320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    õluõluõLUÕLLEEEJUUUAAÕLUA.C.A.P.slurpslurp
    nagu Sats omal ajal, ainult pisut teine vagu ja parem õigekiri.

    Kommentaar


      Algselt postitas spekter Vaata postitust
      jah, teise pärandab koos palgavõlgadega 1.augustist Mart Poomile
      Kahju, liit suudetakse siis ka omadega per*e keerata.

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Kahju, liit suudetakse siis ka omadega per*e keerata.
        Kuule lammas ,liit juba ammu pohlaku nukuteater.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mr.Maximus Vaata postitust
          Kuule lammas ,liit juba ammu pohlaku nukuteater.
          Tõmba nüüd veits tagasi, kas sa arvad, et ma ei ole sellest teadlik? Liidus on asjad veel võrreldes Floraga kõik korras, aga kui asi veel hullemaks läheb, juhtub nii, et ka liidule tekitatakse suured võlad ja ei suudeta isegi koondislaste lennupileteid kinni maksta (nagu too kord, kui Oper sellest meediale pajatas.) Asjad saavad Pohlaku nukuteatris palju hullemaks minna, kui need on praegu?

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Muuseas oleks kohane siinkohal mainida, et Brasiilia mänguks oli orgunnimisel õlletelk, mis meie üliagarate turvaennetajate, Eesti Politsei "vutispetside", poolt ära keelati.
            Kas EJL presidendil puudub autoriteet, et midagi nii elementaarset kui lisaväärtusena melu aasta suursündmuse juurde, ehk ilus pakend kaubale läbi suruda?
            Kas te olete alkohoolik?
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Õlu on ikka Flora mängude puhul oluline, sest kainelt ei suuda keegi seda porri vaadata.

              Kommentaar


                Teie rõvedat buttsexi ei saa kaine peaga üldse vaadatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  Kas te olete alkohoolik?
                  Jah, ma olen alkohoolik, püromaan, liputaja (lipud) jne. jne. aga seda kõike ainult Eestis, igalpool mujal jalgpallist lugupidavates maailmanurkades olen lihtsalt üks igavalt tavaline vutifänn - vutihoolik.

                  Kurat, saage ükskord aru, et jalgpall pole tühipaljas nühkimine, jalgpall on festival, pidu, publikule stressimaandaja, kus mängijad on näitlejad ja fännid on publik, jalgpalli üks oluline koostisosa on fännid, fuck ja publikut peab olema palju.
                  Kas keegi viitsiks vaadata nt. hispaania, saksa vutti kui tribüünid tühjad, vaevalt.

                  Jalkaliidu ja loomulikult kõigi klubide prioriteet peab olema luua kõik eeldused, et inimesed tuleksid rõõmuga statale, et toimuks jalkapidu ja nii nädalast nädalasse, kuust kuusse, aastast aastasse.

                  Võiksid mind pidada paduparmuks kui ma joriseks kõikvõimalike keeldude üle kui statad oleksid pilgeni täis ja igamänguliselt toimuks midagi eluohtlikku, paraku oleme sisuliselt kõige sitema publikuarvuga liiga Euroopas, samas rahumeelseim maailmas.

                  EJL-u prioriteet peab olema vutipubliku süstemaatiline juurdekasvatamine iga hinnaga, meeldigu see kodukootud padukarsklastele, turvafriikidele, kõikvõimalikele kord-aastas-vaatan-KAKA't-ja suren-maha-tüüpi nn. vutifännidele või mitte.

                  Jalkaelumelu peab juhtima Jalkaliit, mitte üksainsamast ülekoolitatud nn. jalkaturvatundjast politseiametnik.

                  Tra, reisige ringi, siis näete, missuguses politseiriiklikus, vutifännide suhtes idiootlkult negatiivse suhtumisega maailma perseaugus me elame ja oma krdi vutti ja vutikultuuri "arendame"

                  Mida häda oli õlletelk keelata, ajuvaba.
                  Kas keegi inspektor Kukeke sai sellest õnnelikumaks...
                  Miks allub A.P. Kukekesele?
                  Kas Kukeke teab midagi?

