320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu mäletamist mööda on delfi, ekspress ja kunagi eriti äripäev kirjutanud ikka selliseid artikleid.

    Kommentaar


      Pohlakule võiks vaikselt asendaja hakata tekkima küll, kasvõi juba põhjusel et ühe inimese eluealine ressurss pole piiramatu....

      Aga ega ma täna ei kujuta hästi ette küll kellel eestis veel oleks võimekust orgunnida maailma reitingu 16's sats eestisse mängima, kui ise ollakse allpool 100t "Normaalsetes" oludes me mängikski sõpakaid vaid a la gruusiate, kirgiiside ja maltadega.
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Probleem tundub palju hullem, sest adekvaatseid kriitilisi artikleid ejli suhtes kipub üldsegi nappivat. Kõik on ilmselt ära ostetud.
        Nojah. Sellise asja peale polegi nagu midagi öelda. #Valgevene
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Esimene asi kohe mis silma torkas oli see et koos Aivariga tulid soccernetti ka arvamuslood tagasi...
          ei saa öelda et midagi see ei mõjutaks kui meediakanal saab rohkem enda seisukohti spekuleerida
          selleasemel et tugineda faktidel.
          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

          Kommentaar


            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
            Esimene asi kohe mis silma torkas oli see et koos Aivariga tulid soccernetti ka arvamuslood tagasi...
            ei saa öelda et midagi see ei mõjutaks kui meediakanal saab rohkem enda seisukohti spekuleerida
            selleasemel et tugineda faktidel.

            Iga lapse voodi all ei ole tegelikult kolle ja koletisi.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jormma Vaata postitust
              Esimene asi kohe mis silma torkas oli see et koos Aivariga tulid soccernetti ka arvamuslood tagasi...
              ei saa öelda et midagi see ei mõjutaks kui meediakanal saab rohkem enda seisukohti spekuleerida
              selleasemel et tugineda faktidel.
              Emn... blogi on mitu aastat Soccernetis olemas olnud. Olen ka ise sinna kirjutanud korra või kaks. Nagu Kasper kuskil selgitas siis ta ei hakanud toimima nii nagu loodeti ja sestap jätkatakse varasemast tuttava arvamusloo rubriigiga.
              Ma ütleks, et see on üpriski kindlalt fakt, et blogi olemas oli. Millel sa tugined?
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Emn... blogi on mitu aastat Soccernetis olemas olnud. Olen ka ise sinna kirjutanud korra või kaks. Nagu Kasper kuskil selgitas siis ta ei hakanud toimima nii nagu loodeti ja sestap jätkatakse varasemast tuttava arvamusloo rubriigiga.
                Ma ütleks, et see on üpriski kindlalt fakt, et blogi olemas oli. Millel sa tugined?
                "Alates tänasest on Soccernet.ee lehel tagasi arvamuslood ja kommentaarid. Teisisõnu vahepeal "Eesti vuti mõttekojas" olnud sisu kolib tagasi portaali. Põhjuseks külastajatele arvamusliku sisu kättesaamise lihtsamaks tegemine - et ei peaks eri keskkondade vahel liiklema. Seega lähiajal läheb blogi veebileht kinni, kuid kogu seal oleva sisu tõstame ümber portaali rubriigi "Arvamus/kommentaar" alla, millele pääseb ligi siit."

                Ja nagu näha siis ka esimene arvamus/kommentaar oli juba soccerneti esilehel olemas kus saadeti teisitimõtlejaid kukele ja artiklist käisid läbi fraasid nagu "Eesti oli sitt ja kehv ja täpselt nii oligi."

                See mida öelda taheti oli kõik õige, aga kuidas seda öeldi oli kuidagi mittesobilik esilehele suurelt riputada. Võibolla ainult mulle tundus kui oled harjunud põhi portaalist pigem faktipõhist ja mitte nii emotsionaalset teksti lugema.

