320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina võtaks küll Götze mõlemad käed laiali tagasi. Te siis tõesti ei mäleta, kui palju ta Dortmundile juurde andis, oli tiimi selgroo lüli ja elavnes mängu?? Kõik teevad vigu ja lähevad tiitlite peale välja, aga seda juttu on küll raske BvB fännidelt nüüd kuulata.

    Kommentaar


      Gündogan viskab koomuskit:



      Algselt postitas Lühikokkuvõte
      See, et ma BVB'ga lepingut ei pikenda ei tähenda, et ma suvel klubist lahkuks.
      Sisuliselt tahab vaadata mis pakkumised lauale tulevad ja siis otsustada kas veel rasva koguda aastake või mitte Ma loodan, et mees tehakse rahaks esimesel võimalusel.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Algselt postitas YellowOnes Vaata postitust
        Mina võtaks küll Götze mõlemad käed laiali tagasi. Te siis tõesti ei mäleta, kui palju ta Dortmundile juurde andis, oli tiimi selgroo lüli ja elavnes mängu?? Kõik teevad vigu ja lähevad tiitlite peale välja, aga seda juttu on küll raske BvB fännidelt nüüd kuulata.
        Kirjutan alla.

        Kommentaar


          Castro paistab suht kindel diil olevat. Dortmund on nõus 12 milli välja käima.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas sanderos Vaata postitust
            Castro paistab suht kindel diil olevat. Dortmund on nõus 12 milli välja käima.
            Gündogani asemele?

            Kommentaar


              Homseks pakutakse midagi sellist :



              Tundub, et Reus jätkuvalt vigane. Mul hakkab vaikselt selline tunne tekkima, et Poolakatele peaks hakkama suvel asendusi otsima, need ka pidevalt vigased.

              Kommentaar


                Et siis homme Augsburgil Bayerniga mäng ja meil EL kohast 3punni puudu.
                Hertha pole küll eriline pähkel, aga siiski suutis teisele Borussiale eelmine nädal väravaga konkurentsi pakkuda (2:1). Siit peab kindlalt must win tulema, sest muud ei jäe üle. Kellegil vaese Reusi kohta ehk infot?

                Kommentaar


                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Homseks pakutakse midagi sellist :



                  Tundub, et Reus jätkuvalt vigane. Mul hakkab vaikselt selline tunne tekkima, et Poolakatele peaks hakkama suvel asendusi otsima, need ka pidevalt vigased.
                  Ametlikus alg11 Immobile ikkagi puudub ja nühib Kampli asemel pinki. Nii väga lootsin juba põhis teda pallimas näha, aga arvatavasti siis vahetavad!
                  ___________________

                  Kommentaar


                    Thänk god, et Schmelle enam nurgalööke ei anna.
                    Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                    Kommentaar


                      Jee, Euroopa Liiga kohal oleme! Kuradi kahju, et Hannover Bremenit võita ei suutnud..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                        Jee, Euroopa Liiga kohal oleme! Kuradi kahju, et Hannover Bremenit võita ei suutnud..
                        Mitte päris, aga püüame kinni! Miki lõpuks ometi tõestamas, kui hea ta on. Mõnus mäng meie kontrolli all, järgmine kordki!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas YellowOnes Vaata postitust
                          Mitte päris, aga püüame kinni! Miki lõpuks ometi tõestamas, kui hea ta on. Mõnus mäng meie kontrolli all, järgmine kordki!
                          Oleme ikka. Me oleme DFB Pokali finaalis, kui peaksime kaotama Wolfsburgile, siis seitsmes koht saab Euroopasse. Oleme hetkel seitsmendal kohal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                            Oleme ikka. Me oleme DFB Pokali finaalis, kui peaksime kaotama Wolfsburgile, siis seitsmes koht saab Euroopasse. Oleme hetkel seitsmendal kohal.
                            Tänan valgustamast! Päris nii spetsialist ise veel ei ole.

                            Kommentaar


                              kas ei ole mitte nii ,et koht peaks juba kindel olema .Kuna mingi uudis oli kunagi ,et kui wolfsburg võidab,siis saab endale euroopa koha teine finaalis osalev võistkond .Aga kui ka sellel on juba Euroopa koht olemas siis läheb see 7 koha klubile.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas DanielAlvesdaSilva Vaata postitust
                                kas ei ole mitte nii, et koht peaks juba kindel olema .Kuna mingi uudis oli kunagi, et kui wolfsburg võidab, siis saab endale euroopa koha teine finaalis osalev võistkond. Aga kui ka sellel on juba Euroopa koht olemas siis läheb see 7 koha klubile.
                                Ei. Dortmund peab kas ise karika võitma või lõpetama vähemalt 7 kohal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X