Lehekülg 107, kokku 107 EsimeneEsimene ... 75797103104105106107
Näidatakse tulemusi 2 121 kuni 2 140, kokku 2140

Teema: Kergejõustik

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Terve hooaja peale 2 hüpet (need kvalifikatsioonis), terve hooaeg vigastatud, normaalselt hoojooksu trenni pole saanud teha.
    Kes iganes mis iganes sporti kunagi teinud saab aru et sellise seisu pealt tippvõistlusel midagi erilist korda saata on pea võimatu.

Nahui sa ronid sinna? Kui terve aasta selle nimel trenni on tehtud, vigastused on takistanud võistlemast jne, siis sportlane tahab ennast ikkagi tiitlivõistlusel proovile panna.
    Ta on fakin Euroopa 6. ja mõni debiilik ikka küsib, et nahhui sa ronid sinna?
    Tramaivõi
    Asi ei ole selles kohas, vaid kõigele sellele mis eelnenud+võistlusest endast. Nii rõõmus oled puhtalt koha pärast, siis palju õnne ja käsi rõõmust kokku löö.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    DELFI kommentaarium on ikka perses. Balta tegi täiesti üle ootuste võistluse ja sai kuuenda koha, kuigi isegi siin vist ennustusvõistlusel suures osas pakuti, et lõppvõsitlusele ta ei pääse. Ja DELFI kommentaarid on 90% ulatuses kiruvad stiilis, et miks medalit ei saanud.
    http://sport.delfi.ee/news/kergejous...reg=0&no=0&s=1

Spordikas 12.08.2018 11:17
    Ma pakun et Nurme saab 9nda koha ja Fostil 17nda
    Tegelikult on nii, et delfi kommentaatorid saavad sellest maailmast natuke kõrgemal tasemel aru lihtsalt

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Asi ei ole selles kohas, vaid kõigele sellele mis eelnenud+võistlusest endast. Nii rõõmus oled puhtalt koha pärast, siis palju õnne ja käsi rõõmust kokku löö.
    Jah, kui Ksenja oleks terve hooaeg hea olnud ja heas vormis siis muidugi oleks esitus pettumus.
    Antud hetkel, arvestades 0 võistlust, 2 hüpet ja pea olematut korraliku jooksu/hüppe trenni oli tulemus täiesti loogiline, mõistetav ja koht lausa hea.

Arvestades neid asjaolusid, ei leia mitte ühtegi asjaolu miks teda kritiseerida.
    Giggs will tear you appart.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kaugushüpe oli omal ajal ainus ala, kus ma kergejõustikus üsna okei olin. Aga seletage mulle ära, et miks teeb Balta hoojooksu alguses hüppe? See on ju kõige ebastabiilsem hoojooksu algus, kuna see ei vasta päris sammumärgile.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kaugushüpe oli omal ajal ainus ala, kus ma kergejõustikus üsna okei olin. Aga seletage mulle ära, et miks teeb Balta hoojooksu alguses hüppe? See on ju kõige ebastabiilsem hoojooksu algus, kuna see ei vasta päris sammumärgile.
    Väga paljud meestest teevad sama, tugitooli arvamusliidri seisukohast võiks öelda, et justkui on sportlased sellega juba arvestanud.

Professionaal Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Vabalt võib kaks sammumärki olla. Esimene, kust alustab, teine kust päris hoojooks algab. Päris paljud profid teevad nii, nt. alustavad aeglaselt ja mingist teisest märgist alates hakkavad kiirendama jne.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Nojah, ju siis. Balta oli tegelikult tubli. Meil on mingi jama, et naised treenitakse pidevalt katki. Mäletan, kui tegin verinoore Laasmaga inteka, siis ta ka juba rääkis, et käsi on katki. Baltaga samamoodi. Mirjam Liimask ju läks ka kiirelt katki ja Sadeiko läheb ka umbes pooltes kordadel katki.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Nojah, ju siis. Balta oli tegelikult tubli. Meil on mingi jama, et naised treenitakse pidevalt katki. Mäletan, kui tegin verinoore Laasmaga inteka, siis ta ka juba rääkis, et käsi on katki. Baltaga samamoodi. Mirjam Liimask ju läks ka kiirelt katki ja Sadeiko läheb ka umbes pooltes kordadel katki.
    Liimask oli tõkkejooksja, vist? Tokkejooks paraku on selline ala, et tõkkejooksja, kes pole karjääri jooksul ränka vigastust saanud, on ahruldus.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kaire Leibaki võib ka vist listi panna, kes 23-aastaselt lõplikult katki oli ja kes oma juunioride Mmi tulemusega sellel EMil sisuliselt medali võtnuks.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Need Poola vasaraheidja piffid on küll hirmsad. Ilmselt ollika ees probleeme ei tekiks.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Need Poola vasaraheidja piffid on küll hirmsad. Ilmselt ollika ees probleeme ei tekiks.
    Kuule, Eha Rünne lööks meid ka lapikuks.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Teibas nagu oleks latt nii 10cm madalamal kogu aeg

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Teibas nagu oleks latt nii 10cm madalamal kogu aeg
    Muide, avastasin teiba vaatamisel ennast mõtlemaks ,et nagu palju Noole rekord olid teibas? Mäletab keegi? Vist oli ta lemmikala?

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Kuule, Eha Rünne lööks meid ka lapikuks.
    Shh Eha oli mul koolis tüdrukute kehka õps, chill tädi.

Teivashüppes panevad noored poisid ullu..

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Muide, avastasin teiba vaatamisel ennast mõtlemaks ,et nagu palju Noole rekord olid teibas? Mäletab keegi? Vist oli ta lemmikala?
    5.60 oli

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Teivas oligi kõige kõvem asi üleüldse sel EMil. Norra pikamaajooksjate kohta tuleb mul ikka Norra suusatajate ravimid meelde, aga see on võimas.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Sellest, et britid suudavad sakslasi Berliinis medalitabelis edestada, ei julgenud isegi unistada.
    Dina on kuninganna. Muu maailma sprinterid hoidku alt.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Kuule suured tänud sellele artiklile viitamast. Olen ise ka kunagi selle üle mõelnud, et mis juhtus/toimus.

Asjale lisab natukene küsimusi / substantsi ka Pintsaare (vist jäi varasemast listist välja?!?) kaitsekõne ja tema karjääri edasine (olematu) käik (2009. olles 19 tegi oma parimad tulemused).

Aga samas muidugi võib olla pilt kallutatud - on ju samuti Balta ikkagi pidevalt vigastustega võidelnud, Maris Mägi tegi oma rekordi juba 24 aastasena - jätkas küll veel aastaid pärast seda, aga arengut polnud. Ebe Reier, kes mõlema Nazaroviga koostööd tegi lõpetas ju ka spordiga pigem noorelt.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Terve hooaja peale 2 hüpet (need kvalifikatsioonis), terve hooaeg vigastatud, normaalselt hoojooksu trenni pole saanud teha.
    Kes iganes mis iganes sporti kunagi teinud saab aru et sellise seisu pealt tippvõistlusel midagi erilist korda saata on pea võimatu.

Nahui sa ronid sinna? Kui terve aasta selle nimel trenni on tehtud, vigastused on takistanud võistlemast jne, siis sportlane tahab ennast ikkagi tiitlivõistlusel proovile panna.
    Ta on fakin Euroopa 6. ja mõni debiilik ikka küsib, et nahhui sa ronid sinna?
    Tramaivõi
    Minu meelest on ta kogu aeg vigastatud
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud