320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik

    UEFA-ga on vist juba ühendust võetud, kuna nendepoolne audit finantside kulutamise ja EJL-Flora laenuskeemide uurimisele oleks kõige erapooletum. Kas see audit ka teoks saab, ei julge pakkuda.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Algselt postitas priity

      Minu jaoks on veel küsimuseks, miks olid reedesel hääletusel Pohlaku poolel TJK ja Transi juhid?
      Katsev teada tallalakkuja,ainult raha peal väljas ja Trans ka liigub sinna poole...
      Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        selline uudis siis äripäeva onlinest:

        Lilleküla jalgpallistaadioni opereeriv jalgpalliklubi FC Flora võlgneb maksuametile senini 4 miljonit krooni, poole sellest moodustab intressivõlg.

        1. oktoobri seisuga ulatus FC Flora tulumaksuvõlg 2 268 tuhande, tulumaksuintress 970 tuhande ja sotsiaalmaksuintress 1050 tuhande kroonini. Maksuvõlgade kõrgpunkt jäi 2003. aastasse, mil jalgpalliklubi võlgnes koos intressidega 26 miljonit krooni makse.

        “Pohlaku raamatupidamine on sedavõrd sassis, et isegi maksuamet ei suuda seal täit selgust saada,” kirjutas Äripäev 2004. aasta keskel. Lehe andmetel olid Pohlaku maksuvõlad paljuski seotud Polüneesia lõunaosas Niue saarel registreeritud offshore-firmaga FCF Inc, mille kaudu liikus Eesti koondise liikmete maksuvaba palgaraha. Sinnasamasse liikus ka Pohlaku teenistus mängijate müügist.

        Jalgpallistaadioni omanikul FCF Lilleküla Jalgpallistaadioni ASil maksuvõlgu ei ole, sest ettevõttel puudub aastate lõikes nii käive kui kasum. FCF Lilleküla Jalgpallistaadioni ASi juht Aivar Pohlak nimetas 2004. aasta majandusaruandes, et aktsiaselts on siiani konserveeritud olekus.

        Tänavu veebruaris kirjutas rahandusminister Taavi Veskimägi alla lepingu, mille kohaselt investeerib riik 220 miljoni kroonise Lilleküla jalgpallistaadioni valmimisse ja selle ümbruse korrastamisse 70,5 miljonit krooni. Samast summast kustutas riik 25 miljoni ulatuses FC Florale antud laene, omandades ühtlasi 63,17 protsenti FCF Lilleküla Jalgpallistaadion ASi aktsiatest.

        Paar kuud hiljem tunnistas Pohlak avalikkusele, et staadioniehituse eelarve on 8 miljoni krooniga lõhki läinud.

        Ajavahemikul veebruarist aprillini kustutas FC Flora 23 maksehäireregistris kajastatud võlga liisingu- ja sideettevõtetele, mis olid üleval alates 2003. aastast. Registri andmetel jäi FC Flora kustutatud liisingu- ja sideteenuste koguvõlg 60 tuhande ja 230 tuhande krooni vahele.
        Jalgpallihaigla liige

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Halloo,Kunn ja temameelsed,kas te annate endale aru ka,mis sousti te suust välja ajate:astuge kõik tagasi,kleebime riste ning vastutage fännide ees.Haiglane egoism.

          Luutiku seisukohti igati toetan.See,mis jalkaliidus praegu toimub,on igapäevane rutiin,konkurents.Ei maksa asja üle dramatiseerida.Minu seisukoht on,mida aeg edasi,seda kindlamalt,Pohlakut pooldav ja toetav.Leian,et ta pole midagi valesti teinud ja kisendajad peaksid ise peeglisse vaatama ja vabanduse peale mõtlema.Ei saa ju võtta tõsiselt mõnede härrade lapsemeelset ila, a\'la \"enne nii väga armastasin jalgpalli aga nüüd vihkan\"
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Algselt postitas Raivo19



            Luutiku seisukohti igati toetan.See,mis jalkaliidus praegu toimub,on igapäevane rutiin,konkurents.
            Konkurents...millepeale???
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Algselt postitas Raivo19


              Halloo,Kunn ja temameelsed,kas te annate endale aru ka,mis sousti te suust välja ajate:astuge kõik tagasi,kleebime riste ning vastutage fännide ees.Haiglane egoism.

