320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Proovid kõik positiivsed nagu arvata võiski . Medalid ja preemiarahad tuleks ära võtta.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Veerpalust on kahju, aga neist kõigist pasakommentaatoritest küll pole. Väike õppetund, et anonüümsete allikate puhul uuritakse taust palju tihedamalt läbi ja seetõttu võib enamasti neid lugusid rohkem usaldada, kuna seal riskib ajakirjanik ka enda nimega. Kui võtad rahuga mingi x-kategooria arsti kommentaari, kes enda nime alt paska ajab, siis seda võib ka delfi ajakirjanik teha ja millegi eest ta ei vastuta.
      Jään ikkagi enda juurde- ühele allikale toetudes ning sisuliselt mingeid muud tõendeid (ainsaks garantiiks allika usaldusväärsus, pluss kahtlased käitumismustrid ja kommentaarid) mitte esitades kombati sel juhul ikkagi piire. Võiks õigustada, et ootamise korral oleks ootama jäädudki, et küll siis oleks kõik maha vaikitud ja kinni mätsitud, aga lugedes pressiteadet, siis oleks asi välja tulnud 6. aprillil, ükskõik, mida suusaametnikud oleks püüdnud teha või mitteteha.
      Seekord läks ajakirjanikel muidugi õnneks, aga ma usun, et kõik nad vastavad, et luck had nothing to do with it. Olen näinud ka TKd vabandamas, mis iseenesest on hea, aga ka see lugu toetus "usaldusväärsele" allikale.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Jään ikkagi enda juurde- ühele allikale toetudes ning sisuliselt mingeid muud tõendeid (ainsaks garantiiks allika usaldusväärsus, pluss kahtlased käitumismustrid ja kommentaarid) mitte esitades kombati sel juhul ikkagi piire. Võiks õigustada, et ootamise korral oleks ootama jäädudki, et küll siis oleks kõik maha vaikitud ja kinni mätsitud, aga lugedes pressiteadet, siis oleks asi välja tulnud 6. aprillil, ükskõik, mida suusaametnikud oleks püüdnud teha või mitteteha.
        Seekord läks ajakirjanikel muidugi õnneks, aga ma usun, et kõik nad vastavad, et luck had nothing to do with it. Olen näinud ka TKd vabandamas, mis iseenesest on hea, aga ka see lugu toetus "usaldusväärsele" allikale.
        Pole kusagil öeldud, et mitmele allikale toetuti. Miski ei välista, et tegelikult off-rec rääkisid asja ära ka need inimesed, kes ametlikult eitasid. Ja muide seda viimast on ka tehtud.

        Kommentaar


          Aga kui allikaid oli kaks?

          Ja rixxer, tänasest suusaliidu pressiteatest mingeid asju tsiteerida on võrdlemisi, noh, ma ei tea. Kahtlane? Võttes arvesse, et mida siin nende jutust varem tsiteeritud on ja mida nad on rääkinud. Ehk palju õnne selle 6. aprilliga, kuid huvitav, et see kuupäev niimoodi kätte jõudis ootamatult. Ehk ilma PMita poleks jõudnudki? Ei saa kunagi teadma.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Pole Veerpalust kahju. Kahju on Eesti rahvast, kes valutasid südant sangari tervise pärast, soovisid Talle "haigusest" paranemist jne, kuigi tegelikult oli tegemist olematu haigusega ja ajakirjandusse levitati lihtsalt valet. 15 veebr oli vanale teada, et positiivne proov on antud. Naahui haigus välja mõelda? Lembitu Kuusest on eriti kahju.

            "Täna ennelõunal tippspordist loobumisest teatanud suusatamise kahekordne olümpiavõitja Andrus Veerpalu tunnistas, et tegemist polnud äkilise otsusega, vaid selline mõte tiirles peas juba mitu päeva.

            Veerpalu lebas haigevoodis juba terve nädala ja mida päev edasi, seda paremini sai talle selgeks, et sellisest seisundist pole enam võimalik välja tulla – organism oli palavikust liiga kurnatud. Otsuse langetas ta juba teisipäeval, avalikkuse ette paiskas ta selle aga täna keskpäeval.

            «Tänane päev on päris kurnav, kõiksugu helistajaid on palju, kõigiga ei jõua suheldagi,» tõdes Veerpalu ja märkis, et haigus pole siiani taandunud ja enesetunne püsib jätkuvalt halvana. Karjääri lõpetamise mõttega on ta aga juba harjunud. «Suurem kurbuse tunne on juba möödas. Midagi pole parata, elu läheb ju edasi.»

