320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    vend Üllar oli noorena veel lootustandvam mees, aga nüüd on tegemist tingimisi vabastatud kriminaaliga
    see aktiivsus, mis otsib väljapääsemist ka kriminaalsel teel, tundub spordis tavaline olevat, kui kasvõi O.Ljadovit meenutada, rääkimata nendest, kes hiljem seadusega pahuksisse on läinud

    sellest on ka värsketes lehtedes kirjutatud, aga oli juttu juba aasta tagasi, et ka vastne 1500m rekordimees on noortevanglas kinni istunud
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      H.Rumm: Andrus Värnik on Eesti läbi aegade üks kõige edukamaid kergejõustiklasi oma MM-kulla ja MM-hõbedaga. Tema ees või kõrval seisavad ainult olümpiavõitjad Jüri Tarmak, Jaak Uudmäe, Erki Nool ja maailmameister Gerd Kanter.
      Ma mõtlesin viimasel ajal.

      Kommentaar


        millest või kellest mõtlesid?

        Kommentaar


          Pekingi olümpiamängudelt kõrvale jäänud odaviske eksmaailmameister Andrus Värnik, kes oli registreeritud Rootsis Karlstadis toimuvale võistlusele sektorisse siiski ei jõudnud.

          Eestlastest on Karlstadis võistlemas odaviskaja Risto Mätas ning kuulitõukajad Taavi Peetre ja Raigo Toompuu.

          krdi värnik on ikka paras peenis
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            krdi värnik on ikka paras peenis
            no mulle tundus see tänane intervjuu sümpaatne. aga me näemegi maailma erinevalt, jumal tänatud.

            Kommentaar


              Iljuštsenko ja Nurme lisati kah olümpia koondisesse .. Mis on minu arust hea
              uudis

              Kommentaar


                Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                Iljuštsenko ja Nurme lisati kah olümpia koondisesse .. Mis on minu arust hea
                uudis
                Ma küll nii kindel ei oleks. Emotsionaalselt muidugi tore lugu, aga reeglid (mis isegi ülileebed) nägid ju ette B-normi kahekordse täitmise, mis jäi mõlemal tegemata.
                Suhteline noorus ja potensiaal mõnevõrra parandab olukorda - viimast on märgata küll vist ainult Nurme puhul.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Einoh lõppkokkuvõttes saadetakse ikka keda tahetakse ju...

                  Kommentaar


                    Üht pidi meeldiv otsus, teistpidi nii ja naa...
                    Mõlemad küll said oma nime Eesti rekordite raamatusse, kuid jah kas poole mängu pealt on õige reegleid muuta on iseasi...
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Einoh lõppkokkuvõttes saadetakse ikka keda tahetakse ju...
                      Oleneb alast. Tegelikult ei ole see eriti õiglane, et mõnel alal tähendavad üliranged rahvusvahelised kriteeriumid seda, et maailmaklassi sportlane võib teatud asjaoludel täiesti vabalt olümpialt kõrvale jääda. Eestis on heaks näiteks H. Nabi.
                      Ujumises ja kergejõustikus aga saab võistlema saata sportlasi, kes ei küündi tippkonkurentsile ligilähedalegi. Aga muidugi on viimase asjaolu põhjus see, et rangete kriteeriumide korral ujumises ja kergejõustikus ei oleks mitmetel ROK-i liikmesriikidel olümpiale kedagi saata.
                      Eesti-sugune riik, kellel tippsportlased siiski olemas, võiks kindla kriteeriumi seada ja sellest kinni pidada. Näiteks sellise ujuja saatmine olümpiale, kellel ei ole maailma edetabelit vaadates mitte vähimatki võimalust isegi poolfinaali pääseda (kaotab näiteks maailma 20. numbrile 2 sekundit), ei ole minu meelest vastuvõetav.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Venelanna Jelena Isinbajeva tegi teivashüppes uue maailmarekordi. Uus rekord on 5.04 m

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                          Venelanna Jelena Isinbajeva tegi kõrgushüppes uue maailmarekordi. Uus rekord on 5.04 m
                          Teivas siiski eks? =)
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            On ikka jõle kaval mutt küll. Ma olen täitsa kindel, et tal on u. 5.10-5.15 sees, aga lapib ikka ainult ühe cm kaupa maailmarekordeid, et ikka rohkelt pappi kokku ajada. Ja nii juba mitu aastat.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              On ikka jõle kaval mutt küll. Ma olen täitsa kindel, et tal on u. 5.10-5.15 sees, aga lapib ikka ainult ühe cm kaupa maailmarekordeid, et ikka rohkelt pappi kokku ajada. Ja nii juba mitu aastat.
                              Venku ikkagist ju.

                              Kommentaar


                                kle loll peaks olema kui praegu võimalikult kõrgeks krutiks selle rekordi. Sportlase karjäär on suhteliselt lühike ja praegu vaja ilus pensionipõlv kindlustada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X