320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ok, sinu esialgsest postitusest ei saanud seda päris aru. Ma viskasin ka Rehemaa üle nalja, aga kui ma temaga kokku sain ja asjast rääkisime, siis ma enam seda ei teeks. Spordiala, kus edukuse võti on meeletu raha, ravimid, määrded ja nii edasi, siis siit loota midagi, on väga rõve. See oleks umbes sama, et Kassin oleks rämedalt laamendanud, aga siis dopsiga vahele jäänud ja seejärel me poleks ka Maed ega Veerpalut näinud. Aga nad oleksid pingutanud ja saanud kohti 30 ringi. See spordiala on selline lihtsalt, kus kõik on meditsiini ja muu taga kinni.
    Ikkagi ei saa ma lahti küsimusest, milleks? Valeri Kirsi sündroom?
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Super, Harvey! Heikkineni pronksi üle ka hea meel.

      Kommentaar


        No kurat. Meditsiin või mitte. Vahe on ikka liiga suur.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          No kurat. Meditsiin või mitte. Vahe on ikka liiga suur.
          Protsentuaalselt on kaotus ikka müstiline. Eraldistardis ei saa isegi sellise kaotusega punktidele. Ja arvestame, et täna 20.mees kaotas minuti võitjale.
          Muidu aga Heikinen võttis "Sisu" pealt selle medali ja Harvey oli ka ikka tugev. Sundbyl on ilmselgelt rohud ajudele hakanud ja tasakaalu ei oska hoida enam. Lisaks see lõpujoone feil, aga see ei huvitanud ka teda väga. Kui ma viimati suusatamist vaatasin, siis Musgrawe sõitis tänase Rehemaa ja Veerpalu jun seltsis.

          Kommentaar


            Kui võtta MM kokku, siis mina ei nuriseks. Murdmaasuusatajad tegid viimaseid aastaid arvestades väga normaalsed tulemused. Muidugi on neid tiitlivõistlustel lihtsam saavutada, kuna lastakse vähem tippmehi peale. Kurb, et Kärpil suusad kinni määriti 15km ajal, usun et sealt oleks väga hea tulemus tulnud, arvestades kui hästi ta teates sõitis. Üldiselt, kes vinguvad siin, et vahe on liiga suur jne. Tänapäeva tippspordis on rahal meeletu roll ning kui suusaparkis pole teatud ilma jaoks suuskigi, siis ei saagi tulemust teha. Ma ei saa eestlaste kibestumisest aru, kus tavaline suhtumine on: "Otsige töö omale ega raisake maksumaksja raha." 90% ütlevad seda inimesed, kes pole aru saanud, kuidas spordisüsteem Eestis toimib. Muidugi on tore lõõpida, kui Saarepuu ja co räägivad hooaja alguses headest tulemustest, kuid ilma motivatsioonita pole võimalik midagi teha.
            Ja tegelikult senikaua see lõõpimine ära ei lõppe, kui sportlased ise tugitoolisportlastele selgeks ei tee, kui palju nad treenivad, mis oludes, mis vahenditega jne võrreldes suurrikidega. Siis hakkab inimestele kohale jõudma, et praegustes tingimustes medali peale võistelda on naljanumber. Mehed siiski annavad maksimumi endast kogu aeg.
            Mul on hea meel selle üle, et Kristjan Ilves on jälle väikese sammu edasi teinud. Arvestades, et ta on 20. aastane ning nüüd Anatoli Šmiguni käeall, on võimalik sealt midagi välja voolida küll. Korralik ettevalmistus suvel ning kui suusarajal uuesti samm edasi teha, võime hakata nägema teda stabiilselt juba top15.

            Kommentaar


              Eesti teatenaiskond lasi suurepäraselt, kuid diskvalifitseeriti juba teises vahetuses
              Laskesuusatamise MK-etapil Pyeongchangis peeti täna naiste 4x6 km teatesõit, kus 21 võistkonna seas olid stardis ka Eesti neiud. Üllatust paraku ei sündinud - tavapärasest pisut nõrgema rivistusega Eesti jäi liidritest ringiga maha juba teises vahetuses.


