema areng jätkab samavõimsalt kui seni siis tuleb ikka väga vahva hooaeg.

              Suurim küsimärk: Korvialune, peale Valanciuanase ei ole seal seis üleliia erutav, aga loodetavasti keegi kerkib esile, liitub tiimiga.

              Ennustus: Põhiturniiri kolmas koht, meeskond on vahva ja võiks ka kõrgemale tõusta, aga seekord on idas kaks meeletult tugevat meeskodna, kes hakkavad mõlemad ka tiitli eest võitlema, et raske on näha idas kedagi teist finaali murdmas.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                .. sest pink on küll huvitav ja kindlasti mitte nõrk, aga nt ida tippudel tundub see siiski palju parem olevat, võibolla mitte Bullsil, aga Raptorsil ja Cavaliersil küll.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                  Sa pead prillid eest ära võtma aga jah härra treener muudab sitemad mängijad paremaks, ehk ilmselt hooaja käigus nad muutuvad paremaks. Aga muidu peab vist katse tegema, äkki ma ise ajasin midagi sassi, ehk siis:

                  Raptors Vasquez vrs Bulls Brooks/Hinrich, punkt Raptorsile.

                  Williams/Hamilton/Fields vrs Snell, punkt Raptorsile

                  Johnson vrs McDermont ja kui Mirotic mängu võtta siis suht võrdne, muidu pigem Raptors

                  Patterson/Hansbrough vrs Gibson ja Mirotic punkt Bullsile

                  ja viiamane punkt läheb kindlasti Bullsile, rohkem rotateerimise võimalusi, ehk jaa tegin liiga veidi vist, raptorsi eelis, et neil kaks meest, kes võivad mängu saatust väga oluliselt pingilt tulles muuta, Chicagol ainult Gibson, ehk mina arvan, et Raptorsi pink on parem. Cavaliers on teine teema, neil Thompson, Marion, Miller, aga tagameestega probleem, kui Allen tuleb siis neil veel kõige võimsam. Ehk kokkuvõttes jah Bullsil on parem pink kui Wizardsil

                  Kommentaar


                    Chicago Bulls - See aasta on mul siis tiitlile pretendeerijate seas kolm selget lemmikut, Bulls on üks nendest, kes on ilmselt ka ainuke, kes võiks päriselt ka tiitli eest võidelda hea õnnestumise korral, Warriorsi ja Dallase puhul olen ma lihstalt ülimalt optimistlik ja usun, et ideaalse õnnestumise korral võiksid nad sekkuda tiitliheitlusesse, aga las nad praegu jääda. Nba. on mul pigem lemmik mängijad, kes muudavad tiimi ja kaasmängijad ka meeldivaks, kui lemmik klubid. nt Kobe ja Lakers, George ja Indiana ja Dirk ja Dallas nt, ka Bulls meeldib mulle just 1-2 mängija pärast. Ma olen peas päris mitu korda playoffid läbi mõelnud ja ikka lõpuks on finaalis Bulls vrs siis keegi läänest, viimane kord suutsin Warriorsi neile vastaseks saada. Algkooseis on enamvähem vast selge ja cbulls 13 vast võib rohkem mängijatest või meeskonnast rääkida, aga minu jaoks ikkagi on pink küsimärk ja võib saada saatuslikuks lõpus. Rose-Gibson-Dunleavy-Gasol-Noah, pingil Gibson on võimas koosseis, lisaks siis liiga top 3 treener, enamuse jaoks võibolla isegi parim treener liigas. Ehk loodetavasti nüüd saab lõpuks ka täies koosseisus playoffis tiimi näha.

                    Suurim staar: Gasol, niikaua kuni Rose jälle suudab mängida oma parima taseme lähedal, kui üldse suudab muidugi. Ka Noah on kandidaat, aga ma usun, et põhiturniiril saab ta oma vigastusi ravida ja Gibson saab rohkem mängida.

                    Suurim areneja: Gibson - Hakkab võitlema parima kuuenda mehe auhinna eest.

                    Suurim küsimärk: Kas Rose on tagasi?

                    Ennustus: Põhiturniiri teine koht, kuigi nii Wizards, kui ka Raptors on kohe kannul, kui Rose on playoffiks valmis, siis võib tiitli eest heidelda, õnneks ju idas on konkurents nõrk, ma pakuks, et läänes on vähemalt 6-7 meeskonda, kes võiks lääne finaali peale mõelda ja igas ringis on äärmiselt kõva andmine.

