320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Antud lugu ei ole seotud kolme küsimusega, vaid Äripäeva puhul aastatepikkusest poliitikast, kus Pohlak eiravat igasugu küsimusi, mis Äripäev esitab. Hoolimata ajakirjaniku isikust. Kunagi sai härra ilmselt nii pahaseks, et pani kõigile bänni. Pole just kõige täiskasvanulikum käitumine. Lugu ise on muidugi tüütu, aga eks ma saan ajakirjanikuna äripäevnikute (vastusolvumisest) aru.
    Ma ei ole ausalt kursis, aga kas selle bänni panemise taga ei või olla mingid varasemad artiklid, kus mingeid tõendamata süüdistusi loobiti? Lambist bännida suurt ajalehte ei tundu mõistlik, aga mul on kurjavaimu raske uskuda sellist käitumist ilma mingi konkreetse põhjuseta. Sel ajal, kui ise Flora turunduse ja meedia peal töötasin, oli mul Pohlakuga vaid üks kord tõsine kokkupõrge ja see oli siis, kui ma olin ajakirjanike peale mingil põhjusel sigavihane. Sain Pohlakult verbaalselt piki pead ja sõnum oli üks: meediaga tüli ei norita. Raske uskuda, et tal ÄP-ga mingi platoonilise solvumise pärast need suhted sassis on.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
      Aga kas koondisega koos EJL rahadega reisivad ja ülituslaule kirjutavad ajakirjanikud on siis need õiged ajakirjanikud? Ja EJL-i kritiseerivad ajakirjanikud on kehvad pläma kirjutavad ajakirjanikud?
      lugupeetud Kebab, palun ära ole selline lumehelbeke. kui sa kirjutad niisuguseid asju nagu ülal tsiteeritud postituses, siis ma ka vastan nii nagu on - tegemist on ilaga. kui sellised vastused sulle ei meeldi, ära pillu puusalt alusetuid süüdistusi ega hinnanguid. nii lihtne ongi.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        lugupeetud Kebab, palun ära ole selline lumehelbeke. kui sa kirjutad niisuguseid asju nagu ülal tsiteeritud postituses, siis ma ka vastan nii nagu on - tegemist on ilaga. kui sellised vastused sulle ei meeldi, ära pillu puusalt alusetuid süüdistusi ega hinnanguid. nii lihtne ongi.

        Mul on hea meel, et EJL rahadega reisivad ajakirjanikud on haruldus ja mu teadmine vildakas oli. Aga jään endiselt arvamuse juurde, et sinu arvamused on kehvasti sõnastataud. Sai vast nüüd piisavalt lumehelbelikult vastatud.
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          paberlehes äratoodud kolmest küsimusest viimane (tsiteerin mälu järgi): "olete Eesti jalgpallis väga mõjukas inimene. teie poeg on Flora president. noortekoondise 24 mängijast 10 on Florast. kas näete siin eetilist vastuolu?" võtab selle arvamusloo üsna ammendavalt kokku mu arust.
          Mälu sulle valetab. Selline küsimus üldse pole.

          Flora on neli korda tsiteerinud ja täpselt niimoodi:

          2. Kuivõrd näete huvide konflikti enda rollides FC Flora (nüüdseks ametlikult endise) juhi, veel mitmete klubide juhtfiguuri, mängijate vahendusega tegeleva ettevõtja ja jalgpalli liidu juhina? Need rollid näivad sisaldavat vähemasti huvide konflikti ohtu.

          3. Millistel tingimustel saab FC Flora kasutada jalgpalli liidule kuuluvat A. Le Coq Arenat ja selle rajatisi võrreldes kõigi teiste klubidega? St kas ja mil määral on Flora eelisseisus nende rajatiste kasutamisel (nii rahaliselt kui ka muul moel, nt ajaliselt)?

          9. Inimestega suheldes on mulle muu hulgas väidetud, et osa uuemaid meistriliiga reegleid soosib FC Florat (välismängijate arvu piirang ning oma kasvandiku platsioleku nõue), aga samas on ka neid, kes ei näe siin enamat soovist kohalike mängijate treening- ja mänguvõimaluste eest seista. Kuidas te ise selgitate?

