320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Swansea City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    teadjad inimesed mudu räägivad, et ta on manu fänn, päris selline tõsine kohe ning 'pooli ei seedi. igatahes huvitav
    See fänniks olemine pole eelnevalt küll mängijaid klubidega liitumast takistanud. Sigurdssonil olevat väga tugev suhe Rodgersiga ning sellepärast Swanseaga ei liitunudki, et too lahkus.

    Kommentaar


      Michul päris hea start Inglismaal. Loodab, et tuleb neid väravaid veel ja veel.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Väga sümpaatne jalgpall Luikede poolt. Kahju, et Sinclair läheb Citysse.

        Kommentaar


          Nad saavad sinclairita ka hakkama, viimase kahe mängu jooksul on ta ainult 14 minutit sees olnud aga Swansea jätkab ikka samas taktis. Selle 14 minutiga lõi ta küll värava..

          Kommentaar


            Sinclair ei kuulnud järelikult Laudrupi plaanidesse, kahjuks. Nõustun samuti, et Swansea mängib hetkel väga ilusat jalgpalli ja Michu on lihtsalt imeline. Seda, kuidas ta West Hami vastu oma värava sai, oli väga nauditav vaadata. Iga mängija sellist asja ikka püüdma ei viitsi minna, sest tõenäosus see pall kätte saada on mingi 1 100le. Loodan väga, et Swans puid vähemaks ei võta. Igasugused relegatsioonijutud võib, vähemalt mõneks ajaks, unustada

            Kommentaar


              meenub,et üks hooaeg hullas Hull kah algul täiega.....
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Kurat küll, minu meelest polnud sel Swansea kolmandal väraval midagi määrustevastast. Ja Norwich lõi värava ka nüüd ära. 3-3 oleks vähe ilusam seis olnud.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Kurat küll, minu meelest polnud sel Swansea kolmandal väraval midagi määrustevastast
                  Minu arust väheke ikka oli. Pall oli juba väravavahil käes, kui talle külge sõideti.

                  Tablool jõuti seis ka juba ära muuta

                  Aga jah, ikka väga kahju sellest. Peale teist väravat domineeriti päris selgelt. Pallivaldamis % on hetkel 62-38

                  Kommentaar




                    Mike Dean ja abimehed ikka oskavad - mängija teadvusetuks aga mängu katkestada pole vaja.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      No mida sa nüüd kohtunikest tahad? Nad olid juba väsinud, higi oli silmas ja prožektori valgus segas nägemist ning Michu ei näidanud eluga võildeldes erilist vastupanu ju ka. Vaja siis hakata energiat kulutama ja vilistama? Pealegi sai viga võõrmaallane, hispaanlane... need raiped ju ainult näitlevad.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Tõesti läks tobedalt, et mängu kinni ei peetud :/

                        Kommentaar


                          Täitsa uskumatu, et Williams täna otse punast ei saanud. Päris selge oli ju mida ta teha üritas.
                          Kahju, et pmst igas satsis on keegi kes on peast konkreetselt soe. Ikka peab/peaks enne halvim ära juhtuma kui hakatakse oma tegude üle järgi mõtlema. Lammas kuubis

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Täitsa uskumatu, et Williams täna otse punast ei saanud. Päris selge oli ju mida ta teha üritas.
                            Kahju, et pmst igas satsis on keegi kes on peast konkreetselt soe. Ikka peab/peaks enne halvim ära juhtuma kui hakatakse oma tegude üle järgi mõtlema. Lammas kuubis
                            Lol what, mingi jutt mida ferguson ajas et vile ammu käind ja mäng seisis, wtf, 0,5max pärast vilet kui sedagi. Kordusest ilusti näha et ei saand korralikku puudet pallile. Imo võiks an persie punase saada, olenevalt sellest mis ta täpsemalt lõugas seal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas käbi Vaata postitust
                              Imo võiks an persie punase saada, olenevalt sellest mis ta täpsemalt lõugas seal.

                              ära nüüd päris põhjust ja tagajärge sassi ka aja
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Saavad endale lõpuks normaalse tipuründaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X