320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

    Meil ju Tamps olemas kes viimasel päeval kastanid tulest toob
    Tegelt on ka mul need sinimustvalged prillid ees ja ma olen murdmaa medalis kindel!!!
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

      2 medalit tuleb!!! iseasi see mis värvi

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

        m arvan,et kuld ja hõbe tuleb

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

          Stoneface, Iceman, Flying Finn etc. Janne on mun mies!

          Supplies!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

            Iso mäki kelpaa vaan isoille miehille.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

              ahonen on ikka mega tegija vend.pani ikka pika puuga kinni.kahju et ta 90.meetrisel mäel essat kohta ei saanud,siis oleks kaks
              kulda olnud.Ahonen on praegu maailma parim suusahüppaja ,täna ta seda tõestas.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                Algselt postitas Karla


                ahonen on ikka mega tegija vend.pani ikka pika puuga kinni.kahju et ta 90.meetrisel mäel essat kohta ei saanud,siis oleks kaks
                kulda olnud.Ahonen on praegu maailma parim suusahüppaja ,täna ta seda tõestas.

                A Kuule Karla na ,Ahonen sai ju pronksi na väikselt mäelt na Seega kaks medalli na olemas na ,igati võib ta rahul olla na Homme meeskonnas võistluses on ka tal suur sanss na
                Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                  seda kindllasti et homme on võimalus mingi medal saada.
                  peale tema oli ju veel 2 soomlast esikümnes,niiet mina arvan kah et homme on võimalus mingi medal sasda,ise loodan et see on ikka kuld.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                    Algselt postitas Karla


                    seda kindllasti et homme on võimalus mingi medal saada.
                    peale tema oli ju veel 2 soomlast esikümnes,niiet mina arvan kah et homme on võimalus mingi medal sasda,ise loodan et see on ikka kuld.
                    a mina arvan ,et Norral parem sanss na ,sest seal Ljökersoid na ja Petterson sigurd na ja teised 2 na ,nii et soomele hõbe parim arvan ma na ,aga muidu võiks põnev duell tulla na ,kui just Sloveenia duelli ära ei riku na ,ja tuleb kolme vahel kullaheitlus na ,muidugi Saksat ja Austriat ei saa ka unustada na ,sest ka nemad ei ole seni medaleid palju saand na
                    Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                      no kurat täitsa masendav ikka.kahju kristiinast,kui ta veel grupis püsis oli veel lootust et medali saab,aga kui sõidu teisel poolel hakkas järsku maha jääma ,siis polnud küll enam mingit lootust.björgeni lõpp oli küll võimas keegi ei saanud vastu,kuitunen tegi ka hea sõidu teine siis,ja kolmas oli baranova.mul sellest kahju,et Kowalczyk esikolmikusse ei saaanud,ta sõitis terve sõidu hästi,aga neljas koht ka tegelt väga hea.
                      ma ei usu et homme meestest keegi medali saab.veerpalu ju ise ütles ka et ei usu et medali saab,kui juba tema nii ütleb siis pole küll cvist lootust,aga loota tuleb ikka.
                      ja ega mae vorm ka eriti kiita pole.see mm on eestlastel kül täitsa putsis.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                        Kristiina paistab juba mõnda aega natuke rase olevat. Eks edasi tuleb Beethoveni pikk paus ära pidada ja lapsega maha saada. Eks siis näe, mis edasi saab. Paljudel naistel on seejärel tagasitulek õnnestunud. Võtame või Neumannova ja Tšepalova. Aga Käkk jätku järele, pole mõtet punnida seal, kus ei tule. Ülejäänud Eesti naissuusatajate kohta ei tohiks halba öelda, sest amatööridel ei ole profikarja vastu mitte mingeid võimalusi. Ja vahetus võistluses suusaprofi edestamine on amatöörile kordaminek.
                        N 30 km (üs, k) tulemused http://www.sportnet.ee/oberstdorf/uudis.php3?id=144

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                          Tänane võitja ka siin omas elemendis http://gfx.dagbladet.no/pub/artikkel/4/42/424/424015/skift.jpg

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                            suusahüppe suure mäe meeskonnavõistlus on edasilükatud tunni võrra ehk kella kuueks

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                              meeskondliku võistluse võitis siis austria .kahjuks soomlased jäid teiseks.soomlased hüppasid küll rohkem aga austria sai paremad stiili punktid. see norra kohtunik on täitsa m.nn pani alati soomlastele stiili punkte vähe ja kolmanda koha sai norra.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                                Algselt postitas Karla
                                see norra kohtunik on täitsa m.nn pani alati soomlastele stiili punkte vähe ja kolmanda koha sai norra.
                                väike karla kasvab suuremaks ja saab ehk teada, et kõige madalama hinde pannud kohtuniku hinne ei lähe sarnaselt kõige kõrgema hinde pannud kohtuniku hindega arvesse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X