320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Swansea City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Swansea City FC

    Swansea on Walesi klubi, millega tegin tutvust CM 01-02-s, kuid mitte praegu poolelioleva mänguga vaid kunagi ammu sai ka mängitud. Tunnistan üles, et päris ausalt ei mängind:P Mängivad nad Inglise 3. divisjonis, mis sel aastal peaks kandma nime Coca-Cola Football League Two. Silma olen klubil peal hoidnud ligi kolmveerand aastat. Peatreeneriks on Kenny Jackett, mäletan, et just natuke peale seda, kui hakkasin klubi kohta huvi tunda, vahetatigi Brian Flynn Jacketti vastu välja. Staadioni nimeks on The Vetch Field ja see mahutab 12 000 inimest.
    Veits ajaloost. Klubi asutati 1912. aastal, kuid jalgpalli mängiti Swanseas mitu aastat enne sedagi. 1920. aastal ühineti Inglise 3. divisjoniga ja lõpetati viiendana. 1924/25 hooajal võideti 3. divar ära. Üks märkimisväärseid saavutusi on 1925/26 hooajal FA Cupi edu. Jõuti välja poolfinaali. Sama korrati 1964. aastal. 1949.aastal saavutati jälle 3.divaris esikoht ja üritati teistkordselt 2. divisjonis hakkama saada. Püsiti seal aastani 65, parimaks kohaks jäi 7. Järgmisel aastal langeti välja ka 3.divisjonist. 1970 saadi taas edasi, kuid kolm aastat tagasi kukuti tagasi 4.divarisse. Siis toimus suur muudatus 75. aastal 22.koht, 76. üheteistkümnes, 77. viies ja 78. pääseti taas 3.divarisse. Kohe saadi ka edasi teise ja 81. aastal ka 1. divisjoni. Esimesel(ja viimasel) hooajal juhiti liigat kolm korda ja ei langetud kordagi allapoole lõplikust positsioonist-6. Kuid siis läks kõik jälle allamäge, langeti kõigepealt 2. ja siis ka järjekordselt 3.divisjoni. Kõige tipuks langeti 87.aastal ka sealt välja ja jälle tuli leppida 4.divisjoniga. Õnneks pääseti järgmisel hooajal ka kohe tagasi, kus püsitakse siiamaani. Läks vahelduva eduga, kord hästi ja siis jälle halvasti, aga liigas püsiti. Eelmisel hooajal jõuti välja FA Cupi 5.-ndasse ringi, kuid liigas läks jällegi kehvemini. 6 mängu enne hooaja lõppu peatreener Brian Flynn vallandati ja asemel tuligi praegune treener Kenny Jackett. Liigas lõpetati 10.-ndana.
    Sel hooajal läheb tunduvalt paremini, liigas ollakse pärast 19. mängu 33 punktiga 2. kohal, liidrist Scunthorpe\\\'ist jäädakse maha 5 punktiga.
    Eile toimunud mängus ei suutnud me võita Stockporti, kuigi mängisime palju paremini ja tekitasime rohkem ohtlikke olukordi. Kuid mida ei tulnud, olid väravad. Oli ka ebaõnne-24. minutil lõi Trundle latti. Koosseis nägi välja selline:
    Gueret;Gurney, Tate, Austin and Ricketts;Forbes, Martinez, O\\\'Leary and Goodfellow;Trundle and Connor
    Kodukalt võetud mängijate hinnangud:
    Gueret - 8 Two genuinely top class saves and a good all round performance

    Gurney - 5 Often out of position and showed poor touch. But did support the attack well and delivered a couple of good crosses.

    Ricketts - 7 A solid game and looked composed on the ball.

    Tate - 8 Our best defender on the day; calm on the ball, headed well, and played the ball out of defence with confidence

    Austin - 7 Assured in defence.

    Forbes - 8 A terrific all round effort. Some good strikes on goal, some really determined challenges, worked hard in defence and looked very dangerous moving forward.

    Goodfellow - 7 some lovely tricky wing play, and looked to get shots in. More solid in the challenge than his appearance would suggest. A really promising player.

    Martinez - 7 Played some lovely through balls in second half and generally marshalled proceedings. Could have been more involved in first half.

    O\\\'Leary - 5 Got in some very good challenges early on, but really his involvement ended there. When we had the ball he contributed very little, often taking up poor positions, and inevitably arriving at the action a fraction too late. The second half passed him by.

    Connor - 6 Won almost everything in the air, and his flicks for Trundle worked time and time again. But with the ball at his feet he was poor, and he never really looked like scoring.

