320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no tõestagu enne oma idiootlik jutt!

    Kommentaar


      nüüdseks on juba maha võetud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Artur Vaata postitust
        Veerpalu's great form in major championships and lack of such outside these competitions has caused many to believe that he has used illegal performance enhancing drugs in order to win. Nevertheless, it is yet to be proven that Veerpalu has been involved with doping

        Eelnev kõik on pärast äsjast MM võitu ilmunud Veerpalu-teemalisse ingliskeelsesse Wikipedia artiklisse...
        Mõni kade venku või tsehh kindlasti kirjutas. Igal loll saab sinna crap-i kirjutada.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Mõni kade venku või tsehh kindlasti kirjutas. Igal loll saab sinna crap-i kirjutada.
          Pigem juba mõni norrakas või rootslane.

          Kommentaar


            Norra suuruselt teise ajalehe Aftenposteni endine sporditoimetuse juhataja, nüüd samas väljaandes spordikolumnistina töötav Bertil Valderhaug kirjutas tänases lehes Andrus Veerpalu eilsest triumfist ning möönis, et eestlase võit on kahtlustäratav.

            olgem ausad, see jutt oli täiesti ette oodatav
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              ma kahtlustan kašuube, jorubasid ja eskimoid.

              edit: ahah, noh, andku nad andeks.

              Kommentaar


                nojah äge värk ju

                Kommentaar


                  Kuidas muidu oma pettumust välja näidata, kui mitte teisi mahatehes.

                  Kommentaar


                    Ma olen enam kui kindel, et Veerpalu ja teised eestlased pole mingid ajudeta kanad, kes arvavad, et doping on tee võitudeni. Ja eks Aftenposten üritab skandaali tekitamisega ka natukene rohkem oma lehte müüa.

                    Kommentaar


                      no olgem ausad. Teiste silmade läbi võib ju as kahtlane olla küll. Et võistleb väha ja siis on mingi kolmekümnes ja siis tuleb MM ja lükkab põske kõigile.

                      Oli ju selline vägev kreeka 200m jooksja kes 2x aastas võistles...

                      Kommentaar


                        Norrakad ohivad ju kogu aeg, kui nende omad ei võida. Seda võis juba oodata, kui neil võistlus perse läheb, siis kasutavad kõik dopingut.
                        Lõvi helistab põlevale ringile:
                        «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                        Kommentaar


                          Pole siin midagi kahtlast. Nädal aega tagasi oli ta üheksas ja paar korda on ta veel see hooaeg esikümnes olnud. Normaalne ,et sellises vanuses keskendutakse hooaja tähtsamale sõidule ja pole vaja tõmmelda MK etappidel. Kõik kes sellel hooajal MK etappidel on esikolmiku seas olnud polnud eile tegijate sea.

                          Kommentaar


                            homme veerpalu hakkab siis suusavahetusega sõidus jälle enda imelist klassikatehnikat näitama
                            www.netsoccer2.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                              homme veerpalu hakkab siis suusavahetusega sõidus jälle enda imelist klassikatehnikat näitama
                              klassikas võiks eest ära saada, aga ilmselt nii ei juhtu.
                              vabatehnikas võiks eluparima sõidu teha.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Ma tahaks teada, millal ükskord see kahes stiilis sõit tehakse niimoodi, et vabatehnika esimesena ja siis klassika.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X