320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Seda sama juttu mis täna võinuks ju juba ammu rääkida ja oodata siis B proovi avamist.
    No püha põrgu loomulikult! 16. veebruaril (või millal iganes nad selle A-proovi said), siis tulnuks kohe pressikas teha ja rääkida uhkelt, et võitleme edasi ja oleme puhtad ja tõestame ja nõuame. Kellelgi pole keelatud tõtt rääkida.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      No püha põrgu loomulikult! 16. veebruaril (või millal iganes nad selle A-proovi said), siis tulnuks kohe pressikas teha ja rääkida uhkelt, et võitleme edasi ja oleme puhtad ja tõestame ja nõuame. Kellelgi pole keelatud tõtt rääkida.
      Miks muudad mu kirja ja siis tsiteerid? Inetult käitud. Ma väitsin, et pärast seda, kui ajakirjandus oli aimu saanud, siis oli edasine vale juba rumal, olgu need wada reeglid millised tahes. Kui oma A-proovi tulemuse avalikustad, siis ma ei usu, et mingi karistus tuleb.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Miks muudad mu kirja ja siis tsiteerid? Inetult käitud. Ma väitsin, et pärast seda, kui ajakirjandus oli aimu saanud, siis oli edasine vale juba rumal, olgu need wada reeglid millised tahes. Kui oma A-proovi tulemuse avalikustad, siis ma ei usu, et mingi karistus tuleb.
        Mina muudan sinu kirja? Võimatu, pole selliseid õigusi. Tsiteerisin täpselt seda, mida ise kirjutasid.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Mina muudan sinu kirja? Võimatu, pole selliseid õigusi. Tsiteerisin täpselt seda, mida ise kirjutasid.
          Hea küll, alguse jätsid ära ja see muutis paljutki, aga olgu peale. Ma pole kuri. Oleksid võinud ikka taibata, et ma mõtlesin avalikustamisest sellel ajal, kui PM asja välja nuhkis, mitte veebruaris. See ammu tähendas siis näiteks eelmist reedet, mis juhuslikult oli naljapäev. Hea ajastus olnuks.

          Kommentaar


            Pressikonverentsilt pisarates lahkuv Veerpalu, joodikust Kroonika ajakirjanik, kes tahab üksikasjalikult teada, et kuidas ta ikka pissib või annab verd ja kokku jäi kogu sest üritusest üsna sitamaitse suhu.

            Kommentaar


              Suusaliidu juht: me olime sunnitud valetama

              Kõige halvema maigu kogu jamast jätab Suusaliidu funktsionäride tegutsemine. Esialgu aeti avalikkusele teadlikult mingit paska ja siis nüüd kuulutatakse, et ei tohtinud tõtt rääkida. Kes käskis neil sellisel juhul üldse kaamerate ette siis ronida? Oleks öeldud, et asja kommentaaritakse 15.30 pressikonvernetsil, oleks skandaalist mitte nii kehv maik jäänud. Eile aga too tegelane väitis südame rahuga kogu Eesti ees, et midagi pole lahti ja Veerpalu on puhas poiss. Vähem kui päev hiljem aetakse risti vastupidist juttu. Suusaliit ja Alaver on ise ka lisaks Veerpalule paraja ämbri leidnud, kuhu astuda.
              Veerpalu positiivsed proovid on päris masendevaks lõpuks ilusale karjäärile. Tahaks uskuda, et asi pole siiski dopingus, vaid milleski muus. Samas vaadates norrakaid, kes ise panevad avalikult astmarohtu, siis on see vist kaduvväike võimalus.

              Kommentaar


                Üks asi, millest mina aru ei saa:
                - ajakirjanikud hakkasid küsima asju juba veebruari lõpus. Kaasa arvatud mina Järvelt ja Alaverilt. Nad oleksid pidanud teadma, et kui on A-proov positiivne (nad teadsid seda) ja ajakirjanikud seda küsivad, siis see asi ei jää varjule, kuna ajakirjanikud kahtlesid asjas, mis ka tegelikult olemas oli ja sellele jõutakse üha lähemale.
                - Siis oleks iga loogika kohaselt pidanud välja tulema avaldusega, Veerpalu ette tooma, pannud ta käsi südamel vanduma, mida ta täna tegi ja oleks olnud Eesti rahvas ja ka meedia tema pool. Oleks hakatud tegelema just selle osaga, et miks testitakse mingit imelikku asja, mida pole isegi WADA korralikult paika panna ja mille õigsuses kaheldakse pidevalt.
                - Aga tehti kapitaalselt valepidi. Hakati varjama, Verpa kadus täiesti ära ja nii hakkaski lõpuks meedia töötama varjamise vastu ehk väga tugevalt.
                - Nüüd on siis pressikas, kus kõik on juba meelestatud varjamisest eeldatult vaenulikult. Alaver teeb Terminaatori nägu, Veerpalu nutab, Järv naeratab, et oi sorry, et valetasin jne.

