320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Ehk siis minu ida tabel oleks midagi sellist:...
    minu pakkumine, 8-12 on mündivise. igaüks neist võib see 8. olla. Jah, mulle Bucks meeldib.

    1. Bulls
    2. Cavs
    3. Raps
    4. Wizards
    5. Hawks
    6. Heat
    7. Hornets
    8. Pistons
    9. Nets
    10. Knicks
    11. Pacers
    12. Bucks
    13. Magic
    14. Celtics
    15. Sixers

    Läänt väga ei jälgi, aga...
    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Utah Jazz ...

    Suurim areneja: Väga raske, ma paneks terve algviisiku siia, usun, et nad kõik teevad elu parima hooaja.
    ...
    nõus, kuid pakun, et Favors teeb statistiliselt võimsaima hooaja. Loodan, et Exum tõestab ennast ja ei ole selle aasta flop. Lakersist pean neid paremaks.

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Sacramento Kings
    Suurim areneja: Mclemore?
    Suurim küsimärk: Mida teeb Gay ja kui kasulik ta tiimile on.
    Gay juba tõestas, et sobib Sacramento süsteemi hästi, keegi seal kaitset ei mängi, kasutegur on Cousinsiga võrdväärne. Eriti peaks neile kahele sobima, et Isiah Thomas ära läks ja Collison/Sessions, kes peaksid olema paremad nende kahe leidmises. McLemore? Pakun, et tema oma hooaega Kingsis ei lõpeta. Võibolla proovitakse pakkuda teda osana paketist Rondo vastu (kahtlen, et Boston tahab). Miks muidu draftiti teist aastat järjest samale postitsioonile mängija - Stauskas? Stauskas tundub olevat uue omaniku lemmiklaps.

    Sacramentole loodame loteriid ning valikut 11 ja edasi. Nii saame selle endale (Bulls).

    Kommentaar


      Lakers - Viimased hooajad on tõsiselt kurvad olnud ja vaevalt ka see hooaeg midagi eriti kardinaalselt muutub. Selle koosseisuga hakatakse võitlema viimaste kohtade eest kahjuks, kuigi on ka veidi optimistlikumalt meelestatud fänne. Eeldatav algviisik on vast midagi sellist: 1. Lin - Võimaus jälle särada ja tõestada, et tegu on siiski hea mängijaga, ootan huviga, mida ta suudab. 2. Legend Kobe Bryant, mmm mina olen üpriski pessimistlikult meelestatud hetkel, aga loodan, et ma eksin ja vanameister tõestab, et ta on endiselt võimas ja üks paremaid mängijaid nba. 3. Johnson, vähemalt nii kaua kuni Young terveks saab, aga ka siis võib ta alustada ja Young tuleb pingilt lammutama. 4. Boozer - Kas mees suudab uues keskkonnas head mängu näidata ja Lakersi fännide näod särama panna? 5. Hill - Peab võimsa arengu tegema. Pink on minu arust päris nutune, kuigi mõned fännid arvavad, et see täiesti ok, no on paar huvitavat noort, aga, et nad ka kohe midagi teha suudavad, selles ma kahtlen.

      Suurim staar: Loomulikult Kobe Bryant, ma väga loodan, et ta teeb hea hooaja, ikkagi üks mu lemmikmängija

      Suurim areneja: Hill võiks ju, eriti ründeosas, veidi juurde panna.

      Suurim küsimärk: Jällegi Kobe.

      Ennustus: Isegi kui Lakersi niiöelda suur kolmik teeb hea hooaja, tundub 12. koht maksimum olevat nende jaoks, aga reaalsem variant muidugi on 13-14. koht ja ka viimane koht pole välistatud paraku.

      Kommentaar


        Minnesota Timberwolves - Üks huvitavamaid meeskondi läänes, kes ei võitle playoffi koha eest. Meeskonnalt oodati tegelikult päris palju viimastel hooaegadel, aga üks superstaar meeskonda playoffi viia ei suutnud. See hooaeg saab olema vahva ja õnneks saadi nüüd Bareast ka lahti. Eeldatav algviisik: 1. Rubio, kas söödumeister suudab lõpuks ka visked korda saada. 2. Martin - Eks paistab, mis ta see hooaeg suudab, aga millegipärast tunne, et ta teeb kehvema hooaja, kui eelmine oli. 3. Wiggins 4. Young 5. Pekovic Ehk siis päris normaalne viisik ju, aga pole kindlat liidrit või staari, kui nüüd Wiggins kohe lammutama ei hakka, miks ka mitte samas. Bennet oli kohati hooaja eelsetes kohtumistes päris viisakas ja lisaks on pingil veel Dieng, kes loodetavasti saab veel rohkem mängida kui eelmine hooaeg ja veel ka veidi vanemad härrad Williams ja Brewer.

        Meeskonna staar: Wiggins? Ka Young peaks tiimi vedama.

        Suurim areneja: Kindlasti Bennett, kui ta saab korralikult mängida.

        Suurim küsimärk: Wiggins, kas on ikka nii võimas, ma veidi kahtlen ja ma kardan, et ta on ülehinnatud, aga eks me näe hooaja jooksul.

        Ennustus: No 12-15. kõik kohad on seal vahemikus võimalikud, aga ise pakuks 14. neid hetkel pigem.

        Kommentaar


          Edasi läheb karmiks ja kõigil on võimalik playoffi saada hea õnnestumise korral.

          Suns - Eelmine hooaeg oli tõesti imeline, aga kas seda suudetakse see aasta korrata? Huvitav saab olema tagameeste mängitamine, on ju kolm väga head meest kahele kohale, samas Bledsoe on ju vigastustega kimpus olnud, et küll saab ka Thomas korralikult mängida, minu jaoks on probleem pigem korviall ja minu arust kõik teised playoffi kandidaadid on mäekõrguselt ees selles osas. Algviisik 1-2. Dragic ja Bledsoe, usutavasti saadavad nad see hooaeg palju korda ja pingilt on tulemas üks paremaid pingimehi see hooaeg eeldataavsti, ehk tagameeste osas on meeskond ikka ülikõva, top 3 läänes kindlasti.
          3. Ei oskagi kedagi siia panna, eks Green, Tucker ja Morris peavad siin mänguaega jagama, kuigi see pole vist kellegil neil päris lemmik positsioon. Aga ma ei näe probleemi ja usun, et küll nad hakkama saavad. 4. Teine Morris, Tuleb hea hooaeg usutavasti. 5. Plumlee, minu jaoks kindlasti nõrgim lüli, ka pink tundub nõrgavõitu.

          Meeskonna staar: G. Dragic muidugi

          Suurim areneja - Vennad Morrised

          Suurim küsimärk - Kas Plumlee suudab järgmise sammu astuda?

          Ennustus: Äge võistkond ja playoff pole kindlasti võimatu, aga see hooaeg siiski pakuks neile 11. kohta, pink tundub natukene liiga nõrk ja mõned positsioonid vajaksid väikest abi.

          Kommentaar


            Suns on pre-seasonil mängitanud korraga ka kolme PGd korraga, kus 185ne Bledsoe on mänginud SFi. Ülioosom lahendus, nagu Eesti koondis, noh!