              Norra mehed võitsid Lahti MM-ilt esimese kulla, Eesti teatenelik finišisse ei jõudnud
              Lahti MM-i murdmaasuusatamise meeste 4 x 10 km teatesõidu kulla võitis Norra, hõbe kuulus Venemaale ja pronks Rootsile. Eesti võeti kolmanda vahetuse lõpus rajalt maha.


              Tout va tres bien Madame la Marquise...
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Algselt postitas mrtnkschn Vaata postitust
                Kurb, et Kärpil suusad kinni määriti 15km ajal, usun et sealt oleks väga hea tulemus tulnud, arvestades kui hästi ta teates sõitis.
                Ma ei saa sellest aru mille pealt väidetakse, et Kärp hea sõidu tegi teates? See, et ta paar kohta tagasi võttis? Esimeses vahetuses me kaotasime liidiritele 2 minutit, Kärp kaotas teises vahetuses juurde veel ju 1 minut 20 sekundit.

                Kommentaar


                  Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                  Ma ei saa sellest aru mille pealt väidetakse, et Kärp hea sõidu tegi teates? See, et ta paar kohta tagasi võttis? Esimeses vahetuses me kaotasime liidiritele 2 minutit, Kärp kaotas teises vahetuses juurde veel ju 1 minut 20 sekundit.
                  Ilmselt tuleneb see eelkõige sellest, et Kärp ise teatesõidu järel olnud intervjuus väga rahul oli oma sõiduga. Ilmselt polnud veel aegu näinud. Samas teine vahetus oli vist vähe kiirem kah, nii et võta näpust.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mrtnkschn Vaata postitust
                    Ma ei saa eestlaste kibestumisest aru, kus tavaline suhtumine on: "Otsige töö omale ega raisake maksumaksja raha." 90% ütlevad seda inimesed, kes pole aru saanud, kuidas spordisüsteem Eestis toimib. Muidugi on tore lõõpida, kui Saarepuu ja co räägivad hooaja alguses headest tulemustest, kuid ilma motivatsioonita pole võimalik midagi teha.
                    Ja tegelikult senikaua see lõõpimine ära ei lõppe, kui sportlased ise tugitoolisportlastele selgeks ei tee, kui palju nad treenivad, mis oludes, mis vahenditega jne võrreldes suurrikidega. Siis hakkab inimestele kohale jõudma, et praegustes tingimustes medali peale võistelda on naljanumber. Mehed siiski annavad maksimumi endast kogu aeg.
                    Bullslaha. Just eriti see motivatsiooni probleem. Jah, me kõik saame aru, et raske on suusatamist treenida, kui lund ei ole. Me kõik saame aru, et tingimused ei ole võrdväärsed, aga ärge käige siis käige rääkimas, et kõik viskavad teile kaikad kodaratesse ja et kohe tulevad head tulemused. Ja hiljem loomulikult lisatakse, et ei teagi mis valesti läks (kui määret ei saa süüdistada). Meie omad kipuvad ikka rohkem jutu mehed olema kui tegude mehed. Seis on sitt ja punkt. Ja tulemused ei olnud head mitte mingi nurga alt vaadates. Ärgem rääkigem, et oli. Ei ole ju vahet, kas oled 34 või 52, see ei saa olla su eesmärk spordi tegemisel. Kui on, siis on midagi valesti.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                      Ma ei saa sellest aru mille pealt väidetakse, et Kärp hea sõidu tegi teates? See, et ta paar kohta tagasi võttis? Esimeses vahetuses me kaotasime liidiritele 2 minutit, Kärp kaotas teises vahetuses juurde veel ju 1 minut 20 sekundit.
