320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millal kalender välja tuleb? Google andis, et reedel oli date. Augusti lõpus Itaaliasse ja tahaks paari mängu minna vaatama.

    Kommentaar


      Algselt postitas Silver Vaata postitust
      Millal kalender välja tuleb? Google andis, et reedel oli date. Augusti lõpus Itaaliasse ja tahaks paari mängu minna vaatama.
      Every football fan of club football is always excited to know when the new season starts and know the full list of fixtures that includes big games and derby games.

      Kommentaar


        Kus kohast mängudele pileteid tasub osta? Eelmine aasta ostsin Genoa - Juventusele Viagogost, hinnad olid täitsa head. Siin vaatan septembri alguses III vooru mängu Parma - Juve ja Viagogos on pileti hind selline, et hüppa pommi. Õnneks samal nädalavahetusel Milan - Roma, kus pilet kordades odavam. Soovitusi? Tänud juba ette..

        Kommentaar


          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          Kus kohast mängudele pileteid tasub osta? Eelmine aasta ostsin Genoa - Juventusele Viagogost, hinnad olid täitsa head. Siin vaatan septembri alguses III vooru mängu Parma - Juve ja Viagogos on pileti hind selline, et hüppa pommi. Õnneks samal nädalavahetusel Milan - Roma, kus pilet kordades odavam. Soovitusi? Tänud juba ette..
          Kummaski meeksonnas pole Ronaldot, seepärast ilmselt odavam mäng.

          Kommentaar


            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            Kus kohast mängudele pileteid tasub osta? Eelmine aasta ostsin Genoa - Juventusele Viagogost, hinnad olid täitsa head. Siin vaatan septembri alguses III vooru mängu Parma - Juve ja Viagogos on pileti hind selline, et hüppa pommi. Õnneks samal nädalavahetusel Milan - Roma, kus pilet kordades odavam. Soovitusi? Tänud juba ette..
            Proovi sellise lehe kaudu nagu Listicket.com
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Kõik klubid ei müü listicketi kaudu. Uuri kodumängu pidava klubi kodulehelt ticketsi alt kuhu suunavad, mõned klubid müüvad läbi koduka, mõne läbi teise teenuspakkuja (listicket v mingi teine itaalia piletilevi laadne asi ka, mille läbi nt Roma müüb pileteid)
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Romal vist see aasta mingi uus süsteem. Mingi APP tehti.

                Kommentaar


                  Käisin kunagi Inter - Roma mängu vaatamas. Roma võitis 3:1. Mina olin kahjuks Interi fännide seas. Õnneks Icardi lõi lõpus värava ja sain korra püsti tõusta ja jee karjuda.

                  Kaotusest hoolimata oli atmosfäär parem kui Stamford Bridge'l ja Camp Noul.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Käisin kunagi Inter - Roma mängu vaatamas. Roma võitis 3:1. Mina olin kahjuks Interi fännide seas. Õnneks Icardi lõi lõpus värava ja sain korra püsti tõusta ja jee karjuda.

                    Kaotusest hoolimata oli atmosfäär parem kui Stamford Bridge'l ja Camp Noul.
                    Päriselt ka? Seria A ja atmosfäär oli chill as fuck? Kuidagi üldse nagu ei tahaks uskuda, mis aastal?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Päriselt ka? Seria A ja atmosfäär oli chill as fuck? Kuidagi üldse nagu ei tahaks uskuda, mis aastal?
                      Eelmisel aastal. Staadionil oli äärmiselt vähe turiste võrreldes Barca ja Chelsea mängudega. Üks Interi vänn oli oma jänkist tšii effi kaasa võtnud kes ei jaganud jalkast mitte midagi ja röökis mingit NFLi loogikat. See oli erand õnneks. Kahjuks istus ta täpselt minu kõrval.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Eelmisel aastal. Staadionil oli äärmiselt vähe turiste võrreldes Barca ja Chelsea mängudega. Üks Interi vänn oli oma jänkist tšii effi kaasa võtnud kes ei jaganud jalkast mitte midagi ja röökis mingit NFLi loogikat. See oli erand õnneks. Kahjuks istus ta täpselt minu kõrval.
                        Olgu, eks ta subjektiivne ole. Mul oli Inter- Napoli ja mu jaoks oli üks raha raiskamine. Kuigi, kui sa olid rahul siis all good, chill

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Olgu, eks ta subjektiivne ole. Mul oli Inter- Napoli ja mu jaoks oli üks raha raiskamine. Kuigi, kui sa olid rahul siis all good, chill
                          Tol hetkel oli Roma vist tabelis teine ja Inter viies. Interil oli suht hea winning streak käsil. Roma püüdis Juvet. Maailma parim mängija oli tol ajal veel Roomas. Äkki sa käisid deadbeat mängu vaatamas?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Silver Vaata postitust
                            Õnneks samal nädalavahetusel Milan - Roma, kus pilet kordades odavam. Soovitusi? Tänud juba ette..
                            vist algab piletimüük esmaspäeval 13. august. (uudis esimese mängu, Genoa, kohta)

                            -e- või siis mitte. ehk siis pärast Genoa mängu? 20.08?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vist lähen 4. Novembril Torinosse ( Juve vs Cagliari)
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                                Õnneks samal nädalavahetusel Milan - Roma, kus pilet kordades odavam. Soovitusi? Tänud juba ette..
                                müügil - https://www.acmilan.com/en/landing-tickets
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X