    Trundle - 8 Did everything but score. Some great creative play, some really strong running, and some good efforts on goal. The shot off the bar summed up his (and our) day
    Vahetusi ei tehtud.
    Hetke tabel näeb välja selline:

    Hetkel on meie parim skoorija Lee Trundle, kes on 17 mänguga jala valgeks saanud 8. korral, neist liigas vastavalt 15/7.

    Järgmine mäng 8.detsembril võõrsil Oxfordi vastu.

    #2
    Vastus teemale \'Swansea City FC\'

    swansea on kusikute kari - laenasid watfordi mulluse topskooreri ja panid teda ainult 3 korda mängu (vahetusmehena)
    manager on pea peale kukkunud, kui laseb sellisel mehel nagu fitzgerald käest ära veereda

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Swansea City FC\'

      see on umbes sama hea, kui ma fännan reali ja nimeks henrry_09
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Swansea City FC\'

        Trundle näitas eelmine aasta karikasarjas päris head mängu ning sai vist isegi ringi parimaks ühe korra. Nii mõnigi kõrgemalasuv sats ilmutas ka huvi, kuid tehinguni see ei jõudnud.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Swansea City FC\'

          Algselt postitas kaala


          see on umbes sama hea, kui ma fännan reali ja nimeks henrry_09
          Kust sa lugesid välja, et ma fännan klubi?
          Trundle näitas eelmine aasta karikasarjas päris head mängu ning sai vist isegi ringi parimaks ühe korra. Nii mõnigi kõrgemalasuv sats ilmutas ka huvi, kuid tehinguni see ei jõudnud.
          Jah, ta mängis 5 mängu ja lõi 5 väravat.
          Ahjaa...klubist on käinud läbi ka selline pallur nagu Chris Coleman Liitus klubiga 17-aastaselt 1986/87 hooaja keskel. Tema eest on saadud ka rekordsumma, kokku maksti £987 000.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Swansea City FC\'

            Paar aastat tagasi jälgisin telekast mingit Swansea, ei mäleta, kas nüüd liigamängu või oli see fa cup. Aga igaljuhul Lee Trundle tehnika ei ole kehvem, kui ükskõik kellel maailmas. Vend suudab mängus ikka selliseid trikke teha, et vaata ja imesta. Kiirust aga kutil eriti pole ja suhtumine on ka selline nagu lõbusamatele madala liiga õllekõhtudele kohane ja see on siiamaani olnud ka vast takistuseks, miks Lee ei ole kõrgemale jõudnud ja kardetavasti ei jõua ka, sest ei ole ju enam tegu eriti noore jorsiga. Aga igaljuhul selle poisi mängu soovitan kindlasti võimalusel vaadata.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Swansea City FC\'

              Algselt postitas zidane_5


              Algselt postitas kaala


              see on umbes sama hea, kui ma fännan reali ja nimeks henrry_09
              Kust sa lugesid välja, et ma fännan klubi?
              \"Eile toimunud mängus ei suutnud me võita Stockporti, kuigi mängisime palju paremini ja tekitasime rohkem ohtlikke olukordi. Kuid mida ei tulnud, olid väravad. Oli ka ebaõnne-24. minutil lõi Trundle latti.\" Ei tea, kes seda küll ütles?
              sigpic

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                Jaah, Eesti vutindusgurud võiksid Sports Interactive\'ile mingi elutöö preemia anda.Puhtalt juba selle eest, et üha enam noori hakkab \"fännama\" Briti klubisid, millega/kellega ainuke kokkupuude on olnud läbi Championship Manageri (vt. ka Skint, zidane_5).

                Hip-hop pole aint lai püks ning ega fännaminegi ole piratud Championship Manageri plaat, eksole?

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                  Algselt postitas Baskini Eints

                  (vt. ka Skint, zidane_5).
                  Sorri küll mageda väljendi pärast, aga irw @ ainuke kokkupuude CM! Mine oma koopasse tagasi palun, või kappi. Ja kui sa sealt aeg-ajalt pea välja pistad, siis loe hoolikamalt ja laienda äkki omaenesegi silmaringi...

                  vt. ka skint, zidaan5 (tohutud hulgad + ka???), \"fännama\" etc. Kui mina oleks Jaan, siis saaks see postitus mõnes osas küll Raimo Aasa preemia omanikuks. You made my day.

                  Ja loomulikult oled sina ju ainuke tõsihingeline Briti madalamate liigade klubi toetaja. FFS, it\'s Tranmere! Ei, mulle meeldib. Aitäääh

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                    Algselt postitas Tanel


                    Algselt postitas zidane_5


                    Algselt postitas kaala


                    see on umbes sama hea, kui ma fännan reali ja nimeks henrry_09
                    Kust sa lugesid välja, et ma fännan klubi?
                    \"Eile toimunud mängus ei suutnud me võita Stockporti, kuigi mängisime palju paremini ja tekitasime rohkem ohtlikke olukordi. Kuid mida ei tulnud, olid väravad. Oli ka ebaõnne-24. minutil lõi Trundle latti.\" Ei tea, kes seda küll ütles?
                    Ja see tähendab kohe, et ma fännan klubi?