              Luutiku seisukohti igati toetan.See,mis jalkaliidus praegu toimub,on igapäevane rutiin,konkurents.Ei maksa asja üle dramatiseerida.Minu seisukoht on,mida aeg edasi,seda kindlamalt,Pohlakut pooldav ja toetav.Leian,et ta pole midagi valesti teinud ja kisendajad peaksid ise peeglisse vaatama ja vabanduse peale mõtlema.Ei saa ju võtta tõsiselt mõnede härrade lapsemeelset ila, a\'la \"enne nii väga armastasin jalgpalli aga nüüd vihkan\"
              Ma ei tea kas ma olen Kunnimeelne, kuid ikkagi olen seisukohal, et kakluse algatajaks ehk siis pressi viijaks on Pohlaku leer, mitte sinupoolse väljendi kohaselt \"karjujad\". Et sellist asja ajakirjanduses arutletakse on väga väga s... lugu, veelgi s.... oleks aga see kui pikka aega EJL-s tegusad olnud Kannik ja Tarmak lahkuksid. Selle (+Nestori lahkumise) tagajärjel jääks EJL-i sidemed poliitikutega peaaegu olematuiks, variandiks oleks muidugi Keskerakonna või Res Publica külje alla ujumine. Sama halvaks pean ka varianti kui Pohlak peaks lahkuma.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Algselt postitas Raivo19
                Luutiku seisukohti igati toetan.See,mis jalkaliidus praegu toimub,on igapäevane rutiin,konkurents.Ei maksa asja üle dramatiseerida.
                Jäägu Sulle Sinu arusaam. Ma omalt poolt lisan, et minu arvates ei ole mitte mingil moel normaalne ei piletiskandaal, jalgpalliliidu rahade kantimine ilma liidu vastava otsuseta, ega ähvardused stiilis \"kui minu vastu hääletate, lõpetavad minu meeskonnad mängimise ... blabla ...\".

                Aga jah, üldiselt ootan juba asjas mingit vaikset edasiminekut. Paar päeva on nii paber- kui võrguväljaannetes ainult sama infot nämmutatud.

                Ja ejl embleemi katmises ei näe ma mingeid egoismi ilminuid, samuti ei põe ma rukkilille pärast- Rahvaliidul on ka rukkilill või sinilill või midagi sellist, mis siis? Kuigi jah, Indreku märkused on asjalikud. Plagu oleks vast rohkem abiks.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  see, et meeskonnad lõpetavad pole miite ähvardus vaid paratamatus.kui enam ejl arvel elada ei saa siis kukuvad ned klubid kokku!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Algselt postitas priity


                    Algselt postitas Raivo19


                    Halloo,Kunn ja temameelsed,kas te annate endale aru ka,mis sousti te suust välja ajate:astuge kõik tagasi,kleebime riste ning vastutage fännide ees.Haiglane egoism.

                    Luutiku seisukohti igati toetan.See,mis jalkaliidus praegu toimub,on igapäevane rutiin,konkurents.Ei maksa asja üle dramatiseerida.Minu seisukoht on,mida aeg edasi,seda kindlamalt,Pohlakut pooldav ja toetav.Leian,et ta pole midagi valesti teinud ja kisendajad peaksid ise peeglisse vaatama ja vabanduse peale mõtlema.Ei saa ju võtta tõsiselt mõnede härrade lapsemeelset ila, a\'la \"enne nii väga armastasin jalgpalli aga nüüd vihkan\"
                    Ma ei tea kas ma olen Kunnimeelne, kuid ikkagi olen seisukohal, et kakluse algatajaks ehk siis pressi viijaks on Pohlaku leer, mitte sinupoolse väljendi kohaselt \"karjujad\". Et sellist asja ajakirjanduses arutletakse on väga väga s... lugu, veelgi s.... oleks aga see kui pikka aega EJL-s tegusad olnud Kannik ja Tarmak lahkuksid. Selle (+Nestori lahkumise) tagajärjel jääks EJL-i sidemed poliitikutega peaaegu olematuiks, variandiks oleks muidugi Keskerakonna või Res Publica külje alla ujumine. Sama halvaks pean ka varianti kui Pohlak peaks lahkuma.
                    Ajakirjanduses arutletakse kõiksugu ettejäävat,ka sitta,sellest ei saa lasta end häirida.On sul tõendamist,et \"kakluse algatajaks on pohlakuleer\".Tarmaku vastu pole mul iseenesest midagi olnud,ta on rahulik,lepib olukordadega.Pohlakuga tuleb osata suhelda,kes seda ära ei õpi,on mu meelest ise natuke tekkinud olukorras ka süüdi.Kahju muidugi lolli situatsiooni pärast,aga edasi tuleb minna ju,mitte naeruvääristada probleemi.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Algselt postitas Raivo19
                      On sul tõendamist,et \"kakluse algatajaks on pohlakuleer\".
                      Vähemalt sellel nädalavahetuse sündmuste puhul on küll. Loe laupäevast EPL-i lugu ja siis esmaspäevast sporditoimetuse juhataja vabandust.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Algselt postitas priity
                        Et sellist asja ajakirjanduses arutletakse on väga väga s... lugu, veelgi s.... oleks aga see kui pikka aega EJL-s tegusad olnud Kannik ja Tarmak lahkuksid. Selle (+Nestori lahkumise) tagajärjel jääks EJL-i sidemed poliitikutega peaaegu olematuiks, variandiks oleks muidugi Keskerakonna või Res Publica külje alla ujumine. Sama halvaks pean ka varianti kui Pohlak peaks lahkuma.
                        Nemad pole ainukesed lahkujad.

