320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas timpsu
    Jorss ja Eestimees, te olete ikka väga haledad.
    Foorumis on hea nn paukuda, kuid kui kaamera ees ollakse on nutt kurgus

    Kommentaar


      8. jaanuar 2007 SL Õhtuleht

      Aivar Pohlak "Aga sama kirglik olen edasi, õigluse nimel lähen kindlasti võitlusse. Kuid enam pole ilmselt võimalik, et keegi tuleb mulle sellepärast kallale, et Mart Poom jääb viimasena trenni tegema – nagu kunagi juhtus."

      Igaüks teab et Pohlak läks ise Urmas Hepnerile kallale, on ikka valetaja. Iga tolleaegne koondise mängija, vä Reim ja Kristal tema lojaalsed mängijad, võivad seda vanduda et Pohlak läks kallale Hepnerile.

      Kommentaar


        Paneme ta nüüd vangi?

        Issand, kuidas heietab SLÕ-s. Jumal tule appi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          Paneme ta nüüd vangi?

          Issand, kuidas heietab SLÕ-s. Jumal tule appi.
          SLÕ võiks veel kohtus tõenditena ka käiku lasta

          Kommentaar


            "Ikka ja Alati on Kannik"

            Kommentaar


              Delfi lugejate küsimusi ootab Eesti Jalgpalli Liidu asepresident ja jalgpalliklubi FC Flora president Aivar Pohlak.

              Kommentaar


                Delfit on ikka räielik kloaak!See on põhjus ,miks ma Delfit tõsiselt ei võta. Tra. lastakse igasugustel imbetsillidel möliseda.
                Mingi austus võiks inimese vastu siiski olla. Loodetavasti kõrvaldatakse rõvedused küsimuste seast.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Delfit on ikka räielik kloaak!See on põhjus ,miks ma Delfit tõsiselt ei võta. Tra. lastakse igasugustel imbetsillidel möliseda.
                  Mingi austus võiks inimese vastu siiski olla. Loodetavasti kõrvaldatakse rõvedused küsimuste seast.
                  Looda sa seda!

                  Kommentaar


                    ja vastused
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Kas poleks aeg hakata võimu jagama ja minna üle demokraatlikumaks? Praegu olete Eesti jalgpallis diktaatorlik valitseja, kes ütleb koondise peatreeneritele, millist mängijat võtta ja mitte.

                      Teie küsimuses kirjeldatud diktaatorlus on väljamõeldis. Ma ei ole inimene, kel oleks vaja võimu. Küll aga olen inimene, kes julgeb võtta vastutust ja ei pelga tõsta tuppa sisenedes nurgas vedelevat junn ja viia see sinna, kus junni koht. Ja ma julgen käia maailmas valge ülikonnaga. Küllap teate isegi, mida see kaasa toob. Mäletan ühte vana tarka meest ütlemas, et kus on Indrek Kannik, seal läheb haisema — see diktaatorijutt on üks neist haisudest, mis mainitud mehe jalgpallis olemise ajal tekkis..



                      ära valeta aivar räägi tõtt rahvale, mis sa tegelt teinud oled ja tõde vabastab su imelik lugeda inimesest kes vannub et ei karda tõtt ja räägib alati tõtt aga tegelt valetab nii kuis jaksab oma mineviku kohta. aega on nii palju mööda läinud aiku et nüüd võiksid küll tõe välja rääkida, isegim ina andestan sulle

                      Kommentaar


                        Kas Eesti jalgpalli seisukohalt ikka oli tark tegu niisuguse asja jõuga läbi surumine, nagu EJL kontoriruumide üürimine Lilleküla staadionil 99 aastaks miljonite kroonide eest tingimustel, et raha makstakse Florale kohe. Vaevalt seda praegugi lagunevat rajatist siis veel seal on…

                        "Jälle paha hais. FIFA-s oli olemas fond, milles Eesti Jalgpalli Liidule eraldatud rahasummat ei olnud võimalik mitte millekski muuks kasutada. Seega olnuks ülim rumalus jätta see raha liidu ja klubi ühistes huvide kasutamata, sest selliselt sai liit endale igaveseks kontoriruumid sisuliselt tasuta ja klubi raha keerulisel ajal majandamiseks. Rõhutan veel kord, et seda raha ei olnud võimalik kasutada millekski muuks ja ma nägin isiklikult enne 3 aastat vaeva raha suunamiseks mujale, kuid see polnud tõesti võimalik."

                        Ma saan sellest osast igatahes küll nii aru, et põhimõtteliselt tehti see leping selleks, et Flora saaks EJL jaoks eraldatud raha omale.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Mina saan neist vastustest aru nii, et väga ausalt vastatud. Ja EJL sai ruumid, ega ilma raha maksmata üldiselt ruume rentida ei saagi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                            ära valeta aivar räägi tõtt rahvale, mis sa tegelt teinud oled ja tõde vabastab su imelik lugeda inimesest kes vannub et ei karda tõtt ja räägib alati tõtt aga tegelt valetab nii kuis jaksab oma mineviku kohta. aega on nii palju mööda läinud aiku et nüüd võiksid küll tõe välja rääkida, isegim ina andestan sulle
                            Aga mine tema jutule, räägite tunnikese, kui sul muidugi on, mida rääkida?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Mina saan neist vastustest aru nii, et väga ausalt vastatud. Ja EJL sai ruumid, ega ilma raha maksmata üldiselt ruume rentida ei saagi.
                              Ruume oleks saanud mujale ka rentida. Aga otsutati siis ju Arena kasuks, kuna nii sai Flora ka raha.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Mina saan neist vastustest aru nii, et väga ausalt vastatud. Ja EJL sai ruumid, ega ilma raha maksmata üldiselt ruume rentida ei saagi.
                                huvitav kui oleks monel teisel klubil samuti selline suur staadionikompleks ja ka ruumid, siis kas oleks olnud ka voimalik, et EJL-i ruumid oleks olnud seal?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X