320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

toredaid pilte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Edgar Savisaar on Putini puudel.
    Sina ei ole.
    Talle see sobib!

    Kommentaar


      lolz
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        See on see sama Tour de France'i vana?
        Vähemalt sellel pildil tal TdF'ga pistmist pole, sest tal Euro2008 kirjad ja Šveitsi lipukene lehvimas, mis vihjab 2008 aasta Euroopa jalgpallimeistrivõistlustele.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Muidu on sama vana jah. Tõeline rattahull. Eriti tore oli näha, kui ta üritas kolmnurksete ratastega sõita.

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Vähemalt sellel pildil tal TdF'ga pistmist pole, sest tal Euro2008 kirjad ja Šveitsi lipukene lehvimas, mis vihjab 2008 aasta Euroopa jalgpallimeistrivõistlustele.
            Kas tõesti?
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                Kommentaar


                  poisid, mütsid pähe!

                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Maxima? Seal võib pidevalt selliseid toredaid sildistamisi näha.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        korralik rinnalihas

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Maxima? Seal võib pidevalt selliseid toredaid sildistamisi näha.
                          Hinnatundliku ostjana tundub, et silt oleks nagu Selverist.

                          Kommentaar


                            elu tipphetk
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Elu24 võistlus "Mina ja kuulsus." Subjektiivne top 3.




                              Roman Beijingi olümpiamängudel, olen esiplaanil valges särgis. Tagaplaanil Usain Bolt!
                              Mina olen väike poiss paremal, keskmist ei mäleta, vasakul on Ott Lepland. Pilt on tehtud umbes 1994-1996 vahemikus mingil suveüritusel. Ott esines seal.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X