320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Krt see karvane lõust on räme imbetsill. Tüüp on totaalne rahapesumasin.
    Klassivend teab teda lähemalt ja Pohlak pidi seda raha konkreetselt laristama. Jõuludel 100 000 väärtuses pakid ja mida iganes veel.
    Töötajatele ei maksa ja lihtsalt laristab, aga pankrotti ka ei lähe see väärakas.
    Kas sellist juhti on vaja?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mister Vaata postitust
      Krt see karvane lõust on räme imbetsill. Tüüp on totaalne rahapesumasin.
      Klassivend teab teda lähemalt ja Pohlak pidi seda raha konkreetselt laristama. Jõuludel 100 000 väärtuses pakid ja mida iganes veel.
      Töötajatele ei maksa ja lihtsalt laristab, aga pankrotti ka ei lähe see väärakas.
      Kas sellist juhti on vaja?
      Vaevalt, et ta Flora või jalgpalliliidu arvelt laristab. Oma rahaga tehku, mis tahab. Pole eriti kellegi teise asi, eksole. Ja kui ta töötajatele ei maksaks, siis poleks tal ilmselt kauaks ka töötajaid.

      Aga muidu cool story bro!
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Vaevalt, et ta Flora või jalgpalliliidu arvelt laristab. Oma rahaga tehku, mis tahab. Pole eriti kellegi teise asi, eksole. Ja kui ta töötajatele ei maksaks, siis poleks tal ilmselt kauaks ka töötajaid.

        Aga muidu cool story bro!
        Oma rahaga ? Kus pohlakul see oma raha tekkis , müüb müüb turul mett või i äkki SMS -laen ?
        Koom , et fännide seas on nii palju lolle ,kes pole aastakümnete jooksul aru saanud ,et kõige suurem takistus kogu riigi jalgpalli arengus ongi pohlak ise .

        Kommentaar


          Nõustun sellega, et temaga on kannatanud Eesti jalka areng.
          Kõik laristamise jutud on erinevatelt allikatelt kuuldud jutud, aga ma ei imesta no...
          Rahapesu seal MTÜ's siiski toimub nagu näha.. Tore, et Ekspress artikli kirjutas, sai veel alusetutele juttudele justkui tõepõhja alla.

          Kommentaar


            kui ta omab mingisuguseid saari ning teleõigusi, siis neid tasapisi maha müümine toobki 100k-seid kingitusi perele vms

            Kommentaar


              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
              kus neid MTÜ'de majandusaasta aruandeid vaadata saaks?
              Äriregistris saad ligi.

              Kommentaar


                Pohlak võiks Valga noortetreeneriga midagi ette võtta.
                Pole trennis saanud normaalselt käia kuna seal ei õpetata mitte midagi.

                Kommentaar


                  Maksku mängijatele palgad ära!

                  Kommentaar


                    Erinevates kommentaariumites on väidetud, et jalgpalliliit pole isegi kohtunikele suutnud töötasu viimasel ajal kinni maksta, samuti pidid välismaal mängivad koondislased enne sõprusmängu Soomega ostma ise lennukipiletid. Tundub, et jalgpalliliidul asjad sama halvad kui Floral. Paratamatult tekib tagantjärgi küsimus, kas ikka oli seda Brasiilia mängu ja hiigelkahjumit vaja?

                    Kommentaar


                      Brasiilia mängu kohta ütleks seda, et mis tehtud, see tehtud. Kahju lihtsalt, et risk ära ei tasunud. Muidugi üsna võimalik, et sellest üritusest alguse saanud lumepall võib Hr. Pohlakule tulevikus kirstunaelaks saada. Süsteem vajakski restarti...
                      Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Yaman Vaata postitust
                        Brasiilia mängu kohta ütleks seda, et mis tehtud, see tehtud. Kahju lihtsalt, et risk ära ei tasunud. Muidugi üsna võimalik, et sellest üritusest alguse saanud lumepall võib Hr. Pohlakule tulevikus kirstunaelaks saada. Süsteem vajakski restarti...
                        Seep see on, et enne riskeerimist tuleks ka pisut mõelda. Mina näiteks imestasin juba peale piletihindade avalikustamist, et kui kordades odavamate hindadega suudeti vaevu välja müüa valikmäng äsja Euroopa meistriks tulnud Hispaania vastu kus Eesti publikule teada-tuntud nimesid ehk rohkemgi, siis millise loogika järgi eeldatakse, et sõprusmängu eest laotakse letti 2500 või 1500 krooni.
                        Samas ütles Pohlak, et kahjum on kökimöki sest vist 2018 aastani olla jalgpalliliit teleõiguste müügi tõttu igati kindlustatud... Miks siis sellisel juhul kohtunikele maksta ei suudeta?

                        Kommentaar


                          Muuseas oleks kohane siinkohal mainida, et Brasiilia mänguks oli orgunnimisel õlletelk, mis meie üliagarate turvaennetajate, Eesti Politsei "vutispetside", poolt ära keelati.
                          Kas EJL presidendil puudub autoriteet, et midagi nii elementaarset kui lisaväärtusena melu aasta suursündmuse juurde, ehk ilus pakend kaubale läbi suruda?

                          Kommentaar


                            Pohlak peab valima ühe, kahte ta enam EI TOHI omada..!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elionpros Vaata postitust
                              Pohlak peab valima ühe, kahte ta enam EI TOHI omada..!
                              jah, teise pärandab koos palgavõlgadega 1.augustist Mart Poomile

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Muuseas oleks kohane siinkohal mainida, et Brasiilia mänguks oli orgunnimisel õlletelk, mis meie üliagarate turvaennetajate, Eesti Politsei "vutispetside", poolt ära keelati.
                                Kas EJL presidendil puudub autoriteet, et midagi nii elementaarset kui lisaväärtusena melu aasta suursündmuse juurde, ehk ilus pakend kaubale läbi suruda?
                                Mina küll ei saa aru, kuidas see siia puutub. EJL president ei võrdu politseiülemaga - tal ei saagi sellist autoriteeti olla. Oleks asjad nii lihtsad, siis ma looksin Eesti kiirusearmastajate liidu ja saadaks politsei p*rse, kui nad mind kiiruse ületamise eest kinni peavad, sest mind ei koti nende turvalisuse jura.

                                Veel vähem puutub õlletelgi puudumine asjasse selle pärast, et selle tõttu küll ükski pilet müümata ei jäänud. Ma saan aru küll, et sa oled endale suutnud sisendada, et võim kuseb koguaeg sinu mänguväljakule, aga võta palun paar lugu enda repertuaari juurde. Ma arvan, et kogu foorum on juba kümme korda aru saanud, mis sind vaevab, aitab küll.

                                Muuseas Mr.Maximusele niipalju, et nooremana ja enda arust lollimana arvasingi ma, et Pohlak on see Eesti jalgpalli vaenlane, aga vahi nalja, enam ei näe seda. Siinkohal annan ma sulle teatepulga üle. Tõesta mulle ära, et just Aivar Pohlak on Eesti jalgpalli arengu suurim takistus.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X