            Kommentaar


              Järgmiseks võtan neli meeskonda korraga ette, kes minu arust võitlevad 7-8. koha eest, Rocketsi osas enamus ilmselt minuga nõus pole ja kui mõned päevad tagasi vaaatasin ka kihlveokontorite koefe, peeti Rocketsit ikka pigem top 4-5 meeskonnaks läänes. Aga mina arvan, et Pelicans, Rockets, Denver ja Memphis jagavad ära kohad 7-10. Miks ma arvan, et Rockets nii palju nõrgem on kui eelmine hooaeg? Esiteks Parsons on veidi parem kui Ariza, teiseks Lin ja Asik lahkusid ja olgugi, et Lin ei olnud just maailma kõige armastatum mängija Rocketsis, oli ta kohati ikka väga hea pingilt tulles ja neile väärilisi asendusi pole toodud. Denveril on liiga üks paremaid pinke ja juurde on tulnud Afflalo ja ka Gallinari on tagasi. Pelicansil on superstaar Davis ja Asik võiks siia süsteemi sobida päris hästi, eks paistab, arvestades kui palju eelmine hooaeg vigastustega probleeme oli, siis meeskond on selgelt tugevam hetkel. Memphis on Memphis ja hetkel tunduvad nad samuti veidi tugevamad kui eelmine hooaeg. Kõigepealt treener: Rocketsil on kindlasti kõige nõrgem treener ja Memphisel ilmselt parim. Aga algviisikud: 1. Denver ja Ty Lawson saab esikoha, mees oli eelmine hooaeg väga hea ja tõestas ennast väga hea söötjana. Memphis, Conley on väga stabiilne mängija ja sobib väga hästi Memphise süsteemi, suudab kindlasti vajadusel tiimi vedada. Pelicans ja Holiday tervena pole kõige hullem, aga tema Pelicansi hooajad pole veel nii head olnud, kui viiamne 76ersis veedetud aasta, ehk arenguruumi on veel ja muidugi võiks terve püsida. Rocketsil on siinkohal nõrgim tagamees, samas Beverley ei ole kõige hullem kaitsja ja kui su kõrval on Harden siis ei peagi sa rünnakuosas maailma kõige geniaalsem kuju olema. 2. Harden on siin selgelt parim mees ja jutud käivad, et ta kaitse on läinud vähemalt veidi paremaks, ründeosa pole vaja kommenteerida. Afflalo tegi elu parima hooaja Orlandos ja kindlasti oodatakse talt ka Denveris võimast hooaega. Gordon on nagu ta on, kindlasti pole tegu halva mängijaga, aga talt oodatakse rohkem kui eelmistel hooaegadel eriti kui tahetakse playoffi jõuda ja ka Memphis ei pea muretsema selle positsiooni osas, sest ka Lee oli eelmine hooaeg hea, aga selgelt on ta siiski nõrgem kui ülejäänud kolm. 3. terve Gallinari oleks Denverile see hooaeg väga vajalik, Ariza hetkel ei tohiks palju alla jääda ja Evans peaks olema piisavalt mitmekülgne ja sobib Pelicansi tiimi hästi, Memphsiel pole vaa ka muretseda, see positsioon on hästi komplekteeritud ja valikut on palju, eks paistab, kes siis lõpuks alustab. 4. Parim mees on selgelt Davis ja temast räägitakse väga palju ja oodatakse midagi võimast see hooaeg. Randolph teeb kindlasti oma ära ja temale võib kindel olla. Faried on lauas nendest meest küll kõige võimsam, aga kas ka tema ründepanus suudab olla tema palga vääriline (alates järgmise hooaja omast) see hooaeg, ma usun, et kuna tiimis on mitu usinat kolmeste loopijat, siis tema lauas loomalik möllamine on tiimile väga kasulik. Jones on suur küsimärk ja mina eriti ei usu, et ta väga võimsa arengu teeb ja oma poitsioonil on ta üks nõrgemaid alustajaid liigas. 5. Gasol ja Howard, mõlemad kindlasti liiga parimate pikkade seas, Gasol on minu arust parim hetkel liigas, Howard oleks siis kui natuke suudaks veel vabakaid paremini visata ja tervis lubaks enamvähem täiega panna. Noah ei küündi ründeosas sellisele tasemele ja kaitses ta pole ka neist parem, ja ka ülejäänud ägedad omadused pole piisavad, et nende meestega teda kõrvutada, ehk tema fännid siin loodetavasti ei hakka ajama, et tema liiga parim tsenter . Aga teema juurde tagasi tulles siis Asik ja Mozgov on väga sarnased mängijad ja mõlema tiimis oodatakse punktide viskamist mujalt, aga lauas ja kaitses on nad ülikõvad mehed ja eeldatavasti teevad ka mõlemad elu parima hooaja. Parim algviisik on siis Memphisel minu hinnangul, just kaitse tõttu, mis on ilsmelt liiga üks paremaid hetkel. Pelicansil on samuti väga ühtlane ja hea viisik ja neil on ka superstaar, kes tiimi vedama peaks. Denver peaks kõvasti kaitset parandama ja siis võib edasi rääkida ja Rocketsil sõltub kõik sellest, kas Jones suudab oma koha välja mängida ja kui heas vormis on Howard. Parim pink on minu hinnagul Denveril, Robinson-Foyes-Chandler-Hickson-McGee, mitu meest neist võiks paljudes klubides alustada, aga kahjuks on ka neil vigastustega probleeme ja eelmine hooaeg heast pingist kasu polnud. Memphisel on samuti võimas pink ja eriti on seal mitu väga head kaitsjat, aga ka Carter, kes võib väga palju mängu muuta. Pelicansil on Anderson, kes võiks olla parim kuues mees, aga kahjuks tema positsioonil on ees Davis ja ma ei tea palju ta mängida saab, aga loodetavasti piisavalt. Rocketsi pink on liiga üks nõrgemaid, on seal üldse mõni enamvähem mängija?, mingi kreeklane, kes paneb 7-1 heal juhul sisse, kui sedagij a mitte väga hea leedulane on ka.