            40-aastase Veerpalu sõnul oli Oslo MMi eel tabanud haigus selge signaal, et organism pole enam valmis suuri koormusi taluma. «Päevas viis tundi harjutades, ei suutnud ma enam taastuda,» tunnistas ta. Loobumise otsuse langetamist hõlbustas ka teadmine, et järgmine kord sõidetakse 15 km klassikat alles kolme aasta pärast. «Sinnani on liiga pikk aeg,» nentis ta."
            Täna ennelõunal tippspordist loobumisest teatanud suusatamise kahekordne olümpiavõitja Andrus Veerpalu tunnistas, et tegemist polnud äkilise otsusega, vaid selline mõte tiirles peas juba mitu päeva.


            Vastik lugedagi!

            Ajakirjanike ees kummardus, et selle asja avalikkuse ette rebisid enda pead pakule pannes. Ei tea, kas oleks välja tulnudki.

            Nüüd hakkab siis kuulma 40 aastase mehe loomulikust kasvuhormooni ületootlusest jutte!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Pole kusagil öeldud, et mitmele allikale toetuti. Miski ei välista, et tegelikult off-rec rääkisid asja ära ka need inimesed, kes ametlikult eitasid. Ja muide seda viimast on ka tehtud.
              anonüümne allikas+1 oli lihtsalt teadjate inimeste vangerdus?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Aga kui allikaid oli kaks?

                Ja rixxer, tänasest suusaliidu pressiteatest mingeid asju tsiteerida on võrdlemisi, noh, ma ei tea. Kahtlane? Võttes arvesse, et mida siin nende jutust varem tsiteeritud on ja mida nad on rääkinud. Ehk palju õnne selle 6. aprilliga, kuid huvitav, et see kuupäev niimoodi kätte jõudis ootamatult. Ehk ilma PMita poleks jõudnudki? Ei saa kunagi teadma.
                Pressiteatega on muidugi nii ja naa- usalduse kadu selle allika kohta on kaheldamatu, kuid selle pressiteate sisu e "kuupäeva värgile" saaks igasugu dokumente ja reegleid lugedes ikkagi kindel olla? Et millal neid proove seal Kölnis võeti (fakt) ja mida FIS peab automaatselt tegema (fakt), kui test siniseks läheb (fakt) hoolimata sellest, mida torumehed siin eesti-poolses otsas teevad (võtmekoht).

                Kaks allikat muidugi on teine jutt. Ma lihtsalt kuulasin seda MENi saadet ning sealt mul lamp põlema läks. Eks ma selle peale sõna (arvamuse) võtsin ka, segades mõningate juhtumitega ajakirjanduse lähiajaloost.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  No tee mis tahad ,usun Veerpau süütusesse lõpuni.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Äkki on Veerpalu miski mutant ,et organism toodab kasvuhormoone ?
                    FCF Forever

                    Kommentaar




                      Klounid sätivad otseetris tehnikat. Üks sõimas teist just lolliks, lahe

                      Edit:

                      Üks jorss: ega sul veel eetris pole.
                      Teine jorss: ei ole, ei ole

                      Kommentaar


                        ..kui et asi on tõsi(ja ilmselt ongi) ja tõestatav ülemaailmselt siis on tegemist Eesti spordiajaloo suurima fopaaga! Phmt. on kõik ausa spordi kriteeriumid ämbriga vetsupotist alla lastud... Tubli Alaveri "pole halb" Mati ja edu Venemaal oma metoodikate juurutamisel..sealsed suuskurid on ju vanad dopi-panijad! Elagu eesti sport!
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Äkki on Veerpalu miski mutant ,et organism toodab kasvuhormoone ?
                          Mutant oleks ta sel juhul kui tema organism neid ei toodaks.

                          Võtame WADA enda kodukalt: http://www.wada-ama.org/en/Science-M...opics/Q-A-hGH/

                          What is hGH?

                          Human growth hormone (hGH) is a hormone that is naturally produced by the body. It is synthesized and secreted by cells in the anterior pituitary gland located at the base of the brain.
                          hGH is known to act on many aspects of cellular metabolism and is also necessary for skeletal growth in humans.

                          Kommentaar


                            tra, lõpetage see piltide tegemine ära, sittagi ei kuule ju!
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              tra, lõpetage see piltide tegemine ära, sittagi ei kuule ju!
                              Krt nagu tulistamine käib!
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Iga sõna on vaja ju pildile saada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X