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                      Üldse on se ME vormis jutustamien natsa nõme mumeelest. see jätab mulje nagu oleks endal käpp sees või midagi. nagu oleks pool võitu just/kaotust just tänu minule või midagi sellist ja ni iedasi. Sitt sõnastus vist niguinii.. aga änamvähem nii tundub.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                        Algselt postitas sarvik*


                        Üldse on se ME vormis jutustamien natsa nõme mumeelest. see jätab mulje nagu oleks endal käpp sees või midagi. nagu oleks pool võitu just/kaotust just tänu minule või midagi sellist ja ni iedasi. Sitt sõnastus vist niguinii.. aga änamvähem nii tundub.
                        Aga iseenesest siiski ma kasutan kahe klubiga sõna \'me\', kuna ma olen osa klubist: fänn. Ega ikka ilma fännideta pole just eriti hea mängida. Aga vahet pole sellega.

                        Aga zidane_5, kas siis ei kasutagi sõna \'me\' ainult lemmikklubidel? Kui sa ei fänne ju Swansea\'t, siis see teeb sama välja, kui mina ütlen Rubentuse kohta \'me\'. ptüi, öak, karvapall
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                          Algselt postitas skint


                          Algselt postitas Baskini Eints

                          (vt. ka Skint, zidane_5).
                          Sorri küll mageda väljendi pärast, aga irw @ ainuke kokkupuude CM! Mine oma koopasse tagasi palun, või kappi. Ja kui sa sealt aeg-ajalt pea välja pistad, siis loe hoolikamalt ja laienda äkki omaenesegi silmaringi...

                          vt. ka skint, zidaan5 (tohutud hulgad + ka???), \"fännama\" etc. Kui mina oleks Jaan, siis saaks see postitus mõnes osas küll Raimo Aasa preemia omanikuks. You made my day.

                          Ja loomulikult oled sina ju ainuke tõsihingeline Briti madalamate liigade klubi toetaja. FFS, it\'s Tranmere! Ei, mulle meeldib. Aitäääh

                          Rahu, poisu. Mina ei ole üheski postituses kandideerinud ühegi võõrriigi klubi toetaja tiitlile, ega hakka ka seda tegema enne, kui mind selle klubiga midagi reaalselt ja reaalset ka seob. Anna andeks, kuid reaalsuse all ei pea ma silmas CM-i ning paari kirjatükki, mida kuskilt jalgpallilehelt lugeda, tõlkida, kopipeistida saab.
                          Sellisel juhul on rohkem tegemist siiski pseudofännlusega, a\'la \"Swindonil on nii ilus särk, hakkan fänniks\", või siis \"mängisin eile CM-is Belgia kolmandat liigat, oli lahe, nüüd olen Eesti ainuke den Boomi fänn\". Ps. ärge Martini käest küsige, kuidas temast Leedsi poolehoidja sai

                          Tranmere\'i logo on mul puhtalt esteetilistel põhjustel, kena sinine värvilahendus ja puha

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                            söör henryfän!!
                            ole sa fänn või mitte. ikkagi on see minuarust imelik ja kõik. Oled sa mõne nn \"oma\" klubi heaks midagi teinud või midagi.. ok vahet pole. aga kas ei tundu imelik, et näiteks mingi suvakas umbes 6 aastane tont jutustaks näiteks reali teemas, et ala me oleme tuusad meil on fiigo. ons see siis normaalne? Te võite sõimata ja vaielda palju tahate aga minuarust kui ikka midagi tugevat sind klubiga ei soe, siis on see metamine kahtlane.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                              Oi Oi Oi...
                              Tapjamesilased või magnetormid Soccernet.ee-s.
                              Eriti siin ja pooli teemas.

                              Vahet pole, kudas keegi on mingit klubi toetama hakanud eriti, mis puudutab välismaa klubisid. Meist tugev enamus, ei ole kuskil linnas üles kasvanud, meie vanematel ei ole season ticketit jne. nii see juba on ja jääb ka ilmselt. Kui Zidane_5 meeldib Swansea läbi selle, et ta vanaemal oli seal kirjasõber siis mul on küll jumala ükskõik. Las siis kirjutab, Mind huvitab näiteks.
                              p.s. ilma igasuruse irooniata ja tõelisest uudishimust:
                              Sarvik, miks toetad Watfordi?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X