320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui see asi ei ole tõene, siis ega nad mujal kui Nelli Teatajas enam tööd ei leia. Kui tõsi..., vanasti hukati ikka sõnumitoojad. Preemia jagajate silmis jah, rahva silmis suht lose-lose situatsioon.

    Kommentaar


      pigem usun seda, et a-proov oli positiivne a la Kiku - suurema kahju ärahoidmiseks pandi putka kinni.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        No nii !Tundub ,et suusamedalite tagamaad hakkavad järjest rohkem selgemaid piire võtma . Mati Karlovitsh vperjod za ordenami !
        Kunn, sa kuskil kirjutasid, et Pahv on suur ja karvane munn ning kommenteerigu kossu edasi. Miks ei võiks see nii jääda suusatamise puhulgi?
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
          Kunn, sa kuskil kirjutasid, et Pahv on suur ja karvane munn ning kommenteerigu kossu edasi. Miks ei võiks see nii jääda suusatamise puhulgi?
          No antud juhtum on kaugelt suurem kui ainult Pahvi isik. See lugu ilmub niikuinii kõikides väljaannetes, Pahviga või Pahvita.

          Kommentaar


            postimees mingu perse , südamest ja sügavalt !!!!

            Kommentaar


              Meil taheti ka sellist lugu teha juhtide soovil, aga mina keeldusin enda nime all sellist lugu kirjutamast ja lõpuks tegi Kristi spordist ainult intervjuu Mardnaga.
              Kui vastab tõele, siis müts maha.
              Kokkuvõttes siiski nõme lugu, annaks taevas, et positiivselt laheneb.Tundub, et Pullerits on see põhiline niiditõmbaja. Aga vahet pole.

              Kommentaar


                See ,et Pahv on tropp see on mulle ammu selge aga praeguse loo puhul ,kus kirjtatakse Veerpalu dopingust ma ausalt öeldes ajakirjanike süüd küll ei näe. Kui on olemas informatsioon siis vaba ajakirjandus eeldab ,et see avaldatakse aga mitte ei pisteta pead liiva alla. Ootame lihtsalt kuni selgub tõde ja küll siis näha on kellel oli õigus .
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Siin sa eksid. Artikklis pole ühtegi tõendit ära toodud. Nii tõsiste süüdistuste puhul ootaks kohe ka tõendite avaldamist. Praeguse artikklli puhul on lihtsalt tegemist laimu ja süüdistustega ilma tõenditeta

                  Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                  Väljavõte artiklist.

                  Mõistagi ei saa välistada ka mõne lihtsalt pahatahtliku kuulujuttude levitaja hämamist.
                  Mööda ei saa aga vaadata sellest, et viimase pooleteise kuu jooksul arenenud sündmustes on palju kahtlusi süvendavaid detaile.

                  Usaldusväärsed allikad on Postimehele kinnitanud, et dopingukütid võtsid saatuslikuks osutunud proovi jaanuari lõpus Otepääl, kui tiitlikaitsja valmistus sealsetel suusaradadel Oslo MMiks.
                  Allikad kinnitavad, et proov võeti, mitte et see osutus positiivseks loen mina välja. See, et see võis positiivseks osutuda on praegu täiesti pastakast välja imetud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    No antud juhtum on kaugelt suurem kui ainult Pahvi isik. See lugu ilmub niikuinii kõikides väljaannetes, Pahviga või Pahvita.
                    Päris nii ei ole. Suur suusasõber Martinson seda pulli oma hingele esialgu ei julge võtta, just faktide puudumise tõttu. Kuigi teab Pahvist kordades rohkem selle ala telgitaguseid, nagu ilmselt ka mina ja sina.

                    Tahtsingi tegelt sõber Kunnile mõista anda, et kui on silmaga näha Pahvi ebakompetentsus jalgpallis, siis suusamaailmas on Peebu teadmised veel hämaramad. Hullemad kui Pajul "põrinatest". Rääkimata süüdimatust sensatsiooni-imejast Tuuli "LÄDRA" Kochist.

                    Dopingu-teemadel peatudes, siis suusatajad on kogu aja toimetanud malli järgi, mis täna lubatud, see homme keelatud. Ehk, et on käidud ajast samm ajast ees. Tänapäeval on võimatu tipus läbi lüüa, kui sa piiri peal ei toimeta. Mis seal nüüd juhtus, eks aeg näitab. Kuid kindel, et meeste veenid on igasugu kraami tunda saanud.

                    Mina võin sellest jalka-foorumis pasandada ja väga palju ehedaid sündmusi õlleklaasi taga rääkida, mida ajakirjanikuna ei teeks.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Kas mingid tõendid eksisteerivad üldse? Veerpalu maine on rikutud igastahes. Kui see osutub jamaks, siis mina ootaks nende ajakirjanike vabandusi ja vallandamist.

                      Kommentaar


                        Muide, kes siin tambivad Pahvi, siis minu teada pole antud teema nö. juhtivajakirjanik üldse tema, vaid Pahvi ülesandeks oli kirjutada rohkem sportlikku tausta alla. Info positiivsuse suhtes olevat Kochi poolt ja kogu teema usaldusväärsus sõltub eelkõige tema allikatest.

                        Kommentaar


                          Pa-Pah-Pa-Pahv meil on väikene Koch
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Muide, kes siin tambivad Pahvi, siis minu teada pole antud teema nö. juhtivajakirjanik üldse tema, vaid Pahvi ülesandeks oli kirjutada rohkem sportlikku tausta alla. Info positiivsuse suhtes olevat Kochi poolt ja kogu teema usaldusväärsus sõltub eelkõige tema allikatest.
                            Tuuli Koch ja tema allikad. Ergma ja tema abiline. Pole esimene kord, kus teda tegelikult ära kasutatakse, kuid kahjuks ta ise ei saa sellest aru. Nii võib olla ka seekord. Võib. Kuid selliste asjade suhtes peab olema kindel.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Tuuli Koch ja tema allikad. Ergma ja tema abiline. Pole esimene kord, kus teda tegelikult ära kasutatakse, kuid kahjuks ta ise ei saa sellest aru. Nii võib olla ka seekord. Võib. Kuid selliste asjade suhtes peab olema kindel.
                              No vaata, on kaks varianti, mis ajakirjanikul sellisel hetkel teha:
                              - usaldad allikat ja tema on kindel. Küsid, eitatakse, aga vältimaks asja kinni mätsimist, siis kirjutad kahtlustest, sest see paneb teise poole tegutsema ja enda kohta käivaid asju ümber lükkama.
                              - öeldakse ei, jääd vait ja riskid sellega, et ebamugav teema mätsitakse kinni.
                              Jäta välja praegu Veerpalu ja tema kangelasestaatus ja pane näiteks antud olukorda Rein Lang, kelle kohta sa tead väga hullu infot, aga näed kõikjal kinnimätsimist. Mida peaks tegema? Eriti, kui vastaspoolel oleks olnud väga lihtne sinu kahtlused ümber lükata, aga nad pole seda teinud.

                              Kommentaar


                                Eks Tuulilt ole ennegi tulnud kõrge väärtusega lugusid:

                                Väidetava allilmategelase Meelis Lao mantlipärijaks tituleeritud Tarmo Laane (hüüdnimega Lädra) purjus plämin Kanal 2 maffiasaates hämmastab paljusid televaatajaid – kas siis selline oligi Eesti allilma üks kõvemaid mehi?
                                tulevik on tunni aja pärast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X