320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mobiiltelefoonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aadu&co
    Mul juba peaaegu aasta otsa kasutusel see nokia mida elisa oma 300 eek ise paketina pakkus. Nu kõnekaart mingi kõneajaga ja telefon. Väga rahul olen. Saaab helistada , sõnumeid saata, kella vaadata ja isegi taskulamp on.. Nu rohkem nagu ei oska igatsedagi.
    Ma ostsin olude sunnil ka mingi 2,5 aastat tagasi Tele2 kolme sottiga sellise olekuga telefoni. Hea lihtne ja ei pea nutma, kui maha pillad ning see taskulamp on pro asi. Nüüd ta muidugi on suht ära kulunud, aga töötab ilusasti.
    Vahepeal lasin oma nutikama telefoni E70-e ka korda ja nüüd kasutan muidugi rohkem seda, aga närvi ajab see, et aku on mingi eriti rariteetne, otsi nagu loll, et kuskilt poest leida ja lisaks ei kesta too originaal eriti kaua.
    AILTON

    Kommentaar


      1. telefon Ericsson T65

      2. telefon Nokia 3120

      3. telefon Sony Ericsson W760

      4. telefon Nokia 3310


      Otsin endale mõistliku hinnaga uut telefoni.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        1) Ericsson A1018s

        2) Ericsson A2628s

        3) Nokia 3510i

        4) Sony Ericsson W800i

        5) Samsung F480

        6) Praegu HTC Desire

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Algselt postitas Aílton Vaata postitust
          Ma ostsin olude sunnil ka mingi 2,5 aastat tagasi Tele2 kolme sottiga sellise olekuga telefoni. Hea lihtne ja ei pea nutma, kui maha pillad ning see taskulamp on pro asi. Nüüd ta muidugi on suht ära kulunud, aga töötab ilusasti.
          Vahepeal lasin oma nutikama telefoni E70-e ka korda ja nüüd kasutan muidugi rohkem seda, aga närvi ajab see, et aku on mingi eriti rariteetne, otsi nagu loll, et kuskilt poest leida ja lisaks ei kesta too originaal eriti kaua.
          Peavad jah hästi vastu.

          Kommentaar


            No 2,5 aastat peab iga telefon normaalselt vastu pidama. Seda aega ei saa just pikaks nimetada.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar

            Working...
            X