          10. Taas inimestega rääkides on läbi käinud, et te välistate liidu ladvikus isikud, kes võiks teie positsiooni ohustada (viidatud on FC Flora taustaga peasekretärile, juhatuse liikmete valikule, mis on teie teha jmt). Mida sellise arvamuse peale ütlete?

          Kommentaar


            homme saan paberlehest üle vaadata, seal oli mingi lühendatud versioon kolme küsimusega.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              paberlehes äratoodud kolmest küsimusest viimane (tsiteerin mälu järgi): "olete Eesti jalgpallis väga mõjukas inimene. teie poeg on Flora president. noortekoondise 24 mängijast 10 on Florast. kas näete siin eetilist vastuolu?" võtab selle arvamusloo üsna ammendavalt kokku mu arust.
              Kui see küsimus tolle noortekoondise kohta vastab tõele, siis ma ei imesta, kui jalkaliit taoliste lollpeadega suhelda ei soovi.
              Muidugi, praegu kirjutades meenub, et Äripäeval olid Pohlakuga tõsised tülid juba sel ajal, kui Eesti ja Šotimaa mäng ära jäi. Hiljem anti teatavasti Eestile õigus aga ega Äripäev siis varasema laimu pärast vabandanud, oh ei.

              Kommentaar


                pisut tõepoolest eksisingi - poja teema võeti ette staadioni kasutamise kontekstis ja noortekoondise jutt pole Pohlakule saadetud "vastuseta küsimuste" loetelus, vaid viimane lõik autori enda eelnevast mõttekäigust. tsiteerin:

                Kas olete mõelnud, et FC Flora tegeleb mängijaõiguste äriga, samas kui Pohlakul on Eesti mõjukaima jalgpallitegelasena vähemalt teatav mõju mängijate karjäärile? Eesti U21 koondise 24 mängijast 10 on FC Flora noormehed. Ma ei tea, kas sellel on pistmist Pohlakuga, kuid tema põimunud rollid tekitavad paratamatult küsimusi.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  pisut tõepoolest eksisingi - poja teema võeti ette staadioni kasutamise kontekstis ja noortekoondise jutt pole Pohlakule saadetud "vastuseta küsimuste" loetelus, vaid viimane lõik autori enda eelnevast mõttekäigust. tsiteerin:
                  Einoh aga mis siin imestatakse? On küll tõde et Flora on kiirtee koondisse. Käbuseriik nagu Eesti on ma ei tea, hea või halb. Mõned näited minevikust on palju kui üks klubi oli koondise 'main feeder'. Probleem on kui seesama isik kes on juba klubi omanik ja liitu president, on ka jalgpalli agent ja kõik väga hästi teame kuidas mõned koondise mängud võivad su CV (ja hind) tõsta.

                  Kommentaar


                    Täitsa umbes probleem, kõikidele pelmeenidele ei peagi vastama.

                    Kommentaar


                      Kõikidele küsimustele on võimalik vastata ja asju selgitada, selmet mõne liidu palgal oleva foorumlase moodi ila ajada. Vastad rahulikult ja eneskindlalt kasvõi sada korda või viitad, et sellele olen juba vastanud sada korda ja enam ei vasta kuna sellest saab lugeda sealt ja sealt. Mittevastates jääb mulje, et on midagi varjata. Nii lihtne ongi!
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et kui mingi väljaanne on pannud kelbast või moned ajakirjanikud, seda korduvalt ja mitte vabandades, siis on mõistlik enda ja teiste närvide kulutamiseks lihttsalt ignoreerida.
                        Nagu Savisaar ütle Juku Kalle Raidile," Esimene kord tema artiklit lugedes motlesin, küllap ta on eksinud. Teine kord lugesin, mõtlesin temaga on lihtsalt probleeme. Ning kui ma lugesin kolmandat korda, leidsin, et temaga pole üldse motet laskuda diskusiooni." Ja nii ongi !
                        Nagu ka osad foorumi kasutajad kellega pole mõtet hakata vestlema mingil teemal, sest igasugune loogiline ja ratsionaalne mõtlemine puudub.

                        Kommentaar


                          probla ongi pigem selles, et ei ole ju ammendavalt vastanudki. paralleel savisaarega oli sellesplaanis tabav.

                          Kommentaar


                            Jätan selle lihtsalt siia. Küll aga ehitatakse Lilleküla suuremaks ja makstakse ETVle, et saada asja, mille saanuks niikuinii.

