320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Speaking on The Debate, Craig Bellamy thinks Jadon Sanchos move from Manchester City to Borussia Dortmund could be the making of him.


    Sellie jutt, siis jadon Sancho kohta. Vaatasin tema mingeid videosid ka ja ausaltöeldes meenutas väga Emre Mor'i, ma loodan, et tal tuleb siiski mõistus pähe ja ei pea teda aasta pärast edasi müüma.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Sai see NV mängu vaadataud ja ausaltöeldes päris piin oli. Freiburg üritas kasutada sama valemit, mis eelmine hooaeg edu tõi vastastele. Panid kohe hakklihamasina käima ja tagusid kossi nii kuis jaksasid. Kohtunikul kahjuks ei olnud mune, et õigel ajal kollasega toorutsemist maha võtta ja selle tulemus on meil kõigil teada. Freiburgi leerist muidugi oli ühel mehel ka vaja kobiseda, et videokohtunik on nõme ja tegelikult oleks kollane jõusse pidanud jääma. See selleks aga kokkuvõtteks võib öelda, et ka Bosz ei suutnud Freiburgi umbkaitset lahti murda. Peamiseks viigi põhjuseks võib tuua Dortmundi poolelt vägisi keskelt palli läbi toppimise, mis ei toonud mingit edu aga idioodi järjekindlusega üritati seda edasi teha. Miks Dahoud ei saa Castro asemel platsile on kah natuke müstika ja Jarmolenko debüüt oli samuti mannetu.

      Suur tänu Hoffenheimile, et ei lastud Bayernil võitjat juba hooaja kolmandal mängul ära otsustada. Bosz'il on palju mõttekohti, kuna Freiburg ilmselt oma vapra kaitsmise ja kõva hakkimisega pani paika nõrgemate satside tulevase taktika meie vastu, mille muukimisega peaksime siiski hakkama saama.

      Schmelzer on meil vähemalt 6 nädalat audis ja Bartra eemaloleku kohta veel täpset infot pole aga nagu ma aru sain, siis ta tõmbas lihase ära.

      Punase olukorrast liikuvat pilti kah:

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
        Freiburgi leerist muidugi oli ühel mehel ka vaja kobiseda, et videokohtunik on nõme ja tegelikult oleks kollane jõusse pidanud jääma.
        Kui sa viitad Streichile, siis päris nii asi ei olnud. See plaksutus ja pöidlad püsti žest ei olnud neljanda kohtuniku suunas. Kui see olnuks kohtuniku suunas, siis oleks ta ilmselgelt ära saadetud pingilt. Ka mängujärgses intervjuus ütles ta, et punane oli selles olukorras igati õige ja selles osas polnud midagi kobiseda. Intervjuus lisas, et žestid olid suunatud konkreetselt ühe isiku suunas Dortmundi pingil, kelle tegutsemisele ta nii reageeris. Selle, mida see isik eelnevalt tegi ja kes see isik oli, jättis ta muidugi täpsustamata.

        Ma ei ole nõus, et mingi laus kossipeksmine oleks toimunud. Vead jäid ka lõpuks 10:11 Dortmundile. Kübler ehk pidanuks kollase saama, aga muus osas küll midagi erilist polnud. Ja punase olukord oli pigem halbade asjade kokkulangemine kui see, et Ravet läks silmad peas põledes kossi sõitma.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Kui sa viitad Streichile, siis päris nii asi ei olnud. See plaksutus ja pöidlad püsti žest ei olnud neljanda kohtuniku suunas. Kui see olnuks kohtuniku suunas, siis oleks ta ilmselgelt ära saadetud pingilt. Ka mängujärgses intervjuus ütles ta, et punane oli selles olukorras igati õige ja selles osas polnud midagi kobiseda. Intervjuus lisas, et žestid olid suunatud konkreetselt ühe isiku suunas Dortmundi pingil, kelle tegutsemisele ta nii reageeris. Selle, mida see isik eelnevalt tegi ja kes see isik oli, jättis ta muidugi täpsustamata.

          Ma ei ole nõus, et mingi laus kossipeksmine oleks toimunud. Vead jäid ka lõpuks 10:11 Dortmundile. Kübler ehk pidanuks kollase saama, aga muus osas küll midagi erilist polnud. Ja punase olukord oli pigem halbade asjade kokkulangemine kui see, et Ravet läks silmad peas põledes kossi sõitma.
          Ma ei viita siiski Streichile vaid Abrashile, kelle arvates on sellised VAR kasutamised nö "kontekstist" välja rebimised ja üldse aegluubis tundub kõik hullem. Üldiselt vigade arvu ma siiski paneks terve mängu konteksti natuke. Hakkimine toimus kuni punaseni, siis ilmselgelt keskenduti muule ja Dortmundi frustratsioon tekkis samuti kui hakkama ei saadud ja oldi sunnitud kontraid maha noppima. Ma jään päris kindlalt enda seisukoha juurde, et mängu oleks päästnud kohtuniku varasem jõuline sekkumine. Näiteks ka Philipp oleks oma tagasitegemise aktsiooni eest kollast väärinud, samas kas ta oleks tagasi tegema läinud kui kohtunik oleks kollase enne ära andanud ei saa me teada.