                  Aga mida asja fännidest kui Püramiid lääbakil ja tippmängijad kinga saavad?
                  Eestikeelse vuti kollaps?
                  Kas püramiid või miraaž?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Mina küll ei saa aru, kuidas see siia puutub. EJL president ei võrdu politseiülemaga - tal ei saagi sellist autoriteeti olla. Oleks asjad nii lihtsad, siis ma looksin Eesti kiirusearmastajate liidu ja saadaks politsei p*rse, kui nad mind kiiruse ületamise eest kinni peavad, sest mind ei koti nende turvalisuse jura.

                    Veel vähem puutub õlletelgi puudumine asjasse selle pärast, et selle tõttu küll ükski pilet müümata ei jäänud. Ma saan aru küll, et sa oled endale suutnud sisendada, et võim kuseb koguaeg sinu mänguväljakule, aga võta palun paar lugu enda repertuaari juurde. Ma arvan, et kogu foorum on juba kümme korda aru saanud, mis sind vaevab, aitab küll.

                    Muuseas Mr.Maximusele niipalju, et nooremana ja enda arust lollimana arvasingi ma, et Pohlak on see Eesti jalgpalli vaenlane, aga vahi nalja, enam ei näe seda. Siinkohal annan ma sulle teatepulga üle. Tõesta mulle ära, et just Aivar Pohlak on Eesti jalgpalli arengu suurim takistus.
                    Täpselt nii lihtsad asjad ongi. Kui sa korraldad kiirendusvõistluse, või tsikli- või rallyvõistluse, siis sa oled kunn ja sina kehtestad mängureeglid ning sinu mängumaale keegi ei kuse. Oma äri õitsenguks peab saama lustida nii nagu sinu pill hüüab. Ei ole ju nii, et üürid Lauluväljaku, korraldad Õllesummeri ja õlut müüa ei saagi. Turvalisuse jura peab olema tagatud nii ühel kui teisel juhul, see ei mängi rolli.

                    Nooremana olin kindel, et Pohlak on Eesti jalgpalli suurim sõber, kahtlemata ta seda ongi, kuid viimaste aegade osad veidrad seisukohad võivad tõepoolest meie vutile takistuseks saada.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Kui ma üürin lauluväljaku, korraldan Õllesummeri ja politsei ütleb, et õlut müüa ei tohi, siis nii ongi ju. Ei ole mul ikkagi õigust neid kukele saata, mis sest et ilgelt tahaks pappi teenida. Olgu ma siis Aivar Pohlak või kes iganes. Ühesõnaga on siin asi ikkagi selles, kuidas korrakaitsjad jalgpalli suhtuvad, mitte Pohlaku autoriteedis. Ma ei üritanudki mitte Kesale vastu vaielda, sest jalgpalli fänne kardetakse ehk tõesti ülemäära. Lihtsalt Pohlakusse see ikkagi ei puutu ning ma tõesti ei viitsi enam sama sisu uuesti ja uuesti erinevatest teemadest lugeda.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Liit ei suuda kohtunikele bensiini kulusidki kompenseerida--palgale ja stipile on mõni neist juba käega löönud, saaks ainult kütuse raha tagasi mille omast taskust välja pidid käima.
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Nii, et viis Jalkaliidu ka pankroti äärele?

                          Kommentaar


                            Ma isiklikult arvan, et sellise organisatsiooni nagu jalgpalliliidu juhtimine Eesti tingimustes nii, et kõige suurem tuluallikas(teleõigused) on mingil maagilisel viisil suudetud ühe klubi kätte mängida ning välja tulemine olles mittepankrotis oleks tänuväärt saavutus.

                            Saab küll süüdistada lambatapjat ebakompetentsuses aga praegustes tingimustes on siiski raske jalgpalliliitu kuidagi elujõulisena hoida.

                            A see viis kuidas Pohlak hetkel käitub enda jalgpalluritega kelle ees lasub tal väga suur vastutus, on küll alla igasugust arvestust.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marcello Vaata postitust
                              Liit ei suuda kohtunikele bensiini kulusidki kompenseerida--palgale ja stipile on mõni neist juba käega löönud, saaks ainult kütuse raha tagasi mille omast taskust välja pidid käima.
                              Ma olen üldiselt vastupidist kuulnud, et kohtunikega pidavat võrdlemisi korrektne kõik olema.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                jaan 2010: Eesti Jalgpalli Liit on kohtunikele võlgu


                                no kui neist enamikul oli siis saamata alla 10k, siis on jah veel 'suhteliselt' korrektne
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X