320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seis mesimummude juures hakkab täitsa kriisi mõõtu võtma ju... viimase 3 vooruga on teenitud BLis 1 punkt ning viiepunktisest edust Bayerni ees on saanud kolme punkti suurune kaotus.
    CLis on sisuliselt rong läinud (kuigi statistiliselt võimalik edasi pääseda)...

    Ise ilmselgelt igapäevaselt mänge ei jälgi - kas pigem tundub, et midagi ka paremuse poole liigub või rohkem paigal tammumine ?

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Seis mesimummude juures hakkab täitsa kriisi mõõtu võtma ju... viimase 3 vooruga on teenitud BLis 1 punkt ning viiepunktisest edust Bayerni ees on saanud kolme punkti suurune kaotus.
      CLis on sisuliselt rong läinud (kuigi statistiliselt võimalik edasi pääseda)...

      Ise ilmselgelt igapäevaselt mänge ei jälgi - kas pigem tundub, et midagi ka paremuse poole liigub või rohkem paigal tammumine ?
      Paigal tammumine ja pigem aina hullemaks. Hooaeg algas hästi kuid samas vaadates tagantjärgi, siis pigem madistasime tabeli teisepoole tiimidega. Viljeletakse kõrget kaitseliini, kus üritatakse palliga mängijale kiirelt survet avaldada. Põhimõtteliselt sama asi, mida Pepi Barca tegi. Kui aga palliga mängijat ei suudeta maha võtta ja pall kaitseliini taha jõuab, siis on tuksis. Probleem on, et selleks stiiliks ei ole meil õigeid mängijaid. Kaitseliin on liiga aeglane. Yarmo, Auba ei ole need õiged pressingu vennad, keskväljast rääkimata, sest seal on samuti liiga aeglased kutid (Castro, Weigl, Sahin). Võibolla asi töötaks kui oleks võtta selline noor Bender, kes igalepoole jõuab ja vajadusel teeb vea ja kaitse jõuab reseti teha. Tänapäeval on see vahepeal popiks muutunud süsteem minu arvates pigem hääbumas kuna tegemist on ikkagi üsna julge taktikaga, mis eeldab sobivaid mängijaid.

      Usun, et aina hooaeg edasi, hakkame nägema Dortmundi mängudes Hannoverile sarnase taktikaga satse. Agressiivsus on võti, hollandlane mainis seda ise ka oma interjuudes, et kaotati agressiivsuse pealt. Hannover mängis lihtsalt aga samas targalt. Press, Bürki pani pikka, mida ta ei oska, pärast mõningast pingpongi peapallidega saadi mänguvahend enda kätte ja kohe tõsteti liini taha. Hannoveri ründajad olid kiired ja jõulised, vajadusel katsid palli või siis panid liduma.

      Teine variant on muidugi kahekorruseline suur reisibuss värava ette parkida, kus siis nullitakse Yarmo, Pulisici, Auba kiirused ja keskväli on siinkohal piisavalt pask, et seda lahti muukida. Suurt tünni Dortmundil ka pole, kes tsenderdused ära vajutaks (ala Ramos omal ajal).

      Selle taktika puhul, mida viljeletakse, olid isegi karikas selged ohumärgid, mõlemad keskkaitsjad said kollased ja võimalusi jagus, mis sest et madalama liiga sats.

      Ehk siis: liiga kõrge liin, keskväli ei jõua tagasi (või halb press/vähe agressiivsust), kaitse aeglane, bürki pask.
      sigpic

      Kommentaar


        Teie järgmine vastane karikas on Bayern

        Rääkides mesilaste kriisist, siis mina näen süüd treeneril, kes järjepidevalt valib taktika, mis ei sobi mängijatele.
        Sundida Toprakit nii kõrgel mängima on ikka üsna suitsiidne.
        Olen endiselt arvamuselt, et materjal on teil hea aga sellest pole tolku, kui treener kangekaelselt oma joonises kinni.

        Kommentaar


          Kas on lootust, et Peter Bosz saab kinga peale järgmist seeriat: Apoel Nicosia, Bayern Munich, VfB Stuttgart, Tottenham, Schalke 04 ning Bayer?