              Ennustus: Memphis on kindla peale minek ja pakun neid seega 7., aga miks ka mitte ei võiks nad kõrgemal lõpetada, Playoffis teevad jälle palju kära. Järgmiseks riskin veidi ja pakun Denveri 8. ja Rocketsi 9. Ma usun, et seekord Denveri heast pingist on kasu ja veidi vähem vigastusi võrdub ka playoffi pääsemine. Rocketsi puhul ma kardan, et Howard on veidi aega väljas ja iga vigastus on põhimõtteliselt surmav neile, seni pole veel ühtegi ennustust näinud, kus nad playoffist välja jäetud on ja päris mitmes on neid 4-6. pakutud. Pelicans ma usun ka, et see hooaeg pole veel valmis, kahjuks nii Gordon kui ka Holiday on vigastustega kimpus olnud viimastel hooaegadel ja pink on veidi nõrk, et isegi Davis ei suuda neid playoffi vedada. Aga siiski usun, et väiksed pisiasjad võivad selles järjestuses veel muudatusi teha ja võibolla ehk siiski ainult Memphise pääs playoffi on selge ja ma oleks võinud nad panna hoopis Dallase ja Portlandiga ühte punti, enne selle teksti kirjutamist ei uskunud, et nad nii head on, aga nüüd selgem pilt ees

              Kommentaar


                Vahva lugemine, aga soovitus tulevikuks, et kasuta lõike ka.

                Kommentaar


                  Maalin nüüd Rocketsi seisu selgelt ilusamaks ja usun, et mitte väga palju läbi prillide vaadates.

                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Miks ma arvan, et Rockets nii palju nõrgem on kui eelmine hooaeg? Esiteks Parsons on veidi parem kui Ariza
                  Kust selline väide on võetud? Ariza on Parsonsist selgelt parem kaitsja ja näitas eelmisel hooajal, et võib olla ka parem kaugviskaja. Algviisik on temaga parema seisus.

                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Lin ja Asik lahkusid ja olgugi, et Lin ei olnud just maailma kõige armastatum mängija Rocketsis, oli ta kohati ikka väga hea pingilt tulles ja neile väärilisi asendusi pole toodud.
                  Kuna algviisik on parem võib pingilt veidi kvaliteeti loovutada. Mõlemad olid vastikute lepingute peal ja oli selge tegelikult juba eelmise hooaja alguses, et ega kumbki uue aastani vastu ei pea. Lin mulle meeldib, aga ta on ebastabiilne ja kipub surve all tegema valesid otsuseid. Nüüd tema rollis Jason Terry (kui kuskile edasi ei saadeta), kes näinud ja teinud nii mõndagi. Meistrisõrmus olemas ja stabiilse kolmesega, mille arendamisega Lin oli raskustes.

