320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    põhikooli lõpuks, kui asjaga tegeletud sai siis midagi säärast saavutatud

    1) Kaugushüpe : 5.94
    2) Kõrgushüpe : 1.75
    3) 60m : 7.5
    4) 100m :12.0
    5) 400m :mingi 60 seki
    6) Kolmikhüpe :ei mäleta enam
    7) Kuulitõuge (al B klass): mingi 11 meetrit eelmine suvi 7kg-se kuuliga
    8) Odavise 43.69( 600g)
    9) Kettaheide 1kg miskit 40 algusesse, 1.5 kg-ga 35m
    10) Pallivise (C klass):76m
    11) Cooperi test 3000m
    12) Teivashüpe 3.50 (eestikatel olin 5. 3.30-ga)
    13) 60mtj 8,8(käsiaeg), eestikatel olin 11-nes 8.96.ga
    14)110mtj krt ei saanudki seal korralikku aega kirja, meistrikatel suutsin alati kukkuda:P
    15) Kui kiiresti oled sa ise roolis olles sõitnud: 140 km/h
    AILTON

    Kommentaar


      Olümpialootus Kristjan Rahnul lasub kahtlus bordelliäris

      Ööl vastu eilset pani politsei käed raudu Eesti ühel lootustandvamal kümnevõistlejal Kristjan Rahnul, keda kahtlustatakse Tallinnas bordelliäri korraldamises.

      Pealtnägija andmetel peeti Erki Noole järel kümnevõistluse Eesti kõigeaegade teise tulemuse omanik Põhja prefektuuri töötajate poolt kinni teisipäeva esimestel minutitel. Lisaks Rahnule toimetati kaheks ööpäevaks arestimajja Eesti endine sprinter Taavi Rim.

      Teisipäeva päeval tunnistas prokurör Rahnu ja Rimi ametlikult kahtlustatavaks kahes kuriteos. Prostitutsioonile kaasaaitamises, mis karistusseadustiku järgi tähendab seksiäri vahendamist, selleks ruumi võimaldamist või muul moel lõbuärile kaasaaitamist. Süüdimõistmisel ähvardab Rahnut ja Rimi selle teo eest kolme kuni 12-aastane vangistus.

      Lisaks kahtlustatakse Rahnut ja Rimi kuritegeliku ühenduse loomises, mille eest on võimalik kohtus teenida maksimaalselt viie kuni 15-aastane vabadusekaotus.

      Pealtnägija andmetel seisneb Rahnu ja Rimi kahtlustuse sisu selles, et noormehed üürisid üle Tallinnas mitu korterit ning panid sinna lõbutüdrukutena tööle hulga neide. Kergejõustiklaste väidetavat varjatud seksiäri reklaamiti mitmetes netiportaalides ja ajalehtedes.

      Pealtnägijale teadaolevalt ei pidanud prokurör täna vajalikuks Rahnut pikemaks ajaks vahi alla jätta ning mõned tunnid tagasi mees vabastati allkirja vastu.
      paras šokk
      Rien en ce monde ne peut arręter OM!



      Ken Lee tulibu dibu douchoo

      Kommentaar


        selle pärast siis nutabki koguaeg

        Kommentaar


          Mis kuradi "olümpialootus" see Rahnu ka on? Nii spordivõõras inimene on selle artikli kirjutanud või?

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            Mis kuradi "olümpialootus" see Rahnu ka on? Nii spordivõõras inimene on selle artikli kirjutanud või?
            no ma ei tea, härra omas ikkagi võimeid, mida 95% realiseerides oleks suurvõistluste medal olnud täiesti reaalne eesmärk. iseküsimuseks on, miks kunagi midagi ei õnnestunud jms.

            Kommentaar


              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              no ma ei tea, härra omas ikkagi võimeid, mida 95% realiseerides oleks suurvõistluste medal olnud täiesti reaalne eesmärk. iseküsimuseks on, miks kunagi midagi ei õnnestunud jms.
              Potentsiaali oli Rahnus tõesti kõvasti, aga kui mees pole poolteist aastat ühtegi mitmevõistlust läbi teinud, siis ei saa ju erilisi lootusi hellitada?

              Kommentaar


                ega jah potensiaali temas on/oli aga välja see pole tulnud ja see jah naljakas, et poolteistaastat pole teinud ühtegi mitmevõistlust ja koguaeg põhjuseks mingi vigastus või alavorm...
                muidu selle juhtumi puhul ma loodan, et Rahnu on süütu ja ehk isegi suudab oma potensiaali välja näidata.
                FC Flora

                Kommentaar


                  sealsamal leheküljel on ka küsitlus, mida võiks parendada hääletamisega!

