320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Enar Jääger (Tallinna FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õhtulehest: "Esialgse kokkuleppe kohaselt jääb eestlane Valerengasse hooaja lõpuni."

    Wikipedias oli kirjas, et laenul Florast. Kas keegi teab täpsemalt kuidas siis on?

    Kommentaar


      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
      Õhtulehest: "Esialgse kokkuleppe kohaselt jääb eestlane Valerengasse hooaja lõpuni."

      Wikipedias oli kirjas, et laenul Florast. Kas keegi teab täpsemalt kuidas siis on?
      Ma nii täpseid üksikasju ei tea, aga tunduks loogiline või võimalik, et mehel oli Floraga aastane leping ning formaalselt ongi tegu laenuga.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Üks Tundmatu Luts teatas äsja, et Enar on Karoli vasta värava löönud. Nii ongi!

        -e-
        Enar lõi 2:2, paari minuti pärast koksas Viking 2:3 ja nüüd on juba pendlast 2:4. Viking kolmas, Valerenga jääb püsima kuuendale.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          Üks Tundmatu Luts teatas äsja, et Enar on Karoli vasta värava löönud. Nii ongi!

          -e-
          Enar lõi 2:2, paari minuti pärast koksas Viking 2:3 ja nüüd on juba pendlast 2:4. Viking kolmas, Valerenga jääb püsima kuuendale.
          Võib olla vale info, aga scorestime.com näitab, et kohe pärast Jäägerit (või Jger'it nagu seal kirjas) skooris Vikingi poolelt keegi kodanik Mets....

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Võib olla vale info, aga scorestime.com näitab, et kohe pärast Jäägerit (või Jger'it nagu seal kirjas) skooris Vikingi poolelt keegi kodanik Mets....
            Jorgensen siiski. Olekski liiga ilus olnud.

            Kommentaar


              Enari väravat näeb siit.

              Kommentaar


                1.10 värav, kui on selliseid (nagu mina) kes ei viitsi ülejäänu jama näha.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  https://streamable.com/gikg ohoh

                  Kommentaar


                    Kaks nädalat järjest värava löönud Jääger: ründajaks ma ei hakka!

                    (€) http://www.ohtuleht.ee/695290/kaks-n...ks-ma-ei-hakka

                    Kommentaar


                      Vägev purakas, ei usu hästi, et keegi eestlastest sel aastal veel midagi ilusamat suudab.

                      Kommentaar


                        Enar jätkab Valerengas?

                        Kommentaar


                          Enar olevat käinud operatsioonil ja terveks hooajaks out nüüd.

                          Kommentaar


                            MM alagrupimängudele vastu Baranoviga põhis? Brrr.

                            Kommentaar


                              Jäägeri hooaeg läbi jah: http://www.ohtuleht.ee/745119/rank-v...kaitsja-hooaja

                              Kommentaar


                                Selge on, et Valerengas karjäär ei jätku:

                                "Mis ta siin ikka läheb, vaikselt. Jalg paraneb. Pole kaugel sellest, et varsti saan tagasi palliplatsile," lausub jalgpallikoondise keskkaitsja Enar Jääger reipalt vastuseks Õhtulehe päringule, kuidas läheb?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X