320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Middlesbrough FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Middlesbrough FC\'

    No ma ei tea, kas \"Live ülekande\" jaoks on foorum see kõige õigem koht. Lõppskoorist tuleb muidugi kõiki teavitada, olen nõus.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Middlesbrough FC\'

      Middlesbrough - Roma 1:0. Kas oli sellel imel ka siin foorumis pealtnägijaid?
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Middlesbrough FC\'

        Algselt postitas mcnamara


        Middlesbrough - Roma 1:0. Kas oli sellel imel ka siin foorumis pealtnägijaid?
        Esimest, ehk tähtsamat poolaega sai vaadatud, teine poolaeg tekkis muusika huvi (sex & pop). Boro mängis küllalt hea pressiga, aktiivsemad olid muidugi Hasselbaink, Davies. Väga heade söötude eest tahaks kiita Mendietat (Valencia tuli meelde. Värav sündis pendlast - 12.minutil. Mendieta andis järjekordse oivalise söödu, Hasselbaink murdis Roma väravavaht Curciga üks-ühele ning tõmmati maha (minu arust oli küll õrn puude, aga jäägu see JFH ja kohtuniku südamele. Yakubu realiseeris antud ülesande külmavereliselt. Esimene poolaeg ja uefa.com kommist järelduses oli mäng muidu kaunis rutiine. Väljak oli lörtsjäine.
        Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Middlesbrough FC\'

          T2na siis kaotus Charltonilt ja selle m2ngu kangelane oli j2llegi vv thomas myhre kes tegi juba teist m2ngu j2rjest hiilge t2rjeid ja Middlesbroughi omadel lihtsalt puudus v2imalus seinast l2bi m2ngida.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Middlesbrough FC\'

            Nojah, šotlased ja ueilslased on selle kõrval köki-möki, probleem on hoopis mujal äkki... English fans are stabbed in Rome
            It is thought a group of extremist Roma fans, known as Ultras, wearing scarves were involved. Reports said they were led by a man wielding an axe. Nojah.

            BORO!

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Middlesbrough FC\'

              oh, kui meeldiv, et premieri keskmik suutis täna serie a keskmiku kotti pista!

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Middlesbrough FC\'

                Kuradi roomlased ründavad !
                Huligaanid tulid baaris lambist kallale oleks vennad midlesbourgis siis oleks vastu pidi

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Middlesbrough FC\'

                  Algselt postitas Barcameez


                  Kuradi roomlased ründavad !
                  Huligaanid tulid baaris lambist kallale oleks vennad midlesbourgis siis oleks vastu pidi
                  Aga mina kuulsin, et algus fännidevahelisel vihavaenul tehtigi Middlesbroughis
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Middlesbrough FC\'

                    Algselt postitas Jasper

                    Aga mina kuulsin, et algus fännidevahelisel vihavaenul tehtigi Middlesbroughis
                    No muidugi, \'boro võitis ju kodus.. st et Roma kaotas. Niiet poleks ime.

                    Muidu aga suutis Middlesbrough meeskond võõrsil ilusasti kaitsta ning paar ohtlikku kontrat ka teha. Vasak äär Downingu näol oli suhteliselt aktiivne, Yakubu võrreldes ründepartner Hasselbainkiga kõvasti nähtamatum. Igatahes oskuste ja ka pisukese õnne toel (Mancini või kellegi lattilöök nt) sai \'boro ilusasti järgmisse ringi.

                    Ja minu arust lülitas Inglise keskmik siiski välja pisut tugevama meeskonna kui vaid Itaalia keskmiku.. pean Romat viimaste aegade Itaalia top viide kuuluvaks klubiks.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Middlesbrough FC\'

                      FC Baseli vastu küll väga masendav mäng, enam vähem valdasid palli keskväljal aga löögini ei jõudnud Baselil olid omad võimalused ja kohe löid ära:P aga see Downing küll vist sööta ei oska :P ainult ise üritas minna kuigi oleks võinud senderdada Jimmy ootas kastis..

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Middlesbrough FC\'

                        LeoMessi, ffs.

                        Tänese võidumängu kokkuvõtte katked:
                        Lee Cattermole\'s first Premiership goal was enough to give Middlesbrough victory in a dismal match at Eastlands. The midfielder\'s neat header from Stewart Downing\'s cross was the only chance of note in a dire first half.
                        Downing\'s pinpoint cross found the head of the onrushing Cattermole, who headed in his landmark goal.


                        Need I say more? Mitte et ma neid kumbagi mängu vaadanud oleks.. aga tundub ilane jutt olevat. Samas ei olnud Schwartzeril Baseli vastu just parim päev, niiet mina julgeks pigem sealt kaotuse põhjust otsida. Senderdada oskab Senderos ma pakun.

                        :P :P :P :P

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Middlesbrough FC\'

                          Mendieta hooaja lõpuni audis. Kahju mehest. Middlesbrough\'l palju raskem nüüd !
                          LiverpoolFC

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Middlesbrough FC\'

                            Kommentaarikokkuvõtet kuulates tuli tahtmine seda mängu vähe pikemalt kaeda, seega mina seda väga lühikest videokokkuvõtet ei vaata ega tea üldse, mis seal on. Las nüüd Azureus tegutseb.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Middlesbrough FC\'

                              Müts maha Middlesbrough ees
                              Terve mängu torrent :
                              http://tracker.denness.net:6969/stats.html?info_hash=8edb0679607a765e155eb926c42e9 74e9374a9c3
                              The Reward is Cheese.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Middlesbrough FC\'

                                p2ris vaadatav m2ng kuigi kylalised asusid 0-2 juhtima siis just nyyd l6i maccarone seisuks 1-2 m2ngitud 33 min.Loodame ja usume et suudetakse j2rjekordne ime korda saata ja finaali p22seda kuigi jah olukord ei ole just kiita ja ylesanne kerget killast.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X