                Ehk kuidas saab alati meediaga väga kenasti läbi käinud suusaliit SELLISE PR-fopaa läbi lasta? Kas tõesti pidi varjama selle jaoks, et ei suudetud eelnevalt leida ühtegi biokeemikut, kes oleks valmis Veerpalut kaitsma? Ei tundu eriti loogiline variant, sest ilmselt oleks avalikkuse ette tulles ja rahva enda poolele saades suudetud ka abi saada. Ehk midagi pandi kas kogemata või tahtlikult täiesti puusse.

                P.S. Ja ikkagi on mul Verpast kahju, kuna endiselt on info, et asja taga oli mure suusatamise rahastamise pärast, sest kehvade tulemuste pärast poleks ilmselt saadud ka riigilt nii palju toetust ja ka sponsoritelt, mistõttu ajati vana võistlusratsu viimast korda tippvormi ja seejuures läkski asi nüüd niimoodi.

                Kommentaar


                  Mina ei saa aru sellest, et on inimesi, kes Verpa nüüd täiesti maha teevad. Jäi ainega vahele, siis jäi. Kogu tippsport ongi nagunii kõiksugu aineid täis, oleneb lihtsalt, kes oskab õigesti ajastada ja mitte vahele jääda. Ja pealegi, kogu see mõttetu jant ei muuda tema eelmisi tulemusi tühiseks. Kuigi kindlasti leiab oinaid, kes väidavad ka nüüd, et ega ta ilmselt pole kunagi puhas poiss olnud. Igatahes minu silmis ei muutunud Veerpalu ei halvemaks ega ka paremaks. Aga noh, kui rahvast tahab tsirkust, siis tsirkust peab saama. Kahju ainult, et sel korral on klouniks A.V.

                  Kommentaar


                    Lisaks Dannari raha võimalusele lisaks siit veel selle, et enne suusatamise MM dopingujutuga lagedale tulles oleks kogu Euroopa tähelepanu alla sattunud. Nüüd kus MM ammu läbi, hooaeg läbi, suusatamine pooleks aastaks unustatud, tekitab see rahvusvaheliselt vähem kära.
                    Ma pigem usun, et kui seal ka oli mingi droog, oli see selle talve üllitis ja varem on ta puhas poiss olnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Üks asi, millest mina aru ei saa:
                      - ajakirjanikud hakkasid küsima asju juba veebruari lõpus. Kaasa arvatud mina Järvelt ja Alaverilt. Nad oleksid pidanud teadma, et kui on A-proov positiivne (nad teadsid seda) ja ajakirjanikud seda küsivad, siis see asi ei jää varjule, kuna ajakirjanikud kahtlesid asjas, mis ka tegelikult olemas oli ja sellele jõutakse üha lähemale.
                      - Siis oleks iga loogika kohaselt pidanud välja tulema avaldusega, Veerpalu ette tooma, pannud ta käsi südamel vanduma, mida ta täna tegi ja oleks olnud Eesti rahvas ja ka meedia tema pool. Oleks hakatud tegelema just selle osaga, et miks testitakse mingit imelikku asja, mida pole isegi WADA korralikult paika panna ja mille õigsuses kaheldakse pidevalt.
                      - Aga tehti kapitaalselt valepidi. Hakati varjama, Verpa kadus täiesti ära ja nii hakkaski lõpuks meedia töötama varjamise vastu ehk väga tugevalt.
                      - Nüüd on siis pressikas, kus kõik on juba meelestatud varjamisest eeldatult vaenulikult. Alaver teeb Terminaatori nägu, Veerpalu nutab, Järv naeratab, et oi sorry, et valetasin jne.

                      Ehk kuidas saab alati meediaga väga kenasti läbi käinud suusaliit SELLISE PR-fopaa läbi lasta? Kas tõesti pidi varjama selle jaoks, et ei suudetud eelnevalt leida ühtegi biokeemikut, kes oleks valmis Veerpalut kaitsma? Ei tundu eriti loogiline variant, sest ilmselt oleks avalikkuse ette tulles ja rahva enda poolele saades suudetud ka abi saada. Ehk midagi pandi kas kogemata või tahtlikult täiesti puusse.