          Freiburgile muidugi kümnekesi kaitsemise eest korralikud kiidusõnad ja nagu ma ka ütlesin, siis Bosz'ile pigem laidusõnad.

          P.S. Ma pole kindel muidugi, et me mänguliselt midagi kaotame Schmelzeri vigastusega aga nõme on ikkagi, kui mees tuleb haiglast välja kohe tagasi kärutatakse.

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            Avastasin, et me oleme peale Sancho City'st veel sellise tegelase nagu Denzeil Boadu enda U23 meeskonda toonud.


            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Ma saan aru, et teie leeris praegu omajagu vigastusi?

              Mis kohalikud fännid eeldavad, mis koosseisuga Tottenhami vastu välja tullakse ?

              Kommentaar


                Usun, et läheme peale peaaegu sama koosseisuga, mis nädalavahetuselgi. Bartra ja Schmelzeri asemel ilmselt Toprak ja Zagadou. Vaevalt Toljan kohe CL mängu kirja saab.
                Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cobras Vaata postitust
                  Usun, et läheme peale peaaegu sama koosseisuga, mis nädalavahetuselgi. Bartra ja Schmelzeri asemel ilmselt Toprak ja Zagadou. Vaevalt Toljan kohe CL mängu kirja saab.
                  Nooruke Zagadou vähemalt Bundesligas tubli olnud.
                  Bartra eemale jäämine on nüüd kül halb, eriti kui see tähendab Topraki platsile pääsemist.
                  Tunnistan ausalt ma pole türklase kõikse suurem fänn.
                  Õhtul muidugi hoian muidugi põidlad, varbad ja kõikse muud rippuvat ka pihus, et teil ikka hästi läheks nagu paljud Bayerni fännid, keda tean.

                  Go mummud!

                  Kommentaar


                    Euroopas hoian pöialt alati ka teistele saksa tiimidele. Tehke säru!
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Ma ei saa aru kuidas sealt sulg võeti. Ulme! Sinna see mäng ka läks...
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                        Ma ei saa aru kuidas sealt sulg võeti. Ulme! Sinna see mäng ka läks...
                        Kas Jarmolenko väravani viinud olukorras ei olnud mitte suluseis? Tervet olukorda Fox Sports ei näidanud aga vähemasti selline mulje jäi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                          Ma ei saa aru kuidas sealt sulg võeti. Ulme! Sinna see mäng ka läks...
                          Igati nõus, et seal suluseisu polnud, aga kohtuniku kaitseks siis äärekohtuniku ja Auba vahel oli kolm kollasärki sulus chillimas - tal oli ilmselt päris keeruline näha.

                          Ja viigivärav oleks võinud dünaamikat muuta küll, aga üldiselt oli ikka Spurs II poolaja parem tiim imho...

                          Kordus Dortmundis saab olema päris tuline ilma kahtlusteta!

                          Kommentaar


                            Kurat nooh.. Kohtunik röövis päris korralikult ikka Dortmundilt + Harry Kane 2:1 värav tundus ka veel ilmselge viga mis ta tegi Dortmundi kaitsja vastu.

                            Kommentaar


                              Kuna tänapäeval mängijad sukelduvad iga asja peale, ongi hea mitte ära vilistada vaid lasta oma kergete kukkumiste vilju väkjavõtmise näol maitsta. Kuigi Burki oli pask, mis pask.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Ohjah, eile sai Bosz õppetunni. Mina ei mõista siiani, miks ta otsustas pool satsi välja vahetada niivõrd olulises mängus. Platsil oli testimata keskvälja tuumik Dahoud, Kagawa ja Sahin, kui liigas toimis suhteliselt hästi Götze,Castro ja Sahin. Lisaks muidugi Bürki puhas ajupeer esimese värava puhul ja Piszczek'i mitte kõige parem päev. Kohtunikke ma siin nii väga süüdistada ei taha, kuigi see Auba värava mitte lugemine ilmselt mängu dünaamikale mõjus küll. Minu jaoks oli see mäng pigem treeneri kaotus seekord ja ma ootan kuni mõeldakse välja ükskord retsept kontrate meeskondade vastu. Ennemuiste kui Dortmund ise mängis kiirete kontrate peale oldi üliedukas aga mingi hetk sai meeskonnast palli valdav meeskond ja peale seda ollake väravate löömisega kaitsvate satside vastu vägagi hädas.

                                Respect ka Tottenhamile, pikka palli kaitseliini taha osati ülihästi peksta.

                                Hingepalsamiks Jarmolenko värav siia:

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X