320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gianluca Vaata postitust
    Eks Tuulilt ole ennegi tulnud kõrge väärtusega lugusid:

    http://www.ohtuleht.ee/394532
    See oli meelelahutusena tehtud telesaade, mis ei ole seotud tegelikult tema põhitööga Postimehes. Samamoodi käin mina ju ka jalgpalli kommenteerimas, kus ma ka ütlen vahepeal ebakorrektseid asju või ajan lihtsalt mängijaid sassi, aga see ei ole kuidagi seotud minu põhitööga. Ehk kas ma kirjutan näiteks enda lugusid selle pärast halvemini, kui ma näiteks ajan mängus korraga Giggsi ja Nani sassi või lihtsalt mingi mängu kommentaar mingil põhjusel halvasti välja tuleb?

    P.S. Olen muidugi kuulnud ka selliseid arvamusi, et ma ei peaks üldse jalgpalli kommenteerima, kuna see mõjub halvasti minu tõsiseltvõetavusele. Sama käib nähtavasti ka Kochi kohta, et ta poleks pidanud seda saadet tegema, kuna nüüd visatakse seda talle iga loo puhul ette.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      No vaata, on kaks varianti, mis ajakirjanikul sellisel hetkel teha:
      - usaldad allikat ja tema on kindel. Küsid, eitatakse, aga vältimaks asja kinni mätsimist, siis kirjutad kahtlustest, sest see paneb teise poole tegutsema ja enda kohta käivaid asju ümber lükkama.
      - öeldakse ei, jääd vait ja riskid sellega, et ebamugav teema mätsitakse kinni.
      Jäta välja praegu Veerpalu ja tema kangelasestaatus ja pane näiteks antud olukorda Rein Lang, kelle kohta sa tead väga hullu infot, aga näed kõikjal kinnimätsimist. Mida peaks tegema? Eriti, kui vastaspoolel oleks olnud väga lihtne sinu kahtlused ümber lükata, aga nad pole seda teinud.
      Päris nii see ajakirjaniku töö ei tohiks ka ju olla? Et muudkui aga usaldad oma allikaid, teades, et dopinguvärk on selline asi, et seda kas üks kuseproov näitab või ei. Ja kui ei näita, siis...allikas ei tule ju välja. Kinnimätsimise ja puhtalt (kuulu)jutu vahele jääb ikka päris palju ajakirjanikutööd, mille sisse käib ka kannatus. Muidu tuleb pill. A võib ka tormijooksuga, kilp ees , peale tormata, ete kes ees, see sees. Antud juhul kipub küll nii minema, et ajakirjanik peaks sügavalt peeglisse vaatama ning ajaleht kah. A no näis, äkki pean ise siin sõnu sööma.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        See oli meelelahutusena tehtud telesaade, mis ei ole seotud tegelikult tema põhitööga Postimehes.

        P.S. Olen muidugi kuulnud ka selliseid arvamusi, et ma ei peaks üldse jalgpalli kommenteerima, kuna see mõjub halvasti minu tõsiseltvõetavusele. Sama käib nähtavasti ka Kochi kohta, et ta poleks pidanud seda saadet tegema, kuna nüüd visatakse seda talle iga loo puhul ette.
        Tuulile lihtsalt meeldib süüdimatult sääsest elevante toota:

        Endine tipp-politseinik, nüüdne keskpartei poliitik Klandorf lisab: «Niisuguste vennikestega, nagu seal saates räägivad, nii madala kategooria jooksupoistega ma üldse kokku ei puutunud!»

        Ka Laanega kokku puutunud ekspolitseinik Koit Pikaro ei hoia end Delfis ilmunud arvamusartiklis tagasi. «Mäletan seda jutupaunikut ka oma praktikast. Hiljemgi olen kuulnud, et tal oli küsitlemisele või ülekuulamisele sattudes üks taktika – mina olen hull, mina ei vastuta millegi eest! Joomine ja uimastid ei ole samuti kellelegi aru lisanud. Tema staatus allilmas oli vast selline, et kolmandal päeval pärast ühiskassa kogunemist oleks tal lubatud laualt leivapuru korjata,» paneb legendaarne kurjakate hirm hüüdnimega Buldooser Lädra selgelt paika.

        «Et miks Tarmo on maffiasaates liidriks tituleeritud? Aga kuidas teisiti peaks nimetama inimest, kelle käskudele allus allilmas või allilmaga seotult umbes poolsada meest üle Eesti?» õigustab saate üks autor Tuuli Koch enamiku vaatajate jaoks täiesti tundmatu Lädra pikka latramist.
        tulevik on tunni aja pärast

        Kommentaar


          Keegi sel teemal ei tahaks parem spekuleerida, et mis põhjusel peaks üldse seda teemat oma ringkondadest väljapoole keegi lekitama? Ehk, mis võis olla allika motivatsioon/eesmärk.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Keegi sel teemal ei tahaks parem spekuleerida, et mis põhjusel peaks üldse seda teemat oma ringkondadest väljapoole keegi lekitama? Ehk, mis võis olla allika motivatsioon/eesmärk.
            Kodanikujulgus? Samas ei pruugi see kõik olla ju ka Veerpalu vastu suunatud, vaid pigem näiteks mõne teise tüübi vastu, kes võis Veerpalut maksku mis maksab hoolimata tema vanusest veel viimast korda tippvormi viia ja seejuures nö. hämarale teele astuda.

