320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tehke hääletus
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Ma pakun Cesena vs Sassuolo
      Mul pole midagi selle vastu, et Mollys Juve-Rooma mängu koos eika ja cänneriga vaadata, aga päris itaaliasse ei viitsi ka seepärast sõitma hakata.

      Kommentaar


        Kui nädalake trippida ja voorud hoolikalt valida, siis peaks jõudma nii Torinos, Milanos kui Romas mänge vaadata. Vbl isegi poole nädalaga, kui mängugraafikuga joppab.

        Kommentaar


          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Kui nädalake trippida ja voorud hoolikalt valida, siis peaks jõudma nii Torinos, Milanos kui Romas mänge vaadata. Vbl isegi poole nädalaga, kui mängugraafikuga joppab.
          Berlu karikas +Roma mäng?

          Kommentaar


            Kunas aprilli-mai graafikud avalikustatakse?

            19/4/15
            Inter-Milan
            Juventus-Lazio
            Roma-Atalanta

            10/5/15
            Juventus-Cagliari
            Lazio-Inter
            Milan-Roma

            24/5/15
            Juventus-Napoli
            Lazio-Roma
            Milan-Torino

            Isiklikult eelistaks 37. mänguvooru. Hooaeg kohe lõppemas ning mitu ägedat mängu. Juventus-Napoli võiks olla top 3 otsustav mäng + Rooma derby + relegatsiooni battle.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              24/5/15
              Juventus-Napoli
              Lazio-Roma
              Milan-Torino

              Isiklikult eelistaks 37. mänguvooru. Hooaeg kohe lõppemas ning mitu ägedat mängu. Juventus-Napoli võiks olla top 3 otsustav mäng + Rooma derby + relegatsiooni battle.

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Bergamost Milanosse on 40 km, Torinosse üle 150.
                Väga hullu trippimist tegelt pole. Bergamost Milanosse bussiga alla tunni ja Centralest kiirrongiga täpselt tund. Viimase 1,5 aasta jooksul 4 korda läbi teinud seda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                  Plaan oleks novembris minna Milan vs Inter vaatama, oskab keegi öelda kust ja kuidas oleks kõige mõistlikum pileteid hankida?
                  From October 29th to November 2nd: sale reserved for 2nd green ring Season Ticket Holders, who can buy another ticket for any other stadium sector.

                  From November 3rd to November 9th(!!!): sale reserved for Cuore Rossonero holders who can purchase a maximum of 3 other tickets, only for other Cuore Rossonero holders.

                  From November 10th to November 14th: sale reserved for Cuore Rossonero holders who can purchase a maximum of 3 other tickets, also for people who are NOT Cuore Rossonero holders.

                  From November 15th: free sale


                  http://www.acmilan.com/en/tickets/how_to_purchase

                  ehk siis esmaspäeval saab coure rossonero kaardiga osta. kaarti saab teha siin.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    OK aitab naljast. Kevadel lähme Rooma, võin teemat vedada. Kes on huvitatud, annab teada.


                    Võimalikud mängud:

                    1. märts Juventus
                    15. märts Sampdoria
                    4. aprill Napoli (piletid pole vabamüügis)
                    19.aprill Atalanta
                    3. mai Genoa
                    17. mai Udinese
                    24 mail Lazio (võõrsil. Ei ta kuda piletitega on)
                    31. mai Palermo


                    Hofnar pakkus Atalanta mängu näiteks. Ise mõtlen, et Juve oleks cool (aga märtsis veel külm + potensiaalselt olen palmi all ära sel ajal).

                    Veel head ajad oleksid Genoa, Udinese, derby või siis viimane voor Palermo vastu, kus ei pruugi olla enam pinget.


                    Niisiis kes on käpp?

                    Kommentaar


                      Mina ja Tanel.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        4. aprill Napoli (piletid pole vabamüügis)
                        Lihtsalt huvi pärast, et mis põhjusel? Kas teiste mängude piletit on kõik muidu vabamüügis (ka hilisemate mängude omad)? Või on see nii põhimõtteline mäng lihtsalt vms?

                        Aga üldiselt, kui ma oleksin Roma fänn, siis ma läheks küll Lazio mängu vaatama. 24.mai on Roomas juba ülimõnusalt soe ka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Aga üldiselt, kui ma oleksin Roma fänn, siis ma läheks küll Lazio mängu vaatama. 24.mai on Roomas juba ülimõnusalt soe ka.

                          keegi ei taha Uuud kaasa võtta.
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Security reasons ilmselt, tulistamine ja pussitamised mais. Ainsad mis saada ei ole on Lazio ja Napoli mäng. Ja noh siis see Lazio - Roma mis pole kodumäng.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              OK aitab naljast. Kevadel lähme Rooma, võin teemat vedada. Kes on huvitatud, annab teada.

                              Võimalikud mängud:
                              24 mail Lazio (võõrsil. Ei ta kuda piletitega on)

                              Niisiis kes on käpp?
                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              24/5/15
                              Juventus-Napoli
                              Lazio-Roma
                              Milan-Torino

                              Isiklikult eelistaks 37. mänguvooru. Hooaeg kohe lõppemas ning mitu ägedat mängu. Juventus-Napoli võiks olla top 3 otsustav mäng + Rooma derby + relegatsiooni battle.
                              Orgunni see tripp ära, ja ma olen käpp. Milan-Torino võib välja ka jätta. Ma muidugi tulen kuskil 19. mai paiku Armeeniast/Azerbaidžaanist tagasi, niiet kui kuupäevi valid, siis sel ajal ma veel Eestis pole.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Me ei tea hetkel ette kas mängud on samal päeval või ei. Korraga Toriinos ja Roomas olla ei saa. Kui oleks üks mäng laupäeval ja teine pühapäeval, siis oleks tehtav, aga...Lisaks ei tea piletite asja ette. Et seda peaks üsna kevadel alles uurima, mitte praegu.


                                Aga Interi Turskadega annaks hoopis sellise asja peale mõelda:

                                26.04 Inter - Roma
                                29.04 Sassuolo - Roma
                                03.05 Roma - Genoa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X