                    Kommentaar


                      Cleveland Cavaliers - Suurim favoriit tiitlile, aga mina veel natueke kahtlen ja ma pakuks, et ülejärgmine hooaeg on neil parem võimalus. Eeldatav algviisk: 1. Irving - tema roll on nüüd hoopis teistsugune kui eelmine hooaeg ja saab näha, kas ta suudab oma mängu muuta ja paremaks minna 2. Waiters - liiga hea mängija, et olla oma tiimis tähtsuselt 4 mängija, ma näeks teda hea meelega kuskil mujal ja väga kahtlen, et ta suudab siin oma parimat mängu näidata ja ma usun, et ka klubile oleks siin mõni teistsugune mängija kasulikum. 3. Lebron 4. Love 5. Thompson/Varejao - Paljud kardavad, et korviall jääb tiim nõrgaks, aga mina hetkel küll ei muretseks selle pärast, kui Varejao on playoffis enamvähem terve siis on kõik korras, kuigi siiski Bulls on korviall võimsam. Pink on huvitav, eeskätt siis Marioni pärast, samuti on ka ehk Milleril veel midagi pakkuda, aga tagameeste osas on hetkel seis nukker ja nt Alleni liitumine oleks päris kasulik.

                      Suurim staar: Love vrs James, aga jah hetkel on tiimi tähtsaim mängija muidugi James.

                      Suurim areneja: Waiters ehk, aga ma veidi tunnen muret ja pean tema positsiooni hetkel kõige nõrgemaks tiimis.

                      Suurim küsimärk: Varejao tervis.

                      Ennustus: Põhiturniiri võitmisega ei tohiks probleeme tekkida, aga playoffis läheb juba huvitavamaks.

                      Kommentaar


                        Objektiivset kommentaari siit ei tule, aga püüan parimat.

                        Bulls vs Cavs ida finaal on lock. Kumb meeskond lõpuni läheb on minu jaoks mündivise, neil ikkagi koll nimega Bron Bron. Korvi all ei ütleks, et Bulls nii palju üle on. Love, Waiters ja Irving on kaitses kohutavad, kuid nende võitmiseks peab ise ikka 108 viskama.
                        Algviisik: esialgu Rose - Butler - Dunleavy - Pau - Noah. Kui McDermott kaitse selgeks saab, siis võib Dunleavy välja vahetada. Ründes on ta selleks piisavalt hea. Kaitses kipub aegajalt kalu sisse tulema. (pre-seasoni põhjal).

                        Rose on Rose. Küll see rooste ka maha kulub. Butler on loom, parim kaitsja liigas (Tony Allen, astu kõrvale), teeb sel aastal oma parimad igas statistilises kategoorias va minutid. Dunleavy on kindel mees. Veteran. Ta teab, mida ta tegema peab ja tee seda hästi. Üks alahinnatumaid mehi liigas. Pau on võrreldes Boozeriga täiesti omaette klassist. Kaitses parem kui seni arvatud. Noah - teistkordselt DOPY, kõige unikaalsem suur. "Tänu" Rose'i ja Pau kohalolekule tema punktide ja söötude numbrid langevad, aga asendamatu mees endiselt. Meeskonna liider.