            Kommentaar


              Postimehe suusatav staarajakirjanik on oma blogis hüpoteese selles vallas õhku paisanud juba pikka aega:

              tulevik on tunni aja pärast

              Kommentaar


                Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                Postimehe suusatav staarajakirjanik on oma blogis hüpoteese selles vallas õhku paisanud juba pikka aega:

                http://suusk.blogspot.com/
                Selle blogi autorite seas on ju kirjas ka üks meie foorumis aktiivne tegelane. Võiks ju küsida kas Šmuti on ikka nõus sellega, et tema nimi ripub sellise "ajakirjaniku siseinfo/kahtlase informatsiooni/kollase pasa/julma tõe kuulutamise" juures

                Kommentaar


                  Algselt postitas lenc Vaata postitust
                  Selle blogi autorite seas on ju kirjas ka üks meie foorumis aktiivne tegelane. Võiks ju küsida kas Šmuti on ikka nõus sellega, et tema nimi ripub sellise "ajakirjaniku siseinfo/kahtlase informatsiooni/kollase pasa/julma tõe kuulutamise" juures
                  No probleem siinkohal on ka selles, et ilmselt teab Smutt samamoodi rohkem, kui ta rääkida saab. Samamoodi ka mina. Kas see muidugi kõik lõpuks õige on, aga ühesõnaga ma ootaks natuke enne lõpliku poole võtmist.

                  Kommentaar


                    Mina ei tea midagi, mul endalgi piisavalt palju tegemist, et teemadega, mis minusse ei puutu, mitte pead vaevata.

                    Mis blogisse puutub, siis mõned sõnavabaduse eest võitlejad peaks seda hoopiski ülistama. Ja ma ei tea ühtegi teist harrastussportlast, kelle jutt nii paludele korda läheks või kes on oma tegemistest niivõrd kaua ka teada andnud. Seega rispekt kirjutajale ja väga tore, et kunagisest ühisest projektist on niivõrd kaua vastu pidanud päevik tekkinud. Muide, dannari ja jalgpalli näide peaks päris kenasti sobima ka Priidu ja selle blogi kohta.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Mis blogisse puutub, siis mõned sõnavabaduse eest võitlejad peaks seda hoopiski ülistama. Ja ma ei tea ühtegi teist harrastussportlast, kelle jutt nii paludele korda läheks või kes on oma tegemistest niivõrd kaua ka teada andnud. Seega rispekt kirjutajale ja väga tore, et kunagisest ühisest projektist on niivõrd kaua vastu pidanud päevik tekkinud. Muide, dannari ja jalgpalli näide peaks päris kenasti sobima ka Priidu ja selle blogi kohta.
                      Blogi on üldiselt väga tore, aga viimasel kuul on Pulleritsu postitused jätnud temast hüsteerlise vanaäti mulje. No teate küll neid tegelasi, kes iga päev suure häälega kuulutavad, et a'la "See mees on üks igavene suli, varas ja naisepeksja! Lisaks on ta mulle 5000 krooni võlgu!". No selge papi, said ühe korra ära öeldud, me kõik kuulsime ja teame sinu seisukohta. Aga kui seesama jutt ketrab nagu katkine plaat mitu nädalat jutti, siis tahaks küll juba valged kitlid peale saata.

                      Ja loomulikult kui selgub, et kõik kahtlused Veerpalu kohta vastavad tõele, hakkab ta endale täiest jõust vastu rindu taguma ja kuulutab kuidas tema oli üldse see kes teema avalikkuse ette tõi ja aitas tõde paljastada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kodanikujulgus? Samas ei pruugi see kõik olla ju ka Veerpalu vastu suunatud, vaid pigem näiteks mõne teise tüübi vastu, kes võis Veerpalut maksku mis maksab hoolimata tema vanusest veel viimast korda tippvormi viia ja seejuures nö. hämarale teele astuda.
                        No asi pidi tulema ikkagi ju suusatamise ringkonnast seest, seda julgen eeldada. Samas on selles loos võitjaks jääda praktiliselt võimatu. Kui osutuvadki need väited tõeseks on suusatamisel kriips peal, seejuures ju tervel suusatamisel siin Eestis. Kui aga osutuvad valeks need väited, siis jääb plekk külge sellegipoolest ja kahtlejaid ning näpuga näitajaid jagub ilmselt veel pikaks ajaks.
                        Mitte et tahaks kellelegi midagi ette heita vms aga vaevalt nüüd tegtutseti ju aadetest või mingist eetikast lähtudes.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Blogi on üldiselt väga tore, aga viimasel kuul on Pulleritsu postitused jätnud temast hüsteerlise vanaäti mulje. No teate küll neid tegelasi, kes iga päev suure häälega kuulutavad, et a'la "See mees on üks igavene suli, varas ja naisepeksja! Lisaks on ta mulle 5000 krooni võlgu!". No selge papi, said ühe korra ära öeldud, me kõik kuulsime ja teame sinu seisukohta. Aga kui seesama jutt ketrab nagu katkine plaat mitu nädalat jutti, siis tahaks küll juba valged kitlid peale saata.
                          On ka võimalus mitte lugeda. Eriti kellegi isiklikku blogi. Selle üle kurtmine on umbes sama, et sulle ei meeldi, mida mingi tegelane Evertoni teemas siin nädalast nädalasse kirjutab.