                  Asik puhas lauakoll ja hea kaitsja, aga Howardi selja taha toodud mini-Dwight isiklikult Joey Dorsey ja hakkamist täis Tarik Black, kes näitas ennast hooajaeelsetes mängudes väga heast küljest.

                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Rocketsil on kindlasti kõige nõrgem treener
                  Kolme Houstonis veedetud aastaga igal hooajal pidava kaadrivahetuse juures rohkem võite kui kaotusi. Kindlasti kõige nõrgem treener? Kindlasti selge liialdus.

                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Rocketsil on siinkohal nõrgim tagamees, samas Beverley ei ole kõige hullem kaitsja ja kui su kõrval on Harden siis ei peagi sa rünnakuosas maailma kõige geniaalsem kuju olema.
                  Oma esimesel täispikal NBA hooajal aasta teise kaitseviisikusse olukorras, kus teise mängujuhiga tuli pidevalt aega jagada. Pole vast jah kõige hullem kaitsja. Ega ründearsenal samuti kehva pole. Lihtsalt süsteemi tõttu on mängujuhi roll rünnakul tagasihoidlik. Usun, et kui mees oleks samamoodi meeskonna esimese kolme scoring optionsi hulgas võiks temagi kenasti endal statistika lehe täis laduda.

                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  2. Harden on siin selgelt parim mees ja jutud käivad, et ta kaitse on läinud vähemalt veidi paremaks, ründeosa pole vaja kommenteerida.
                  Mulle meeldis, kuidas keegi (ei mäleta küll kus täpselt) ütles väga tabavalt, et kui panna igast inimesest kokku youtube'i klipp nendest hetkedest, kus ta töö juures midagi valesti on teinud, siis ei jääks mitte kellestki hea mulje.

                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  3. terve Gallinari oleks Denverile see hooaeg väga vajalik, Ariza hetkel ei tohiks palju alla jääda
                  Kas üldse jääb? Ariza selgelt efektiivsem skoorija ja kaitsja.

                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Rocketsi pink on liiga üks nõrgemaid, on seal üldse mõni enamvähem mängija?, mingi kreeklane, kes paneb 7-1 heal juhul sisse, kui sedagij a mitte väga hea leedulane on ka.
                  Kostas Papanikolaou pani üleeelmisel hooajal Euroliigas kolmeseid üle 50% ja karjääri keskmine on Euroliiga üle 40%. Kõik visked 49%. Mis peaks teda nüüd nii ära ehmatama, et hakkab seitsmest ühe panema? Donatas Motiejunas on seni olnud statisti rollis. Eks näeme, milleks ta võimeline on, kui ta sel hooajal usalduse saab. Pingi pealt uus varumängujuht Isaiah Canaan pannud hooajaeelsetes mängudes hullu - keskmiselt 17 minti väljakul ja 15.3 punkti. Eks näib ka, mis temast saab. Lisaks playoffide komeet Troy Daniels ja kogenud veteran Francisco Garcia. Nõrga pingi asemel ütleks, et täitsa harju keskmine pink.

                  Kommentaar


                    Mis puutub Hardeni selgelt alla keskmise kaitsemänguoskust, siis seda saab maskida . Beverley ja Ariza vahel ning nende taga veel Howard on piisavalt hea vooder. Ma ei tea, aga pakun, et Terrence Jones alustab neljal? Keegi targem ehk oskab kommenteerida. Nägin teda vaid kaks korda eelmisel hooajal ja jättis täitsa asise mulje. Vist sai kirja ka üle blocki mängus. Meeskond oli ka kaitsereitingus ülemise poole sats.

