320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu arvates on kogu Eestile parem, kui see lehelugu enam-vähem tõeks osutub. Muidu ei kujuta ette, et tulevikus lehti üldse usaldada saab.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Minu arvates on kogu Eestile parem, kui see lehelugu enam-vähem tõeks osutub. Muidu ei kujuta ette, et tulevikus lehti üldse usaldada saab.
      Ja sa oled veel "sõltumatu mõtleja"? Õnne!
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Ja sa oled veel "sõltumatu mõtleja"? Õnne!
        Mis tõmbled?

        Kommentaar


          Keegi oskab öelda mis leht ja ajakirjanik(hea oleks artikkel) selle Veerpalu looga esimesena välja tuli?

          Kommentaar


            Algselt postitas QR717 Vaata postitust
            Keegi oskab öelda mis leht ja ajakirjanik(hea oleks artikkel) selle Veerpalu looga esimesena välja tuli?
            Priit Pullerits (Postimehe vanemtoimetaja) oma blogis selle postitusega http://suusk.blogspot.com/2011/03/pu...alusatele.html

            Kommentaar


              Tänud.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Mis ma oskan öelda, olen olnud ka juba maast madalast Veerpalu fänn, aga viimased uudised teevad küll kurvaks. Esimest korda kuulsin ma tema võimalikust dopingutarbimisest juba mitu nädalat tagasi. Alguses oli muidugi selline reaktsioon nagu suurel osal suusatamise fännidest (EI, SEE EI OLE VÕIMALIK, SEE ON LAIM, VÕIMATU), aga mida rohkem selle peale mõtlesin ning asja ühelt ja teiselt poolt kaalusin, siis jõudsin kahjuks ülimalt negatiivse järelduseni.
                Need viimase aja artiklid on kahjuks ainult kindlust juurde toonud. Jääb ainult üks küsimus: Kas see ongi Eesti suusatamise lõpp ?
                .. ei , see ei ole lõpp... soomlased jäid ju ka Lahti MMil kobarate viisi dopiga vahele - näe nüüd sõidavad jälle nagu muiste.
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  Mehed ei nuta räägivad veerpalust pikalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jansa Vaata postitust
                    .. ei , see ei ole lõpp... soomlased jäid ju ka Lahti MMil kobarate viisi dopiga vahele - näe nüüd sõidavad jälle nagu muiste.
                    Loodame. Aga eks mastaabid ole natukene erinevad ka. Ma võtan nüüd küll mälu järgi ja väga umbkaudselt, aga kui Eesti meistrivõistluste maratonile startis 35 suusatajat, siis Soome meistrivõistlustel oli osalejaid 135. Ja põhiliselt pidasin silmas seda, et sponsorite huvi on peale kolme suure lõpetamist nagunii vähenenud, aga kui nüüd see dopingujutt ka tõeks osutub, siis langeb see ju päris nulli.

                    Kommentaar


                      Täna siis kell 15.30 ETV-s peaks selguma tõde!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        jah muidugi selgub tõde. Sulatõtt hakkab seal tulema metsikutes kogustes.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Loodame. Aga eks mastaabid ole natukene erinevad ka. Ma võtan nüüd küll mälu järgi ja väga umbkaudselt, aga kui Eesti meistrivõistluste maratonile startis 35 suusatajat, siis Soome meistrivõistlustel oli osalejaid 135. Ja põhiliselt pidasin silmas seda, et sponsorite huvi on peale kolme suure lõpetamist nagunii vähenenud, aga kui nüüd see dopingujutt ka tõeks osutub, siis langeb see ju päris nulli.
                          .. ma nagu seda oma eelmist posti kirjutades olin selline irooniline ka Loomulikult on peale n.ö suure kolmiku + Alaveri + hooldetiimi laiali jooksmisel + võimalik doping = surmahoop meie suuskamisele millisest tõustakse vast mõneküme aasta pärast (äkki Shmigunni järeltulijad või Veerpalu pojad-tütred) kui üldse...uusi Ants Antsoni järglasi uisutamises meil ju 50 aastat pole sündinud, samuti on suhteliselt p....s kahevõistlus (v.a. ehk Nurmsalu juuniorimedalid).
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            Suusaliit: dopinguproov oli positiivne, Veerpalu eitab keelatud aine kasutamist
                            Kahekordse olümpiavõitja Andrus Veerpalu organismist tuvastati 14. veebruaril WADA poolt lubatud normist kõrgem kasvuhormooni tase, mis sai B proovi näol mitteametliku kinnituse 5. ja 6. aprillil Saksamaal Kölni laboris.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Nojah, Veerpalu asemel oleks võinud eksmaailmameister odaviskes võikeegi muu olla.

                              S*tt päev, s*tt värk.

                              Kommentaar


                                Veerpalust on kahju, aga neist kõigist pasakommentaatoritest küll pole. Väike õppetund, et anonüümsete allikate puhul uuritakse taust palju tihedamalt läbi ja seetõttu võib enamasti neid lugusid rohkem usaldada, kuna seal riskib ajakirjanik ka enda nimega. Kui võtad rahuga mingi x-kategooria arsti kommentaari, kes enda nime alt paska ajab, siis seda võib ka delfi ajakirjanik teha ja millegi eest ta ei vastuta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X