                          Kuid ma lasin ka silmadega üle ja seda Veerpalu teemat on seal muidugi palju ja ma ei tea, kui palju Priit mida neid asju kirjutades teadis, kuid küsimused (a'la miks Veerpalu ei stardi Eestis või miks talle tänuüritust ei tehta) pole ju teab mis uskumatud. Tegemist on siiski Eesti spordi ühe suurkujuga.

                          Aga eks ma muidu oota arenguid isegi suure huviga, sest mõlemal poolel ei saa siin küll vist õigus olla.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            T. Koch tegeles antud teemaga alates 21. veebruarist. Seega oli kogenud meediaga suhtlejatel Alaveril ja CO-l võimalus antud teema argumenteeritult ümber lükata 40 päeva jooksul. Teiseks oli võimalus ka Veerpalul pärast laupäevast artiklit öelda, et mina ei ole midagi teinud ja kõik oleks maha rahunenud. See viitab kahele võimalusele, et kas lihtsalt on suusakoondisel halb PR, mis on väga ebatõenäoline või lihtsalt on midagi valesti, mida ma loodan, et ei ole. Ehk tegelikult on siin midagi mäda ja vastus "ta ei pea midagi tõestama" ei muuda olukorda kuidagi paremaks, vaid lisab üha enam kahtlusi, et midagi on valesti.

                            Järgneb puhas spekulatsioon:

                            Seejuures tahaks ma näha seda lolli, kellel oli vaja nii kohutavalt vanameistrit tippvormi ajama hakata? Veerpalul pole ju endale enam midagi tõestada - rahaline olukord on hea ja tal on võidetud pea kõik. Kaotada oleks ainult suusaliidul, kellel on ka uuel aastal vaja sponsorlepinguid, aga seda on kindlasti parem saavutada ühe hea tulemuse varalt. Seejuures oleks ka teoorias põhjus venitamiseks, kui näiteks selguks, et uute sponsorlepingute sõlmimine jääks lähinädalatesse, sest antud info väljatulek enne lepingute sõlmimist oleks tõeline surmamats Eesti suusakoondisele, kuna see niigi toetub suuresti sponsoritele.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              On ka võimalus mitte lugeda. Eriti kellegi isiklikku blogi. Selle üle kurtmine on umbes sama, et sulle ei meeldi, mida mingi tegelane Evertoni teemas siin nädalast nädalasse kirjutab.
                              Ega ma ei kurda. Ma lihtsalt kommenteerin. Hüsteerlised ätid pakuvad üldiselt täiesti korralikku meelelahutust.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Järgneb puhas spekulatsioon:

                                Seejuures tahaks ma näha seda lolli, kellel oli vaja nii kohutavalt vanameistrit tippvormi ajama hakata? Veerpalul pole ju endale enam midagi tõestada - rahaline olukord on hea ja tal on võidetud pea kõik. Kaotada oleks ainult suusaliidul, kellel on ka uuel aastal vaja sponsorlepinguid, aga seda on kindlasti parem saavutada ühe hea tulemuse varalt. Seejuures oleks ka teoorias põhjus venitamiseks, kui näiteks selguks, et uute sponsorlepingute sõlmimine jääks lähinädalatesse, sest antud info väljatulek enne lepingute sõlmimist oleks tõeline surmamats Eesti suusakoondisele, kuna see niigi toetub suuresti sponsoritele.
                                Maailma suusatamises on väärikate vanade meestega ennegi selliseid asju juhtunud, sealhulgas minu üks suurtest lemmikustest:

                                1958 Born May 10 in Mikkeli, Finland
                                Olympic Games
                                Bronze 1980 Lake Placid 4 x 10 km
                                Bronze 1984 Sarajevo 15 km
                                Bronze 1984 Sarajevo 4 x 10 km
                                Bronze 1992 Albertville 4 x 10 km
                                Bronze 1994 Lillehammer 4 x 10 km
                                Bronze 1998 Nagano 4 x 10 km
                                2001 Implicated in Finnish ski team doping scandal

                                Loodetavasti ajalugu ei kordu.
                                tulevik on tunni aja pärast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X