                        Pinki pean Clevelandi omast paremaks. Jah, neil on vanad kalad Miller ja Marion ning Maple Maniac on hea, edasi on meh. Taj Gibson võiks alustada vähemalt pooltes meeskondades, Clevelandi vastu arvatavasti lõpetab, kuna Pau kipub Varejao vastu aeglaseks jääma. 6th Man (rööviti 2013/2014), ründes julgem kui varem, selg ees võtab ette ja mid range baseline jumper on ka kindel. Juttude järgi viskab trennis ka nurga kolmeseid, mängus veel näinud ei ole. Hinrich juhatab teist liini ideaalselt, kaitses nullib pea kõik teise järgu PGd ja vajadusel võtab ka nr.2'si (Greivis Vasquez ei ole parem), aegajalt teeb 20 punktiseid purakaid. Aaron Brooks on selle aasta spark plug, võib vabalt veerandiga 10 punkti panna ja sellest täitsa piisab. Kaitses jääb hätta (Irving tõestas) , kuid selleks ongi seal Hinrich. Tõid ennist näitena Lou Williamsi (raptors). Brooks on sama hea või isegi parem. Leiaks ta vaid Houstoni aegse vormi. McDermott on puhas skoorija, ta ei ole mitte ainult viskaja, nagu paljud arvavad - suudab ise ka luua. Väga hea off-ball liikuja (nagu Korver ja Rip), kaitses on paar korda ära eksinud, kuid üldiselt rookie kohta hea, lauda võtab hästi. Niiikooolllaaaa on väärt kõike seda haipi, mida paar aastat oleme kuulnud. Viskab igalt poolt, korvi all kiire, võtab põrgatusega ette, jagab söötu, kaitses kiired käed. Fundamentals on olemas. Füüsiliselt jääb aga teistele neljadele ja viitele selgelt alla, peab rauda pumpama. Paari aasta pärast on ta juba väga hea. Vise on tal siiski piisavalt hea, et mänguaega saada - to spread the floor. Lõpetame Young Darknessi endaga. Ehk siis Tony Snell. Tonyl kipub sellest enesekindlusest puudu jääma. Vise on tal väga ilus, kuid sel aastal pole see veel läbi rõnga stabiilselt kukkunud. Põrgatusega mehi ette võtta pole probleem, eriti teiste liinide vastu. Kaitses on soliidne. Sama mure, mis Miroticil (kuid mitte nii suur), peab temagi palju jõusaalis aega veetma. Seoses Butleri vigastusega saab ennast homme veel tõestada. Juhtkond on temast väga kõrgel arvamusel. Siis on veel Nazr, Bairstow ja Moore, kes sel aastal jäävad statistide rolli. Muide Bairstowga tehti kolme aastane leping, mis näitab, et ka temasse on juhtkonnal usku.

                        Fun Fact: juttude järgi nõrgad kohad kaitses Mirotic ja Gasol juhuvad meeskonda stealides ja blockides vastavalt.

                        Suurim staar: Rose. Pole küsimustki. Sinu Clevelandi valik üllatas. LeBron on Cleveland. Love on seal kolmas viiul.

                        Suurim areneja: Butler. Nagu mainisin, ootame hüpet igas statistilises kategoorias. Saaks selle kuradi lepingupikenduse lõpuks vormistatud. Andke talle Vucevici raha! Naljaga pooleks võib siia ka Tom Thibodeau nime kirjutada. Sul on 11 sügav roster, kasuta neid!

                        Suurim küsimärk: Rose'i tervis - surnud hobuse peksmine. Kirjutame parem Noah tervis. Käis suvel põlveoperatsioonil, kuid kuuldavasti jääb see põlv teda terve hooaja vältel segama. Hooaja algus tuleb arvatavasti sama aeglane kui eelmisel hooajal.

                        Ennustus: tsiteerides sind "Põhiturniiri võitmisega ei tohiks probleeme tekkida" , aga idakonverentsi finaalis läheb juba huvitavamaks. Ida finaal miinimumeesmärk ja peaasi, et kõik mehed terved püsiksid. Ahh persse.. 7. bänner lakke ja dünastia algus!!!

                        Kommentaar


                          Ma ka ei usu, et Cleveland põhiturniiri võidu peale panustab või selleks üldse veel valmis on. Kui Bullsi tuumik terve püsib, siis Thibadeau masin tiksub samas taktis kui 2011-2012 ja vormistab selle esimese seedi jälle ära. Playoff on teine teema muidugi.

                          Kommentaar


                            Ehk siis minu ida tabel oleks midagi sellist:

                            1. Cleveland Cavaliers
                            2. Chicago Bulls
                            3. Toronto Raptors
                            4. Washington Wizards
                            5. Miami Heat
                            6. Charlotte Hornets
                            7. Atlanta Hawks
                            8. Brooklyn Nets
                            9. Detroit Pistons
                            10. New York Knicks
                            11. Indiana Pacers
                            12. Boston Celtics
                            13. Orlando Magic
                            14. Milwaukee Bucks
                            15. Philadelphia 76ers

