320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sul on selg valge!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sul on selg valge!

    Päev ei ole veel õhtus, aga enam väga ei viitsi ka nagu - ehk et rääkige kuidas päev möödus?

    Minu positiivsesse bilanssi jääb 2 inimest, kes uskusid mind isaks saavat. Üks sai shoki ja teine ei jõudnud ülevoolavaid õnnesoove tagasi hoida. Vähemalt tean nüüd inimeste reaktsioone, kui peakski kunagi asjaks minema.

    Vana ja hea, aga kergeusklik sõber läks 5 minuti jooksul MSN-s kaks korda järjest väga lihtsate asjadega haledalt haneks ja enam ei taha üldse minuga rääkida.

    Paar pisikest tünga sai veel tehtud, aga need ei ole märkimist väärt.

    Eile Pärnus viibides tahtsime kell 00.03 Pärnu hotelli majutada terve Tartu Pere Leiva võistkonna, aga peale väikest mõtlemist otsustas vastuvõtuneiu, et ta ei lähe haneks.

    Vanast ajast meenub maakohas ainsale poele uksele kleebitud silt \'Avarii, suletud\', mille peale külarahvas terve päev ainult ühtmoodi reageerisid. teadagi, läksid koju tagasi. Poeomanik ei öelnud mulle oma surmani tere, kui tuli välja, et minu väike prank talle päevakassa maksma läks.

    vot sedasi.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    #2
    Vastus teemale \'Sul on selg valge!\'

    Õnneks pole mind täna tillist tömmatud. Veel. Ise ei ole ka jõudnud vähemalt koolis, kuna peale teist tundi tulin 38,8 palavikuga koju ja nüüd olen üritanud magada, mis eriti hästi välja ei tule. Ahjaa, selili magades hakkavad mölemad ninasöörmed üle ajama

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Sul on selg valge!\'

      Teema pealkirja lugedes läksin täiega õnge, aga üldiselt on päev nagu iga krdi teine.
      Ei ole mingit viitsimist kellelegi mäkra mängida ja paistab, et ka teistel on sama tuju. Oli aeg, mil 1.aprillil sai täiega antud, aga nüüd ronib vanadus tasapisi selga.

      Ahjaa, eile öösel EJL-i pressiteadet Homenja kohta lugedes ei jaganud küll kohe matsu lahti ja oleks täie tõsidusega uudise soccernetti üles riputanud äärepealt. Mitte, et sellest midagi oleks olnud muidugi.

      Ah, mis ma ikka mölisen siin, kõik Jerut vaatama! (ja kes läheb, võib minu ka kaasa võtta)

      Vanilla Ninja rokib! (aprill)

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Sul on selg valge!\'

        I belived that Asmer sõidab nädalavahetusel F1 Bahreini etappi.
        Aga siis tõi vend mind maapeale tagasi
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Sul on selg valge!\'

          Mulle öeldi, et mu juuksed põlevad. Hüppasin siis sillalt alla ja lõin pea vastu kivi.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Sul on selg valge!\'

            ei teinud ise ja kordagi õnge ka ei läinud...
            krt igav olen
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Sul on selg valge!\'

              Algselt postitas Roosaelevant


              ei teinud ise ja kordagi õnge ka ei läinud...
              krt igav olen
              Ma kah

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Sul on selg valge!\'

                Täna jäin ka seda Asmeri asja uskuma, kui Õhtulehest lugesin, aga siis uurisin pilti ja sain aru, et see oli töödeldud
                Aga meil on koolis trepist üles tulles ukse üleval kell ja paar aastat tagasi ütlesime igale möödaminejale \"kell kukub\". Iga üks vaatas kohe hirmunult üles:P

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Sul on selg valge!\'

                  Mulle tuli ka ikka omajagu õnnesoove, kui saadi teada, et ma kihlatud.

                  Krt a ühest asjast ma küll aru ei saanud. Nimelt, kui eile firmaga väljasõidul käisime, siis boss valas topsi viina täis ja ütles \"Joome!\"... no ma jäingi uskuma ja nii mitu korda.
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Sul on selg valge!\'

                    nali

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Sul on selg valge!\'

                      Minu selg läks valgeks ManU teemas...
                      See oli ikka nali, mida ma alguses ei uskunud, kuid hiljem tõesti uskusin.

                      Kommentaar


                        #12
                        aga täna?

                        Kommentaar


                          #13
                          täna on hoopis punane.

                          selg siis
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            #14
                            jelle comes ja gert goes on üks parimatest
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              #15
                              Vikerraadio teatas, et Jartsev on koondise uus peatreener. Vaevalt see nali on, ikkagi maksumaksja raha raisatud.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X