                Ei ole mõtet mulle kõrile karata aga lihtsalt kaks asja langesid samale ajale ja kas foorum ei olegi siis mitte selleks et omi mõtteid avaldada ?
                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                  "Alates tänasest on Soccernet.ee lehel tagasi arvamuslood ja kommentaarid. Teisisõnu vahepeal "Eesti vuti mõttekojas" olnud sisu kolib tagasi portaali. Põhjuseks külastajatele arvamusliku sisu kättesaamise lihtsamaks tegemine - et ei peaks eri keskkondade vahel liiklema. Seega lähiajal läheb blogi veebileht kinni, kuid kogu seal oleva sisu tõstame ümber portaali rubriigi "Arvamus/kommentaar" alla, millele pääseb ligi siit."

                  Ja nagu näha siis ka esimene arvamus/kommentaar oli juba soccerneti esilehel olemas kus saadeti teisitimõtlejaid kukele ja artiklist käisid läbi fraasid nagu "Eesti oli sitt ja kehv ja täpselt nii oligi."

                  See mida öelda taheti oli kõik õige, aga kuidas seda öeldi oli kuidagi mittesobilik esilehele suurelt riputada. Võibolla ainult mulle tundus kui oled harjunud põhi portaalist pigem faktipõhist ja mitte nii emotsionaalset teksti lugema.

                  Ei ole mõtet mulle kõrile karata aga lihtsalt kaks asja langesid samale ajale ja kas foorum ei olegi siis mitte selleks et omi mõtteid avaldada ?

                  Kuule, ära:
                  a. ole eit
                  b. mõtle üle

                  Kommentaar


                    Kus see kasutaja kustutamise nupp muidu on ?

                    EDIT: admin viska üks väike delete jään õlle võlgu.
                    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                      Kus see kasutaja kustutamise nupp muidu on ?
                      Ehk vali B. Selliseid arvamusavaldusi on ka varem Soccernetis olnud. Ka mina olen kirjutanud emotsionaalseid purtsatusi. Tõsi, mitu aastat tagasi. Mitte midagi sisuliselt ei muutu. Ja ma võin öelda, et ma olen Soccernetiga väga tihedalt seotud olnud. Ja samamoodi võin ma öelda, et kui ma näen, et jalkaliit hakkab asja suunama, siis ma kukun ka jaurama. Praegu seda pole ehk sa mõtled üle, mis on sulle üsna omane. Sh. ka minule pahatihti.

                      Kommentaar


                        Ehk sisuliselt annab Jormma tuld arvamustele, mis talle ei meeldi. Tough shit, mees. Mulle näiteks absull ei meeldi sinu joig Ojamaa teemadel, aga ma pole kordagi öelnud, et sul poleks õigust seda joigu järjepidevalt ajada.
                        Soccernet teeb siiski omal väikesel moel ajakirjandust, meeldib see osadele või mitte. Ajakirjanduse üks osa on arvamusartiklid, kolumnid. Nendega on selline maagiline keiss, et absoluutselt igaüks võib oma mõtted korrektselt vormistada ja vastulausena avaldamiseks esitada. Soccerneti puhul, olen enam kui kindel, need ka avaldatakse. Isegi enamikus ajalehtedest avaldatakse.

                        Aga noh, lihtsam on foorumis räntida ja hässtääg pohlakconspiracy paugutada. Arusaadav.

                        Kommentaar


                          Mis selle arvamuslooga siis on? Lugesin ka ja milles probleem?

                          Kommentaar


                            Eetikakohtunik
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              aivaril läheb keeruliseks see ukraina ja krimmi jalgpallielu kordineerimine.Täna ju kuulutas keegi uue riigi seal veel lisaks välja.

                              Kommentaar


                                Kas keegi targem inimene saaks seda mulle seletada?



                                EJL raiskab miljon eurot asja eest, mida saanuks tasuta (erakanalid pakkusid ka)? Miljon, mille eest saanuks ehk mõne väljaku või sisehalli vms?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X