320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kindlasti on see kuskilt siit kunagi läbi käinud, aga on kellelgi infot, et millal Gündogan taastuma peaks?

    Kommentaar


      Algselt postitas TakeOnTheWorld Vaata postitust
      Kindlasti on see kuskilt siit kunagi läbi käinud, aga on kellelgi infot, et millal Gündogan taastuma peaks?
      Kevadhooaja alguseks peaks jalad alla saama.

      Kommentaar


        Pöidlad peos täna! Kütke Napolil kere kuumaks!
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Petteri, kas tegu on New York Rangersi või Vancouveri fänniga? Allkirja pärast küsin.

          Teemast nii palju, et perse on ikka igatepidi vastu seina teil.
          Napolile vaja kindlalt sauna teha muidu hakkab meedias korralikult "Dortmundi lõpp on käes" sarnaseid artikleid tulema, mis oleks niivõrd kuivõrd häiriv...

          Kommentaar


            alg 11 Weidenfeller; Großkreutz, Sokratis, Bender, Durm; Kehl, Sahin; Kuba, Mkhitaryan, Reus; Lewandowski

            FORZA BVB!!

            Algselt postitas Ziggs Vaata postitust
            Petteri, kas tegu on New York Rangersi või Vancouveri fänniga? Allkirja pärast küsin.
            Kusjuures hoopis Chicago Blackhawksi. Rags pigem meeldib, aga Canucksi ei salli ma üldse. Tortsi vastu on lihtsalt full respekt ja see juba varem välja kujunenud. Tema Canucksi minek oli veits masendav, ma arvan, et Rags tegi suure vea, samas ega see endine Canucksi peatreener, kes asemele tuli, halb pole, kuid PO ajalugu tal ikkagi väga nukker.

            Kommentaar


              welp, see oli küll kergelt antud...me likes obv

              Kommentaar


                Jube kuidas rapitakse. Lewandowski peaga vastu maad käimist oli ikka väga valus vaadata, loodetavasti ei avaldu sellest hiljem mingeid hädasid.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Mul läheb varsti hääl ära, jube andmine ikka!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                    Mul läheb varsti hääl ära, jube andmine ikka!
                    Andmine on vägev,aga kaitseliin ikka käriseb jubedalt,aga loodame parimat.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Sellise tempoga pole BVBl varsti üldse mängijaid alles.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Normaalne lootused püsivad elus.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Hea töö. Siiralt hea meel. Aubameyangi kiirus on väga rets...
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Tubli töö! Õnne

                            Kommentaar


                              Nina mingeid asju täis, uus särk selga ja läheb. Kahtlemata kõvasti võideldes need 3p täna teeniti, perfekt gemacht!



                              Dortmund would go through with a win in Marseille, no matter what score in the other game.

                              Kommentaar


                                Vaadates highlighte tekib küsimus kuidas te ainult 3 lõite. Võimalusi oli jalaga segada.
                                Aga hea töö!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X