                  Kommentaar


                    Hmm...peaks vist DELFI kommentaare tähelepanelikumalt lugema hakkama:



                    Kommentaar


                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Maailma vanimat ametit ei saa ära keelata!Mõistan Kristjani õigeks!Sutekas on prostituudi ülemus ja tööandja,nii on eluaeg olnud.Tra,tapmise eest saab 3 aastat ja pooltevahelise vabatahtliku keberniidi eest tahetakse nii palju väänata.Kus on õigus?Oleme jõudnud niikaugele,et kepi eest küstakse kuni 2,5tonni..,oleks asi ametlik,saaks leivaraha eest panna.Seks ja alkohol ametlikuks ja kättesaadavaks-kaob narko ja muu pask iseenesest.Nagu Tais.Ja turiste voolab,ja raha tuleb,ja elu on mõnus
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et Erki Nool on tegelt see "pea pimp", kes kogu seda asja Eestis juhib. Sealt ärist ta omale Porsche Cayanne'i raha saigi :P
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                            Ma arvan, et Erki Nool on tegelt see "pea pimp", kes kogu seda asja Eestis juhib. Sealt ärist ta omale Porsche Cayanne'i raha saigi :P
                            Ei vasta tõele, Erki ei ole sellega enam seotud
                            Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

                            www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
                            https://twitter.com/BeachSoccer_EE
                            https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

                            www.rannajalgpall.ee
                            http://rannajalgpall.ee

                            Kommentaar


                              Pole siin keegi pimp, väidetavalt...

                              Eelmisel nädalal prokuratuuri poolt kahes kuriteos kahtlustatavaks tunnistatud kergejõustiklane Kristjan Rahnu tunnistas oma pöördumises, et on teinud vigu, kuid ei ole kupeldaja.

                              "Head sõbrad!" seisab Rahnu pöördumise alguses. "Minu nimi on Kristjan Rahnu. Olen kümnevõistleja, kes on naiivsusest ja rumalusest sattunud supi sisse, mida ei soovi kellelegi. Tekkinud ebameeldiva segaduse pärast tahan vabandada oma lähedaste, treeningkaaslaste ja treenerite, spordiavalikkuse ja kõigi pöidlahoidjate ees, kellele minu senine tegevus korda läheb. Eraldi tahan tänada ja vabandada Erki Noole ees - eeskuju, kelle avalikkuses öeldud sõnad on ühed vähesed, millele lisaks lähedaste toele mul seni on toetuda olnud.

                              Olen teinud vigu, kuid ma ei ole kupeldaja. Seadusjärgselt ja advokaadi soovitusel on minu ajakirjandusega suhtlemine piiratud ning tõtt öelda ei ole ma ka ise rohkemaks valmis. Nüüdseks olen sõlminud õigusabilepingu vandeadvokaat Andres Gorkiniga. Tahan tänada vandeadvokaat Maria Mägi, kes reageeris kiirelt ja oli valmis mind kõige raskematel hetkedel toetama, edasi aitab mind kriminaalasjadega tegelev vandeadvokaat.

                              Tean, et minu tänast avaldust ja soovi mitte esineda teleekraanidel võidakse tõlgendada kui ajakirjanduses esitatud kahtlustustega nõustumist. Ausal inimesel pole ju midagi varjata. Kriminaalmenetluse toimumise ajal saan aga vaid täna öelda, et ma ei ole kupeldaja.

                              Minu sooviks on jätkata sportlaskarjääri, loodetavasti on see võimalik. Ainult nii on mul võimalik taastada normaalne elurütm. Õiguskaitseorganitega teen õiglase otsuse nimel igakülgset koostööd.

                              Loodan, et mõistate mind. Kui ei mõista, mõistan mina, mille pärast."

                              Kommentaar


                                Mihkel Kukk tegi Horvaatias Splitis toimuvatel talvistel Euroopa karikavõistlustel odaviskes uueks isiklikuks rekordiks 78.41 täites sellega Pekingi B-normi. Sellega oli ta A-grupis kolmas.

                                Kuke eelnev rekord 77.70 pärines eelmisest suvest. Eestlase lõppkoht selgub pärast B-grupi võistlust.

                                Raigo Toompuu sai kuulitõukes kirja 18.13 saavutades 15. koha. Kuulitõuke võitis Rutger Smith 20.77ga.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X