320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Sõnastus jääb kripeldama. Pole ta kadunud midagi, vaid tegi ju täitsa avalikult ja ametlikult tippspordiga lõpparve.
    Jeps, eks ma ikka kuulsin, et ta lõpetas, kiiruga kirjutades, ja niipalju korraga, läheb ikka mõni lause valesti, mõte mööda jne. Tänan täiendamast.

    Kommentaar


      Kas see on see nö haamer, mida pikamaajooksjad välja toovad?
      Varssavi maratonil kukkus naiste liider 800m enne finishit täitsa kokku omadega.
      Alates 2:44
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
        Kas see on see nö haamer, mida pikamaajooksjad välja toovad?
        No see on ikka nö haamri kõige rämedam variant. Neid on ikka vähe leebemaid vorme ka. See seal videos on päris ekstreemne.

        Kommentaar


          Kaks tilka vett lärvadega vanalinnas kell 5 hommikul.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            No see on ikka nö haamri kõige rämedam variant. Neid on ikka vähe leebemaid vorme ka. See seal videos on päris ekstreemne.
            Seal videos on tegemist siiski vist kuvaldaga
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Erm võib küll hetkel veel meie kõige lootustandvam 10-võistleja noortest olla, aga tundub, et Tilga võib juba see aasta 8000 punkti rünnata.

              Sees on ta nii 60 meetris kui ka 60 tõketes muljetavaldava arengu teinud. 60 meetris oli ta eelmise aasta parim tulemus 7.26, see aasta jooksnud 7.13. Teibas on ta oma rekrodi viinud 4.62 peale, üle 40 sentimeetri rohkem kui eelmine aasta väljas.

              Kuuli on pannud sees üle 15. Kauguses on 7.30 alistatud.

              Seega 100 meetrit 11.15-11.20 võiks olla väga jõukohane. Kaugus 7.35-7.40. Kuul 15 ja peale. Kõrgus 2.10 tundub juba sellinne tema tase. Ja see on juba maailma tipp (10-võistlejate siseselt). 400 oma 49.30 kanti on ok. Tõketes ootaks alla 15 sekundi jooksmist. Ketas 45 kandis, oda 65 kandis ja kui ta suudab stabiilselt sinna 4.50-4.60 kanti teibas hüpata, siis on jube idekas. 1500 pole probleem. Seega Tilga võiks olla järgmine 8000 mees ja seda juba see aasta.

              Kommentaar


                Hausenbergi viimane ala on endiselt masendav, nagu ma aru olen saanud, siis ta ei saagi kiiremini joosta? 300 punkti kaotab ära isegi 1000 peale ja täna oleks võinud 6000 punkti tulla, kui ta vaid suudaks joosta. Teivas, 60, tõke, kaugus ja nüüd ka kõrgus on tipptasemel. Ehk sellinne 7-võistluse mees. Kes enamvähem jooksimsega võitleks isegi medali eest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Hausenbergi viimane ala on endiselt masendav, nagu ma aru olen saanud, siis ta ei saagi kiiremini joosta? 300 punkti kaotab ära isegi 1000 peale ja täna oleks võinud 6000 punkti tulla, kui ta vaid suudaks joosta. Teivas, 60, tõke, kaugus ja nüüd ka kõrgus on tipptasemel. Ehk sellinne 7-võistluse mees. Kes enamvähem jooksimsega võitleks isegi medali eest.
                  Mingi füsioloogiline/tervislik põhjus?
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                    Mingi füsioloogiline/tervislik põhjus?
                    eks eestlastel oli nt peale Levandi müstilisi tõuse a la 19. kohalt neljandaks üsna raske harjuda, et J. Salumäe ja Nurmsalu polnud üldse murdmaarajal nii head ja hakkasid lõpuks spetsiaalhüppajateks

                    Erki Nool oli muidugi samasuguse sprinteritüübina, kes ka kaugushüppes Eesti rekordi püstitas, veel isegi üsna rahuldav 1500m jooksja ja vormistas nii mitmeid suurvõistluste medaleid
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      eks eestlastel oli nt peale Levandi müstilisi tõuse a la 19. kohalt neljandaks üsna raske harjuda, et J. Salumäe ja Nurmsalu polnud üldse murdmaarajal nii head ja hakkasid lõpuks spetsiaalhüppajateks

                      Erki Nool oli muidugi samasuguse sprinteritüübina, kes ka kaugushüppes Eesti rekordi püstitas, veel isegi üsna rahuldav 1500m jooksja ja vormistas nii mitmeid suurvõistluste medaleid
                      Kui on aeg alla 4:30, siis väljend "üsna rahuldav" isegi liigkriitiline; kui meenutada tema tagasivaadet Edmontoni 1500-le, siis ta oma raamatus ka tunnistas ümber nurga, et jäi pisut varu, kuigi aeg oli vaid kümnendiku nõrgem isiklikust.
                      Hausenbergil oleks siiski aeg end kokku võtta, sest praegu annab ta lõpualal 250-300 punkti ära, nii sees kui väljas, mida pole võimalik lubada, kui tahab mitmevõistluses tipptegijaks saada. Ei kõla usutavalt, et kasvõi 4:40/2:45 jooksjaks pole võimalik treenida.

                      E: tundub, et on siiski reaalne häda olemas.
                      „Ma ei taha vabandusi tuua, aga hiljuti tehtud uuringud näitasid, et selgroo neljas lüli on kõver. Joostes lööb alaselg krampi. Vaimselt olin ma valmis jooksma, aga pärast kolmandat ringi enam rajal edasi ei liikunud.”
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        Uibo teeb väga kõva võistlust, 6100 punkti peaks ilusti ära tulema, 13 punkti kolmanda kohaga enne jooksu vahe, ehk kõik on võimalik, aga päris valus oleks jälle neljas koht Eestile tuua, muidugi seekord erinevalt Õiglasest, on enne jooksu reaalne võimalus olemas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          Uibo teeb väga kõva võistlust

                          tuli ära pronks, päris pinev lõpuala
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Kahjuks läks meelest vaadata, aga väga kõva!
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Võtan sõnad tagasi. Eelmine aasta sai siin kuskil mainitud, et Õiglasest saab asja, kuna ta on võitleja ja Uibo on nõrga mentaliteediga. Aga Uibo tõestas, et ka tema on korralik viiking. Ma ootan juba suve ja nende kahe duelli.

                              Kommentaar


                                Oda üle 70 ja 400 m alla 50 sekundi ja oleks juba päris kymnevõistleja
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X