                      Selle pealt tegigi hea sõidu, et kaotas liidritele 1min20seki. Teistele ei kaotanud ju suurt midagi juurde. Arvestades, kuidas Dyrhaug ja Bessmertnykh ees lõhkusid, kaotasid järgnevad samuti juurde, v.a Ivo Niskanen + Kärp sõitis terve sõidu üksinda sisuliselt.
                      Vastuseks futbolidpaulile, siis seis on võrreldes millega sitt? Murdmaasuusatamine võrreldes 10 aasta taguse ajaga? Absoluutselt nõus, kuid võrreldes viimase paari aastaga ei heidaks mina küll midagi ette. Kahevõistlus pole päris mitu aastat nii heas seisus olnud, kui tänavu. Lihtsalt soovitan detailidesse ka natukene süveneda, mitte keskenduda sellele, mida meedia igal-pool pasundab. Ja motivatsiooni koha pealt, et kui sa omale eesmärke ei sea, mille poole püüelda, on see bullshit? Kui ajakirjanik küsib sportlase käest, et mis eesmärgid tänavuseks on, tuleb öelda, et: "sooviks MM-il 30 sekka sõita"? Siis ei pritsitaks sappi sportlaste suunas?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mrtnkschn Vaata postitust
                        Selle pealt tegigi hea sõidu, et kaotas liidritele 1min20seki. Teistele ei kaotanud ju suurt midagi juurde. Arvestades, kuidas Dyrhaug ja Bessmertnykh ees lõhkusid, kaotasid järgnevad samuti juurde, v.a Ivo Niskanen + Kärp sõitis terve sõidu üksinda sisuliselt.
                        Vastuseks futbolidpaulile, siis seis on võrreldes millega sitt? Murdmaasuusatamine võrreldes 10 aasta taguse ajaga? Absoluutselt nõus, kuid võrreldes viimase paari aastaga ei heidaks mina küll midagi ette. Kahevõistlus pole päris mitu aastat nii heas seisus olnud, kui tänavu. Lihtsalt soovitan detailidesse ka natukene süveneda, mitte keskenduda sellele, mida meedia igal-pool pasundab. Ja motivatsiooni koha pealt, et kui sa omale eesmärke ei sea, mille poole püüelda, on see bullshit? Kui ajakirjanik küsib sportlase käest, et mis eesmärgid tänavuseks on, tuleb öelda, et: "sooviks MM-il 30 sekka sõita"? Siis ei pritsitaks sappi sportlaste suunas?
                        Ikka. Suht nutune värk igal juhul. Ei ole tõesti siin mõtet võrrelda meie hiigelaegadega või üksikute eranditega. Aga reaalsus on see, et isegi kui pannakse eesmärgid, siis ei jõuta nendeni. Ja isegi kui sa väga armastad sporti ja paned kogu oma elu sinna, aga "kogu su riik vihkab sind", siis kas on vajadust kogu seda jama läbi teha, kui su eesmärk on mitte häbisse jääda (mis tihti siiski juhtub). Ma ei ole selle vastu, kui toimuks areng, aga suhteliselt sama seis on ju.

                        Detailid on toredad asjad, millega on paraku nii, et rumal on see, kes vabandust ei leia. Ja hoidku jumal selle eest, kui sa tunnistadki, et olimegi sitad vennad. Siis süüakse elusalt ära. See artikkel laskesuusatajate kohta võtab ju asjad ilusti kokku. Aga päeva lõpus on ikkagi nii, et kui on tulemused, on sponsorid ja kui tulemusi ei ole siis neid pole. Aga edu saavutamiseks on raha vaja. Ja siis kui sa ei saa tulemusi, kui raha on olemas, siis ...
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Kui ma viimati suusatamist vaatasin, siis Musgrawe sõitis tänase Rehemaa ja Veerpalu jun seltsis.
                          Musgrave treenib juba aastaid norrakate pundiga ja lüpsis eile tagatipuks iga viimsegi nendest ära. Üks omamoodi pikemalt kestnud huumor on muidugi Eurospordi kommentaatoritega, kes mingil põhjusel lähevad kogu aeg Musgrave peale täiesti arust ära (vahet ei ole, isegi paariaastatagused kolmekümnendad kohad täiesti teemas), ma olen sisuliselt terve elu küllaltki palju seda kanalit jälginud ning liiga tihti ei mäleta, et professionaalsus nii oluliselt kommenteerimisel kannataks...
                          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                            Musgrave treenib juba aastaid norrakate pundiga ja lüpsis eile tagatipuks iga viimsegi nendest ära. Üks omamoodi pikemalt kestnud huumor on muidugi Eurospordi kommentaatoritega, kes mingil põhjusel lähevad kogu aeg Musgrave peale täiesti arust ära (vahet ei ole, isegi paariaastatagused kolmekümnendad kohad täiesti teemas), ma olen sisuliselt terve elu küllaltki palju seda kanalit jälginud ning liiga tihti ei mäleta, et professionaalsus nii oluliselt kommenteerimisel kannataks...
                            Inglisekeelse Eurospordi peamiseks sihtgrupiks ongi Briti saared ja Iirimaa. Teistel on omakeelne Eurosport (Eestil ja mõnel väikeriigil ainult mitte). Kui kuulata prantsusekeelset Eurosporti, lähevad sealsed kommentaatorid omakorda prantslaste pärast "arust ära" jne.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Inglisekeelse Eurospordi peamiseks sihtgrupiks ongi Briti saared ja Iirimaa. Teistel on omakeelne Eurosport (Eestil ja mõnel väikeriigil ainult mitte). Kui kuulata prantsusekeelset Eurosporti, lähevad sealsed kommentaatorid omakorda prantslaste pärast "arust ära" jne.
                              Seda sihtgrupi värki tean jah, tahtsin näitele kontrasti juurde anda sest kihnulasi võistleb pea kõikidel suurtel aladel ning mitmed ka teravaimas tipus. Võib-olla peitub põhjus selles, et teistel "Eurospordi" lemmikaladel, nagu snooker ja tennis ongi tihtilugu keegi kohalik tipus, kuid olgem ausad, lumel pole inglased mitte kunagi ennast kehtestada suutnud. Ei mäleta ma ei suusahüppajaid ega ka laskesuusatajaid (ekstreemspordis vast keegi vahel välgub, aga see pole väga Eurospordi ampluaa), kuid hetkel neil murdmaas ikkagi korraliku arengu läbi teinud Musgrave olemas...

                              Mis ma öelda tahtsin, et noh Murray slämmivõidud ei ole kunagi tähelepanuta jäänud, kuid Musgrave kümnendad kohad (lähiminevikus ja mitte ainult) finišijoonel võtavad tihtilugu teleterrori mõõtu...
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                                Seda sihtgrupi värki tean jah, tahtsin näitele kontrasti juurde anda sest kihnulasi võistleb pea kõikidel suurtel aladel ning mitmed ka teravaimas tipus. Võib-olla peitub põhjus selles, et teistel "Eurospordi" lemmikaladel, nagu snooker ja tennis ongi tihtilugu keegi kohalik tipus, kuid olgem ausad, lumel pole inglased mitte kunagi ennast kehtestada suutnud. Ei mäleta ma ei suusahüppajaid ega ka laskesuusatajaid (ekstreemspordis vast keegi vahel välgub, aga see pole väga Eurospordi ampluaa), kuid hetkel neil murdmaas ikkagi korraliku arengu läbi teinud Musgrave olemas...

                                Mis ma öelda tahtsin, et noh Murray slämmivõidud ei ole kunagi tähelepanuta jäänud, kuid Musgrave kümnendad kohad (lähiminevikus ja mitte ainult) finišijoonel võtavad tihtilugu teleterrori mõõtu...
                                Offtopicuga jätkates, siis rattasõpradel ülekandeid vaadata on ka paras piin vahepeal. Froome, Thomas jne on ikka kõvas soosingus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X