                    Kommentaar


                      Parsons ongi parem, jah äkki Ariza sobib Rocketsisse, eks me näe, aga esiteks Parsons on iga aastaga läinud paremaks ja tundub, et tal on veel arenguruumi, lisaks ta on Howardiga väidetavalt väga hea sõber. Ühesõnaga mina arvan, et Parsons on parem kui Ariza ja ma ei ei ole kindel, et Ariza teeb sama hea hooaja kui eelmine oli. Ehk ründemäng kannatab päris palju ja Harden peab veelgi rohkem enda peale võtma, kas meeskonna kaitse paraneb piisavalt, et see mis ründes ära antakse, on võimalik korvata? Ei usu, Ariza tegi ühe hea hooaja ja nüüd peetakse teda mingiks jube heaks mängijaks, võibolla eksin ja poleks ka selle vastu midagi, aga ma kahtlen, et ta muudab Rocketsi paremaks kui eelmine aasta Rockets oli, jään selle juurde, et meeskond on nõrgem kui eelmine aasta. Ehk siis algviisik ei ole parem.

                      Jah Asik ja Lin pidid lahkuma see oli loogiline, aga asendusi minu arust pole, mainitud pingimehed on endiselt väga suured küsimärgid.

                      Kreeka mehest rääkides, jah liialdasin, aga ära unusta Teletovici esimest hooaega, või Datome, ehk nba. kohanemine on raske ja esimene hooaeg ei pruugi tulla väga positiivne, mis ei tähenda muidugi, et ta nii kehva on nagu ma mainisin, loodetavasti liialdasin ja muidugi fännid ootavad talt palju. Aga eurololiigas võib iga vend lammutada, nt Childress oli vist sellinne nimi? mis ta nba. tegi?

                      Treeneri koha pealt, võibolla liialdan jällegi, aga nt eelmine hooaeg ta ebaõnnestus täielikult, selle tiimiga oleks pidanud saama teise ringi. Portlandi vastu selgelt siiski ebaõnnetuti ja ootused oli kindlasti suuremad, ok vähemalt põhiturniiril suudab ta meeskonna mängima saada, aga Harden ja tema kaitse. Ka siinkohal peaks treeneri õlule väikene vastutusekoorem langema. Eriline geenius ta ei tundu. Aga jah ei saa ka kuidagi väita, et ta oleks halvem kui ülejäänud kolme klubi treenerid ja pigem ütleks siiski, et nõrgem, aga vist jah mitte selgelt. Muidugi ma ei arva, et ta liiga kõige halvemate treenerite seas.

                      Ehk siis Harden on hea kaitsja, või siis normaalne? Jah Beverley on väga hea kaitsja, muidu ta ei saakski mängida ju . Sõnastus ei olnud mul kõigile arusaadav kahjuks.

                      Ehk siis mina arvan, et Rockets on nõrgem kui eelmine aasta, äärmisel juhul siis samal tasemel ja ülejäänud lääne klubid on läinud paremaks, Dallas, Denver ja Pelicans kohe märkimisväärselt ja ka Portland ja Warriors, Clippers ja Memphis on oma pinki tugevndanud, ehk see kõik kokku mis ma kirjutasin annab mulle võimaluse riskida ja jätta Rockets playoffist välja, minuga on nõustujaid, aga enamasti arvatakse Rockets kindlalt playoffi tiimide sekka, aga ennustamine on raske töö ja hetkel ma jään selle juurde.

                      Kommentaar


                        Lisaks siis huvipärast, mis meeskondadel on siis halvem pink kui Rocketsil? Küsimus suunatud kõigile, kes arvavad, et Rocketsi pink pole üks halvemad liigas?

                        76ers, Jazz, Lakers jah, aga rohkem ei suuda välja mõelda.

                        Võibolla Indiana ka, aga siinkohal saaks vaielda.

                        Lisaks siis cbulls13 ja nüüd ka Epic, tänud heade kommentaaride ja kirjutiste eest siin teemas, üks põhjustest, miks ma ka vahel liialdan, et saaks häid vastuargumente ja oleks ka mingi konfliktielement, üksi on igav.