                      P.S. Ja ikkagi on mul Verpast kahju, kuna endiselt on info, et asja taga oli mure suusatamise rahastamise pärast, sest kehvade tulemuste pärast poleks ilmselt saadud ka riigilt nii palju toetust ja ka sponsoritelt, mistõttu ajati vana võistlusratsu viimast korda tippvormi ja seejuures läkski asi nüüd niimoodi.
                      Kas kuulujutt elik info on hetkel siis selline, et teadlikult sponsorraha survel pani miskit keelatut ja jäi vahele? Või et ikkagi teadlikult ei teinud Verpa midagi vaid kogemata süstiti miskit uut või siis lihtsalt ongi Verpa organism selline, mis uue metoodikaga näitab, et HgH üle normi? Siiralt küsin, sest ei saa post scriptumist päris täpselt aru...
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Lisaks Dannari raha võimalusele lisaks siit veel selle, et enne suusatamise MM dopingujutuga lagedale tulles oleks kogu Euroopa tähelepanu alla sattunud. Nüüd kus MM ammu läbi, hooaeg läbi, suusatamine pooleks aastaks unustatud, tekitab see rahvusvaheliselt vähem kära.
                        Ma pigem usun, et kui seal ka oli mingi droog, oli see selle talve üllitis ja varem on ta puhas poiss olnud.
                        Lisaks veel see, et veebruari lõpul, kui ajakirjanikud küsima hakkasid oli MM alles poole peal ja selline skandaal MM-i ajal oleks teiste Eesti sportlaste suhtes väga karm olnud.
                        Minu arvates oleks suusaliit kas peale Postimehe loo ilmumist pressika tegema või siis ütlema, et enne B-proovi selgumist ei ole neil õigust kommenteerida midagi (B-proovi tulemus vist selgus eile alles). Näkkuvaletamine oli kõige halvem otsus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Minu arvates oleks suusaliit kas peale Postimehe loo ilmumist pressika tegema või siis ütlema, et enne B-proovi selgumist ei ole neil õigust kommenteerida midagi (B-proovi tulemus vist selgus eile alles). Näkkuvaletamine oli kõige halvem otsus.
                          No seda, et "enne B-proovi selgumist ei kommenteeri" ei saanud kuidagi öelda, kuna selle tunnistamine, et B-proovi analüüsitakse, tähendab automaatselt ka selle tunnistamist, et A-proov oli positiivne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Kas kuulujutt elik info on hetkel siis selline, et teadlikult sponsorraha survel pani miskit keelatut ja jäi vahele? Või et ikkagi teadlikult ei teinud Verpa midagi vaid kogemata süstiti miskit uut või siis lihtsalt ongi Verpa organism selline, mis uue metoodikaga näitab, et HgH üle normi? Siiralt küsin, sest ei saa post scriptumist päris täpselt aru...
                            On olnud infot, mida ma rääkida ei saa. Tegu on suuremamahulise mätsimisega ja see pole mingi kogemata asi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Minu arvates oleks suusaliit kas peale Postimehe loo ilmumist pressika tegema või siis ütlema, et enne B-proovi selgumist ei ole neil õigust kommenteerida midagi (B-proovi tulemus vist selgus eile alles). Näkkuvaletamine oli kõige halvem otsus.
                              No aga kui nad siis oleks B-proovist rääkima hakkanud, siis sisuliselt oleks nad sellega ju tunnistanud, et A-proov on positiivne kuna B-proovi ju ainult taolisel juhul uurima hakataksegi.

                              Aga õnneks on murdmaasuusatamine maailmas piisavalt marginaalne spordiala, nii et mingit rahvuslikku häbi (nagu jansa eelmisel lehel ütles) pole küll vaja tunda. Jah, sommide ja rootslaste ja norrakate ees võib ju vähe piinlik olla aga aeg parandab kõik haavad

                              Verpast kahju muidugi, ja kuna tippsportlase organism on niikuinii suur müsteerium, siis ega saa ju muidugi välistada võimalust, et tippsportlase organism hakkab pärast rasket treeningut igast värki tootma.

                              Kommentaar


                                Pressikonverentsi kõige koomilisem lause tuli vist ikkagi Alaverilt, kes mainis muu seas sedagi, et ei avalikustatud, sest ei tahetud Eesti koondise keskendumist segada. No jumal tänatud, ütlen mina selle peale, muidu oleks koondislased ju lati alt täiega läbi jooksnud ja poleks nii edukalt läinud.

                                Teine Alaveri suurepärane märge oli see, et varem pole midagi olnud. Aga kaua seda kasvuhormooni näiteks testitud ka on? Aastakestki vist pole.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X