320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Swansea City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Swansea City FC\'

    Algselt postitas zidane_5


    Nüüd siis ka hinded ja kommentaarid eelmise mängu kohta.

    ... 9 ... 7 ... 9 ... 7 ... 7 ... 6 ... 7 ... 8 ... 6 ... 7 ... 5 ...
    sita mänguga? mis hinded su lemmikutel siis hea mängu korral on ?!?!?

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Swansea City FC\'

      Algselt postitas daK


      Algselt postitas zidane_5


      Nüüd siis ka hinded ja kommentaarid eelmise mängu kohta.

      ... 9 ... 7 ... 9 ... 7 ... 7 ... 6 ... 7 ... 8 ... 6 ... 7 ... 5 ...
      sita mänguga? mis hinded su lemmikutel siis hea mängu korral on ?!?!?
      Need on põhiliselt teisel poolajal teenitud, esimene poolaeg oli ikka väga uimane.

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Swansea City FC\'


        Mängu ainukese värava lõi endine Swansea ründaja Steve Torpey juba mängu 40. sekundil. Peame olema õnnelikud, et ei kaodanud 5:0. Vastaste äär Peter Beagrie lõi kaks korda posti, 66. minutil eksis ta penaltil, mille teenis Ian Baraclough. Täpsemalt meie väravavaht Willy Gueret tõrjus selle. Scunthorpe\'i Paul Hayes lõi veel lõpuks latti. Ka meil oli paar head võimalust, kuid Forbes\'i, O\'Leary ja Connori löögid läksid napilt mööda. Lõpuks mängisid vastased ikkagi paremini.
        Tabelis langesime kolmandaks, kuna Yeovil võitis 2:1 Grimsby\'t.

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Swansea City FC\'

          Swansea City 2 Stockport 1
          FA Cupis 3. ringis-pole paha
          Meie väravad löödi Connori ja vahetusmehe Goodwellowi poolt.
          Gueret 7 - Little chance for goal.

          Gurney 6 - Some way of his best.
          Monk 8 - Another solid display.
          Austin 8 - Hardly put a foot wrong.
          Ricketts 9 - Super second half and possibly our most potent threat in attack.

          Forbes 5 - Lacklustre first half, improved second half before his substitution.
          O\'Leary 6 - A few good tackles but not involved as much as he has been for much of this season.
          Martinez 5 - Lost possession far too often and guilty of a dreadful miss from 10 yards.
          Robinson 7 - Had an excellent spell for 15 minutes second half. Booked yet again.

          Connor 6- Worked hard but control on the ground let him down once or twice.
          Trundle 7 - Again provided most of the quality on view but for once not involved in either goal.

          Subs
          Goodfellow 8 - Took his goal superbly.
          Tate
          Stockporti väravas seisis endine Swansea mängija Neil Cutler.

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Swansea City FC\'

            Algselt postitas zidane_5

            Stockporti väravas seisis endine Swansea mängija Neil Cutler.
            nimetaks teda siiski endiseks villa mängijaks

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Swansea City FC\'

              Algselt postitas skint


              Mine oma koopasse tagasi palun, või kappi.
              oh kes,kes küll oli see kes kukkus maha tegema mind kui ma ühele keelevärdjale otsaette koputasin kuskil teema all.Ma väljendasin ennast küll ropult aga tavalistest ütlustest polnud kasu.
              Seega sir skint näe pindu ka oma silmas enne kui kellegi kaitseks välja astud ja kritiseerijat (what ever mismoodi ma väljendasin seda) maha tegema hakkad-a la \"vanus\" ja \"iga teema all\" bla bla bla
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                Algselt postitas eston#21


                Algselt postitas zidane_5

                Stockporti väravas seisis endine Swansea mängija Neil Cutler.
                nimetaks teda siiski endiseks villa mängijaks
                Noh, ma mõtlesin selle all seda, et ta on enne Swanseas ka mängind.

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                  Algselt postitas marcello

                  Algselt postitas skint

                  Mine oma koopasse tagasi palun, või kappi.
                  bla bla bla



                  Aga phmt avastasin ma alles nüüd, et ühe maiõhtu Brightoni kangelane Tommy Mooney kõrval, Andy Gurney, on nüüdsest Swansea mängija... üllatav.

                  Andy Gurney has to score for Swindon... if he doesn\'t, Brighton are through....
                  Gurney hasn\'t scored and Brighton & Hove Albion are off to Millennium Stadium in Cardiff. They will meet Bristol Ciry in the 2nd Division playoff final after another extraordinary evening. They were seconds away from going out...

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                    Väikse kõrvalepõikena tekkis selline küsimus. Mõnikord ma loen siitsamast Inglise Jalgpalli alafoorumist igasugu jutte või postitusi sellest, kuidas ühe klubi fännamine oleks justkui halb või isegi veidi naeruväärne, võrrelduna mõne muu klubi fännamisega.
                    A\'la ManU/Chelski/Arsenali fännid on gloryhunterid või muud taolist, või räägitakse rivaliteetidest erinevate klubide vahel, või ohitakse sellest, et üks klubi on nii vaene ja teine nii rikas. Milleni ma tahtsingi jõuda on see fakt, et istudes tuhandeid kilomeetreid eemal oma arvutite taga, omamata varasemalt mingit reaalset kokkupuudet toetatava klubiga, suudavad mingid tegelased ikka nö. pastakast fänlust välja imeda.

                    Ma ei väidagi, et see minu arust kuidagi halb oleks või taunitav, ma lihtsalt sooviks sellest mehhanismist paremini aru saada, ehk kuidas sellistel tingimustel mõni indiviid üldse mõne klubi toetajaks saab hakata.


                    Ehk, mille poolest on ühe klubi toetamine \"parem\" kui mõne teise klubi toetamine?
                    Miks näiteks Skint (kelle reaalne kokkupuude Brightoniga vist puudub täiesti?) on Brightoni aga näiteks mitte Novotsherkasskii Naltšiku toetaja?
                    Mille poolest erineb selline \"toetaja\" mõnest Singapuri poolpeeretajast ManU särgis, kes Old Traffordil olles tunneb huvi, miks Sheringhami pole sisse vahetatud?

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                      Ausaltöeldes ei saa näiteks mina nendele küsimustele vastata enne, kui noorhärra Darren seletab ära mõiste/sõnaühendi \"reaalne kokkupuude\" tähenduse? Palusin seda juba ennegi, aga ei midagi... Ootan nüüd siis huviga taas.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                        Algselt postitas skint


                        Ausaltöeldes ei saa näiteks mina nendele küsimustele vastata enne, kui noorhärra Darren seletab ära mõiste/sõnaühendi \"reaalne kokkupuude\" tähenduse? Palusin seda juba ennegi, aga ei midagi... Ootan nüüd siis huviga taas.
                        Kui nüüd rääkida Jumalasse uskumise näte varal, siis seal saaks \"reaalseks kokkupuuteks\" olla ilmutuse nägemine..a la et valgus tuli ülevalt ja inglid laulsid jne.
                        Aga ootan minagi huviga Darreni täpsustusi.

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                          Mina isiklikult peaks antud juhul selleks \"reaalseks kokkupuuteks\" näiteks seda, et informatsioon, mis sa toetatava klubi kohta saad, tuleks otsestest allikatest.
                          Ehk, teisisõnu oled käinud arvestataval määral võistkonna mänge vaatamas, omad põhjendatult ühtsustunnet teiste sama klubi toetajatega.

                          Praegusel juhul on \"reaalse kokkupuute\" defineerimine veidi raskem, kui defineerida mis selliseks kokkupuuteks pole. Näiteks tundub mulle, et CM/FM, kõiksugu klubide kodulehtede külastamine ja teiste klubi toetajate põhimõtete ja eesmärkide ülevõtmine ning nende mõjul mõne täiesti \"võõra\" klubi toetama hakkamine ilma empiirilist kogemust omamata meenutab mõnevõrra mehhanismilt näiteks mõne trendikauba haipimist ilma selle kauba omadustest mingit isiklikku ettekujutust omamata.

                          Lihtsustatuna - Kuuno sügab arvuti ees mune ja mängib champi. Pärast paari-kolme mänguhooaega on tema mängumaailmast tekkinud kujutelm tema poolt juhendatavast klubist ülekandunud mängust väljapoole. Noor hakkab agaralt mööda klubi veebisaite kondama ning vahest tellib endale isegi klubi salli või särgi. Seejärel leiab ta soccerneti foorumi, teeb suures originaalsusetuhinas kohe klubile vastava teema ja hakkab klubi käekäigust agaralt MEIE vormis uudiseid kopipeistima ja tõlkima. Seejärel hakkavad sarnase mehhanismi alusel fännideks saanud tegelased omavahel informatsiooni vahetama, ühe klubi fännid sõimavaid teisi gloryhunteriteks või millekski muuks.
                          Tekib elav ja väga huvitav diskussioon, oma ülevõetud klubi aadete nimel ollakse valmis kasvõi tülli minema.

                          Aga, kas sellisel juhul oled sa klubi tulihingeline toetaja või lihtsalt siiski another wannabe?

                          Kes on üldse fänn?

                          Kas on olemas \"tõelisi\" fänne, või kas keegi saab ennast pidada kellestki teisest \"tõelisemaks\"?

                          Tegemist on puhtalt teoreetilise probleemiga, keegi ei pea ennast isiklikult puudutatuna tundma.

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                            Algselt postitas Darren
                            Aga, kas sellisel juhul oled sa klubi tulihingeline toetaja või lihtsalt siiski another wannabe?

                            Kes on üldse fänn?

                            Kas on olemas \"tõelisi\" fänne, või kas keegi saab ennast pidada kellestki teisest \"tõelisemaks\"?

                            Tegemist on puhtalt teoreetilise probleemiga, keegi ei pea ennast isiklikult puudutatuna tundma.
                            See on tegelikult vana teema siin foorumis juba. Ühesõnaga, et keegi ennast puudutatuna ei tunneks, siis mina näituseks fänn ei ole. Ükski kriteerium ei sobi. Liverpoolis pole käinud, ühtegi meeskonna mängu staadionil näinud pole, ühegi Liverpooli \"tõelise\" ehk siis kodulinna fänniga isiklikult tuttav pole.
                            Tõsi, olen Liverpooli mänge telekast ehk ca 23 aastat vaadanud ja klubi tegemisi tõsisemalt umbes paaarkümmend aastat jälginud. Aga see pole oluline.
                            Oluline on see, et ma kuuluksin kusagile, eks ole? Mina ei kuulu. Peaksin olema vait ja vagusi. Aga näe ei ole. Probleem on tõepoolest keeruline ja ma ei teagi, kuidas seda lahendada.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                              sama küsimuse võib tõstatata pea kõige kohta: miks sulle meeldivad Baieri liidumaal valmistatud autod või Milos Formani filmid?
                              mis teeb sinust eestlase? vanemad, keel, miljon vähevõimekat inimest, okseleajavad rahvustoidud?
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                                Tõepoolest Mcnamara argumendid ei kõlba ju saba allagi, kui ikka pappi ja võimalusi ei ole nii palju, et Eestist mitu korda aastas välismaale ei saa sõita, siis ei ole ju miski fänn. Isegi olen Newcastlet kõigest 8 aastat toetanud, nii et tõmban saba jalgevahele ja jään oma liistude juurde, sorri.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X