                        Kommentaar


                          Dallas Mavericks - Kõigepealt siis, Rick Carlisle on liiga üks paremaid treenereid ja ma usun, et hiljemalt playoffiks on see tiim valmis ja võib kõigile vastu hakata. Ka juba eelmine hooaeg oli suur üllatus Spursi vastu väga lähedal ja võib öelda, et ainuke vastane, kes suutis Spursile vastu hataka oli Dallas. Algviisik peaks olema siis: 1. Nelson - Siinkohal erilist edasimenekut pole, võib vast isegi väita, et Calderon sobib Dallasesse paremini ja kuigi Nelson ei ole paha mängija, siis Calderon meeldis mulle rohkem. Pingil on siis Felton kui lõpuks terveks saab ja Mekel, ei oska feltoni kohta kommenteerida, äkki suudab ta kasuilik tiimile olla pingilt tulles? Mekel on huvitav ja küll ta ka oma võimalused saab see hooaeg. 2. Ellis - Eelmine hooaeg oli väga positiivne üllatus ja palun jätka samamoodi. Pingil on Harris, kes on üks paremaid kuuendaid mehi, aga seda just eriti playoffis.
                          3. Parsons - Tema lisandumine annab võimsale sakslasele rohkem võimalust puhata, et playoffis lammutada, pingil veel Aminu, kes võib ka nr 4 peal mängida. 4. Dirk Nowiztki 5. Chandler on tagasi ja loodetavasti peab ka tervis vastu.

                          Suurim staar - Muidugi Dirk Nowirzki

                          Suurim areneja: Raske, aga usun, et Ellis ja Parsons on võimelised tegema oma elu parima hooaja.

                          Suurim küsimärk: Chandler, tervena ja vormis peaks ta sobima meeskodna ideaalselt.

                          Ennustus: No 6. koht tundub hetkel sobilik paik neile, meeskond on veidi tugevam kui eelmine hooaeg ja eriti meeldib mulle pink, ehk usun, et tuleb hea hooaeg ja miks mitte unistada lääne finaalist.

                          Kommentaar


                            Portland - Eelmine hooaeg üllatati pea kõiki ja võib väita, et tiim on ka tugevam see hooaeg, Blake on väga hea täiendus pingile ja vähendab ehk Lillardi koormust veidi ja ehk suudab ka Kaman juurde anda, fännid usuvad veel mitme mängija jõudsat arengut pingilt. Algviisik on selge: 1.Lillard 2. Matthews 3. Batum 4. Aldridge 5. Lopez, liiga üks tugevamaid algviisike ja kui pink suudab see aasta juurde anda on fännidel ka põhjust rõõmustada.

                            Meeskonna staar: Aldridge? Lillard ja tema haiged kolmesed mängulõpu sekunditel on ka muidugi väärt mainimist.

                            Suurim areneja? Keegi pingilt ilmselt.

                            Suurim küsimärk: Kas pink on piisavalt võimas, et astuda samm edasi.

                            Ennustus: Kuu aega tagasi asetasin neid kuhugi 7-9. koha kanti, jah mis mul küll arus oli. Tegu on suurepärase põhiturniiri meeskonnaga ja 5. koht oleks väga loogiline, siiski see hooaeg ma neid teise ringi pääsemas ei näe.

