320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Adriano - Maailma parim?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Adriano - Maailma parim?\'

    Algselt postitas Tanel
    Ja Inter on kindlalt maailma eliiti kuuluv klubi - kuid erinevalt mõnedest klubidest me ei röövi tiitleid tänu kohtunikele ja meid on umbes 15 aastat painanud ilge ebaõnn.
    Mis kuradi kohtunikud on vastu ja ebaõnn??
    Ütle kohe välja, et meeskond oli/on sitt

    Aga kui Adrianost nüid rääkida, siis tegelt võib teda jah pidada maailma 5 parema ründaja hulka. Minu silmis on need viis meest Henry, van Nistelrooy, Shevshenko, Ronaldo ja Adriano ning täpselt selles järjestuses...

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Adriano - Maailma parim?\'

      Algselt postitas eika


      Mis kuradi kohtunikud on vastu ja ebaõnn??
      Ütle kohe välja, et meeskond oli/on sitt
      Ma ei räägi, et kohtunikud on meie vastu olnud vaid ühe teise tiimi poolt, kes neid tiitleid päris tihedalt saab.

      Lisaks veel kaks numbrit:

      1998 ja 14

      Aga nüüd me läheme vist teemast natukene mööda ning pöördume tagasi teemasse, sest Juventusele võib ju oma Anti-Juventus klubi või siis Juventus ja kohtunikud teema teha, kus saab oma viha sebrade vastu välja elada.

      Anti-Juventus
      sigpic

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Adriano - Maailma parim?\'

        Algselt postitas Tanel


        Algselt postitas eika


        Mis kuradi kohtunikud on vastu ja ebaõnn??
        Ütle kohe välja, et meeskond oli/on sitt
        Ma ei räägi, et kohtunikud on meie vastu olnud vaid ühe teise tiimi poolt, kes neid tiitleid päris tihedalt saab.
        Ma ütleks vaid ühte: loll jutt!

        Nüüd võid Adrianot edasi kummardada

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Adriano - Maailma parim?\'

          Algselt postitas eika



          Ma ütleks vaid ühte: loll jutt!

          Nüüd võid Adrianot edasi kummardada
          Tegelt mul suht ükskõik, kuna me jääkski vaidlema, sest mina Juventuse fänniga Juventuse teemal ise küll kompromissi ei leia. Minu jaoks on ja jääb Juventus petturite tiimiks, teie jaoks pole. Mul ükskõik tegelt.

          Aga Adrianot ma kummardan ikka edasi jah, sõbrad!

          Anti-Juventus
          sigpic

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Adriano - Maailma parim?\'

            Algselt postitas Tanel


            Ja Ronaldinho ei ole vist ründaja.

            Ja \'Maailma Parim\'-a all mõtlesin ma pigem hetke oma, mitte paari eelmise aasta peale.
            Ronaldinho on ikka ründaja, aga kindlasti mitte tipuründaja.

            Maailma Parim võib hetkeks olla igaüks .

            Hetke all, siis mõtled seda, et ta on heas vormis hooaja alguses?
            Tiitlit ei saanud, nii et kuss .

            Ja nagu näed vähesed on sinuga nõus.
            Kui ma nüüd ei eksi, siis Sheva teemat ei alustatud jutuga Parim.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Adriano - Maailma parim?\'

              Algselt postitas Tanel

              Ja Ronaldinho ei ole vist ründaja.

              Kas teema pealkirjaga \"Adriano - maailma parim?\" ütleb, et tegu jutuga maailma parimast ründajast:P? Ja näiteks SkySports paneb ta \"striker\" kategooriasse
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Adriano - Maailma parim?\'

                No andke andeks, parima all ma mõtlesin siiski ründajat. Aga kas tõesti Ronaldinho rivistub üles ikka ründeliinis või keskväljal? Pigem on ta see mees kes on kahe ründaja taga vast. Nii, et ründav poolik.

                Anti-Juventus
                sigpic

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Adriano - Maailma parim?\'

                  Algselt postitas Tanel


                  No andke andeks, parima all ma mõtlesin siiski ründajat. Aga kas tõesti Ronaldinho rivistub üles ikka ründeliinis või keskväljal? Pigem on ta see mees kes on kahe ründaja taga vast. Nii, et ründav poolik.
                  rivistub barca skeemis pigem ääreründajana.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Adriano - Maailma parim?\'

                    Algselt postitas Tanel


                    No andke andeks, parima all ma mõtlesin siiski ründajat. Aga kas tõesti Ronaldinho rivistub üles ikka ründeliinis või keskväljal? Pigem on ta see mees kes on kahe ründaja taga vast. Nii, et ründav poolik.
                    Ei anna andeks, pealkiri polnud siis järelikult korralik ja ajas segadusse(otsus ei muutu, ei ole hetke parim ründaja). Aga Ronaldinho kohaks asetaks siiski forvard ja adriano straiker. Mõlemad ründajad.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Adriano - Maailma parim?\'

                      Nii, tegin väikese külastuse Barca kodukale. Seal on Ronaldinho pandud keskväljalapalluriks. Ja kui ta mängiks ründajana, siis ta oleks vast löönud rohkem väravaid, kui 5. Aga loodame, et mõni selle klubi fänn, kes asjast ikka teab, räägib täpsemalt.

                      Anti-Juventus
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Adriano - Maailma parim?\'

                        appi!
                        kass läks kappi ...

                        sa oled ikka jube jäärapäine ja teed oma raske vaevaga saavutatud suht positiivse maine maha

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Adriano - Maailma parim?\'

                          CUT THIS TOPIC OFF!

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Adriano - Maailma parim?\'

                            Algselt postitas Tanel


                            Nii, tegin väikese külastuse Barca kodukale. Seal on Ronaldinho pandud keskväljalapalluriks. Ja kui ta mängiks ründajana, siis ta oleks vast löönud rohkem väravaid, kui 5. Aga loodame, et mõni selle klubi fänn, kes asjast ikka teab, räägib täpsemalt.

                            Anti-Juventus
                            Rahu, ainult rahu. Minu kogu jutu mõte oli see, et Adriano lihtsalt pole hetkel maailma parim, ei ründaja ega ka üleüldse.
                            Ronaldinho on minu nägemust mööda olnud AMC (Skysports ausalt äeldes ainuke kes teda strikeriks peab , ülejäänutes on ta siiski midfielder ) aga anyway, kui räägitaks \"maailma parimast\", peaks mina hetkel teda selleks
                            See on ainult minu nägemus ning vastu rohkem ei vaidle:P
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Adriano - Maailma parim?\'

                              Ega siin polegi midagi vaielda ju. Ausalt öeldes ei ole Ronaldinho just üks lemmikutest, pehmelt öeldes, ent teda ja Adrianot nüüd võrrelda ? No way! Ronaldinho on kindlasti klassiga üle.



                              -Adriano 4ever!-

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Adriano - Maailma parim?\'

                                hui ongi parim ,ta kylll väravamasin aga leidub ka paremaid,näitex del piero
                                Pilt kus trumm on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X