          Kommentaar


            Ja võtavad Toomase tagasi.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Palun mitte. Kui tõesti Bosziga käima ei lähe, siis palun järgmiseks kaitsest lähtuv treener. Ei usu, et Bosz nii põikpäine on ja loodan, et saab oma vigadest aru.

              Kommentaar


                Kas lõpuks saadakse aru, et toodi omale väga vale treener?
                Kaua võib

                Kommentaar


                  Nägemist MeistriteLiiga nii paska esitust poleks küll oodanud Apoeli vastu,nüüd laup siis näeme ja olge ka sama pasad laup. Edasi jääb võidelda vaid EuroopaLiiga kohapeale.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Nägemist MeistriteLiiga nii paska esitust poleks küll oodanud Apoeli vastu,nüüd laup siis näeme ja olge ka sama pasad laup. Edasi jääb võidelda vaid EuroopaLiiga kohapeale.
                    Laupäeval peaks ikkagi miskit erakordset juhtuma, et Dortmund üldse enam-vähem esituse suudaks teha.
                    Näha on, et mehed tunnevad end platsil vöörkehadena, kaitse ei pea, võimalusi raisatakse ning treener lendab igale mängule silmad kinni, pea ees peale.
                    Samas ehk on Bayerni vastu mängimine vähemalt personaalselt piisavalt motiveeriv, noh et oma tulevasele tööandjale silma jääda, sest kui see pask kauem kestab, siis jookseb varsti terve meeskond uuesti laiali.

                    Ilkuda on tore aga tegelikult on mul siiralt kahju, et teie seis selline hetkel on.
                    Võtke end nüüd kokku!

                    Kommentaar


                      Olen tavaliselt selle poolt, et treenerile peab andma aega, kuid sellist taseme kukkumist uue treeneri käe all ma küll oodata ei osanud ja kipun ka sinna paati, et Boszi osas korrektuure teha.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Nõustun elxiga. Lisaks ebasobivale taktikale praeguste mängijate jaoks, jääb mulje, et tiimil puudub liider. Kui enne oli lisaks mõnele mängijale platsi kõrval ka väheke energilisem treener, siis praegu pole kedagi, kes seda rolli täidaks. Reus võiks olla suuteline seda kohta täitma, kuid jah...

                        Kommentaar


                          Pärast 1-1 viiki ei näe ma küll mingit põhjust miks Dortmundist suvel parimad mängijad APOELI ei peaks minema. Tase on sama aga teadupärast on Küprosel vigastuste oht sooja kliima tõttu ju palju väiksem. Hobustest ei hakka rääkimagi...
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            Okei, Boszi aeg on läbi, aga kes on võtta? Ma hetkel oska peast ühtegi vapustavat Dortmundi filosoofiaga sobivat treenerit pakkuda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Okei, Boszi aeg on läbi, aga kes on võtta? Ma hetkel oska peast ühtegi vapustavat Dortmundi filosoofiaga sobivat treenerit pakkuda.
                              Väga hea küsimus.
                              Kahju, et Tucheliga nii läks, sobis ta ju sinna ideaalselt aga teda enam tagasi ei saa.
                              Kas valida SIIT nimekirjast keegi kes vaba ja Bundesliga kogemusega või meelitada keegi üle.

                              Kommentaar


                                Iseenesest ma Bundesligat eriti ei jälgi, aga kuna Boszi tegemised mingil määral pakuvad huvi läbi Hollandi meedia, siis mis on see asjaolu mida talle ette heita. Iseenesest CL-s oli flopp vaid viigid Apoeli vastu, kuid raske oleks loota, et praeguses vormis Spursi ja Reali vastu oleks mistahes teise treeneriga lootust 2 hulka pääseda. Bundesligas ollakse ju samuti selgelt CL koha peal ning oleks pehmelt öeldes kummaline sellises seisus Boszist loobuda. Juhul kui see peaks muidugi juhtuma, siis eelistaks ma kindlasti teda uue Hollandi koondise lootsina Koemani või de Boeri asemel.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X