                            Kommentaar


                              Warriors, minu selle hooaja üks lemmik meeskondi ja näen juba unes Warriorsi ja Bullsi finaali . Aga alustuseks siis on meeskond minu arust kindlasti tugevam kui eelmine hooaeg, pink on saanud olulist lisa ja ainuke murekoht on veel korvialune. Aga algviisik:
                              1. Curry - Chris Paul hoia alt, sinu positsioonil on superstaar ja kui sa teed kehva hooaja, siis sa polegi enam parim tagamees, seda muidugi eeldusel, et Westbrook vahetab positsiooni, väga loodan, et teeb seda. 2. Klay Thompson - Küla peal räägitakse, et me näeme täitsa uut meest, kes on astunud suure sammu edasi ja on väga mitmekülgne. Ehk kindlalt liiga parim tagameeste paar. Pingil on Livingston, jube hea pingipoiss ja ka Rush ja Barbosa pole maailma kõige kehvemad, kui tervis vaid vastu peaks neil. 3. Iguodala - Kui Warriors tahab tiitli eest võidelda, siis peab see härra leidma ülesse vähemalt oma üle-eelmise hooaja vormi ja eelmise täielikult ebaõnnestunud hooaja unustama, kui ta mängib oma taseme välja siis on ka sellel positsioonil üks paremaid mehi liigas olemas, aga eelmine hooaeg oli tõesti kehva. Pingil on Barnes, kes ka ei olnud eelmine hooaeg oodatud tasemel, aga mina usun temasse 4. Lee on cuul, pingil super Green ja Speights. 5. Bogut - Ma loodan, et põhiturniiril ei pea ta üleliia rassima ja saab palju puhkust, et siis playoffis oleks ta olemas, Ezeli saab hakkama põhiturniiril suurema rolliga ma usun.

                              Meeskonna staar: Curry

                              Suurim areneja: Barnes

                              Suurim küsimärk: Boguti tervis

                              Ennustus: Suure kolmiku järel neljas kohta ja ma usun, et üks 6. meeskonnast, kes võib see hooaeg tiitli võita, samas ei julge ka Dallase võimalusi täielikult välistada. Aga jah selleks on vaja tervet Bogutit ja õiget Igoudalat. Igastahes mina olen väga optimistlik.

                              Kommentaar


                                Tõmbaks asjad kokku nüüd ja vaataks kolme lääne kõige kõvemat klubi korraga, väga pole mõtet kirjutada, tiitli eest hakkavad nad nagunii kõik võitlema.
                                San Antonio Spurs on midagi erilist ja hoolimata sellest, et jällegi on mitmed põhimehed aasta vanemad, on just nemad jällegi suurfavoriidid tiitlile. Kõik mehed teavad oma rolli ja ühtse rusikana minnakse tiitilit kaitsma. San Antonio eelis, 1-2. põhimehe eemale jäämine ei sega tiimi ja mängitakse ikka väga heal tasemel. Parker ja Duncan tunduvad endiselt heas hoos olevat, aga minu küsimus on, et kas Spurs ikka suudab põhiturniiri võita, kui vanematele meestele korralikult puhkust hakatakse andma?

                                Oklahoma on samuti suur favoriit, aga minul pole endiselt usku, et see meeskond võiks võita tiitli, võibolla keegi oskab pingi kohta rohkem kommenteerida, mulle tundub see väga nõrk olevat, samas Durant, Westbrook ja Ibaka võrdub automaatselt tiitli konkurentsis olemist ja ideelase õnnestumsie korral, miks mitte, põhiturniiril pakuks neid kolmandaks seekord.

                                Clippers on tugev ja neil on hea treener, kas lõpuks suudetakse ka playoffis korralikult lammutada ja võidelda ihaldatud tiitli eest, korvialla toodi Hawes ja just see võib olla ülimalt võimas käik, mis annab lootust tiitlile konkureerida. Mina arvan, et Clippersil on läänes üks paremaid pinke ja kuigi algviisikus on mõned küsimärgid on tiimil siiski kõik võimalsued olemas, et tiitli eest võidelda.

                                Kogu lääne tabel siis:

                                1. Spurs
                                2. Clippers
                                3. Oklahoma
                                4. Warriors
                                5. Portland
                                6. Dallas
                                7. Memphis
                                8. Rockets - Kuigi alguses pakkusin siia denverit, siis ikkagi kaks superstaari peab võrduma playoffi koht.
                                9. Denver
                                10. Pelicans
                                11. Suns
                                12. Kings
                                13. Minnesota
                                14. Jazz
                                15. Lakers - Noored Jazzi vennad meeldivad hetkel rohkem siiski.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X