                        \"Aaro Mõttus esitas lahkumis-avalduse Eesti jalgpalliliidu litsentsikomisjonist ja kohtunikekomisjonist ning UEFA Delegates’ Panelist.\" EPL.

                        Arvatavasti ei jää ainsaks, kuuldusi on teisigi.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Algselt postitas boobek


                          Algselt postitas Raivo19



                          Luutiku seisukohti igati toetan.See,mis jalkaliidus praegu toimub,on igapäevane rutiin,konkurents.
                          Konkurents...millepeale???
                          Loe ridade vahelt. Konkurents,see tähendab:tõestamine,seisukohad,sisekliima,isegi ellujäämine.
                          Kõik,kes räägivad diktatuurist,Pohlaku taandamisest,on ju tema vastased,ei lase mehel tööd teha.Parem aidaku.
                          Ja veel:näiteks suusaliidus on hr.Alaver mitu korda \"isam\",surub oma tahtmise alati läbi,kõikide asjade otsustamisel on tal viimane sõna,ülejäänud ainult noogutavad kõrvalt.\"Isa\"on sellega palju pahna ka kokku keeranud,aga see on juba teine teema.

                          Priity\'le:sa tundud muidu asjalik vend olevat ja oma arvamustega,kuid loe A.Mõttuse seisukoht sealtsamast EPL-st,täiskasvanud inimene ei tohiks sellist lapsejuttu ajada.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas Martin
                            Algselt postitas priity
                            Et sellist asja ajakirjanduses arutletakse on väga väga s... lugu, veelgi s.... oleks aga see kui pikka aega EJL-s tegusad olnud Kannik ja Tarmak lahkuksid. Selle (+Nestori lahkumise) tagajärjel jääks EJL-i sidemed poliitikutega peaaegu olematuiks, variandiks oleks muidugi Keskerakonna või Res Publica külje alla ujumine. Sama halvaks pean ka varianti kui Pohlak peaks lahkuma.
                            Nemad pole ainukesed lahkujad.

                            \"Aaro Mõttus esitas lahkumis-avalduse Eesti jalgpalliliidu litsentsikomisjonist ja kohtunikekomisjonist ning UEFA Delegates’ Panelist.\" EPL.

                            Arvatavasti ei jää ainsaks, kuuldusi on teisigi.
                            Nojah, saan lahkujatest põhimõtteliselt aru, kuigi kõrvaltvaadates tundub see mõnel määral totter. Oma lahkumisega näitad sa, et ei soovi jätkata sellises EJL-s kus juhatus teadvalt reegleid rikub. Teiselt poolt peaksid juhatuse tegevuse otsustama vastavad instantsid-kui seadust on rikutud siis vastavad seadusjärelvalve asutused, kui küsimus juhatuse tegevusele hinnangu andmisest, siis juhatuse valijad, s.o. EJL liikmed ehk klubid. Praegused lahkujad aga annavad oma ametit maha pannes avalikult alla ning edaspidi nende kandideerimine mingisugustele Eesti jalgpalliga seotud kohtadele oleks imelik-nende vastu saaks kasutada argumenti \"ükskord juba lahkusid kui asjad sulle meeltmööda ei olnud, äkki teed seda ka järgmine kord\".
                            Omaette asi on muidugi see, et normaalne pole ka olukord kui novembrist märtsini peaks EJL funktsioneerima kapitaalselt lõhestununa.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Minu arust on Pohlaku ajajärk eesti jalgpallis läbi. Hea oli, et ta asja korralikult käima lükkas, kuid edasi sellise hullu pilguga minna ei saa.
                              Kõikidel klubidel peab olema võrdne hääleõigus EJL asjade osas.
                              Kaugelt vaadatuna ei tohiks Pohlakut aga raha asjade juurde üldse lasta. Esimene ja vanem fakt, et maksuamet tegi Flora süsteemile ettekirjutise offshore firmade kaudu makstud palkade maksude mitte maksmise osas. Teiseks: jalkaliit laenab kohe Florale raha, kui härra jalkaliidu uksest sisse astub. Ühesõnaga jalkaliidu juhtimine peab olema lajapõhjaline.
                              Andres

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Minu arust on Pohlaku ajajärk eesti jalgpallis läbi. Hea oli, et ta asja korralikult käima lükkas, kuid edasi sellise hullu pilguga minna ei saa.
                                Kõikidel klubidel peab olema võrdne hääleõigus EJL asjade osas.
                                Kaugelt vaadatuna ei tohiks Pohlakut aga raha asjade juurde üldse lasta. Esimene ja vanem fakt, et maksuamet tegi Flora süsteemile ettekirjutise offshore firmade kaudu makstud palkade maksude mitte maksmise osas. Teiseks: jalkaliit laenab kohe Florale raha, kui härra jalkaliidu uksest sisse astub. Ühesõnaga jalkaliidu juhtimine peab olema lajapõhjaline.
                                Andres

                                Kommentaar

                                Working...
                                X