320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga hea. Keskkaitsjaid vist suvel otsima ei pea hakkama.

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Kahju, et siin foorumis ühtegi Leverkuseni fänni pole. Tahaks teada kuidas fännid suhtuvad Castro minekust rivaalide ridadesse?

      Kramer naasmas Bayeri ju ehk auku keskväljale Castro lahkumine ei jäta. Ja saadud raha eest saab mõne toreda keskkaitsja.

      Kommentaar





        Carlo Ancelotti was sacked by Real Madrid on Monday, while Jurgen Klopp took charge of his last Bundesliga game in charge of Dortmund.

        Kommentaar


          Ma korra olen vist juba taolise küsimuse küsinud siis, aga.. Kas mõni siinsetest BVB fännidest Tallinnas ka elab?
          Laupäeval võiks mingi ühisvaatamise teha kui huvi oleks.

          Kommentaar


            http://www.transfermarkt.de/bestatig...ew/news/198839 Selline mees väidetavalt palgatud.

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Väidetavalt järgmise hooaja kitid http://www.footyheadlines.com/2015/0...15-16-kit.html


              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas MadDoctor Vaata postitust
                Ma korra olen vist juba taolise küsimuse küsinud siis, aga.. Kas mõni siinsetest BVB fännidest Tallinnas ka elab?
                Laupäeval võiks mingi ühisvaatamise teha kui huvi oleks.
                Olen tallinlane, aga ei viibi laupäeval kahjuks kodus, muidu oleks kindlasti huvitatud .Mõni teinekord kindlasti, pole enda tutvusringkonnas väga Bvb fänne .

                Kommentaar


                  Ühe megasita kaitsega mäng ikka hooaja lõpetuseks ka, et kõik asjad selgeks teha. Kohutavad väravad ikka lastud endale markeerimise mõttes. Muidugi kui Reus 2-0 ära löönuks, oleksid asjad ilmselt teisiti veidi.

                  e: Brychi poolt samuti muidugi "elu parim vile"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    e: Brychi poolt samuti muidugi "elu parim vile"
                    Seda nimetatakse karmaks. No Gaggelmann no party.

                    2 aastat järjest Berliinis kotti saada on tõsiasi. Ma ei näinud küll esimest 20.minutit, kuid Wolfid ruulisid sajaga koos de Bruynega ning nagu Wolfide fännid viimased 5+ minti laulsid, siis Ooh, wie ist das schön!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Brick Vaata postitust
                      Seda nimetatakse karmaks. No Gaggelmann no party.

                      2 aastat järjest Berliinis kotti saada on tõsiasi. Ma ei näinud küll esimest 20.minutit, kuid Wolfid ruulisid sajaga koos de Bruynega ning nagu Wolfide fännid viimased 5+ minti laulsid, siis Ooh, wie ist das schön!
                      Mis karmaks?

                      Kommentaar


                        Kõik meeskonnad, mis on kunagi nahkpükse võitnud on endale teeninud suure tellise karmavõla.

                        Eilse mängu otsustas sitt kaitse ja 2 värava eest üle löödud lööki. Aga las autotehase meestel olla kah oma rõõmupäev. Nüüd on hoopis põnevam aeg tulemas kui meeskonda komplekteerima hakatakse.

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Sel suvel tuleb tõesti suur reform Dortmundis. Hästi huvitav saab olema jälgida, milliseid mängijaid Tuchel hakkab tooma ja on tal sama head silma talentidele kui Kloppil. Nii mummud kui nahkpüksid teevad suvel läbi suured muudatused ja võib loota, et ka hundud nõrgemaks ei muutu (unless Bruyne to Bayern). Tulemas on väga tuline hooaeg ja võiks loota, et tiitli otsustab viimane voor. Kloppile kõike head ja tänud Bundesliga vaatemängulisemaks muutmise eest igatahes!
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            viibisin nädalavahetusel Berliinis ja no neid kollaseid oli küll linnapildis mingi 10x rohkem kui rohelisi. mõned olid juba kell 10 hommikul lakku täis. normaalne mõll oli neil terve päev. oi kui hea, et dortmund pähe sai, pärast oli hea nende ahvide üle naerda. saksa naised on ikka igas linnas rämedalt koledad

                            Kommentaar




                              Jurgen Klopp begins his break after leaving Borussia Dortmund.



                              Ilkay Gundogan has now dropped hints that he could join Barcelona, Bayern Munich and Manchester United as the race for his signature heats up.

                              Kommentaar


                                Arvan, et järgmisel suvel Klopp to Bayern on üsna tõenäoline. Mulle väga meeldiks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X