                            Kommentaar


                              Utah Jazz - Väga noor ja andekas algviisik ja mitu väga lootustandvat meest pingil, aga see hooaeg on veel vara midagi teha. Aga ma usun, et kohati näeb päris head mängu ja heal päeval on võimalik kõigile korralik keretäis anda, aga pink on nõrguke, et veel stabiilselt korralikult mängida. Eeldatava algviisiku osas vist küsimust pole: 1-2. Burke ja Burks, päris korralik paar ja kui nad kokku jäävad, võib tulevikus päris palju neist kuulda, aga kas neist tuleb midagi nii head kui Wall-Beal paar ma kahtlen. Aga see hooaeg peaks olema päris murranguline, Burke ja teine hooaeg nba. ja Burks saab lõpuks alustada ja tunduvalt kandvamat rolli täita kui varasematel hooaegadel. 3. Hayward - Kuigi oli palju kära tema lahkumise ümber, siis jäi meeskonda ja see hooaeg oodatakse talt väga palju. 4. Kanter - samuti oodatakse talt läbilöögihooaega. 5. Favors - veel üks tulevane väga hea mängija, kui mitte rohkemat.
                              Pingil on Gobert, kes tundub väga võimas lauas ja veel paar noort, lisaks veteran Novak, aga pink pole veel mitte midagi erilist, ehk äkki siiski mõni tõuseb esile selle hooaja jooksul.

                              Suurim staar: Hayward - Mees saab palju palka ja viisakas oleks nüüd tõestada ka, et tegu on kõva mängumehega, kelles on superstaari ainet.

                              Suurim areneja: Väga raske, ma paneks terve algviisiku siia, usun, et nad kõik teevad elu parima hooaja.

                              Suurim küsimärk: Nõrk pink ja kogemuste puudumine, aga see on lamp, sest see hooaeg keegi playoffi pääsemist ei ootagi.

                              Ennustus: Hmm läänes on seis ikka hoopis teine kui idas, ei tahaks neid küll viimaseks jätta, aga ma kardan, et mõne põhimehe vigastus mõjutab neid rohkem, kui teisi tabeli alumise otsa tiime ja seega usun, et lõpuks jäädakse siiski viimaseks, aga ma siiski ei välistaks võimalust, et tehakse Sunsi ja võideldakse lausa playoffi koha eest, meeskond on noor ja väga suur arenguhüppe on võimalik, aga läänes on nii kuradi karm konkurents, et esialgu ennustaks neid viimaseks siiski.

                              Kommentaar


                                Sacramento Kings - raske on ennustaada, mis sellest tiimist saab see hooaeg, Neil on olemas superstaar, neil on olemas teine staarmängija, eelmise hooaja Sacramento versioon vähemalt seda oli ja on ka mitu andekat noort. Idas võitleks sellinne meeskond raudselt playoffi koha eest, aga läänes paiknetakse tabeli lõpuosas. Eeldatav algviisik: 1. Collison - tegu on korraliku mängijaga ja ma usun, et ta teeb hea hooaja. 2. McLemore - pean tunnistama, et ei oska väga tema võimeid hinnata ja mulle tundub, et hetkel on see positsioon Sacramento nõrgimaks lüliks, aga mingid jutud käivad, et see Nik Stauskas on väga kõva mängumees, ehk võibolla pole vaja muretseda, ise pole veel näinud teda mängimas. 3. Gay - Kui jätkab samas vaimus, nagu lõpetas eelmine hooaeg, siis on tegu isegi äkki oma positsiooni top 5. mehega? Durant; Lebron ja Carmelo ja siis on vaba maa, aga jah ta peab aru saama, et ta ei ole meeskonna liider ja suudab vähem rumalaid viskeid teha, eks paistab mis saab. 4. Thompson? 5. Cousins. Pink ei ole tegelikult ju nii hull, Evans, Williams, Landry ja Sessions, kes ju motiveerituna võib pingilt tulles päris palju juurde anda, lisaks siis mainitud Stauskas.

                                Meeskonan staar: Cousins

                                Suurim areneja: Mclemore?

                                Suurim küsimärk: Mida teeb Gay ja kui kasulik ta tiimile on.

                                Ennustus: Hiljaaegu pidasin Lakersit neist tugevamaks, aga ma pakuks hetkel neid 12. kohale, kõrgemale tõusmine tundub raske, aga mitte võimatu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X