                            ----

                            Analüüs: Eestis on ligi 100 mängukõlbmatut jalgpalliväljakut



                            Eestis on vähemalt ligi 100 mängukõlbmatut jalgpalliväljakut, näitab 24 aastat üle Euroopa jalgpalliväljakuid rajanud Eesti ettevõtte värske analüüs.

                            Kaardistuse läbiviimiseks analüüsis Euroopa üks juhtivaid kunstmuruväljakute rajajaid ja hooldajaid Advanced Sports Installations Europe AS (ASIE) Eesti spordiregistri andmeid. Registrisse oli eelmise aasta lõpul kantud 621 jalgpalliväljakut, millest 40% seisukorra olid omanikud hinnanud heaks või väga heaks, 44% rahuldavaks ning 16% mitterahuldavaks või suisa kasutuskõlbmatuks. See tähendab, et üle Eesti on vähemalt 95 väljakut, millel jalgpalli mängida ei tohiks, leiavad kaardistuse läbiviijad.


                            Maakondade lõikes on kõige parem olukord Tallinnas ja Harjumaal, Põlvamaal ja Valgamaal, kus vähemalt pooled väljakud on spordiregistri andmetel väga heas või heas seisukorras. Kõige kriitilisem on aga Raplamaa väljakute tase, kus 33st väljakust täpselt kolmandikku hinnatakse kasutuskõlbmatuks või mitterahuldavaks. Järgnevad Läänemaa ja Tartumaa, kus vastavalt 30% ja 25% väljakutest ei paku normaalset mängukvaliteeti.


                            ASIE omaniku Raul Lättemägi hinnangul on jalgpalliväljakute reaalne seisukord kardetavasti veel halvem spordiregistris kirjeldatust. “Valdav enamus jalgpalliväljakud on rajatud aastakümneid tagasi, vaid 5% on ehitatud viimase viie ning 23% viimase 11 aasta jooksul,” rääkis ta. “Sel aastatuhandel on Eestis renoveeritud 269 jalgpalliplatsi, kuid 306 ehk ligi pool väljakutest pole spordiregistri kohaselt üldse tõsisemat remonti näinud. Vanima jalgpalliplatsi ehitusaasta on 1920 ning ning vanim renoveerimisaasta 1961.”


                            Viimase 10 aastaga on renoveeritud 211 jalgpalliväljakut, mis moodustab Eesti jalgpalliväljakutest vaid kolmandiku. Viie aasta jooksul uuendati 15% jalgpalliplatsidest. Kõige enam renoveerimistöid tehti aastal 2012 (27). Siiski ei pruugi renoveerimismärge spordiregistris tähendada väljaku olulist uuendamist, kuna vahel on lihtsalt remonditud tribüünid või rajatud jalgpalliplatsi ümber kunstkattega staadioniring.

                            “Kõik jalgpalliväljakud vajavad regulaarset remonti. Näiteks kunstmuruväljakuid vahetakse Eestis enamasti iga 10 aasta tagant, kuid seda oleks enamasti vaja teha 5-6 aasta järel,” lausus Raul Lättemägi. “Üldjuhul ei vasta kunstmuru pärast viiendat kasutusaastat ei FIFA, Eesti Jalgpalli Liidu ega ka tervisekaitsenõuetele ning võib olla mängijatele suisa ohtlik.”

                            Eesti kliimas aastaringset mänguvõimalust tagavaid kunstmurukattega jalgpalliväljakuid on spordiregistri järgi Eestis alla 100, neist kõigest paar talviti treenimist hõlbustava altsoojendusega. Lättemägi sõnul on paljudes Euroopa Liidu riikides välja arendatud süsteem, mille kohaselt peaks iga omavalitsuse elaniku kohta sõltumata vanusest olema 1,5-2 ruutmeetrit kunstmuruväljaku pinda. “Selle süsteemi järgi vajaks kogu Eesti umbes 2-2,6 miljonit ruutmeetrit kunstmuru spordiväljakuid, mis vastab 272-354 täismõõtmetes jalgpalliväljakule,” selgitas ta.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Tegelikkuses on pigem kõik alates rahuldavast praktikas kasutuskõlbmatu ilmselt
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Olgu Sputnik, aga ise andsis mahukas intervjuu portalile.

                                Pohlak: tuleb olla slaavlaste kombel loominguline ja eestlaste kombel arukas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X